Dodaj do ulubionych

Szkoła Policealna

29.06.12, 20:20
Witam
Poszukuje szkoly Policealnej w Warszawie , lecz nie moze byc tok nauczania w wieczorowym , ewentualnie w zaocznym . Jaka jest dobra szkola policealna ? , która szkołę polecacie?
Obserwuj wątek
  • hawa.etc Re: Szkoła Policealna 29.06.12, 22:10
   >, lecz nie moze byc tok nauczania w wi
   > eczorowym , ewentualnie w zaocznym

   Napisz jeszcze raz to zdanie, bo jest na tyle niegramatyczne, że nie wiadomo o jaki tryb Ci właściwie chodzi.
   Napisz też, jaki kierunek Cię interesuje, bo pod hasłem "szkoła policealna" kryje się zarówno Medyczna Szkoła Policealna jak i Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru, a więc placówki o zupełnie odmiennym profilu kształcenia. Bez wiedzy o tym, czego chcesz się uczyć nie można Ci niczego doradzić.
    • hawa.etc Re: Szkoła Policealna 30.06.12, 11:26
     No i trzeba było tak od razu :)

     Problem jest taki, że w zawodach medycznych zgodnie z wytycznymi ministerialnymi można kształcić się tylko w trybie stacjonarnym, więc będzie Ci ciężko znaleźć szkołę, która jednocześnie kształci w trybie zaocznym i nie jest szemrana.

     Sprawdź może to:

     www.collegium.com.pl/studium_re.htm
     cemes.edu.pl/
     Przestrzegam tylko przed szkołami, których ulotki są rozdawane na mieście, takimi, które mają wszystkie kierunki świata. To zazwyczaj wyłudzacze unijnej kasy, w których zajęcia rzadko się odbywają.
  • cychnerska Re: Szkoła Policealna 18.05.13, 22:57
   Ja skończyłam szkołę medyczną Omega na kierunku technik farmacji. W zasadzie po 2 latach mam pewny zawód i pracę. Wcale nie żałuję, że nie skończyłam studiów. Szkoła z prawdziwego zdarzenia.
  • wachnikpp96 Re: Szkoła Policealna 01.10.20, 12:57
   Uczyłem się w Cosinusie i nie mam zastrzeżeń do tej szkoły, mogę ją śmiało polecić. Konfrontując z opiniami znajomych o różnych szkołach uważam, że wypadają naprawdę dobrze
  • wikra99 Re: Szkoła Policealna 16.10.20, 16:33
   W trybie zaocznym proponuje cosinusa ze względu na brak opłat i rzetelne przygotowani nauczyciele. Dla słuchaczy jest pakiet zniżek , darmowy pakiet office i wiele innych ofert :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka