Dodaj do ulubionych

fizyka na poznaniu jest dobra ?

IP: *.bazapartner.pl 20.07.05, 11:25
jak w temacie - czy fizyka na poznańskim jest na dobrym poziomie ? Bede
bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
      • Gość: Ag Re: fizyka na poznaniu jest dobra ? IP: *.tvk.wroc.pl / *.unreg.tvk.wroc.pl 20.07.05, 13:52
        Blbablabla, ilu znasz bezrobotnych fizykow?

O fizyce w Poznaniu wiele nie slyszalam - a jestem mgr fizyki, wiec to swiadczy
        o tym, ze nie jest to jakos powszechnie uznany kierunek. Najlepsza fizyka w
        Polsce to UW, UJ i AGH. Jesli pytasz o Poznan to pewnie do Wroclawia Ci tez nie
        daleko - wtedy PWr, jesli chodzi Ci o bardziej inzynierskie podejscie do
        fizyki. UWr pod tym wzgledem odradzam.

Pozdrawiam
        Ag
        • Gość: xyz Re: fizyka na poznaniu jest dobra ? IP: *.bazapartner.pl 20.07.05, 14:55
          Aha, dzieki :)

Jestem ze szczecina, a dostałem się i na UP (tu na ogólną i na specjalizacje z
          nanotechnologią) i na UW. Najchetniej to bym poszedł na tą nanotechnologię
          (Poznań jako miasto generalnie zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż
          Warszawa). I wystarczyłoby mi gdyby poziom na poznańskim był na dobrym
          poziomie, nie musi być jeden z najlepszych.
          • eressea Re: fizyka na poznaniu jest dobra ? 22.07.05, 01:09
            Gość portalu: xyz napisał(a):

> Najchetniej to bym poszedł na tą nanotechnologię
            > (Poznań jako miasto generalnie zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż
            > Warszawa). I wystarczyłoby mi gdyby poziom na poznańskim był na dobrym
            > poziomie, nie musi być jeden z najlepszych.

Trudno mi oceniać poziom na UAM bo nie mam porównania. Pewnie należy do
            średnich. Ale atmosfera na wydziale fizyki jest wspaniała. Widać, że dla
            wykładowcy liczy się student. Spotkałam się tutaj z dużą życzliwością, nawet
            panie w dziekanacie są sympatyczne :)

Jednak uczą fizyki prawie od podstaw, dla jednych to plus dla innych minus.
            Informatyka /tzw. pracownia komputerowa/ wg mnie na słabym poziomie. Może na
            specjalnościach informatyka stosowana czy fizyka komputerowa przykładają do tego
            większą wagę. Natomiast ja miałam coś co bym nazwała powtórką z liceum, w każdym
            razie nie było to to czego oczekiwałam. Angielski tylko 90 minut w tygodniu. IMO
            za mało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka