Dodaj do ulubionych

Dysonanse i harmonie - Joanna Kupniewska

18.11.14, 10:39
Dysonanse i Harmonie- jest to pełna humoru i ciętego dowcipu powieść o dążeniu do realizacji marzeń i przemianach, jakie dosięgają każdego z nas, pod wpływem życia w zgodzie i obok natury. Książka opowiada o tym, że w każdym istnieją pokłady miłości i wrażliwości, które zmienią nasze życie, jeśli tylko pozwolimy im się uaktywnić i ujrzymy ludzi w tłumie dookoła nas. Choć napisana lekkim tonem, porusza wcale nie tak lekkie tematy.
Czterdziestokilkuletnia Mariola, prowadzi spokojne i ustabilizowane życie u boku nudnego, przewidywalnego męża i dorosłego syna. Lepiąc hurtowe ilości pierogów i namiętnie układając pasjanse w internecie, zapomina o emocjach i celach.
Splot wydarzeń rzuca ją do niewielkiej wioski schowanej wśród lasów i mieszkanka dużego do tej pory miasta, zamiast zakupów w supermarkecie, zaczyna smażyć dżemy i produkować sery z koziego mleka. Ten sam los podmienia jej syna na gnębioną przez ojca alkoholika dziewczynkę a męża na ociekającego testosteronem, przystojnego weterynarza.
Bohaterka powieści w niczym nie przypomina pieknych celebrytek z pierwszych stron gazet.
Nie ma kasztanowych włosów, długich nóg ani obłędnych piersi...
autorzy365.pl/ksiazka/4966/dysonanse-i-harmonie
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka