Dodaj do ulubionych

Kiedy inauguracja roku na UMCS????

IP: 80.51.249.* 12.09.05, 13:40
wie ktos cos na ten temat?? na stronie napisane jest że zajecia dydaktyczne
zaczynaja sie 3 pazdziernika...domyslam sie ze 1 pazdziernika jest oficjalna
inauguracja...ma ktos sprawdzone informacje?
Obserwuj wątek
    • Gość: jaaaaaa 123 Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 80.51.249.* 12.09.05, 14:48
      no to up(ujemy) :D
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 12.09.05, 18:18
      tez bym chciala to wiedziec :P ale jade jutro do Lublina to sie dowiem
      wszytskiego i Ci napisze pozdrawiam pa:)
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 80.51.249.* 12.09.05, 18:39
        a dziekuje kolezance bede zobowiazany i wielce wdzieczny :D
        • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 12.09.05, 18:53
          podziekujesz ladnie jutro:P mam nadzieje ze mi sie wszystko uda zalatwic i ze
          mnie wywala gdzies na 10 pietro:Pbuzka
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 12.09.05, 18:55
      i ze mnie nie wywala na 10 pietro:P
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 80.51.249.* 12.09.05, 19:20
        a moge ja wiedziec gdzie to kolezanka studiowac bedzie ?? :D sie znaczy na
        jakim kierunku ;)
        • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 12.09.05, 21:27
          a oczywiscie ze mozesz :P socjologia :) a kolega na co sie zalapal?:D
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 12.09.05, 21:28
      otoz ja socjologia a kolega mozna wiedziec gdzie sie zalapal ?:D
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 80.51.249.* 12.09.05, 21:48
        prawo droga kolezanko ;) ... widze że kultura obowiazuje :D ... hehe
        • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 12.09.05, 22:15
          Ja też chciałabym to wiedzieć :)

Witam koleżankę z roku :) Też będę studiować socjologię. W ramach integracji
          podaję swój numer GG: 789180 :)

Pozdrawiam
          • Gość: up Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.krak.tke.pl 13.09.05, 11:29
            up
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 13.09.05, 15:43
      witam kolege ponownie :Pwlasnie wrocilam z Lublina i na moje pytanie "kiedy
      rozpoczecie roku "przemile panie z dziekanatu odpowiedzialy"nie wiadomo"
      takze...hehe czekamy widac im sie nie spieszy:P aaa i witam kolezanke
      rodzynie:) bylam dzis w heliosie...i dostalam pokoj hehe VII pietro:P buziaki
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 80.51.249.* 13.09.05, 18:57
        a dziekuje kolezance za uzyskanie i udzielenie informacji :D ... pozdrówka
        • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 13.09.05, 20:28
          A ja dalej nie wiem czy dostałam jakikolwiek akademik :/ A Helios jak się
          prezentuje? :)
          Panie z dziekanatu nie byłyby sobą, gdyby nie okazały się pomocne :>

Witam kolegę prawnika i polecam stronę (jeśli jeszcze tam nie trafiłeś)
          student.lublin.pl jeśli szukasz jakiś ziomów :) Studenci prawa, to jest tam
          największa grupa. Z socjologii znalazłam może dwie osoby.

Pozdrawiam :)
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 14.09.05, 12:07
      heh powiem Ci ze ten Helios taki hmm no moze byc ale bez rewelacji...dostalam
      siodme pietro takze jak sie winda popsuje to hehe ciekawie bedzie:Pa babka z
      administracji heliosa bardzo sympatyczna i wogole taka jakas az zadziwiajaco
      mila:P ta z portiernii tez znosna :Dmozna juz sie meldowac od 1-2 pazdziernika
      czyli sobota niedziela...i sie zacznie :Da tak ogolnie to lubie ten post
      semplera i nie dam mu zniknac:Phehe buzka
      • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 14.09.05, 17:30
        To dobrze, że Helios ma warunki w miarę, bo w podaniu wpisałam "Helios lub
        inny", więc jak będzie taka możliwość, to najprędzej przydzielą mi właśnie ten
        akademik. Słyszałam też, że podobno jako jedyny nie zdrożał :) Panie miłe? To
        coś nowego :)

Pozdrawiam
        • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 14.09.05, 18:38
          eee to calkiem fajnie dziewczęta macie... akadmik ... no no no :D ... ja bede w
          samodzielnym mieszkanku zył... ale dobrze znac kogos z domków dla
          studentów :D ... ;)
        • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 14.09.05, 18:38
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 14.09.05, 22:38
      oczywiscie ze milo miec kogos :Pw domu studenckim,mysle ze kolezanka rodzynia
      sie nie obrazi jak napisze w jej imieniu ze mozesz sie czuc zaproszony :Pjejuu
      wlasnie wrocilam od kolezanki heh wieczorek wspomnien ,a czlowiek sie chociaz
      usmieje:Pbuzka
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 07:37
        a ja musze powiedziec że koleżanka Juicy to to bardzo miła jest :D ... dzieki
        za zaproszenie i z pewnoscia nieomieszkam wpasc :D ... sie znaczy przyjsc
        nieomieszkam <zawstydzony>...tylko dajcie znac jakos ;) ...
    • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 07:44
      a dzekuje koleżance Juicy że mnie zaprosiła :D... napewno bedzie
      ciekawie :D...z pewnoscia wskocze i zobacze jak to wy sie tam w tych domkach
      bawicie ;)...a moze by tak jakos wczesniej sie zintegrowac nie?? ;) ... nie
      żebym nalegał... ale co by to sie znac lepiej to i zobaczyc by sie trzeba było
      wczesniej :D ... chociaz jak dobrze pamietam to kolezanka rodzynia to z
      Rzeszowa jest... troszke daleko ale co tam dla dobra sprawy to i poswiecic sie
      mozna nieee? :P
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 11:18
      hehe no oczywiscie ja jestem za wszelka integracja naszej przeuroczej trójki:P
      ja np jestem z Ostrowca..takze nie wiem czy to dla Ciebie daleko czy nie jesli
      mieszkasz np w Gdansku to daleko:Pi dzis mamy 15...za drugie tyle bedziemy juz
      w miescie gdzie przy dobrych ukladach spedzimy hmmm 5lat:Phmmmm a ogolnie to
      widze ze kolega Sempler to taki z tych chetnych do integracji:Pjuz widac ze
      swój czlowiek:P
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 12:01
        a bo kolego sempler równiez zakładał wątek o integracji UMCS :D ... jesli
        pamieta szanowana obywatelka ;) ... ja to chetny na wszelkiego rodzaju
        integracje jestem... otwarty co by to lepiej sie poznac :D ... ja mam do LBN
        jakies 100 km.. wiec moge wpasc kiedy to tam dwie urocze panie(panny:P)
        kolezanki sobie zarzycza :D...
        • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.05, 12:11

Ja tez chce sie integrowac! :DD :) :P A tak powaznie, to ja rowniez wybieram
          sie na socjologie. Choc do Lublina mam w porównaniu z wami tylko 70 km :)
          No i zagnieżdzę się raczej w mieszkaniu :)
          Pozdrawiam integrujących się przyszlych socjologów :D
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 12:11
      no prosze prosze skrab nie chlopak nie dosc ze piekny,mlody,zgrabny i
      powabny,chetny do integracji to jeszcze.....sklonny do poswiecen(przyjedzie po
      nas:D) hehe niezle...:P:P
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 12:20
        ejjj <zawstydzony> :D ... a moze jestem brzydal, starszawy, koślawy i z powabem
        mam mało zwiazanego :D ... a poswiecenie...jak trzeba to trzeba nie?? :D ... a
        kolezanka na "m" tam pod moim przedostatnim postem to jeszcze moze by do tej
        integracji kogos z prawa zaprosiła cooo?? :P nie żebym ja sie wpraszał ale
        jakos tak ... wyszło :D
        • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.05, 12:33
          Ależ prawo jak najbardziej :D Zresztą, wszyscy mile widziani i sądzę, ze juicy
          i rodzynia to potwierdzą :)
          Pozdrawiam
          Kaśka (może tak będzie łatwiej zapamiętać :P)
          • Gość: mgg A co do inauguracji... IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.05, 12:38
            To do pań z dziekanatu nalezy dzwonić w tej sprawie pod koniec września.
            Przynajmniej takie ja dostałam polecenie :) Wiadomo, że teraz to one nic nie
            wiedzą...
          • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 12:55
            zalamalam sie :| wlasnie mi kolezanka przekopiowala wypowiedzi ludzi co do
            socjlologi...dajcie spokoj ja z matmy to jestem cienka jak nie wiem, nie mam
            jakies smykalki:/ a poczytajcie to ...

Natomiast Tobie i wszystkim tu pytajacym co wybrac sposrod kilku kierunkow
            serdecznie odradzam socjlogie-jesli nie macie scislego umyslu to nie dacie rady
            ze statystyka, metodologia i mnostwem przedmiot analitycznych. Wiem to od
            niejednego znajomego. Wydaje sie wam ze socjologia to nauka humanistyczna, a
            matematyki jest tam wiecej niz w mat-fizie.

To ze socjologia jest trudniejsza to prawda, temu nie zaprzeczam, ale po prostu
            nie kazdy ma predyspozycje do matematyki. Przestrzegalem przed pochopnym wyborem
            socjologii, bo nie znajacym dokladnych programow studiow maturzystom wydaje sie
            ze socjologia to nauka humanistyczna, ze jesli interesuja sie polityka i
            spoleczenstwem to wystarcza zeby radzic sobie na socjologii. A nie wystarcza. Bo
            z matematyki tez musza byc swietni.

Do matematyki trzeba mieć
            predyspozycje Można nauczyć się na pamieć wzorów czy definicji, ale przy
            rozwiązywaniu niestandardowych (czyt. nieschematycznych) zadań osoba, która nie
            umie myśleć "matematycznie" nie da sobie rady. Połowa mojej grupy miała warunek
            ze statystyki, a jest to całkiem dobra grupa Z analiza matamatyczną również
            były wielkie problemy. Matematyki nie da sie wykuć (chyba, że standardowe
            zadania nawet na licealnym poziomie), trzeba ją czuć . Nawet jeśli komuś wydaję
            się, że w liceum matematyka nie stwarzała mu problemów, to wcale jeszcze nie
            znaczy, że da sobie rade ze statystyką (to zupełnie inny poziom abstrakcji ).

A Ci któzy nie potrafią matematyki bardzo dobrze, nie powinni się
            pchać na socjologię.

takze....bardzo smiesznie sie zrobilo :/:/ dziewczyny co to bedzie....ja sie
            chcialam uwolnic od matmy
            • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.05, 13:12
              A ja od kolezanki studiujacej na umcs slyszalam, ze socjologia to przyjemne i
              latwe studia, duzo sie czyta a z matematyki to chyba tylko na drugim roku
              statystyka ktora zdaje sie, nie jest taka straszna. (kolezanka skonczyla
              wlasnie pierwszy rok). Spotkalam sie nawet na tym forum z glosami, ze jak ktos
              nie umie matematyki to idzie na socjologie i cieszylam sie (bo rzeczywiscie nie
              umiem matematyki :D) hm... ale rozmawialam z kolezanka, ktorej podobno znajoma
              przyniosla zadania z matmy jakie sa na socjologii no i ta moja kolezanka byla
              przerazona... Wiecie, ja juz sama nie wiem co mam myslec, paru osobom mowilam
              wczesniej-odpadne po pierwszej sesji... I cos obawiam sie, ze tak wlasnie
              będzie. Porazka :/ Mysle, ze najlepiej o socjlogie pytac studentow, wykladowcow
              socjologii. Eh, trzymajmy sie mocno! ;)
            • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 13:15
              oj Juicy zobaczysz że strach ma jak zwylke wielkie oczęta... zanim
              niespraktykujesz tego na własnej skórze nie ma sie co martwic na
              zapas...zobaczysz ze wszystko bedzie ok...
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 13:27
      eh Kasia moze jakos to bedzie :P trzeba przezyc jakos ...i pewnie masz racje ze
      jak jest na prawde to dowiemy sie w pazdzerniku ale dzieki za slowa otuchy
      jakos tak razniej na duchu:P
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 13:29
      eh kolego masz racje moze jakos bedzie...:)ale nie powiem ze mnie to jakos nie
      zdolowalo lekko :P ehh no nic pewnie masz racje strach ma wieeelkie
      oczy ,dowiem sie jak bedzie ...juz niedlugo:Pjak zobaczysz dziewczyne z
      najwiekszymi oczami to bede ja :P oczy pelne strachu hehee:P
      • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.05, 13:37
        Oto wypowiedzi z forum socjologicznego, ktos spytal wlasnie o matematyke na
        tych studiach:
        "matematyka wystepuje bardzo ograniczonym zakresie
        nawe statystyka nie jest trudna. ekonomia to bardziej teoria niz cwiczenia
        chociaz zaliczenie musi byc tez z cwiczen. No coz na tym zostalem ze tak powiem
        pogrzebany bo sie ie chcialo uczyc. Ale ogolnie niejest zle."
        "Statystyka i w sumie logika, ale tutaj trzeba myśleć a nie liczyć (no chyba
        że podliczyć czy 0 i 1 się zgadzają w sprawdzaniu prawdziwości zdan, hehe).
        Aha, no i już ktoś wspomniał - ekonomia, to tylko teoria, liczenia strasznie
        malo"
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 13:41
        a ty Juicy jak masz na imie? nie zebym nalegał... dobrze byłoby wiedziec :D ...
        oki to jak zobacze wielkie oczęta to odrazu bede wiedział z kim gadam ;) ...
        nie ma to jak rozpoznawalnosc :D ...
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 13:54
      hehe alez nie nalegasz :Pa me imie to ....Justyna:Pale ale cos nie fair :P bo
      Ty mnie poznasz po przeleknietych oczach a ja Ciebie po czym:>?:P a imienie
      chyba tez nei znam :>:P
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 14:21
        a mnie po wygladzie... patrz mój komentarz z 12:20 :D .. a tak na serio to nie
        mam ech charakterystycznych :D ... a na imie Tomasz mam ... powiedz że
        ładnie :P ....
        • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 14:26
          hmmm zastanowmy sie Tomasz...czy to jest ladnie :> hmmm:P:P pewnie ze ladnie no
          to moge juz mowic : a ja znam Tomka z prawa <cfaniak>:Phehe i dziewczyny z
          socjologi Kasie i hmm chyba Asie :Pno to juz calkiem niezla ekipa a ty to sie
          mozesz jako jedyny facet czuc hmmm jak rodzynek :P
          • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 14:31
            hehe... w ogólniaku miałem stosunek 4:1 :D :P ... ale widze że i tak nie jest
            źle (2:1) :D... ty zobacz jeszcze tylko rodzynia została... a ja bede
            rodzynek ...hehehe... dobre dobre :P ... to kiedy tam panny kolezanki obmysliły
            co by to sie zintegrowac?? :D ... ja to w głowe zachodze czemu ja taki dobry
            dla tych kobiet jestem :x :D
            • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 14:35
              ja bym raczej nie nazwala tego dobrocia:Ptylko masz po prostu slabosc do
              kobiet:P w sumie sie nie dziwie:D a jeszcze takie fajnie dziewczyny jak
              my :Dheh a z ta integracja to widzisz na razie jestem ja i Kasia(megg) rodzynia
              cos nie zaglada i co my tu zrobimy z tym fantem :P...przeciez nie bedziemy sie
              integrowac we dwojke Ty i ja bo jakos ...nie wypada:P
              • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 14:42
                nie wypada :D... dobre to było :D... nie wypada to sie np. z samochodu przy
                zamknietych drzwiach... ja to bym powiedział że małą grupką bedzie bardziej
                podzielnie z napojami integrującymi ;) ... kto sie pisze jeszcze??

ps. do Justyny: zobaczysz jak zaraz sie ludzisków porobi chętnych... w takiej
                formie to oni już zechca sie integrowac :P
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 15.09.05, 15:56
      no tak tak hehe uzyles Tomek wysokoprocentowego argumentu,wiec integrowac sie
      beda wszyscy chcieli:P eh a swoja droga to jakos mi sie dzis nudzi poszlam do
      sklepu i tak siedze jakos bezproduktywnie w domu i na przemian mam dobry humor
      ze zlym:Pco wy co tam poraibiacie?:P

ps.a z tym wypadaniem czy nie wypadaniem to mialo byc takie filuterne ,
      zalotne :P <lol>:P
    • Gość: :) Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 18:46
      upppp
      • Gość: NieMówieNie Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 80.51.118.* 15.09.05, 19:49
        a politologa zaocznego na łykendową integrację zaprosicie? ;-)
        • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 20:39
          no toż czemuż nie :D ... tylko że na wstep coś mocniejszego no i niemozna
          zapomniec też o mocnej głowie :D ... a tak na marginesie to niech jeszcze
          Justyna i Kasia wyrażą opinie :D ... ależ sie spantoflarzowałem :D hehe :P
          • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 15.09.05, 21:00
            Hej!
            Ale naprodukowaliście postów! :) Nie było mnie tylko dzień i już się mnie
            podejrzewa o dezercję :P

No więc mieszkanką akademika jeszcze nie jestem. Ciagle czekam na list w tej
            sprawie, ale mam nadzieję, że będzie z dobrą informacją :)

Widzę, że niektórzy dużo o mnie wiedzą :P Rzeczywiście mam na imię Aśka i
            jestem z Rzeszowa. Miło mi Was poznać :)

Co do socjologii to opinie co do kierunku są różne, bo róznym ludziom różne
            rzeczy mogą sprawiać problem. Ja mam nadzieję, że po klasie matematyczno -
            informatycznej nie będę mieć problemu ze statystyką, choć kto wie... Miejmy
            nadzieję, że socjologia będzie przyjemna do studiowania :)

Pozdrawiam Was dziewczyny i naszego rodzynka :D
            • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 21:09
              a gdzież to sie cooliżanka podziewała coo?? :P To kiedy rodzynia (Aśka) mozesz
              wpasc do Lublina? W celu że tak powiem dyplomatycznie :P ... lepszego poznania
              studentów UMCS :D ...
              • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 15.09.05, 21:16
                Właściwie cały czas byłam w domu, tylko odpoczywałam od komputera :)

A W Lublinie będę na pewno, jak będę potwierdzać akademik (jeśli go dostanę)
                lub (jeśli nie dostanę) szukać mieszkania, więc w najbliższym czasie będę tam
                napewno :) Cel mieszkaniowy można połączyć z dyplomatycznym :)

pozdro
                • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 15.09.05, 21:20
                  rodzynia moja dobra rada... zaczynaj szukac mieszkania już teraz :D sztuka jest
                  znalezdz dzisiaj jakies w miare na poziomie i blisko uczelni (w promieniu 2
                  km) :D ... chyba że urzadza Cie np kalina albo inne ciekawe dzielnice :)...wiem
                  co mówie bo do niedawno sam szukałem...
                  • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / 80.51.226.* 16.09.05, 09:43
                    Sempler, do tych "urządzających" dodaj jeszcze Dziesiątą lub os. Nałkowskich :))
                    Ale racja z tym mieszkaniem, mi samej (no moze nie samej, bo z chlopakiem:>)
                    dopiero niedawno udalo sie znalezc pokoj w mieszkaniu studenckim(bliski
                    Czechow, to chyba mniej niz 2 km od UMCS? :P). Mówi się, że w październiku ceny
                    pójdą w dół, ale ja czuję się bezpieczniej mając zapewniony dach nad głową
                    jeszcze przed początkiem roku :)
                    Ale trzymam kciuki za kolezankę rodzynię, ze miejsce w akademiku dostanie :)
                    Integegrujmy się integrujmy (w damsko-meskim gronie naturalnie:)), tylko gdzie
                    i kiedy?
                    A ty sempler bedziesz studiowal zaocznie czy dziennie?
                    pozdrawiam
                    kaska
                  • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / 80.51.226.* 16.09.05, 09:49
                    Sempler, do tych "ciekawych dzielnic" dodaj jeszcze Dziesiątą lub os.
                    Nałkowskich :))
                    Ale racja z tym mieszkaniem, mi samej (no moze nie samej, bo z chlopakiem:>)
                    dopiero niedawno udalo sie znalezc pokoj w mieszkaniu studenckim(bliski
                    Czechow, to chyba mniej niz 2 km od UMCS? :P). Mówi się, że w październiku ceny
                    pójdą w dół, ale ja czuję się bezpieczniej mając zapewniony dach nad głową
                    jeszcze przed początkiem roku :)
                    Ale trzymam kciuki za kolezankę rodzynię, ze miejsce w akademiku dostanie :)
                    Integegrujmy się integrujmy (w damsko-meskim gronie naturalnie:)), tylko gdzie
                    i kiedy?
                    A ty sempler bedziesz studiowal zaocznie czy dziennie?
                    pozdrawiam
                    kaska
                    • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 16.09.05, 10:34
                      z tymi stancjami to rzeczywiscie niezła jezda jest :D... jak ostatnio ze
                      znajomymi dzwonilismy za mieszkaniem...to odebrała jakas babka... no i
                      oznajmiła że ona niewynajmuje mieszkania po czym kilka sekund później kiedy już
                      zdarzyła sie nasapac w słuchawke powiedziała ze to jej syna a ona moze
                      posredniczyc... wiec ok :D.. no to sie zaczeło...moja kolezanka zapytała ją o
                      warunki mieszkaniowe a ta... wyskoczyła jej z textem zę kościół jest
                      blisko :/ ... i to baba tak sie czepiła tego koscioła że o niczym innym
                      niechciała nawijac... a pamietam jeszcze jak zaszlismy do pewnego mieszkania w
                      dobrej dzielnicy i to za przystepną cene było... gosc oswiadczal że wszystko
                      jest wprost dla studentów... rzeczywiscie okolica zaciszna bym powiedział, ale
                      jak weszlismy do środa ...<wow> ... to pierwsze pytanie..."panie gdzie meble
                      sa??" tam nawt łóżka niebyło jedyne co przystrajało ten pokój to były pożółkłe
                      firanki :D ... no mozna tak troche poopowiadac ale już jest git... mieszkanie
                      mam...troche adleko od Kasi ale co tam...

Do Kasi: będe na dziennych
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 16.09.05, 09:54
      macie zdecydowana racje z tymi mieszkaniami....chociaz hehe jak bylam z
      rodzinka jeszcze w sierpniu to trafilismy do takiej babki na stancje ..i nie
      polecam :P pewenie jeszcze ma miejsca na te swoje metalowe łóżka:Pto bylo na
      Czwartakow:P takze...babka grasuje:D nawet do mnie dzwonila ale grzecznie
      podziekowalismy za takie rarytasy:P
      • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / 80.51.226.* 16.09.05, 09:58
        Ech, stancje to w ogóle oddzielna historia :) Juz wolałabym akademik :P
        Ja za to będę spać na zwyczajnym tapczanie :)
      • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 16.09.05, 10:01
        Wiem, że może być ciężko z tymi mieszkaniami, ale poczekam jeszcze do
        poniedziałku. Może raczą mnie poinformować do tego czasu :>

Zwykle te babki co 'grasują' mają nienajlepsze warunki :) A ile ta pani chciała
        za swoje 'luksusy'? :)

:)
        • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 16.09.05, 10:34
          z tymi stancjami to rzeczywiscie niezła jezda jest :D... jak ostatnio ze
          znajomymi dzwonilismy za mieszkaniem...to odebrała jakas babka... no i
          oznajmiła że ona niewynajmuje mieszkania po czym kilka sekund później kiedy już
          zdarzyła sie nasapac w słuchawke powiedziała ze to jej syna a ona moze
          posredniczyc... wiec ok :D.. no to sie zaczeło...moja kolezanka zapytała ją o
          warunki mieszkaniowe a ta... wyskoczyła jej z textem zę kościół jest
          blisko :/ ... i to baba tak sie czepiła tego koscioła że o niczym innym
          niechciała nawijac... a pamietam jeszcze jak zaszlismy do pewnego mieszkania w
          dobrej dzielnicy i to za przystepną cene było... gosc oswiadczal że wszystko
          jest wprost dla studentów... rzeczywiscie okolica zaciszna bym powiedział, ale
          jak weszlismy do środa ...<wow> ... to pierwsze pytanie..."panie gdzie meble
          sa??" tam nawt łóżka niebyło jedyne co przystrajało ten pokój to były pożółkłe
          firanki :D ... no mozna tak troche poopowiadac ale już jest git... mieszkanie
          mam...troche adleko od Kasi ale co tam...

Do Kasi: będe na dziennych
          • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / 80.51.226.* 16.09.05, 10:59
            Tak,stancje, stancje, grunt to umiec sie zadomowic :)
            Kiedys z chlopakiem poszlismy na Slawinek, daleko strasznie od centrum, ale
            jakos udalo sie pokonac dystans piechotą ;) Jak sie okazalo do wynajecia byla
            piwnica w domku jednorodzinnym, otworzyl nam nieco grubszy, starszy gosc bez
            koszuli, za nim wylecial duzy bokser...Wpuscil(czy wpuscili:P) nas do srodka,
            schody prowadzace do piwnicy byly zaraz przy wejsciu do sypialni gospodarzy...a
            na dole.. częsciowo wyremontowana lazienka(tzn. na lewo są plytki, na prawo nie
            ma), stare meble w kuchni, stara kanapa, wszystko urzekąjące cudną wonią... No
            i oczywiscie nie opuszczający nas na krok pies...
            Ech, cale szczęscie udalo nam sie w koncu znalezc cos odpowiedniego :)
            • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 16.09.05, 11:15
              a to ja pamietam jeszcze akcje jak na Zbożową zaszlismy...czaicie
              zaszlismy :D.. a tam jaka niespodzianka nas zastała...niby chałupka wporządku..
              tylko 800 zeta za 3 pokoje :D... cóz tylko brac zostaje...ale jak już sie
              zapytałem co z opłatami to już nie było ciekawie...kobita do mnie mówi" no wie
              pan opłaty jak opłaty...w zimę wiecej latem mniej"... to ja sie pytam jak to? A
              ona do mnie że ogrzewanie na prąd jest :\ pogrzało chyba kobiete...to ja
              spokojnie wyjałem sobie komóreczke właczyłem kalkulator i skrupulatnie
              podliczyłem że mniej wiecej za to mieszkano wyjdzie sporo ponad 1000 do
              płacenia...coś koło 1200... a tak miła sie wydawała :D ...podziekowalismy i
              sobie spokojnie wyszlismy... a jeszcze inna akcja była jak zadzowoniłem do
              gościa który miał fajne mieszkano na Czubach..wprawdzie daleko ale czego
              nierobi sie dla wygód mieszkaniowych nie ?? :D ... no to ja sobie
              drynknałem...pytam sie człowieka jaki jest z tymi warunkami mieszkalnymi.. a on
              do mnie że tak jak w ogloszeniu pełne umeblowanie wygody itp... no i spoko...
              to pewnie sie wezmie a co tam :P... no ale nic pytam sie człowieka... mówiac mu
              ze nie znam Lublina w ogóle.. ile to tak pieszo jest na UMCS...a mieszkanie jak
              wzcesniej sprawdziłem było daleko na Czubach....a on mi mówi że jakeis 10-15
              minut drogi :\ ... ja mówie "panie własnie mam mape przed sobą i wychodzi mi zę
              pan chyba sprintem biegasz jak tak szybko potrafisz sie tam dostac własnymi
              nogami..." ----jesli on tak samo zachwalał to mieszkanie co czas dojsca na
              uczelnie to nawet niechciało mi sie tam iśc zobaczyc tych jego wygód :\
              • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / 80.51.226.* 16.09.05, 12:17
                to byl taki chwyt marketingowy :)
                pewnie facet myslal, ze skoro jestescie pierwszaki, to zupelnie zieloni, nie
                orientujecie sie i moze was nabierac :)
                wynajmowalam w sierpniu mieszkanie z ogrzewaniem na prad...szybko sie
                wyprowadzilam...
    • Gość: edi Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 16.09.05, 15:44
      DO RODZYNI----> dzwonilam w tym tygodniu z pytaniem o akademik i powiedziala mi
      kobieta,ze mamy dzwonic 20 wrzesnia pod jakis tam numer(mam gdzies
      zapisany,jesli chcesz to Ci pozniej podam).Czyli wszystko bedzie wiadomo
      dopiero 20.IX(oby)i zaden list (jak wczesniej mowili)nam w tym tygodniu nie
      przyjdzie:| pozdro
      • Gość: up Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 16.09.05, 20:30
        up
      • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 16.09.05, 20:42
        > DO RODZYNI----> dzwonilam w tym tygodniu z pytaniem o akademik i powiedzial
        > a mi
        > kobieta,ze mamy dzwonic 20 wrzesnia pod jakis tam numer(mam gdzies
        > zapisany,jesli chcesz to Ci pozniej podam).Czyli wszystko bedzie wiadomo
        > dopiero 20.IX(oby)i zaden list (jak wczesniej mowili)nam w tym tygodniu nie
        > przyjdzie:| pozdro

Kurcze, ale kręcą :( Ale już od drugiej osoby słyszę, że trzeba dzwonić 20
        września. No więc podaj mi ten numerek, będę bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam
      • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 16.09.05, 21:15
        abstrachujac od wszystkich wypowiedzi, wlasnie wrocilam i jem konfiture
        jagodowa:Pheh ale przygody Tomek z tymi mieszkaniami to Ty miales:P rodzynia
        nic sie nie martw kolezanka tez dzwonila i jej powiedzieli ze decyzje 20
        takze...musza wam dac:Djej i Tobie ..bo ja juz pokoj zarezerwowalam:Dbuziaki
        • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 16.09.05, 21:34
          Pewnie przedłuża się, bo czekają ile miejsc nie zostanie potwierdzonych, ile
          osób zrezygnuje... Mam nadzieję, że opłaci się tyle czekać :)

Smacznego Juicy :)
          • Gość: edi Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 16.09.05, 21:51
            to ten numer 533 86 27,pozdro
            • Gość: rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.krak.tke.pl 17.09.05, 15:40
              Dzięki za numer :)
        • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 17.09.05, 10:06
          a przygody to ja miełm oj miałem :D, a to niewszystkie :D... podałem tylko
          przykłady ;)...widze że watek sie rozwija...raptem niebyło mnie chwilke a
          to "kobiece" grono:) rozszerzyło znacznie ilosc postów :D ... no ale dziewczęta
          ja sie jeszcze niedowiedziałem kiedy to mamy sie spotkac :P ... szybciej
          kobiety bo bede musiał podjąc męską decyzje :D ... o i patrzcie jak sie
          odpantoflarzowałem :D ... kazdy w życiu robi postępy :x ... ;):D
    • Gość: klimek Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 11:33
      inauguracja i wreczenie indeksów odbedzie się 4 października
      • Gość: zaneta_a Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.05, 12:31
        Jestes pewny? Na tablicy ogloszen obok dziekanatu jest napisane ze 1
        pazdziernika o 8..
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 17.09.05, 11:36
      jesli chodzi o mnie to w akademiku kwateruja od 1-2 pazdziernika:P ja bede juz
      w sobote pierwszego takze w niedziele mozna by sie zintegrowac jakos :P tylko
      moze na poczatek tak delikatnie,zeby jednak dojsc o wlasnych silach na to cale
      rozpoczecie 3:P
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 17.09.05, 12:15
        ejj Justyna przecież my tylko symbolicznie nie?? :x;) ... to widze że najpierw
        zaczniemy zajecia a potem dopiero oficjalna inauguracja?? To bedzie jazdaaa...
        i niezła zadyma :D ... jak tu pójdzie sie odnalezdz :D ...
        • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.05, 14:59
          Co to ja widze? 4 pazdziernika rozpoczecie? Jakos mi sie to niemozliwym wydaje
          jako ze na stronie UMCS napisane jest czarno na bialym ze rok akademicki
          zaczyna sie 3 pazdziernika (w znaczeniu ze, zajęcia), wiec rozpoczęcie musi byc
          wczesniej. Za kilka dni sama sie pofatyguje i zadzwonie do pani z dziekanatu,
          ktora tylko czeka az bedzie mogla pomóc :)
          Sądzę, ze z tą integracją sprawa będzie trudniejsza niz nam sie wydaje :)
          • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 17.09.05, 15:03
            tzn istnieje taka mozliwosc :) ... mój kolega będzie studiował na PRz i ma
            zajecia dydaktyczne 3 października (początek) a inauguracje oficjalną dopiero 6-
            ego..wiec informacje są prawdopodobne natomisat przydałoby sie je
            sprawdzic :) ... jak bedziesz cos wiedziała to dawaj odrazu znac :D
    • Gość: klimek Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 16:35
      info mam z adapciaka pozdr
      • Gość: ... Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.05, 18:59
        adapciak był bossssssssssssssssski :D:D:D:D:D
        • Gość: allegro Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 19:31
          tak, pisali na student.lublin.pl :)
    • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 17.09.05, 23:30
      hmm nie moge spac:P dziewczyny jak tam spicie juz ? Tomek juhuhu jest tam ktos
      jeszcze :P
      • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 18.09.05, 00:48
        ode mnie dopiero co znajomi ulecieli :D ... ciekawie było ale pomyslałem że
        jeszcze tutaj zajrze :) i jak widac nie tylko ja w sobotni wieczór narzekam na
        bezsennosc :D ...
        • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.05, 10:22
          widze, ze tomasz prowadzi bogate zycie towarzyskie :)
          No nic, jak 4 to 4. Ale na wszelki wypadek upewnie sie jeszcze na wydziale.
          Wypadaloby wiedziec gdzie i o której :)
          • Gość: sempler Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 217.97.247.* 18.09.05, 10:53
            Oj Kasia czy ja wiem czy takie bogate?? ;) chociaz niepowiem ...ascetą w tej
            materii nigdy nie byłem i chyba mi tak pozostało :P ... no to 4-ty drogie
            panie...jak cós to sie w pierwszy weekend po tygodniu zajec
            zintegrujemy :D ...co wy na to??
            • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.05, 11:46
              a czemu nie w weekedn przed zajęciami? :) Potem to tylko kupa obowiazkow na nas
              spadnie :) Nie no, szczerze mowiac dla mnie to bez wiekszej roznicy, w ten
              weekend przed zajeciami to pewnie bede sie urządzac w pokoju itd :)
              • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 18.09.05, 12:51
                Ja jestem za (terminem) :)

Juicy też ostatnio krócej śpię :>

Pozdrawiam
                • Gość: Juicy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 18.09.05, 18:36
                  heheh sluchajcie ale kto powiedzial ze to musi byc weekend:Pw koncu akademiki
                  slyna z codziennych imprez:P a tak powaznie....mysle ze termin rzecz do
                  ustalenia najwazniejsze ze sa juz chetni do integracji:P

Ps.do Rodzyni:no to obie tak mamy z tym spaniem:)
    • Gość: up Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 19.09.05, 00:11
      up
      • Gość: mgg Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.05, 13:19
        moze w jakiejs knajpie ta integracja moglaby przebiegac? Toż to na dworze
        zimniej sie coraz robi:P
        • rodzynia Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? 19.09.05, 18:04
          No napewno w jakimś budynq, bo na zewnątrz prawie zima :)
          • Gość: uczta rzeźnika Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 19.09.05, 18:11
            nie wiecie czy wszytskie wydziały mają w tym samym momencie tzn dniu
            inauguracje bo ponoć na wydziale bi9ologii ma być 1 października.pocieszcie
            mnie jakoś....
    • Gość: ja Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 15:39
      politologia ma 3 [azdziernika o 8.15 SM i dziennikarstwo o 9
      • Gość: branko rasic Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: 80.51.118.* 20.09.05, 18:09
        A o zaocznej politologii coś wiadomo?
        • Gość: alinka Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 20.09.05, 18:17
          a na romanistyce kiedy?
          • rodzynia Dostałam akademik! :) 20.09.05, 19:33
            No więc dostałam akademik (zresztą jak wszyscy) :) W czwartek jadę potwierdzić
            (i dowiedzieć się jaki dokładnie), to pewnie dowiem się kiedy inauguracja roku
            akademickiego :>

A Ty Edi jedziesz potwierdzić?

pozdrawiam ;)
            • Gość: mgg Re: Dostałam akademik! :) IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 09:27
              No to cieszę się :) Być moze dowiesz się z nas jako pierwsza więc nie omieszkaj
              powiadomić kolezanek z roku :P
              • Gość: HMMMMM KIEDY ROZPACZĘCIE NA EKONOMII IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 09:51
                KIEDY ROZPACZĘCIE NA EKONOMII??????
                • Gość: mgg Re: KIEDY ROZPACZĘCIE NA EKONOMII IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 10:32
                  Matko święta, zadzwoncie/wybierzcie się do dziekanatu i spytajcie.
                • Gość: zaneta_a Re: KIEDY ROZPACZĘCIE NA EKONOMII IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.09.05, 11:49
                  1 pazdziernika o 8 ;(
              • rodzynia Re: Dostałam akademik! :) 21.09.05, 10:35
                Jak się tylko coś dowiem to przekarzę :) Tylko wiesz jakie są panie z
                dziekanatu :P Jedyna nadzieja, że będą wisieć jakieś kartki :)

pozdro
                • rodzynia Immartykulacja ? 21.09.05, 10:40
                  źródło: www.umcs.lublin.pl/index.html?akcja=news&id=904

2005-09-21
                  Plan immatrykulacyji

3 października godz. 930 Wydział Prawa i Administracji (aula uniwersytecka na
                  Wydziale Prawa i Adm.) I tura
                  3 października godz. 1230 Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki (aula
                  uniwersytecka na Wydziale Prawa i Adm.)

prof. dr hab. Anna Tukiendorf Prorektor ds. nauki

1 października godz. 900 Wydział Biologii i Nauk o Ziemi (aula uniwersytecka na
                  Wydziale Prawa i Adm.)
                  1 października godz. 1200 Wydział Pedagogiki i Psychologii (aula uniwersytecka
                  na Wydziale Prawa i Adm.)
                  3 października godz. 900 Wydział Politologii (aula na Wydziale Politologii)

dr hab. Anna Pajdzińska prof. nadzw. Prorektor ds. kształcenia

1 października godz. 900 Wydział Artystyczny (aula na Wydziale Artystycznym)
                  3 października godz. 900 Wydział Humanistyczny (Chatka Żaka)

prof. dr hab. Tadeusz Borowiecki Prorektor ds. kadr

1 października godz. 900 WydziałFilozofii i Socjologii (aula na Wydziale
                  Filozofii i Socjologii parter )
                  3 października godz. 900 Wydział Chemii (aula w Collegium Chemicum)

prof. dr hab. Jerzy Węcławski prorektor ds. rozwoju

1 października godz. 900 Wydział Ekonomiczny (aula na Wydziale Ekonomicznym 1
                  p.)
                  3 października godz. 1500 Wydział Prawa i Administracji (aula uniwersytecka na
                  Wydziale Prawa i Adm.) II tura
                  • rodzynia Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji :) 21.09.05, 10:42
                    "immatrykulacja wpisanie, zaliczenie w poczet studentów wyższej uczelni;
                    uroczystość przyjęcia nowych studentów na 1 rok studiów.
                    Etym. - śrdw.łac. immatriculare 'wciągnąć do spisu'; im- zob. in- 2;
                    matricula, zob. matryca."

• Gość: mgg Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 12:11
                      bylam na wydziale socjologii i filozofii (rozumiem, ze to tam przy glownym
                      placu UMCS) i nie wiem gdzie oni maja tam aule... Trzeba bedzie isc za
                      tlumem... :))
                      • Gość: mgg Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 12:26
                        czyli jednak 1 pazdziernika. a szkoda, myslalam ze caly weekend bedzie wolny :P.
                        (.dobrze ze nie trzeba leciec do dziekanatu)...
                        • Gość: aga Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 12:44
                          Jest tu może ktoś z WPiA ??:> Skąd ja mam wiedzieć, w której jestem turze ?? :P
                          • Gość: alinka Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.tpnet.pl / *.tpnet.pl 21.09.05, 12:48
                            wejdz na strone prawa i administracji umcs, tam jest telefon do kierowniczki
                            dziekanatu, moja kolezanka dzwonila przed chwila i wszystkiego sie dowiedziala
                            • Gość: aga Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 14:26
                              dzięki :)
                              • Gość: Temida Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.devs.futuro.pl 21.09.05, 17:12
                                Podpowie mi ktoś jak to jest z tymi turami na WPiA?:> Za późno na dzwonienie, a
                                ciekawość mnie żrzera:P
                                • Gość: sempler Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: 217.97.247.* 21.09.05, 17:25
                                  własnie tez tak sie zastanawiałem :D ... wydaje mi sie że ze wzgledu na duzą
                                  ilosc studentów prawa i administracji poprostu zrobią odzielne rozpoczecia dla
                                  uczniów tych dwóch kierunków...lub...beda dwie tury podzielone
                                  nazwiskami...zreszta sam niewiem tylko tak domniemam :D ...

PS: temida a ty jestes na adminie czy na prawie?
                                  • Gość: Temida Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.devs.futuro.pl 21.09.05, 18:00
                                    Ja jestem na prawie, a Ty sempler jesteś moim kolegą z roku czy tylko z
                                    wydziału?:>
                                    A co do ineuguracji, to stawiała bym na wersję z podziałem wedłog nazwisk, bo
                                    podobno jest zwyczaj, ze administracja siedzi, a prawo stoi na
                                    takich "imprezach"
                      • Gość: Juicy Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 21.09.05, 17:47
                        jakos nie ma spojnosci w tym wszytskim :| bo mnie babka powiedziala w akademiku
                        ze pracuja 1-2 czyli co ja mam jechac z drugiego konca Polski na rozdanie
                        indeksow i zdazyc na 9 ahaa no i wstrzelic sie w gajerek ahaaaa bardzo
                        smiesznie:P
                        • Gość: sempler do Temidy IP: 217.97.247.* 21.09.05, 18:35
                          no to witam kolezanke z roku :D ... na jaką litereke weź powiedz masz nazwisko
                          to moze bedziemy razem na inauguracji a byc moze tez w jednej grupie :D ...
                          • Gość: aga Re: do Temidy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 18:52
                            No to widzę, że z prawa jest nas juz 3 :D Ja jestem na D jakby co ;) Ale i tak
                            wolałabym, żeby nas podzielili na wydziały a nie wg nazwisk :)
                            • Gość: Temida Re: do Temidy IP: *.devs.futuro.pl 21.09.05, 19:04
                              Zwarta ekipa widze na forum;) Ja jestem na B ;D Też wolała bym podział wedłóg
                              wydziałów, bo moi znajomi plasują sie zdecydowanie na dalszych miejsach w
                              alfabecie...
                              • Gość: sempler Re: do Temidy IP: 217.97.247.* 21.09.05, 19:33
                                a to ja mam G..wiec jesli to bedzie podział wg alfabetu to jest wielkie
                                prawdopodobienstwo że bedziemy razem zaczynac roczek :D...
                                • Gość: Aga Re: do Temidy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 19:36
                                  No to w takim razie do zobaczenia 3 października :D A jak cos będziecie
                                  wiedzieć pewnego o tych turach to piszcie :)
                                • Gość: Temida Re: do Temidy IP: *.devs.futuro.pl 22.09.05, 19:23
                                  No to jak z tymi turami, wiecie cos? Bo ja oczywiście nie zadzowoniłam,
                                  skleroza...
                                  A może potraficie mi wytłuaczyć jak odczytuje się nasz plan zajęc, bo dla mnie
                                  to czarna magia:P
                      • socjolozka_1986 Hejka:))) 21.09.05, 20:36
                        Cześć Ludziki! Jestem Aga i jakoś niestety dopiero dziś trafilam na tą stronke>
                        Też będę studiować socjologie na UMCSie i bede mieszkac w akademiku hehe
                        Feminie! Odzywajcie sie to wykombinujemy razem jakąś integrację za tydzień!papa:)
                        • Gość: Sylwia Re: Hejka:))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 22:34
                          o ja tez dostalam Femine:) i jestem na administracji:) bedziemy sie tam
                          integrowac w tej Feminie zaniedlugo:D
                          • socjolozka_1986 Re: Hejka:))) 22.09.05, 08:03
                            To moze nam razem pokoj przydziela?!:) odezwij sie do mnie na maila
                            hocke.aga123@interia.pl to podgadamy:)pozdroofki
                      • Gość: mgg a co z dokumentami?? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 09:20
                        Maja byc rozdane podczas inauguracji? Chodzi mi o legitymacje, indeks, moze
                        wiesz cos Rodzyniu na ten temat? Do lublina zajade pewnie w sobotę, zajrzę do
                        dziekanatu, ale nie wiem czy czegos sie dowiem...:P
                      • Gość: ggg plan zajęć IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 24.09.05, 12:54
                        czy to prawda że na umcs jest już plan zajęć bo nie chce mi się fatygowac więc
                        wolałabym miec pewność.dzięki z góry za odp.
                      • Gość: Juicy Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 27.09.05, 23:06
                        kochane dziewczynki z socjologi widzilam juz nasz plan nie wiem czy wy tez:D
                        ale ale :D hehe piatki mamy wolne zero wykladow zero cwiczej totalna laba :D
                        ogolnie podzielili nas na 5 grup i roznie zaczynamy jest troche cwiczen troche
                        wykladow ogolnie myslalam ze bedzie gorzej:P a co najwazniejsze nie ma zadnych
                        pie..matematycznych raczej humany;)
                      • Gość: Juicy Re: Już sprawdziłam to daty naszych inauguracji : IP: *.telkonet.pl / *.telkonet.pl 27.09.05, 23:06
                        kochane dziewczynki z socjologi widzilam juz nasz plan nie wiem czy wy tez:D
                        ale ale :D hehe piatki mamy wolne zero wykladow zero cwiczej totalna laba :D
                        ogolnie podzielili nas na 5 grup i roznie zaczynamy jest troche cwiczen troche
                        wykladow ogolnie myslalam ze bedzie gorzej:P a co najwazniejsze nie ma zadnych
                        pie..matematycznych raczej humany;)
                        • rodzynia Re: plan dla socjologów :) 28.09.05, 11:03
                          Piatek wolny? No to super :) Co tydzień długi weekend. Fajnie nam zrobili :) A
                          nie wiesz ilo osobowe te 5 grup?

A żeby nie było tak wesoło czuje się w obowiązku powiedzieć, że statystyka
                          zaczyna się na drugim roku, ale napewno sobie z nią poradzimy :P
    • Gość: yyyy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 22.09.05, 11:49
      nie wiecie może czy są już plany zajęć??bo w necie szukam i szukam i znaleźć
      nie mogę więc pewnie nie ma.
      • Gość: Aga Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 12:17
        To zależy o jaki kierunek Ci chodzi :> Bo jeśli chodzi o prawo to tu jakiś plan
        wykopałam ;P www.student.prawo.umcs.lublin.pl
      • Gość: yyyyyyyy Re: Kiedy inauguracja roku na UMCS???? IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 22.09.05, 12:29
        dzięki.ale chodziło mi o wydział chemii a na stronie mojego wydziału nic nie
        jest napisane na ten temat.może na uczelni trzeba się dowiadywać?wiem że
        polibuda ma swój na stronie i kul podobno też.
        • socjolozka_1986 o której inauguracja na socjologii?? 22.09.05, 13:40
          • socjolozka_1986 o której inauguracja na socjologii?? 22.09.05, 13:45
            wie ktos na 100% o ktorej jest inauguracja na socjologii? bo na necie jest ze o
            9 a jak dzwoniłam to mi powiedziano ze o 7!!!juz sama sie w tym gubie! Jak ktoś
            jest dobrze poinformowany, nie da znac:P
            • socjolozka_1986 Jest ktoś z socjologii w Feminie? 22.09.05, 14:02
              Mam pytanko, czy jest ktoś z socjologii w Feminie, bo zastanawiam sie jak z
              zakwaterowywaniem? Dzwonilam tam i kwaterowanie jest od 1 od godz. 10 i lipa,
              jesli mamy ta inauguracje o 7!
              • Gość: yyyyyyyy Re: Jest ktoś z socjologii w Feminie? IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 22.09.05, 14:33
                myślcie że mogą nam zrobić zajęcia po inauguracji jeżeli odbywa się ona w
                poniedziałek.
                • Gość: yyyyyyyy chemia IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 22.09.05, 14:34
                  jest tu może ktoś z wydziału chemii?
                • Gość: mgg Re: Jest ktoś z socjologii w Feminie? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 14:39
                  Kto wie? :)
                  • Gość: mgg Re: Jest ktoś z socjologii w Feminie? IP: *.promax / *.internetdsl.tpnet.pl 22.09.05, 14:45
                    W sobotę zapewne wybiorę się do Lublina, zajdę do dziekanatu i postaram się
                    dowiedzieć jak to jest z tą inauguracją dla przyszlych socjologow. Jeżeli babki
                    powiedza, ze o 7 to zwrócę uwagę, ze na stronie internetowej napisane jest
                    inaczej, poza tym to jakas paranoja zeby tak wczesnie zaczynac (to bylby chyba
                    pierwszy raz w historii:P)No i sprawdzę, gdzie ta cała aula się mieści :P. No
                    więc dam znac jak tylko czegos się dowiem. Pozdr.
                    • Gość: yyyyyyyyy Re: Jest ktoś z socjologii w Feminie? IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 22.09.05, 14:54
                      no to jestem niepocieszona.tyle wrazeń na jeden dzień:P.inauguracja
                      zajęcia.siostra uprzedzała mnie też przed szybkim biegiem do
                      biblioteki.aczkowliek ciekawość mnie zżera i choćby i dzisiaj postudiowałbym
                      sobie przez jeden dzień tak na próbe:P.
                      • Gość: yyyyyyyy ... IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 22.09.05, 14:54
                        ups znowu podpisałam się w nie tej odpowiedzi co trzeba.
                        • rodzynia Ach te panie z dziekanatu... 22.09.05, 17:36
                          Na uczelni jest wyraźnie zaznaczone, że inauguracja roku na socjologii jest o 7
                          rano! to lekka paranoja, ale do akademika i tak mam przyjechać już w piątek...
                          dostałam miejsce w Ikarze i wiem już, że będę w pokoju z jedną koleżanką z
                          roku :) i z kimś jeszcze..

do Mgg: wiesz jakie są panie w dziekanacie :/ Nic mi nie powiedziały oprócz
                          tego żeby wziąć ze sobą na inaugurację conajmniej 40 zł :> (to będzie na
                          ubezpieczenie)

Pozdrawiam
                          • rodzynia Re: Ach te panie z dziekanatu... 22.09.05, 18:36
                            Juicy przeczytałam Twojego posta z początku wątku i rzeczywiście pani z Heliosa
                            jest zadzwiająco miła (byłam tam, bo tam jest dział spraw studenckich). Może to
                            tylko w dziekanatach są takie "pomocne" panie? :)

pozdrawiam :)

PS: proponuje integrację w następny weekend, bo akademikowcy będą się pewnie
                            nudzić (a może nie?) w pokojach :)
                            • socjolozka_1986 integracja:))) 22.09.05, 19:32
                              ja sie pisze na integracje w 1 weekend, zreszta mozemy sie integrowac w kazdy
                              weekend:P hehe!!! Ludzie z socjologii mieszkajacy w akademikach powiedzcie co
                              robicie z zakwaterowywaniem, bo skoro mamy inauguracje o 7, a zakwaterowywac sie
                              mozna od 1 pazdziernika od 10, to mamy troche lipe...:/
                              • Gość: sempler Re: integracja:))) IP: 217.97.247.* 22.09.05, 19:37
                                ejjj rodzynia tylko jeszcze pozostaje kwestia jedna... gdzie ta integracje
                                robimy??? :D ...macie jakies konstruktywne propozycje?? zdaje sie na wasza
                                kobiecą pomysłowosc :D ;)
                                • socjolozka_1986 Re: integracja:))) 22.09.05, 20:08
                                  to sie jeszcze ustali:)na pewno sie jakoś zgadamy i znajdziemy odpowiednie miejsce:)
                                  • Gość: uhuuu uhu IP: *.swidman.pl / 82.160.71.* 22.09.05, 22:47
                                    oho.to wszelkich opłat dokonuje się już pierwszego dnia?a może to lepiej bo
                                    szkolne ubezpiecznie wygasa chyba 1 października (czyli lepiej nie ulegac siłom
                                    niszczącym do 3października:P).
                                  • rodzynia Re: integracja:))) 23.09.05, 09:06
                                    Do Agi: ja kwateruje się już w piątek. Tak mi poleciła pani opekująca się DS
                                    Ikar. Myślę, ze Ty też byś mogła spokojnie przyjechać w piątek. Chyba, że
                                    Feminie dopiero od soboty zaczynają przyjmowanie mieszkańców.

Do Semplera: nie znam Lublina. Można pierw spotkać się w okolicach miasteczka
                                    akademickiego, a później gdzieś wyskoczyć. Jak ktoś będzie znał jakieś fajne
                                    miejsce :)
                                    • Gość: sempler Re: integracja:))) IP: 217.97.247.* 23.09.05, 09:39
                                      tosz czemusz nie :D... ja tam Lublin tez srednio znam wiec na jednym wózku
                                      bedziemy jechac ;) ... do miasteczka akademikciego ze swojego mieszkanka mam
                                      okolo 15 minut pieszo wiec mozemy sie i tam integorwac :D...widziałem tam jakas
                                      dyske... ponoc duzo studentow..."5-y element" sie zwie...ale tak na poznawanie
                                      sie to lepsza byłaby jakas knajpka...oj tam razem poszukamy co kilka par oczków
                                      to nie jedna :P ...
Inne wątki na temat:
<