Dodaj do ulubionych

Lola - Ewa Kisilewicz

04.04.13, 16:33
Lola to kobieta o dwóch twarzach. Z jednej strony to wrażliwa kobieta, pasjonatka sztuki z zamiłowania, z zawodu grafik komputerowy. Można by rzec przeciętna statystycznie młoda kobieta. Jednak jej druga twarz kryje znacznie więcej. Kobieta to typowy socjopata, który nie przywiązuje się do drugiego człowieka, brak w niej reakcji na zaufanie, miłość i czułość. Jest płatnym mordercą działającym na zlecenie niejakiego Vincenta Galeotti, mafiosa trzęsącego światkiem przestępczym Europy. Zleca on kobiecie zabicie Ladro, któremu powierzył kradzież obrazów. Tamten jednak okazuje się przebiegły i ucieka wraz ze skradzionym łupem. Galeotti wysyła za nim Lolę, która ma odzyskać skradzione obrazy, a oszusta pozbawić życia. Jednak w ślad za Ladro rusza inny mafioso, owładnięty chęcią posiadania „cennych obrazów” – Jurij Kazapov, rosyjski boss. Wysyła on ludzi, którzy mają znaleźć Ladro i obrazy. Teraz to już nie jedna osoba pragnie dorwać Ladro. . Jedynym tropem do nieistniejącego w statystykach Roberta Grinta – Ladro, jest jego była żona Heike Carlsen. Przypadkowe odkrycie prawdy, stawia pod znakiem zapytania powodzenie akcji oraz dalsze losy Loli.
„Lola” to trzymająca w napięciu powieść sensacyjna. W książce nie brak wątku miłosnego. Wartka akcja, świetnie dobrane dialogi sprawiają że książka tworzy silne napięcie emocjonalne dla czytelnika. Niezaplanowana miłość, wyścig po śmierć, trudne decyzje, nieoczekiwane sytuacje to wszystko co kryje w sobie książka debiutującej młodej pisarki Ewy Kisilewicz. Zachęcam do sięgnięcia po lekturę książki, właśnie ukazała się w księgarniach.
www.ebooki123.pl/lola_p79
Obserwuj wątek
  • badura_123 Re: Lola - Ewa Kisilewicz 22.04.13, 15:23
   Bardzo miło czytało się tą książkę! Każdemu gorąco polecam kto tylko interesuje się takiego typu powieściami :)
  • szarooka1_1 Re: Lola - Ewa Kisilewicz 24.04.13, 15:29
   Przeczytałam tego e-booka jadąc z Gdańska do Wrocławia tam i z powrotem. Czyta się go naprawdę baaardzo fajnie ale niektóre motywy, wątki mogły by być dłużej ciągnięte!

   Gratuluję powieści!
  • tomaciak1976 Re: Lola - Ewa Kisilewicz 01.05.13, 12:59
   Czy uważacie że dla mojej żony ten ebook będzie dobrym zakupem?
   • krecik_02 Re: Lola - Ewa Kisilewicz 10.05.13, 23:29
    Mojej żonie się chyba spodobał bo go przeczytała chyba ze 2 razy. Jeśli twoja lubi kryminały to pewnie jej się spodoba.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka