Dodaj do ulubionych

studiuje rachunkowosc.. i czuje ze to nie to...

23.08.21, 14:47
Hej.
Proszę Was o poradę.
Nie jestem w stanie myslec racjonalnie..a wszystkie moje mysli sa skupione na rzuceniu studiow.

Od poczatku wydawalo mi sie ze ksiegowosc podatki ...to jest cos co mnie interesuje.. Studiowalam wczesniej chemie dziennie ... i zaluje do tej pory ze zrezygnowalam.
Musialam pojsc do pracy. W miedzyczasie zrodzil sie nowy pomysl na siebie. KSiegowosc.
Nie stac mnie bylo na studia..poszlam do szkoly policealnej na kierunek rachunkowosc.
Potem zrobilam sobie przerwe..gdyz trafilam do biura rachunkowoego ktore nawet nie placilo wynagrodzenia na czas. Wyjechalam za granice. Wrocilam. Dostalam kolejna prace w ksiegowosci.. i pomyslalam..ze moze czas na studia. Poszlam. Studiuje na dobrej uczelni. Jestem obecnie na 2 roku, przed poprawkami we wrzesniu, gdyz w podstawowej sesji nie podeszlam do egzaminu z rachunkowosci finanasowej. Nie wiem co mam robic...mam wrazenie ze przestalo mnie to interesowac.. w trakcie studiow czesto zmienialam prace...Doszlam do wniosku ze nic mnie dobrego nie czeka po studiach.
Powinnam zrezygnowac czy brnac w to dalej czujac sie wypalona zawodowo?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka