Dodaj do ulubionych

KA(KSW) - nie wybierajcie tej uczelni!Koszmar!!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.10, 11:03
Heja ludzie! nie wybierajcie tej uczelni, koszmar studiowania tutaj
będzie się cignął latami za wami. Kompletny brak organizacji,
poszanowania dla studenta i wogóle ogólny burdel. Szkoła jest
nastawiona tylko na kasę i tyle. Płać - to jest twoje jedyne prawo i
obowiazek. Szczerze odradzam!!!!
Obserwuj wątek
      • Gość: m. Re: KA(KSW) - nie wybierajcie tej uczelni!Koszmar IP: *.rzeszow.vectranet.pl 16.03.10, 15:27
        Kolejna osoba, która potrafi wiele szkole zarzucic a nie dać
        odpowiednich argumentów. Szkołą jest nastawiona na kasę? to szkoła
        prywatna a więc wiadomo, że za wszystko się płaci- nie chcesz płacic-
        wybieraj szkoły i uczelnie publiczne :) Uwielbiam komentarze ludzi,
        którzy sami wybierają świadomie prywatny system szkolnictwa a potem
        robią wielkie wyrzuty, że muszą płacić..
        Burdel jest wszędzie i w porównaniu z innymi uczelniami na KA
        naprawde nie jest najgorzej. Sama w tej chwili kończe tam studia i w
        świetle wielu przygód z różnymi uczelniami naprawde ta szkoła wypada
        bardzo dobrze :) Ja wyniosę z niej napewno kupę miłych wspomnień :)
          • regina-falangi Re: KA(KSW) - nie wybierajcie tej uczelni!Koszmar 16.03.10, 19:36
            "Jaki może mieć poziom uczelnia, która przyjmuje wszystkich chętnych, którym
            udało się jakoś zdać maturę?"

Prawda jest taka, że dostać się jest bardzo prosto. jednak przychodzi pierwsza
            sesja i złudzenia pryskają jak bańki mydlane. uczelnia z każdym rokiem podnosi
            poziom, kiedy zaczynałam 5 lat temu było nawet spoko, ale teraz w czasie sesji
            to jest istna rzeźnia, wymagają, wymagają, wymagają i nie można liczyć na
            szczęście, trzeba się po prostu nauczyć, taka prawda, bo jak nie to
            zbankrutujesz na samych poprawkach. Nie chrzańcie mi tu że jak prywatna to
            będzie łatwo, bo tak nie jest. 5 lat studiów na WPiA kosztowało mnie wiele
            wyrzeczeń, nieprzespanych nocy i stresu ale teraz będąc kończąc tę uczelnie w
            sumie nie żałuję, że ją wybrałam, przynajmniej wyniosę konkretną wiedzę i nie
            będę się wstydzić przed szanownymi studentami uczelni publicznych że skończyłam
            KA, bo wiem jaką mam wiedzę i wiem że umiem dużo.

"Bo szczęście to przelotny gość, przebłysk słonecznej pogody i dużo wie kto
            pojął, że szczęście to garść pełna wody..."
            • Gość: mar. Re: KA(KSW) - nie wybierajcie tej uczelni!Koszmar IP: *.ghnet.pl 16.03.10, 22:22
              > Prawda jest taka, że dostać się jest bardzo prosto. jednak przychodzi pierwsza
              > sesja i złudzenia pryskają jak bańki mydlane

Nie znam nikogo, kto wyleciałby z KSW. Znam kilka osób, które tam studiują- w szkole jechali na trójach, maturę pozdawali na 40%. Tam gdzie studiują takie "orły" raczej ciężko utrzymać wysoki poziom.

5 lat studiów na WPiA kosztowało mnie wiele
              > wyrzeczeń, nieprzespanych nocy i stresu

A masz porównanie z innymi uczelniami?
              • Gość: m. Re: KA(KSW) - nie wybierajcie tej uczelni!Koszmar IP: *.rzeszow.vectranet.pl 17.03.10, 00:40
                Jeżeli wszyscy tak zgodnie twierdzicie, że można się tylko bawić i
                nic nie robić to zapraszam. Podejrzewam, że to byłby jedyny sposób na
                to by wielcy wrogowie tejże uczelni spokornieli i zastanowili sie nad
                głupotami jakie wypisują. Kiedy zaczynałam tam studia było nas
                prawie 300 osób.. zostało niewiele ponad 100. Owszem uczelnia każdemu
                daje szansę ale połowa to ludzie, którzy myślą, że za ładne oczy i
                zapłacone czesne dostaną papierek.A potem tacy delikwenci mszczą się
                własnie w wyżej wymieniony sposób. Wiele osób z renomowanej i jakże
                cudownej uczelni jaką jest Uniwersytet Jagielloński przeniosło się do
                nas i każdy twierdzi, że poziom tutaj przedstawiany nie różni się od
                większości uczelni.
                Jako, że sama mam porównanie z inną - publiczną szkołą mogę
                powiedzieć tylko tyle, że zdecydowanie więcej czasu poświęcam na
                naukę na tej uczelni niż poprzedniej. Szkoda tylko, że opinia odbije
                się na osobach, które tak jak ja czy setki innych studentów poszły
                tam po to by zdobyć wiedzę, którą pożytkujemy w pracy i na co dzień.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka