Dodaj do ulubionych

stosunki międzynarodowe ????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.13, 10:35
witam, chciałabym się dowiedzieć o Waszych opiniach nt studiowania stosunków międzynarodowych: czy jest to ciekawy kierunek, jakie są potem szanse na znalezienie pracy? planuje podjąć studia na UW w tym roku, a także skupić się na nauce języka norweskiego, co o tym myślicie? z góry dziękuje za odpowiedzi :)
Obserwuj wątek
    • buka100 Re: stosunki międzynarodowe ???? 23.03.13, 19:01
      Jeżeli interesujesz się polityką, to są to studia dla Ciebie. Ogólnie słyszałam różne opinie na temat tych studiów, że to sama teoria, ze ciężko znaleźć pracę w zawodzie, jednakże moim zdaniem bardzo wiele zależy od poświęcenia i ambicji.

Zobacz sobie jakie są specjalizacje, poczytaj o kierunku np. tutaj i sam zdecyduj. Na rynku pracy ogólnie nie jest ciekawie, ale najważniejsze to chcieć.
      --
      studiowac.pl -> maturzysto, studencie - spotkajmy się tam!
      • Gość: 19dominika Re: stosunki międzynarodowe ???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.13, 11:25
        właśnie problemy ze znalezieniem pracy "po" mnie odstraszają. szczerze mówiąc opisy tych studiów są bardzo zachęcające, ale liczą się opinie na różnych forach, a z tego co czytam, w większości są one negatywne. o wiele bardziej interesuje mnie PR i myślałam, czy np nie zrobić stosunków na licencjacie, a mgr z PR właśnie (pytanie jak to się "łączy" i czy to dobre połączenie). Albo odrazu iść w kierunku PR-u. Chociaż znajomość norweskiego na pewno będzie w przyszłości dużym atutem..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka