Dodaj do ulubionych

JakJestZMgrUzup...

IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 20.02.05, 13:15
Witam
jestem studentka fil.ang
Mam pytanie
Czy po zrobieniu licencjatu bede mogla kontynuowac nauke na mgr uzup.
(wiadomo ,ze na uzup. z ang),ale czy moglam rozpoczac np. dodatkowo mgr uzup
zaoczne np. z marketingu//
z gory dziekuje za odp
pozdrawiam,
Obserwuj wątek
    • Gość: Julia Re: JakJestZMgrUzup... IP: *.icpnet.pl / 62.21.96.* 20.02.05, 16:52
      Hey...
      Wlasciwie sprawa wyglada nastepujaco.
      Te uzupelniajace mgr nie sa potrzebne dla mnie..ale dla mojego chlopaka.Pare
      lat temu skonczyl licencjat,rozpoczal prace i zakonczyl edukacje.
      Chcialam go jakos zmobilizowac i zapisac sie wraz z nim na uzupeln.
      On skonczyl licencjat z marketingu,dlatego pytam sie o uzuplen. z tego kierunku.
      Ja natomiast glownie chce dokonczyc edukacje konczac 5lat ang.
      a marketing(lub cos pokrewnego)dodatkowo
      jako zacheta..

Dzieki
      za odp
      Pozdrawiam taka_jedna
      !
    • Gość: normalna Re: JakJestZMgrUzup... IP: 81.15.254.* 26.02.05, 16:27
      witaj!

ja jestem w takiej samej sytuacji, tzn mam licencjat z anglistyki (mgr tez
      robie),ale wzielam dodatkowo mgr uzup. z zarzadzania! nie zamierzam zaczynac od
      nowa studiowania czegos co interesuje mnie tylko wybiurczo (wiem czym chce sie
      zajmowac i nie potrzebuje do tego tych wszystkich wykladow jakie maja studenci
      od 1 roku)!
      zapewniam cie R. ze wszystkie minima programowe sa spelnione, jezeli cos cie
      interesuje szczegolnie mozesz wziazc dodatkowe przedmioty!
      od razu uprzedze wielka znawczynie R. i powiem,ze nie zamierzam byc ani
      ekonomista ani niczym zarzadzac!!
      zamiast srac wyzej niz d**e masz powinnas sie troszke zastanowic z jakich
      powodow jej chlopak chce tam isc a nie pisac o 'dziadostwie'!

to ze ty studiujesz on-line nie oznacza ze kazdy musi!

paka
    • Gość: Quille Re: JakJestZMgrUzup... IP: *.ists.pl / *.ists.pl 26.02.05, 20:42
      nie wiem jak jest na magisterskich z marketingu, ale np na SUMie z europeistyki
      na UJ było tak - na SUM mógł iść każdy, kto na wyższej uczelni ukończył 3 rok
      jakiegoś kierunku humanistycznego (kryterium był egzamin wstępny) - w ten sposób
      na SUM trafiali ludzie, którzy byli po albo w trakcie politologii, czy stosunków
      międzynardowych, ale także tacy z psychologii czy nawet filologii chorwackiej

wydaje się, że pozornie nie ma to sensu, ale SUM był tak skonstruowany, że były
      w programie zarówno przedmioty podstawowe (ci z politologii mogli je sobie
      zawsze przepisać, a ci z filologii i innych nadganiali) jak i takie bardziej
      specjalistyczne (które robili wszyscy)

napisałam, że tak było, bo kiedy ruszył równo SUM i licencjat i absolwentów
      licencjatu jeszcze nie było - dopiero w tym roku są pierwsi i rekrutacja na SUM
      ma się zmianić - tzn założenie jest takie, że żaden absolwent licencjatu, który
      chce pójść na SUM nie może być takiej możliwości pozbawiony (ma to duży sens), a
      dopiero w ramach wolnych miejsc przyjmuje się innych

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka