Dodaj do ulubionych

Potęga serca. Praktyczny przewodnik rozwoju

05.04.13, 09:37
„Wszystko to, co posiejecie pielęgnując, dbając o wzrost i plony, zaistnieje w życiu zewnętrznym, w niebie was otaczającym, które zasypie was dostatkiem i obfitością swych darów, które tak naprawdę pochodzą z was, z waszego wnętrza boskiej istoty, tworzącej swój świat zależnie od swych upodobań.” – pisze w swojej książce „Potęga serca” Grzegorz Kaźmierczak. Autor uważa, że wszystko co w życiu człowiek zrobi czyli przysłowiowo zasieje, kiedyś to zbierze, czyli powróci to do niego. Zależeć będzie od tego co posiał i jak tego pielęgnował. Jeśli to pozytywny uczynek to jest w 100% pewne, że zbierze samo dobro.

Książka którą postanowił napisać Grzegorz Kaźmierczak to taki praktyczny przewodnik na temat duchowości człowieka. Porusza w nim tematy, z którymi styka się każdy z nas na co dzień. Są to sprawy wydaje się proste, jednak tylko pobieżnym okiem na to patrząc. Jeśli zgłębimy się nad danym przykładem możemy zauważyć wiele innych czynników o których czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy. Dlatego właśnie powstała ta książka, która ma przybliżyć nam zwykłym ludziom jak ważne często sprawy przebiegają nam bez zastanowienia.

Książka jest już dostępna w sprzedaży w formie elektronicznej, zawiera ponad 90 analiz i spostrzeżeń autora odnośnie duchowości człowieka oraz potęgi serca, o której tylko nieliczni zdają sobie sprawę. Zachęcam do zapoznania się z treścią książki – dostępna jest w wielu księgarniach internetowych.

„Potęga serca” to książka, która jest darem, pochodzącym od Waszej Wyższej Jaźni, która prosto może być zastosowana przez każdego z Was, niezależnie od waszej świadomości tego, w kogo lub w co wierzycie, od waszego wykształcenia, czy wewnętrznej mądrości.

Od Autora: "Dając wam tę książkę, otrzymujecie możliwość wyboru i proste podpowiedzi. To, jaką drogę wybierzecie jest indywidualną decyzją każdego z Was. Niech Was nie dziwią wydarzenia, jakie możecie uruchomić, zmieniając swoją świadomość, cuda, których doświadczycie. Dokądkolwiek zechcecie iść, idźcie przeniknięci miłością, którą możecie odczuć, mentalnie przytulając tę książkę do swego serca.

Książka ukazała się jako:
ebook - www.ebooki123.pl/potega-serca-praktyczny-przewodnik-rozwoju-duchowego_p20
druk - selkar.pl/aff/skok/potega-serca-praktyczny-przewodnik-rozwoju-duchowego
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka