Dodaj do ulubionych

Filologia Angielska (II stopnia)

02.07.11, 20:12
Witajcie,
W tym roku skończyłem licencjata z filologii angielskiej, jednak dzięki mojemu promotorowi, który raczył oddać mi poprawioną pracę dopiero dzień przed ostatecznym terminem jej złożenia, będę mógł bronić się dopiero we wrześniu. Chciałbym jeszcze w tym roku zacząć studia magisterskie, ale bardzo możliwe, że będę się mógł bronić dopiero ok. 27 września, ponieważ nie wszyscy z mojego seminarium zdali egzaminy i obrony mogą być dopiero po poprawkach. Bardzo zależy mi, żeby studiować w Krakowie. Z tego co wiem, to większość rekrutacji kończy się niestety wcześniej (chyba, że ktoś ma info o jakiejś uczelni, gdzie tak nie jest), a bez obrony niestety nikt mnie nie przyjmie. Pomyślałem więc, że rozwiązaniem mogłaby być rekrutacja zimowa. Wiem, że sporo uczelni je przeprowadza, jednak nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na temat krakowskich, które by takie przyjęcia organizowały. Może znacie jakąś szkołę w Krakowie, gdzie mógłbym zacząć magisterkę z filologii angielskiej w zimie, albo która ma rekrutację na tyle długą, żebym zdążył z dopełnieniem wszystkich formalności? Dodam, że wolałbym raczej, żeby to nie była jakaś uczelnia prywatna. Będę wdzięczny za wszelkie rady i informacje. Z góry dzięki za pomoc.
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka