Dodaj do ulubionych

Właśnie dowiedziałam się, że robię mgr na darmo:/

09.11.12, 17:58
W tamtym roku skończyłam licencjat z pedagogiki pracy, ale stwierdziłam że to nie dla mnie, więc mgr zrobię z innej specjalności, bo w końcu u nas na uczelni mówili, że to są tak jakby dwa odrębne kierunki i masz dwa zawody.Tyle, że oczywiście licencjat się liczy bardziej. Radziłam się też doradcy zawodowego i kobieta powiedziała, że jeśli mnie co innego bardziej interesuje ( chodzi o specjalność jak najbardziej powinnam robić z tego mgr.A dziś na zajęciach kobieta nam powiedziała, że mgr z innej specjalności nie daje nawet 10% uprawnień więc nie wie jaki jest sens, że tyle ludzi zmienia.I jeśli już ktoś tak naprawdę chce zmienić specjal. to niech zrobi nowy licencjat bo inaczej nigdzie go nie przyjmą.No to teraz pozostają zaoczne za rok:(.Kurcze jakby jakakolwiek osoba powiedziała mi to wcześniej to od tego roku zaczęłabym licencjat zamiast mgr, który z tego co zrozumiałam jest do niczego nie przydatny:(.
Obserwuj wątek
   • kasia5266 Re: Właśnie dowiedziałam się, że robię mgr na dar 10.11.12, 13:08
    Zamierzam to sprawdzić ,tylko nie wiem właśnie gdzie mogłabym uzyskać jakieś rzetelne informacje. Najgorsze też jest to, że teraz dowiedzieliśmy się że na mgr w ogóle nie ma możliwości załatwienia sobie praktyk.Jak jedna znajoma spytała kobiety z jakiegoś instytutu a jeśli ktoś chce spróbować sam sobie załatwić?Nie ma takiej opcji bo tylko uczelnia może zorganizować, a my się tym nie zajmujemy. Czyli jednym słowem mają to gdzieś.
    • joa66 Re: Właśnie dowiedziałam się, że robię mgr na dar 10.11.12, 13:20
     Zamierzam to sprawdzić

     Dopiero teraz??

     ,tylko nie wiem właśnie gdzie mogłabym uzyskać jakieś rzetelne informacje.

     Wydawało mi się, że ktoś kto ma wykształcenie wyższe potrafi sobie poradzić z dotarciem do podstawowych źródeł..?? Z tym, że za podstawowe źródła nie uważam "kobiety u nas" albo " faceta bu nich" tylko przepisy regulujące dane uprawnienia.

     • kasia5266 Re: Właśnie dowiedziałam się, że robię mgr na dar 10.11.12, 14:26
      Wiesz ja wcześniej sprawdzałam na stronie uczelni na którą zamierzałam iść i innych jakie uprawnienia uzyskują absolwenci po ukończeniu studiów mgr na danej specjalności. To nie było tak, że szłam w ciemno bo specjalność wydawała się z opisu ok. No ,ale teraz to wszystko stanęło pod wielkim znakiem zapytania, dlatego że to co powiedziała mi osoba pracująca w Instytucie Pedagogiki zaprzecza temu co tam napisali. I dlatego będę musiała sprawdzić co w końcu jest prawdą, a nie na temat ogólnych uprawnień danej specjalności (bo to teoretycznie wiem).
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka