Dodaj do ulubionych

Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia

04.04.13, 16:35
Im częściej eksperymentujemy z kolejnymi nowinkami diety, tym bardziej nasze naturalne mechanizmy kontroli łaknienia rozregulowują się i coraz trudniej jest zachować prawidłową wagę. Dlaczego diety nie skutkują? Co prawda udaje się na jakiś czas zrzucić kilka kilogramów ale zaraz wracał efekt jo-jo i zamiast tracić kilogramy to dodatkowo przybywało nam więcej. Czy jest możliwe odchudzanie bez efektu jo-jo? Jak można tego dokonać, czy istnieje taka możliwość i gdzie szukać pomocy? Kiedy decydujemy się na wybór diety odchudzającej, najczęściej mamy ogromną motywację i zapał. Zrzucane kilogramy sprawiają, że czujemy się świetnie i to jest dodatkowy impuls do tego aby otrzymać zgrabną sylwetkę. Jednak to nie wystarcza, by pokonać demona obżarstwa. O tym jak można tego dokonać w swoim poradniku „Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia” pisze Sandra Czeszejko-Sochacka. „Do każdego skutecznego działania potrzebujemy motywacji, aby nowe plany przyniosły oczekiwany efekt. Podjęcie decyzji o odchudzaniu wymaga siły psychicznej oraz różnorodnych zmian w wielu dziedzinach. Wystarczy, brak konsekwencji w realizacji planów, a cały program legnie w gruzach.” Aby to osiągnąć, należy mieć silną motywację, która doprowadzi konsekwentnie do sukcesu, jakim ma być nasze zdrowie i zgrabna sylwetka.

W poradniku zostały bardzo dokładnie opisane zasady Super Diety 26, która polega na zastosowaniu punktacji 26 składników powodujących ogromną różnorodność, tworzącą możliwość dostarczenia niezbędnych witamin i mikroelementów, potrzebnych do zachowania doskonałego zdrowia, a zarazem dobrego samopoczucia. W tej diecie bardzo charakterystyczne jest stosowanie owoców, soków i warzyw pod niemal każdą postacią a także ziół, które pomogą nam wyeliminować całkowicie przyprawy posiadające niezdrowe uzdatniacze smakowe, powodujące łaknienie. „Super dieta może być stosowana przez całe życie jako zdrowy styl funkcjonowania.” Poznaj jej tajniki już dziś. Poprzez poradnik Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia dajemy Ci taką możliwość. Odżywiaj się według odpowiednich preferencji żywieniowych, jakie w poradniku opisała autorka tzn. grupę węglowodanowców, białkowców i grupę mieszaną. Zobacz do jakiej z nich należysz TY i z czego powinna się składać Twoja dieta? „Klasyfikacja dokonywana na podstawie wywiadu dotyczącego ulubionych produktów w dzieciństwie i obecnie, pozwala ustawić indywidualną dietę dla każdego.” – czytamy w poradniku. Ważnym czynnikiem w odchudzaniu jest także właściwa motywacja oraz jaki wpływ na przemianę jakiej chcemy dokonać ma nasza psychika. O wszystkim tym możemy przeczytać w poradniku a także na stronie internetowej superdieta26.pl. Współczesny świat przyzwyczaił nas do drogi na skróty – niestety cudowna recepta i półśrodki nie wygrają walki z nadwagą. Ty sam musisz ja podjąć a poradnik „Super dieta 26 - stwórz swoje marzenia” tylko Ci w tym pomoże.

Książka ukazała się na rynku wydawniczym i jest już dostępna w sprzedaży. Jest wydana w formie ebooka i zawiera wiele cennych wskazówek, które pomogą Ci w walce z nadwagą ale i w zdrowym stylu życia. Serdecznie polecam!
www.ebooki123.pl/super-dieta-26-stworz-swoje-marzenia_p71
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka