Dodaj do ulubionych

czy warto przyjeżdżać na dni otwarte?

26.02.04, 19:41
Drodzy studenci i wszyscy aspirujący do tego grona!
Jak sądzicie - warto fatygować się z Olsztyna do Warszawy i do Krakowa na dni
otwarte uniwersytetów? A może lepiej po prostu grzebać w sieci? Jak wyglądają
takie dni otwarte - czy to tylko tłumy, tłumy i jeszcze raz tłumy?
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Tawananna Re: czy warto przyjeżdżać na dni otwarte? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.02.04, 23:27
      Sama gdy zdawałam na studia byłam na 3 drzwiach otwartych. W tym roku też
      wybieram się. Nie oszukujmy się jednak, na takich "imprezach" wiele raczej
      dowiedzieć się nie można. Plusem jest możliwość zadawania pytań - jeśli masz
      konkretne wątpliwości to najlepszy moment, by uzyskać odpowiedzi. Ja jednak na
      moją uczelnię miałam duuuużo bliżej - z Olsztyna do Warszawy czy Krakowa to
      kawał drogi. Jeśli wydaje Ci się, że wszystkie istotne rzeczy już wiesz,
      przemyśl to :). Z drugiej strony to może być okazja np. do kupienia testów z
      ubiegłych lat, jeśli nie miałaś okazji się z nimi zapoznać wcześniej. A co do
      tłumów... wszystko zależy od kierunku. Miałam okazję być na drzwiach otwartych,
      gdzie sala pękała w szwach i na takich, gdzie zajrzało aż... 15 osób (a na
      kierunku było 30 miejsc ;)).
    • Gość: Ginny Re: czy warto przyjeżdżać na dni otwarte? IP: 194.146.128.* 27.02.04, 08:48
      Byłam na dniach otwartych dwa lata temu, na socjologii UW. Mimo, że spotkanie
      było w dwóch terminach (z racji dzikich tłumów zainteresowanych), było baaardzo
      ciasno. Do sali wepchnął mnie jakimś cudem kupel, siedziałam na koszu na
      śmieci, a za drzmiani kłębił sie tłumek tych, którzy nijak się do salki wcisnąć
      nie mogli. Najgorsze zaś jest to, że dowiedziałam się niewiele, praktycznie to
      samo, co było na stronie wydziału. Strata czasu i pieniędzy na bilet (a
      jechałam z Białegostoku). Nie polecam zatem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka