Dodaj do ulubionych

Brawo za pomysł!

01.08.04, 20:20

Obserwuj wątek
    • tak_zwany Re: Brawo za pomysł! 01.08.04, 23:19
      Pomysł, jak pisałem, zdaje mi się dziwnym... Ale może pomogę. Wejdź w "odpowiedz
      cytując", a zobaczysz, jak robi się tego typu (dużo ładniejsze) linki. Dobra, ja
      to kasuję, nie myślcie sobie, że będę pierwszoroczne forum reklamował;-)

Aha i nazwa też jakaś niekonsekwentna. Dlaczego "studentów" z dużej, a "roku" z
      małej?
      • r.richelieu Re: Brawo za pomysł! 01.08.04, 23:31
        za to tak_zwany i ja tworzymy tandem socjologiczny (w porywach do trójkącika)
        gdzie uprawiamy w ciepłym gniazdku socnierealizstyczne dysputanty
        hihihi

tak mi się przynajmniej marzy

trójka to ździebko mnogus preversum, czwórka to dwa tandemy a mnóstwość to
        róbta co chceta
        • tak_zwany Re: Brawo za pomysł! 02.08.04, 00:01
          Przepraszam, że na razie milczę w mateczniku socjolgicznym, ale mam problemy z
          mobilizacją. Po prostu jestem perfekcjonistą i nie chcę bzdur pisać, moja
          wypowiedź w tak zacnym miejscu musi być wypieszczona. Ale nie trza się frasować,
          góra za dwa dni można spodziewać się mojej nadaktywności na rzeczonym forum...
          Zaczynam dochodzić do siebie...

Btw, r.richelieu masz podejrzanie dobry humor...
    • idajda Re: Brawo za pomysł! 02.08.04, 13:46
      Hej! Bardzo podoba mi się pomysł założenia tego forum. Także jestem tegoroczną
      absolwentką LO, a od października zacznę studiować filologię polską. Zatem mam
      nadzieję, że to forum nam się rozkręci. Ja niestety (stety, stety) teraz
      wyjeżdżam, ale po powrocie chciałabym zastać to miejsce tętniące życiem
      (oczywiście jak wrócę to będę się odzywać!)

PS
      Zauważyłam, że ostatnio jest mniejszy ruch na forach związanych z edukacją,
      więc droga Założycielko nie przejmuj się!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka