Dodaj do ulubionych

No i juz wszystko sie wyjasnilo

06.04.13, 09:29
Wystarczylo, ze z tego forum zniknely trzy nicki, ennka, jusytka i wislok oraz wspierajaca ich ostatnio babuszka z Lodzi, zeby momentalnie zrobilo sie pusto.
Co to oznacza ?
Ano nie potrzeba dedektywa, zeby wykoncypowal jacy na tym forum byli uczestnicy. Zakladajac bardzo optymistycznie, ze ci tu wymienieni, jesli to nie jedna i ta sama osobka ze Swinoujscia, wystepowali przebijajac sie wielkoscia rodziny i wlasciwie kazde nastepne slowo pod ich adresem to strata czasu.

Obserwuj wątek
      • 61wiki Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 09.04.13, 10:24
        Faktycznie jesteś piernik.

Halo mair i admin. Wiemy już kto był na tym forum. Wystarczyło, że znikły wymienione przez maira nicki a wraz z nimi zrobiło się pusto. To chyba nie wymaga komentarzy. Och pardon, pojawił się raz, pewnie pojawi się w odpowiedzi i na ten post niejaki piernik, oczywiście w odmienionej postaci. Fajny wybral sobie nick ale to jeden z tych patologicznych a odeszłych. Dzięki Bogu. Mącą na innych forach ale mnie nic do tego.
        W zachodniej Austri ciągle zima. W niektórych miejscowościach działanie Bergbahn`ów przedłużono do 1 maja bo śniegu ciągle ponad 2 metry ale w Wiedniu zaczyna być już wiosennie, od czwartku około +18`C co nas ogromnie cieszy.

• aseretka Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 12.04.13, 21:52
          Kolego Wiki, odpuść sobie. Można cię poznać po tym Twoim słynnym "halo". A nie tak dawno zapewniałeś, że asseratkę tak bardzo lubisz i prawie znasz osobiście
          forum.gazeta.pl/forum/w,34545,137536811,142132877,Re_Zeby_byc_konkretnym.html\
          Żeby Ci uwierzyć musiałabym być kompletną idiotką. Jeżeli siejest nie widzi IP osób wpisujących i toleruje Twoje głupie wpisy, to ja stąd spadam...
          • 61wiki Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 13.04.13, 08:47
            > > Kolego Wiki, odpuść sobie. Można cię poznać po tym Twoim słynnym "halo". Żeby Ci uwierzyć musiałabym być kompletną idiotką.

"na złodzieju skóra gorze" znasz to przysłowie ?

> A nie tak dawno zapewniałeś, że asseratkę tak bardzo lubisz i prawie znasz osobiście<

Nie przpominam sobie, żebyśmy miały ze sobą coś wspólnego.
            Jednak korci cię i wiercisz zadkiem jak młódka. A już można było sądzić, że tu się nie pojawisz, babuniu.
          • 61wiki Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 13.04.13, 08:56
            >Jeżeli siejest nie widzi IP
            > osób wpisujących i toleruje Twoje głupie wpisy,

Twoje wpisy są wyjątkowo mądre, gratuluje !!!!

Ps. jesteś moderatorką na innym forum dlaczego sama nie sprawdzisz ? ładnie to tak pomawiać bez udokumetowania, jest to po chrześcijańsku ? co powiesz księdzu na spowiedzi albo wnuczkom, babunia kłamczucha ?
            • mair Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 13.04.13, 13:53
              A ja mialem nadzieje, ba bylem pewny, ze te osoby znikna raz na zwasze, przynajmniej w takiej postaci w jakiej tu istnialy tzn. gleboka nienawisc, nieuzasadnione pomowienia, bledne domysly itd.
              Nie moje forum, nie moja sprawa ale daj sobie spokoj, zajmij sie soba i wnuczkami. Czy oczekuje za duzo ?
            • aseretka Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 13.04.13, 14:12
              > na złodzieju skóra gorze" znasz to przysłowie ?
              Znam, tylko w prawidłowej wersji. Wersji ze „skórą” albo „skórką” używał tylko niejaki mair vel preser. Więc nie muszę się obawiać o to, co powiem księdzu na spowiedzi, bo grzechu kłamstwa nie popełniam. Inne, niby polskie przysłowie, w twojej wersji brzmi: „kto ogniem wojuje od ognia ginie”. Pamiętaj o tym nawet, jeśli to wyłącznie twoja parafraza przysłowia. Jak więc widzisz nie pomawiam nikogo bez udokumentowania faktu.
              Poprawne wersje przysłów znajdziesz tu:
              www.obeznani.pl/s/1/co-oznacza-przyslowie-na-zlodzieju-czapka-gore
              pl.wikiquote.org/wiki/Kto_mieczem_wojuje,_ten_od_miecza_ginie
              A dalej, to już gadaj sam ze sobą używając nawet kilkudziesięciu nicków. Mnie nic do tego... Mnie już tu nie ma.
      • mair Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 25.04.13, 10:40
        Chlopie, masz "swoje" forum, czego tu szukasz. Tam ci nikt nie przeszkadza. Jestes zawiedziony, ze poza toba nikt tam nie zaglada,, na co liczyles ?
        Tam piszesz sam z soba, tworzysz watki dla siebie i sam je rozwijasz ale tam cie nikt nie czyta. Nie masz sie z kim klucic i wpadasz tu, tworzac nowe nicki ? Jakis ty naiwny, zal mi cie.
        Bladzisz jak lunatyk.
        • aga72 Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 25.04.13, 20:17
          przyganial kociol garnmkowi a sam smoil. oba fora dotyczace austrii sa juz praktycznie martwe. z samej definicji forum ma sluzyc wymianie doswiadczen, spostrzezen, pogladow wielu uczestnikow. wspolczuje zalozycielowi forum austria turystycznie i zalozycielce forum austria. tu pozostaje mair ze swoimi paranoicznymi wpisami pod wieloma nickami. na forum austria szaleje wislok, starajacy sie mnozyc watki w kroliczym tempie. obu wam zycze sukcecow w dyskusjach.
            • aga72 Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 25.04.13, 21:39
              ludzie pytaja i odpowiadaja na pytania innych.na tym polega idea forum. rozumiem, ze chcesz rozkrecic forum austria, ale nie tedy droga,ze bedziesz mnozyl watki i wklejal linki do nawet i przydatnych informacji. forum to ludzie i oni je tworza. jezeli tego nie pojmujesz, to forum austria bedzie martwym tworem, tak jak i austria turystycznie.
          • mair Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 25.04.13, 21:53
            Nie rozumiem tego co piszesz i twego tu objawienia tak ni z gruchy ni z pietruchy.
            Na tym forum nigdy ostatnio nie bylo nikogo wiecej jak mair i ten drugi z wcieleniami, nie liczac oczywiscie siejesta. To nie ja zaczalem "wojne" z tym pajacem i nie przypisuj mi rzeczy, ktore nie trzymaja sie kupy. Na tym forum jest tylko mair, bez rodziny.
            "z samej definicji forum ma sluzyc wymianie doswiadczen, .............."
            Tak, zgoda z tym, ze "moje doswiadczenia wcale nie musza sie zgadzac z twoimi, moj poglad wcale nie musi byc zgodny z twoim pogladem" ale nie musimy z tego powodu skakac sobie do oczu. Wlasnie po to jest to forum, do wymiany mysli i doswiadczen, nawet tych najbardziej rozniacych sie od siebie. Forum to nie szkolka niedzielna w parafii. Pisalem wielokrotnie. Odnosmy sie do tego co napisane i co czytamy ale nie do tego co to napisal. To nie sa rozmowy w cztery oczy. W sumie nikt z nas nie wie jaka jest faktycznie osoba, ktora to napisala. Jedni traktuja rzecz powaznie, czesto zbyt powaznie inni ot tak sobie, pol zartem pol serio.
            Jesli na tym forum ma byc tylko moderator, mair i te 4 nicki, ktore same sie wyniosly, plus dwie no moze trzy inne osoby, to faktycznie forum umrze smiercia naturalna. Ja sam do siebie pisal nie bede, ze soba nie bede polemizowal, bo z urodzenia brak mi takich zdolnosci. Ja lubie jak mnie otaczaja ludzie a nie cienie.
            "spostrzezen, pogladow wielu uczestnikow......." ????????????????????
            O tym juz napisalem i to "przyganial kociol garnkowi" jest wyjatkowym pudlem.
            Powtarzam. Na tym forum jest tylko mair, bez rodziny.
              • mair Re: Jaka pogoda w Swinoujsciu ? 26.04.13, 07:04
                i jak z obsluga Szwedow, dobrze idzie interes ?

aga72 napisała:

> moze jednak

Powtorze tylko to co chyba juz napisalem, najbardziej chorzy psychicznie sa psycholodzy. I nie powinnas sie obrazac. Sama obrazasz.

Pst. mnie mozna wiele zarzucac ale nie to, ze w jednym watku, na jednym forum wystepuje w roznych postaciach. Moze to choroba psychiczna, moze trzeba to leczyc, nie wiem ale takich zdolnosci nie posiadam, w przeciwienstwie do ciebie. Pewnie trzeba byc psychologiem, och pardon, psychopata.
                • aga72 Re: Jaka pogoda w Swinoujsciu ? 26.04.13, 21:59
                  mair napisał:

> i jak z obsluga Szwedow, dobrze idzie interes ?
                  >
                  > aga72 napisała:
                  >
                  > > moze jednak
                  >
                  > Powtorze tylko to co chyba juz napisalem, najbardziej chorzy psychicznie sa psy
                  > cholodzy. I nie powinnas sie obrazac. Sama obrazasz.
                  >
                  > Pst. mnie mozna wiele zarzucac ale nie to, ze w jednym watku, na jednym forum w
                  > ystepuje w roznych postaciach. Moze to choroba psychiczna, moze trzeba to leczy
                  > c, nie wiem ale takich zdolnosci nie posiadam, w przeciwienstwie do ciebie. Pew
                  > nie trzeba byc psychologiem, och pardon, psychopata.

Ad 1 - nie czaje tej obslugi szwedow, bo nigdy nie mialam z zadnym doczynienia
                  Ad 2 - nie czuje sie obrazona, bo nikogo nie obrazam
                  Ad 3 - chyba nie Pst> tylko PS, co oznacza post scriptum czyli dopisek
                  Ad 4 - tylko na tym watku wystepujesz w dwoch postaciach, jako 61wiki i mair
                  Ad 5 - dla rozluznienia,
                  -co to jest paranoja - pyta ojca wracajacy ze szkoly syn
                  -trudne pytanie ale odpowiem ci na nie na przykladzie - mowi ojciec i wola zone, corke i tesciowa
                  najpierw pyta corke
                  -czy przespalabys sie z dunczykiem, gdyby zaplacil ci 1000 euro?
                  -co ty tato, za kogo mnie masz, ja porzadna dziwczyna
                  -ja tylko tak teoretycznie pytam - mowi ojciec
                  -no jak teoretycznie, to 1000 euro by sie przydalo
                  teraz ojciec pyta zone
                  -czy przespalabys sie z cudzoziemcem za 500 euro?
                  -oj starys ty a glupi, w zyciu cie nie zdradzilam
                  -ja tylko tak teoretycznie pytam - mowi malzonek
                  -no 500 euro piechota nie chodzi,
                  jako ostatnia pyta ojciec tesciowa
                  -a ty mamusiu przespalabys sie ze starym mairem za 100 euro?
                  -zwarowales zieciu, w moim wieku, z jakims starym dziadem
                  - ja tylko tak teoretycznie pytam - mowi ziec
                  -no jak teoretycznie to pare groszy do emerytury by sie przydalo
                  -i to wlasnie synku jest paranoja- mowi ojciec do syna. trzy k...y w domu i ani jednego euro

tym optymistycznym akcentem koncze dyskusje z czlowiekiem, ktory widzi zdzblo w oku blizniego a nie dostrzega belki wbitej do swojego. pewnie tak w leb mu sie wbila, ze az rozum przyslonila
          • lainz Fora dyskusyjne to przeżytek 25.04.13, 23:59
            Wraz z pojawieniem się facebooka i twittera zeszły na margines.
            Wiślok powinien założyć bloga o Austrii. Jest niesamowity, ma ogromną wiedzę.
            Samo zrównanie przez ciebie Wiśloka i Maira jest dla pierwszego bardzo obraźliwe.
            Mair jest wielkim destruktorem, potrafi wyłącznie niszczyć, siać zamęt i obrażać.
            Wiślok jest konstruktorem, on tworzy rzeczy pozytywne.
            Wygląda na to, że go zniechęciłaś do pisania bardziej od maira, szkoda.
            • jabolkn Re: Fora dyskusyjne to przeżytek 26.04.13, 13:01
              lainz napisał(a):

> Wraz z pojawieniem się facebooka i twittera zeszły na margines.
              > Wiślok powinien założyć bloga o Austrii. Jest niesamowity, ma ogromną wiedzę.
              > Samo zrównanie przez ciebie Wiśloka i Maira jest dla pierwszego bardzo obraźliw
              > e.
              > Mair jest wielkim destruktorem, potrafi wyłącznie niszczyć, siać zamęt i obraża
              > ć.
              > Wiślok jest konstruktorem, on tworzy rzeczy pozytywne.
              > Wygląda na to, że go zniechęciłaś do pisania bardziej od maira, szkoda.

Austria to za maly temat na cale forum
              a co dopiero 2 fora
              kolega zalozyl drugie choc wiedze ma raczej z googli i wiki
              napisal 500 postow i chyba wystrzelal cala amunicje
              • wislok1 Ludzie, wyluzujcie wszyscy 26.04.13, 23:19
                Zakładam wątki, bo lubię.
                Bloga nie zakładam, bo mi się
                nie chce.
                Nie ja założyłem forum Austria,jestem wislok1
                i nikt inny.
                Nie moja wina,że wam się nie chce pisać.
                Nie wystrzelałem się. mam nowe pomysły i wystarczy
                kilka osób i jeden dobry moderator, żeby każde forum
                było aktywne.
    • aga72 Re: No i juz wszystko sie wyjasnilo 30.06.13, 20:25
      > przebijajac sie wielkoscia rodziny
      i tego im zazdroscisz. wielkosci rodziny, ktorej nie masz, bo nawet bliskie dawniej osoby nie chca miec doczynienia z takim czlowiekiem. dlatego sam uzywasz kliku nicow zastepujac w ten sposob zone, synow i wnuki

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka