Dodaj do ulubionych

Odrodzona po zdradzie. Wystarczyła jedna noc…

04.04.13, 15:29
W tej książce pragnę podzielić się doświadczeniami z wszystkimi przeżywającymi ból rozczarowania po klęsce miłości, zdarzyła mi się bowiem rzecz niezwykła, może nawet bez precedensu – wyjście z impasu w ciągu jednej tylko nocy.

Wielka miłość przyszła po 40-stce, wielkie rozczarowanie po półtora roku doskonałego szczęścia, kiedy właśnie zaczęłam mieć nadzieję na spędzenie reszty życia w niedawno odkrytym „siódmym niebie”. Zepchnięta bez ostrzeżenia na twardą ziemię, wpadłam w głęboką psychiczną dziurę - okropny stan, kiedy energii starczało tylko na ciągle przegrywaną walkę ze łzami; nie mogłam jeść, spać, koncentrować się ani normalnie funkcjonować. Na domiar złego razem pracując chcąc nie chcąc musieliśmy widywać się kilka razy dziennie. Wiedziałam, że długo tak nie pociągnę, muszę szybko coś wymyślić. Łatwo powiedzieć, ale jak tego dokonać?
Okazało się, że cała gromadzona przez lata wiedza psychologiczna w konfrontacji z prawdziwym cierpieniem nie jest w stanie mi pomóc, religia podobnie, bo nauki kościoła, zakazy i nakazy dotyczące uczuć od dawna przestały do mnie przemawiać.
W żadnym wypadku nie chciałam czekać na kojące działanie czasu; raczej umrę niż sie doczekam – myślałam. I tak eliminując po kolei wszystkie możliwości stanęłam wobec ostatniej: postanowiłam „zejść” w głąb własnej duszy, by tam szukać ratunku.
I znalazłam go ku wielkiemu zdumieniu! W ciągu jednej z wielu w owym czasie bezsennych nocy nie tylko wróciłam z ciemności do życia i słońca, ale przeszłam prawdziwą metamorfozę stając się z obolałej i słabej osoba silna, gotową zmierzyć się z każdym wyzwaniem, bo właśnie uświadomiłam sobie własną wartość. Dzięki zdradzie!!! www.ebooki123.pl/odrodzona-po-zdradzie-wystarczyla-jedna-noc_p167
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka