Dodaj do ulubionych

Studia Magisterskie - Grafika Komputerowa

30.09.10, 15:16
Witam. Jako że już mam 3 rok studiów, gdzie jestem na specjalizacji Bazy Danych przez przymus na licencjacie, szukam już studiów magisterskich, gdzie CZEGOŚ mnie nauczą z Grafiki Komputerowej. Teraz sam rozszerzam swoje zainteresowania, samouk ze mnie trochę. Jest to moja pasja, uwielbiam tworzyć, robić coś z niczego.

Znacie moze jakieś godne polecenia uczelnie na śląsku, gdzie będą potrafili nauczyć mnie czegoś z zakresu animacji, grafiki 3d jaki i 2D? Gdzie to potrafią a nauka opiera sie na tworzeniu, a nie czystej teorii z której nic nie wynika. Mam jej już dość, uwierzcie mi. Bo licza sie konkrety... Możecie mi coś doradzić? :)

Z góry dzieki!
Obserwuj wątek
    • Gość: informatykopilot Re: Studia Magisterskie - Grafika Komputerowa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 15:34
      w pl chyba troche ciezko o takie typowe studia z grafika komputerowa i efektami 3d jakie sie robi w amerykanskich filmach, raczej beda to typowe kierunki jak np informatyka ze specjalnoscia ukierunkowana na ten typ ksztalcenia. Niewatpliwie grafika komputerowa ta z 3d to na naszym rynku jeszcze nisza i jak sie wyspecjalizujesz to mozesz na tym kiedys dobrze zarabiac, ale raczej gdzies w swiecie takze nie wiem szukaj moze zlecen, probuj pracowac w jakichs firmach lapiac doswiadczenie i tak sie czegos lepszego nauczysz bo same studia to jest malo w obecnych czasach.
    • Gość: asdf Po co studia? IP: 195.82.180.* 30.09.10, 16:30
      Jeżeli chodzi o naukę narzędzi to w internecie jest masę tutoriali i videotutoriali.

A jeżeli chodzi o samą kreatywność to żadna uczelnia nie nauczy Cię tego czego nauczysz się w pracy.

Tak więc naucz się narzędzi, zbuduj portfolio i startuj gdzieś do firmy (choćby na praktyki).
    • 88sparrow88 Re: Studia Magisterskie - Grafika Komputerowa 30.09.10, 21:24
      No od stycznia planuje jakieś praktyki czy też staż.

Wiem że sa tutoriale i videotutoriale, już 2 miesiące na nich jade :P Materiały do nauki to znaleźć sobie umie.

Jeszcze miesiąc 3d maxa a potem Photo Shop + Adobe After Effect :)

No ale wiecie, studiować teraz studiuje informatyke. Kurcze no i nie dostałem sie na specjalizacje Multimedia, no ale z tego co widze oni też tam mało co mają :P Bo wiecie o co chodzi... nie chce zmarnować znowu 2 lat na uczelni i nic z niej nie wynieść. Może inaczej, na licencjacie teraz nauczyłem sie podstaw, o co w ogóle chodzi z programowaniem i Bazami Danych. Ale teraz na magisterskich chce sie ukierunkować jakoś...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka