Dodaj do ulubionych

studentki błagam nie malujcie się !!!!!!!

IP: 87.207.198.* 12.02.06, 17:40
Jak chodziłem do liceum to panował w nim całkowity zakaz odnośnie dziewczyn:
malowania się, farbowania włosów, przekłówania czegokolwiek, ubierania się w
bluzeczki, że widać brzucho itd. a odnośnie chłopców: noszenia długich
włosów, używania żelu do włosów itd. Nawet sporo osób nie chciało się do tego
dostosować, po krótkiej rozmowie z Panią Dyrektor musiały przenieść się do
innej szkoły - w liceum uważałem to za głupote - bo uważałem - co może mieć
szkoła do naszego wyglądu?
teraz na studiach gdzie można wygladać jak się chce to mnie śmieszy jak widzę
te nieliczne dziewczyny (bo studiuje informe), które się malują, farbują
włosy - przecież dziewczyny to głupota - nie jesteście przecież brzydkie
żebyście musiały używać szminek itd. - po co to? to co wy będziecie robić za
5 lat? operacje plastyczne?
studiuje na prywatnej uczelni, ostatnio byłem w uczelnianym kościele UW -
kościół prześliczny - ale znów w tym kościele znalazły się studentki o
zgrozo - umalowane ! Może to wynik tego, że chodziłem do bardzo religijnego
liceum i wynik tego, że chciałem zostać kiedyś KSIĘDZEM - ale na prawdę - już
nawet nie macie szacunku dla takiego miejsca jak kosciół, że musicie
przychodzić tam umalowane?
Obserwuj wątek
    • Gość: agnieszka Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.toya.net.pl 12.02.06, 17:44
      mam cichą nadzieję że żartujesz
      • lol_niezly Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 12.02.06, 17:49
        Eee tam , stary przesadzasz ;)

Ja tam do kosciola nie chodze, poniewaz uwazam znaczna czesc ksiezy za
        zaklamanych pajacow :/ Jezeli chce byc blisko Boga, to zwracam sie do niego
        bezposrednio w modlitwie.A najbardziej mnie wnerwia jak ksiadz chce zeby na
        koledzie koperty podpisywac, zeby wiedziec kto ile dal... zgroza.
        A tak idac w glab, to Jezus zabranial handlu w swiatyni.A tutaj na wyjsciu juz
        mnie atakuje grupka ministrantow z jakimis pismami ... no comments.

A co do studentek - ja tam lubie jak dziewczyna jest umalowana, chyba kazdy lubi
        ;) I jestem zdania ze moze nawet umalowana przyjsc do kosciola itd.
        Zreszta Koscial ma sporo na sumieniu.Przypominam ze woda swiecona, kult Matki
        Boskiej, spowiedz itd to wszystko wymysly papiezy z II-IV wieku.
        Pozdr.
    • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 87.207.198.* 12.02.06, 17:55
      agnieszko masz błędną nadzieję - te studentki, które się maluja wyglądają po
      prostu jak prostytutki (to stwierdzenie mojego nauczyciela geografii z liceum -
      teraz się z nim zgadzam)- na malowanie przyjdzie czas jak będziecie miały co
      najmniej 30-40 lat, pamiętam jeszcze jak w liceum mój nauczyciel matmy zauważył
      u jednej dziewczyny lekko pomalowane paznokcie - kazał jej iść natychmiast do
      łazienki i zmyć ten lakier wodą i nie wracać dopóki nie będzie śladu tego
      lakieru na paznokciach a jak jeszcze raz zobaczy u niej pomalowane paznokcie -
      powiedział, że wezwie jej rodziców - wtedy za to co powiedział ten nauczyciel
      uważałem, że mu chyba odbiło - teraz go rozumiem - bo szkoła powinna nie tylko
      kształcić, ale także wychowywać - tak samo powinno być na studiach
      • Gość: agnieszka Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.toya.net.pl 12.02.06, 18:05
        > agnieszko masz błędną nadzieję - te studentki, które się maluja wyglądają po
        > prostu jak prostytutki

z tym że można malować się tak żeby nie wyglądać jak prostytutka

> szkoła powinna nie tylko
        > kształcić, ale także wychowywać - tak samo powinno być na studiach

co do szkoły to się zgodzę, ale jeśli chodzi o studia to moim zdaniem przychodzą
        tam ludzie już ukształtowani i niańczenie dwudziestolatków (i starszych) nie
        leży w kompetencji tej instytucji.
      • Gość: k Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 20:39
        wiesz mysle, ze nie kazda studentka ktora sie maluje wyglada jak prostytutka.
        Ja sie nie maluje, prawde mowiac nie mam na to czasu, wole sobie dłuzej pospac
        (bo lepiej byc wyspanym, niz efekty niewyspania korygowac makijarzem)
        ale włosy przefarbowałam bo mnie denerwował moj kolor był taki nijaki (niby
        ciemny blond, a moze jasny braz) teraz mam brązowe i wygladaja jak naturalne.
        Wiesz co, mysle, ze w liceum miales az za duza dyscyplinę.
        Dobry lakier do paznokci dobrze wpływa na paznkoncia, utwardza go, sprawia ze
        nie jest łamliwy.

co do wychowania. studia juz nie wychowują, na studiach traktują cie jako
        doroslego. w liceum w sumie tez juz nie maja zbyt duzego wpływu na wychowanie,
        tak naprawde najwiecej wartosci jest wpajanych podczas nauczania poczatkowego i
        przez rodzicow.

co do przyjscia do koscioła to mysle, ze lekki, niewyzywajacy makijaz nie jest
        niczym złym. tak samo mozna powiedziec o ubraniu, po co sie stroic, nie lepiej
        przyjsc w powyciaganym t-shircie? otoz nie lepiej. przynajmniej w niedziele
        powinnismy ubrac sie elegancko (aczkolwiek skromnie), bo nie idziemy do knajpy,
        ale na wazne spotkanie.
        i pamietaj, liczy sie to co w glowie.
        • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:09
          o co wam chodzi z moim liceum - nie podam wam strony www liceum ale dam cytaty
          ze strony www liceum - pola z **** oznaczają nazwę szkoły - celowo żebyście nie
          wiedzieli do którego liceum chodziłem
          "Witaj na stronie poświęconej historii I Liceum Ogólnokształcącego im. *****.
          Szkoła została założona w 1832 r. i od początku istnienia stała na straży
          uniwersalnych wartości. Historię szkoły tworzyli jej nauczyciele i uczniowie,
          którzy kolejnym pokoleniom przekazywali chlubne tradycje. Dziś z tej
          wieloletniej i bogatej historii odtworzyć można zaledwie namiastkę - zachowaną
          na kartach kronik, pożółkłych fotografiach, we wspomnieniach wychowanków i
          profesorów. Strona ta powstała, aby na trwałe zapisać ponad 170-letnią
          historię "szkolnego życia" w murach I Liceum Ogólnokształcącego. Siedzibą
          szkoły jest zabytkowy budynek zaprojektowany przez włoskiego architekta A.
          Corazziego. Absolwenci naszego liceum, choć rozsiani po całym świecie,
          utrzymują więzi zarówno między sobą, jak i ze swoją szkołą. Organizują zjazdy i
          spotkania, które są wydarzeniem w życiu całego miasta. W bibliotece szkolnej -
          największej w województwie - znajduje się ponad 40 tys. woluminów. Dużą część
          zbiorów stanowi literatura popularno naukowa, są też liczne książki w językach
          obcych oraz videoteka. W bibliotece znajduje się też Multimedialne Centrum
          Informacyjne z dostępem do Internetu. Od kilku lat największą popularnością
          wśród kandydatów do naszej szkoły cieszy się profil matematyczno-informatyczny.
          Od wielu lat maturzyści w 100% zdają pomyślnie egzamin dojrzałości, a ponad 97%
          z nich kontynuuje naukę na studiach wyższych. Najlepsi absolwenci wpisywani są
          do Złotej Księgi Szkoły założonej w 1832 r. " Zmieniłem nieznacznie daty i
          niektóre inne rzeczy - ale tylko nieznacznie żebyście się takze nie domyślili
          co to za liceum.
          Dodam jeszze, że moje liceum zajęło bodajże w 2003 roku 12 miejsce w Polsce a
          bodajże w 2005 roku bodajże 30 miejsce na prawie 800 szkół z całej Polski-
          celowo pomijam nazwę rankingu żebyście się nie dowiedzieli jakie to liceum :P
          możecie mi pozazdrościć tego w jaki sposób mnie ta szkoła wychowała

• Gość: berek Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:54
            www.1lo.suwalki.pl/
          • Gość: kookaina Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 17:05
            'koleś', masz najwyraźniej z sobą jakiś problem ;P. Ciekawe jak wyglądasz?
            chciałabym zobaczyć :P. Taki teraz świat, dobry makijaż pomaga zdać egzamin,
            zwłaszcza u płci męskiej ;D.

Dziwi mnie jedna rzecz: z takiego dobrego liceum i na studiach prywatnych?

P.S. Kiedyś był taki program w TV, w którym przedstawiano wyniki anonimowej
            ankiety wśród szefów, menadźerów odnośnie tego, kogo przyjmą do pracy najpierw,
            ponad 80% opowiedziało się za tym, że w pierwszej kolejności osoby, które
            najlepiej posługują się językami obcymi, natomiast u około 60 % liczył się
            atrakcyjny wygląd...

Czasy się zmieniły...
          • Gość: Daria Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 23:19
            Człowieku! Puknij się w swoją pustą makówkę i może wtedy się coś Ci rozjaśni.
            Chyba nigdy prostytutki nie widziałeś. Musisz strasznie obleśnie wyglądać.
            Drażnia mnie takie maniaki. Teraz to pewnie w szkole ojca dyrektora studiujesz.
      • Gość: Magda Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.echostar.pl 15.02.06, 17:59
        zmyć lakier wodą? Hahahahaha.Matematyk kazał jej zmyć lakier wodą.Umarłam ze
        śmiechu.I co zmyła???? Jeśli tak to nauczyciel chemii powinien jej dać szóstkę.
    • lol_niezly Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 12.02.06, 17:57
      Oczywiscie mam na mysli, taki delikatny, dyskretny makijaz :]
    • Gość: Aga Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 194.146.128.* 12.02.06, 18:12
      Albo to prowokacja, albo masz dość dziwny ogląd świata i jesteś cholernie
      smutnym gościem, który nie odróznia pamalowania paznokci delikatnym kolorem od
      makijażu a la prostytuka, a wtedy żal mi ciebie.
      • Gość: C4 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 18:45
        Według mnie to jeśli dziewczyna się delitaktnie umaluje to nie jest źle naprawde
        czasem samej kobiecie podnosi to samopoczucie. Jednak jak czasem widze niektóre
        studentki z których to możnaby sciagać wszystkie kosmetyki łopatą to mnie to
        przeraża. Co do ubioru to powiem, że każdy chodzi jak lubi, to są studia tutaj
        sam musisz wiedziec jak się pokazac jak wyglądać. NA trudiach nikt cie nie
        bedzie uczył, że masz miec takie a nie inne włosy. A co do tego to chyba zły
        zostaniesz grafikiem hehe bo jak okresliła kiedyś jakas dziennikarka to
        informatycy są często najgorzej ubrani z wyglądu, pozatym nie wiem co widzisz
        zlego w długich włosach jak ktos lubi miec długie włosy bo nie musi zelu dawac
        czy jakis inny powód to czemu nie. TAk samo jak popatrzysz na wszystkich
        sławnych uczonych lub na wiekszosć matematycy fizycy to np dosć niehlujnym
        nawykiem dla ciebie moga być ich długie brody lub ogolnie orzne typy odchyleń. O
        chyba odchodze od tematu. NA koniec do studentek: Malujcie się ale nie
        przesadzajcie z iloscią kolorów i waga makijazu.
      • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 87.207.198.* 12.02.06, 18:56
        aga w takim razie spróbowałabyś powiedzieć co myślisz o zakazie malowania
        paznokci przez dziewczyny moim nauczycielom z liceum - marny byłby twój los -
        równie marny co uczniów, którzy nie poszli do kościoła jak było jakieś święto
        religijne - msze w czasie świąt religijnych mieliśmy zawsze w środku dnia
        lekcyjnego także nikomu nie opłacało się jechać do domu, bo i tak by musiał
        potem wracać na lekcje po mszy, więc dużo osób przesiadywało w tym czasie w
        parku, koło naszego małego kościoła licealnego - raz nauczyciel poszedł do
        parku w trakcie trwania mszy i złapał gagadków i potem była afera, którą żyła
        tydzień cała szkoła :D - ale teraz jak na to patrzę to popieram moich
        nauczycieli z liceum - starali się nas wychować na dobrych ludzi i w dużej
        mierze im się to udało - nikt z nas nie śmiał malować budynku szkoły, ławek,
        przeklinać w szkole a skoro widzieliśmy, że po prostu nie wypada takich rzeczy
        robic w szkole to i zapewne mało kto robił jakieś złe rzeczy poza szkołą -
        dobrze by było, żeby każda szkoła i każda uczelnia w taki albo podobny sposób
        starała się wychowywać swoich uczniów - może w tedy mniej byłoby chuliganów lub
        złodziei, którzy po politologii zostają politykami dla pieniędzy a nie z chęci
        rozwoju kraju
        • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 87.207.198.* 12.02.06, 19:02
          niehlujni informatycy to plaga :P trzeba to przyznać, ale to kwestia wychowania
          w szkole - mnie, np. nigdy byś nie złapał na tym, że jestem niehlujnie
          ubrany :P - z jednej strony nienawidze swego liceum za to, że musiałem uczyć
          się ogromnej ilości głupot ze wszystkich przedmiotów z drugiej strony jestem
          dumny, że to jedyna szkoła, która starała się mnie wychować - ani podstawówka
          ani gimnazjum nie starało się mnie i innych uczniów wychować
          moim zdaniem dobrze by było, żeby studia poza kształceniem także wychowywały -
          żeby absolwenci, np. medycyny jak popełnią błąd w leczeniu do tego się
          przyznawali - ale niestety takich uczelni chyba nie ma
          • Gość: Ryszard krwawy Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 19:21
            To trzebna było iść na KUL bądź UKSW - tutaj nieumalowanych dziewczyn jest aż za
            dużo... Ba, są takie co sie w ogole nie myja - wstrzemiezliwosc na calego.

PS
            Sa i takie, ktore się NIE GOLĄ. Przerazajace, ale prawdziwe.
            • Gość: C4 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 23:55
              Do złego słuchaj informatycy są z natury praktyczni, osoba takiego typu nie
              przywiazuje wagi do tego czy idzie za modą czy nie, czy ubranie jest super
              odpowiednie do okoazji. Większość informatyków poprostu kupuje to co wie ze moze
              ponosic kilka dni i nic sie z tym niestanie, bedzie wygodne, etc. Co do
              nihlujstwa to moze zle sie wyraziłem bo z tym nie ma tak zle( moglem to moze
              niedbalstwem os iebe nazwać). POzatym wiekszość informatyków to osoby zabiegane
              często nie mają zbyt wiele czasu na nic.Dlatego mojim zdaniem tak są
              krytykowani. Dla mnie ważne jest gdy sie ubieram, żeby było:
              - uniwersalnie
              - wygodnie
              - i dobrze dla mnie czasem potrafie nosic sweter w lecie i w zimie biegac w
              podkoszulku i swetrze tak juz mam.
              A co do malowania to idąc twojim tokiem myślenia to jeśli byłby zakaz malowania
              w szkole to z tego wynika, że mnłode pracownice też nie powinny się malowac bo
              wyglądaja jak prostytutki oraz nieprzystoji to dobrze wychowanej dziewczynie.
              Pozatym odbiegajac od tematu denerwuje mnie, że w wiekszosci kościołów zabrani
              się miec różnych ubrań : krótkich spodenek, bluzek z krótkim rękawem etc. Do
              koscioła idize się modlić a nie ubierać. Fakt jak czasem wyskoczy panna w mini i
              w blusce podobnej do sex bielizny, to moze wygladać dziwnie ale może ona nie ma
              innych ciuchów. Przyszła się pomodlić więc dlaczego się ją krytykuje. Pozatym
              jesli byłaby np prostytutka, która chce zmienić swoje życie to krytyka siędza
              czy zamknięcie drzwi mogłoby ją odciagnąć od wiary.
            • Gość: maturzystka Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 21:56
              to tam wesolo masz... nic tylko wyrywac<lol>
          • Gość: Water Proof Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.icpnet.pl 12.02.06, 23:58
            ale to kwestia wychowania w szkole
            > Nie, to kwestia wychowania w domu; szkoła (zwłaszcza na poziomie liceum)
            nikogo już nie wychowa. Tym bardziej zas studia.
            A jeśli chodzi o makijaż, to moim zdaniem własnie elegancki ubiór i makijaż
            podkresla wagę okazji / miejsca. Nie maluję się na wyjscie ze smieciami,
            natomiast do koscioła jak najbardziej.
        • Gość: Aga Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 194.146.128.* 12.02.06, 19:39
          Jakie to szczęście, że ja chodziłam do normalnego liceum, gdzie prawie dorośli
          ludzie mogli sami decydować, czy chcą chodzić do kościoła i malować sobie
          rzęsy... ;)
        • Gość: politolog przestan bredzic,bo wstyd przynosisz dla I LO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 03:40
          >może w tedy mniej byłoby chuliganów lub
          >
          > złodziei, którzy po politologii zostają politykami dla pieniędzy a nie z chęci
          > rozwoju kraju

zanim nastepnym razem wyjedziesz z takim tekstem, to moze jednak uzyjesz swojej
          informatycznej glowki i nie bedziesz generowac takich uogolnien, zwlaszcza w
          temacie, w ktorym na pewno jestes zielony, jak ja w kwestii programowania
          obiektowego. stawiasz znak rownosci miedzy politologiem a politykiem? w takim
          razie ty, jako informatyk, powinienes udzielac informacji na dworcu pkp w
          suwalkach, czyz nie? prawie to samo, i nie robi roznicy.
    • Gość: Kaśka Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.warszawa.tktelekom.pl 12.02.06, 19:27
      Chyba w ogóle nie masz szacunku dla swojej wiary, skoro zamiast patrzeć na
      Boga, patrzysz na kobiety w Kościele. Tfu! Wstydź się i bij w pierś (swoją) :P
    • Gość: Monia Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.szydlak.com / *.internetdsl.tpnet.pl 12.02.06, 19:35
      Widzę powna patologie w liście złego.
      W Polsce niby jest demokracja, a na każdym kroku ktos probuje ograniczać kogoś. Ok, normalne jest zwracanie uwagi nastolatkom, ale żeby studentom/studentkom mówic jak sie maja ubierac, malowac itp to po prostu jakas patologia.
      Ostatnio na mojej uczelni kazano jednej z dziweczyn wyciągnąc kolczyk z nosa. to było na promocji naszej uczelni w jednym z liceów, dziewczyna musiala iść do higienistki i obciac kolczyk nozyczkami.
      to zwykła dyskryminacja.
      Polska nie jest krajem tolerancyjnym, o nie!!
    • Gość: TTT Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 20:56
      Popieram!!!Najładniejsze dziewczyny to takie które są
      naturalne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: gienio Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.astral.lodz.pl 12.02.06, 21:27
        A Mi sie slabo robi jak widze te panny kompletnie niezadbane jesli nie dbaja o
        siebie to o co wogole dbaja ?? Co do idiotycznych zasad panujacych w twoim
        liceum ... U mnie ludzie maja dready,kolorowe wlosy,tatuaze a jakos porzadni sa
        i na studia tez wiekszosc sie podostawala.Sam zamierzam sobie dziarke rypnac co
        by zaliczony semestr uczic:D Zasady o ktory wspominasz sa reliktem przeszlosci i
        powinny dawno zniknac.Jak to mowi Mes P.i.e.rdol system lecz rob to stylowo ...:D
    • misiak38 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 12.02.06, 22:21
      no nieźle koleś dowaliłeś.się uśmiałam szczerze.
      • Gość: z. Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.06, 23:46
        Heheh ,z tym parkiem i dzieciakami ,które nie poszły na mszę -to było dobre.Moi
        rodzice tak mieli jak chodzili do szkoły ale w dzisiejszych czasach?? to ty
        chodziłeś do liceum katolickiego?z tym malowaniem też dobre.Makijaz oczywiście
        powinien zdobić ,a nie szpecić i też uważam ,że zbytnia jego ilość często
        sprawia ,że dziewczyna wygląda strasznie ale ładne cienie,dobry
        tusz ,odpowiednio dobrana szminka?no nie przesadzaj! to niedługo mamy chodzić w
        czadorach? a i jeszcze takie małe pytanie ,nie chcę oczywiście ,żebyś poczuł
        aię jakoś obrażony ale czy twoja mama albo któraś kobieta z bliższej rodziny
        też się nie maluje,farbuje włosów ,itd.?.a i jeszcze jedno ,często faceci
        myślą ,że jak dziewczyna ma dyskretny makijaż to oczywiście z natury ma takie
        długie rzęsy,gładką cerę itd.
    • r.richelieu Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 13.02.06, 00:05
      rozczulający jesteś jedynaczku. Albo z Ciebie gorący zwolennik MW albo Ty
      jeszcze nigdy, hm, z żadną panienką za rękę w parku nie poszedłeś albo jedno i
      drugie. Taki młody i aż się prosi by go nauczyć.

Zaś bycie księdzem nie ma tu nic do rzeczy, bo w ankiecie dla kandydatów do
      seminarium, w rozmowie kwalifikacyjnej, dużo uwagi przykłada się do tolerancji
      i do tzw. normalności. Kandydat na alumna - radykał ma przechlapane już na
      starcie. Co nie oznacza, że zanim zostanie księdzem nie zmieni kilka razy
      swoich podglądów i co nie oznacza, że pomimo przejścia przed wstępny rektor go
      nie wyrzuci za niewłaściwe zachowanie.

Mnie drażnią barbiowate tipsiary, które faktycznie wyglądają jak prostytutki.
      Ale każdy makijaż dobrze zrobiony polega na tym, że niewprawne oko młodych i
      nieobytych nie rozróżni lub będzie miał trudności z rozróżnieniem co jest
      makijażem, a co nie. Ba, młodzi chłopcy często sądzą, że kobieta ma nogi i
      pachy gładkie z natury, a stopy uformowane do chodzenia w wysokich szpilkach.
      Drzewiej bywało, że ojciec, wuj lub starszy kolega prowadził młodego do hm,
      pani, która mu tłumaczyła czym różnią się chłopcy od dziewczynek, doprawdy
      wielka to szkoda, że Ciebie zły, te doświadczenia ominęły.
      • Gość: ktoś Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 08:55
        Zły, podaj adres strony internetowej twojego liceum !!!!!
      • Gość: goscccc Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.metrolink.pl / 217.153.160.* 13.02.06, 10:36
        odczep się od jedynakow !!!
        • she_ila Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 13.02.06, 11:09
          A wiesz Zły, że kobieta bez ODPOWIEDNIEGO makijażu nie ma szans na rozmowie
          kwalifikacyjnej o pracę? I nie chodzi mi o rekrutację do burdelu...
    • Gość: doktorant Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 193.0.117.* 13.02.06, 13:08
      Buahahahahahahahahahaha.. rozwaliles mnie koles, gdzie tacy rosna?
      • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 16:00
        coś widze, że was śmieszy i dziwi moje liceum - dziwi was, że świętowaliśmy
        każdą uroczystośc religijną i państwową chodząc do naszego licealnego kościoła
        (kościół jest naprzeciwko liceum i to kościół dla uczniów tego właśnie liceum),
        dziwi was, że nauczono nas, że nie wolno malowac ławek, nie wolno śmiecić, że
        jak spotykaliśmy się na auli z Panią Dyrektor to wszyscy wstawali gdy Ona
        wchodziła i wychodziła; że nie można było malować włosów, paznokci itd.; że to
        jedno z najstarszych liceów w Polsce z jedną z największych bibliotek
        licealnych w Polsce - to nie jest liceum katolickie (była w całej szkole
        bardzoooo mała garstka osób innej religii, osoby te musiały składać specjalne
        wnioski, że nie będą uczęszczać na zajęcia religijne z powodu innej wiary) choć
        każdą uroczystość świętowaliśmy chodząc do kościoła ; na godzinie wychowawczej
        często chodziliśmy do muzeum, galerii sztuki lub do auli bo przyjeżdżali do nas
        poeci, aktorzy czy artyści wykonujący koncerty muzyki klasycznej - jedna osoba
        tu na forum stwierdziła, że w liceum nie da się już człowieka wychować -
        kompletna bzdura - każdy absolwent tego liceum został naprawdę wychowany na
        lepszego człowieka. Pamiętam jeszcze uśmiechniętą minę mojej Pani Dyrektor,
        która z dumą oznajmiała w telewizji, że wszyscy zdali u nas nową maturę - to
        było jedno z nielicznych liceów w całej Polsce, którego każdy absolwent zdał
        nową maturę - samo to, że zdaliśmy wszyscy dowodzi jakości kształcenia podczas
        gdy w innych liceach w Polsce podczas pierwszej nowej matury zwykle ktoś nie
        zdał - przynajmniej 1 osoba. Tak jak liceum, w którym się uczyłem wychowało
        mnie i innych absolwentów tak samo powinny wychowywać studia - mniej by było
        wówczas głupich lekarzy, którzy jak popełnią błąd to się do niego nie
        przyznają - moja nauczycielka biologii zawsze mawiała, że lekarz, który
        popełnił błąd i wie, że to jego wina a zaprzecza temu zasługuje na conajmniej
        dożywocie, natomiast lekarz, który popełnił błąd - przyznaje się do niego,
        żałuje i stara się za wszelką cenę pomóc swojej ofierze i jej rodzinie
        zasługuje na głeboki szacunek i uznanie.
        • Gość: agnieszka Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.toya.net.pl 13.02.06, 16:22
          wszystko fajnie, tylko co ma wspólnego etyka zawodu lekarza z malowaniem się
          studentek?
          • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 16:34
            ma wspólne to, że malowanie się studentek na "lafiryndę" ( oczywiście już tam
            delikatnie mogą się pomalować, ale nie tak, że jak widzę co niektóre wyglądają
            jak prostytutki) i lekarze,np. biorący łapówki to wina nie tylko złego
            wychowania w liceum i wcześniej, ale także braku wychowania na studiach - i
            przez brak wychowania na studiach mamy potem takich lekarzy co nie przyznają
            się do swego błędu
            • Gość: agnieszka Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.toya.net.pl 13.02.06, 16:42
              chciałabym zobaczyć minę moich wykładowców kiedy usłyszą że mają wychowywać
              studentów i biegać za nimi z wacikami sprawdzając czy warstwa makijażu nie
              przekracza dopuszczalnej normy :D

PS: dlaczego w każdym poście wspominasz o tych lekarzach nie przyznających się
              do błędu?
              • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 16:52
                biegać za studentami i sprawdzać ilość makijażu? nie o to mi chodziło -
                chodziło mi o studentki, które nie dość że mają farbowane włosy, pomalowane
                paznokcie, pomalwane usta, makijażu chyba z tonę i jeszcze kolczyk w nosie - to
                za takie coś nie powinno się wpuszczać na wykłady, a już z pewnością do kościoła
                dlaczego w każdym poście wspominam o lekarzach?
                widzisz to jest silniejsze ode mnie - skutek wychowania w liceum przez moją
                starą nauczycielkę biologii, która powinna być już dawno na emeryturze a wciąż
                uczy - to tylko potwierdza, że można wychować człowieka w liceum
                ale jeśli już mówimy o wychowaniu to największy nacisk na wychowanie powinien
                być połozony w gimnazjum - pamiętam (a byłem pierwszym rocznikiem
                gimnazjalnym), że w moim za przeproszeniem de...bilnym gimnazjum nauczyciele
                nie parkowali nigdy swoich aut w pobliżu szkoły żeby im opon nie poprzebijano -
                takie są skutki bezstresowego wychowania - a powinno być tak, że jakby złapać
                takiego gó..aża na gorącym uczynku i przylać mu paskiem przy całej szkole to
                by się nauczył pokory, szacunku i nie robienia takich głupot jak przebijanie
                opon
                • Gość: Water Proof Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.icpnet.pl 13.02.06, 22:46
                  > za takie coś nie powinno się wpuszczać na wykłady, a już z pewnością do
                  kościoła
                  Po pierwsze - gdzie postawisz granice, kogo jeszcze wpuścic, a kogo juz nie? I
                  kto ma o tym decydowac?
                  Po drugie - na szczęście wykładowcow zazwyczaj interesuje bardziej, co kto
                  umie, a nie jak wygląda. Choc tez nie zawsze - mój ojciec na studiach musiał
                  raz zgolic brodę, bo pani profesor oblewala wszystkich brodaczy. U mnie na
                  wydziale słynna jest pewna pani, która oblewa tylko dziewczyny, facetów
                  oszczędza. Jest wiele takich historii, ale jedank nie powinno to byc normą!

skutek wychowania w liceum przez moją
                  > starą nauczycielkę biologii, która powinna być już dawno na emeryturze a
                  wciąż
                  > uczy - to tylko potwierdza, że można wychować człowieka w liceum

Jesli jest na emeryturze, to nie powinna uczyć!!!
                  Cóż, skoro rodzice Cię nie wychowali, to współczuję...
                  Wychowanie dziecka w gimnazjum jest trudne, w liceum graniczy z cudem,
                  natomiast wychowywanie studentów byłoby parodią.
            • Gość: malowanaLala Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 193.0.117.* 13.02.06, 16:49
              zaciekawił mnie ten wątek, a jeszcze bardziej jego autor.
              Zastanawia mnie dlaczego tak bardzo zależy mu na dobrej opinii dziewcząt, które
              (delikatnie mówiąc) przesadzają z makijażem. Domyślam się, że ex-kandydat na
              księdza powie, że czyni to z pobudek czystej miłości Agape...
              Nie rozumiem dlaczego tak ci przeszkadza czyjś ostry makijaż.
              Wątpię czy którakolwiek z nas weźmie sobie do serca twój apel.
              Ale i tak jestem pod wrażeniem twojego stanowiska.
            • Gość: Modliszka Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 17:04
              Poczekaj a przyjdzie czas ze Ci mlodzi ludzie spowaznieja i stana się zupelnie
              zwyczajni. Wyobraz sobie ze w zyciu na wszystko jest czas... na zabawe,
              dziwaczne ubrania, zakladanie rodziny i na szalenstwa.
              Ja Ci nie pisze, ze jestes zbyt zwykly i mi się to nie podoba. Ty nie masz się
              ubierac i kreowac tak jak inni chca, każdy jest indywidualnoscia i niech robi
              ze soba co chce. Ja tak robie i uwierz mi ze jestem szczeliwa. Jeśli ktos
              zabralby mi ta przyjemnosc jaka jest dodawanie sobie urody poprzez kosmetyki
              czy kolorowe ubrania to bylabym nieszczesliwa. Nie robie nikomu krzywdy swoim
              makijazem, oczy tez nikogo nie bola jak ma na mnie spojrzec. Nie masz prawa
              nazywac tych dziewczyn lafiryndami lub prostytutkami. W tym momencie katolicki
              kolego na pewno nie popisales się miloscia do blizniego (mam na mysli pseudo
              prostytutki). Myslisz ze Bog patrzy na kolor wlosow czy inne cechy urody. Nie
              znasz piosenki „ taki chudy, taki gruby może swietym być”? Bądź bardziej
              tolerancyjny bo te dziewczyny nie zrobily Ci makijazem nic zlego, a może trzeba
              do tego bardziej psychologicznie podejsc i odkryc pod makijazem kompleks? Każdy
              patrzy na innych przez pryzmat swoich upodoban... ale nie można mieć klapek na
              oczach. Trzeba być otwartym na ludzi, na pomysly, na poglady, na roznorodnosc
              styli i na mlodosc.
        • Gość: ina Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.06, 11:59
          czy twój cały świat to twoje jedyne i niepowtarzalne liceum? Zdajesz się
          widziec tylko czarne i białe... Właśnie w różnorodności tkwi piękno
          egzystencji. Czy ubiór i makijaż świadczą o moralnym zachowaniu jednostki i o
          jej intelekcie? a może to kwestia estetyki.....
    • zielony_banan Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 13.02.06, 16:55
      Gość portalu: zły napisał(a):
      >moim zdaniem dobrze by było, żeby studia poza kształceniem także wychowywały

Bzdura. Studia nie są od tego żeby wychowywać. Na studia człowiek idzie po to by
      się uczyć, na wychowywanie czas jest wcześniej.

Ktos wczesniej napisał Ci, żebyś szedł na UKSW lub KUL. Ja się pod tym
      podpisuję, tam jak najbardziej "wychowują" (choć inni nazywają to indoktrynacją).
      • Gość: z. Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 17:11
        Mam takie pytanie Zły ,a jak nazywa się twoje liceum i w jakim mieście się
        znajduje?niepubliczne?takie małe Eton?
        • Gość: C4 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 17:35
          No to widze ze twoje liceum pokazje bardzo piękny obraz ale, no własnie ale:
          1.NApisz mi prosze jaks konczyły osoby, które miały swój styl, które były
          odmienne. TO mnie ciekawi bo z tego można wiele wywnioskować, tylko pisz szczerze.
          2. No widze, że twoje liceum to istna szkoła wojskowa. Wypray do muzeum, galeri
          spotkania z poetami, malarzami. Widizsz chłopie każdy z nas jest inny ja lubie
          Muzyke klasyczna, techno i rok, Ty pewnie lubisz muzyke klasyczna i taką która
          była dozwolona w liceum. JA lubie ubierać się w to w czym jest mi wygodnie , ty
          lubisz nosić rzeczy które pokaża zes sie dostosował, choc może cie gniata
          uwieraja etc. TAkie spotkania w kosciele , teatrze, galerii, czy z artystami jak
          najbardziej kształcą . Ale z tego co widzę to wszystko w waszym liceum było pod
          przymusem . Dlaczego?? A no dlatego, że jak by nie było to chodzilibyście tam po
          szkole a nie na lekcji wychowawczej, która jest do załatwiania innych spraw.
          Tutaj dyrektorak nie miałą racji bo :
          -Nie każdy uczeńlubi określoną sztukę np: Jeden lubi akty kobiece (zakazane w
          waszym liceum) drugi lubi impresjonistów, a trzeci lubi fantastyków.
          -Nie każdy uwielbia chodzić po galeria które go nie interesuja.
          A w waszym liceum to był przymus bo jak nie poszedłeś to pewnie znaczyło, że
          poszedłeś na wagary. A takie zmuszanie do niczego nie prowadzi bo jeśli
          przykładowo ktoś lubi określony rodzaj sztuki to przymus spogladania na inne dza
          tej osoby nudne działa może spowodować bardzo często zanik ogólnej chęci
          ogladania i interesowania sie sztuką nawet tą którą lubiał. Gdyby to nie było
          pod przymusem to moze faktycznie pare osób by coś z tego wyniosło.

Pozatym zdanie matury nie jest wyznacznikiem dobrego liceum czy tego, że osoby w
          twojim liceum są wybitnie utalentowanie. Zdanie matury wysoko jest dopiero
          jakimś tam czesciowym wyznacznikiem. Choć powiem ci, że miałem znajomych którzy
          byli wybitnie zdolni mieli po 4 indexy na studia a mature oblali np z polskiego.
          Bo jak powiedział jego literatura polska przerabiana na lekcjach nie
          interesowała w wiekszości.

Studia nigdy nie wychowywały ludzi. Na studia idziesz poto, żeby zdobyć
          kwalifikację zawodową. Mam w grupie na roku, cholernie zdolne osoby przy tym
          bardoz miłe w rozmowie a jak czasami zobaczyłbyś je idąc po miescie
          stwierdziłbyś ze ta osoba to naprawde nie nadaje się na studia etc.
          • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 17:55
            odnośnie zielonego banana, że mam iść na uksw - nie widziałem żeby w rankingach
            jeśli idzie o informatyke ta uczelnia znajdowała się na wysokim miejscu
            odnośnie gościa "z" - to liceum oczywiście jest publiczne w jakim mieście i jak
            się nazywa - forum to miejsce na którym chce się zachować anonimowość a tu
            praktycznie każdy już wie gdzie studiuje, w jakim mieście itd. - mam jeszcze
            podać miasto w którym chodziłem do liceum? może jeszcze imię i azwisko i tak za
            dużo o mnie wiecie
            odnośnie "c4" zapytałeś jak kończyły osoby co miały odmienny styl? 1 chłopak na
            samym początku 1. klasy (chodził do tej samej klasy co ja) miał długie włosy
            zawiązane z tyłu w kucyk - wychowawczyni zgłosiła to Pani Dyrektor, Ta go
            wezwała pogadała z nim, że jak nie chce się dostosować do regulaminu szkoły to
            powinien przenieść się do innej - no i ten chłopak się przeniósł - podobnie
            było w innych klasach gdzie, np. dziewczyny miały farbowane włosy
            odnośnie osób co u ciebie na studiach mają 4 indexy a maturę oblali z
            polskiego - coś pokręciłeś przecież na studia nie można iść mając oblaną maturę
            z polskiego - zresztą nie wiem, bo ty chyba pisałeś starą maturę także się nie
            orientuje jak to było kiedyś, odnośnie tego, że są bardzo zdolni mimo, że
            oblali maturę z polskiego - jak można oblać maturę z polskiego? przecież to
            język, którym każdy z nas się posługuje na co dzień - oblanie polskiego toż to
            skandal - można oblać matematyke, której ktoś nie rozumie, język obcy, którym
            ktoś nie umie się posługiwać, ale język polski - mimo że studiuje informatyke
            to oblanie języka polskiego nie mieści mi się w głowie - przecież się polskim
            posługujemy na co dzień.......
            • Gość: C4 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 22:46
              Chodziło mi oto ze w liceum miałem znajomych z roznych profili co mieli i po 4
              indexy na studia za olimpiady ale zawalili polski. Z powodu często swojeje
              fil.lozofi zyciowej.
            • Gość: C4 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 22:48
              TAk samo moge powiedzieć ja jak można obnlać matme , przecież gdyby nie matma
              niebyłoby niczego nawet polskiego. POzatym jesli nie interesuje cię pewna część
              literatury klasycznej dla mnie znanej to mozęsz oblać polski wierzmi. Pozatym
              indywidualiści czasem tak maja, jak niewierzysz to poczytaj bibliografie uczonych
              • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 22:55
                ale teraz jest nowa matura i żeby oblać polski to trzeba być naprawdę "gupim" -
                ja robie mnóstwo błędów ortograficznych a polski podstawowy zaliczyłem na
                bodajże 72 % na 100% :) - jeśli idzie o polski to nowa matura jest extra i
                jeszcze ten egzamin ustny gdzie się wybiera wcześniej temat toż to bajka -
                lepiej być nie moze :D
                • Gość: C4 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 23:30
                  Moze i bajka jednak gdy trafia ci sie dwóch na trzech nauczycieli którzy nie
                  podzielaja twojego pogladu to nie jest bajka zreszta wiesz to jego życie nie
                  moje, aj mature zdałem. A co do opiwyanej osoby to juz tak facet ma 100%
                  intelektualista.
            • Gość: Magda Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.echostar.pl 15.02.06, 18:19
              jak można oblać maturę z polskiego? przecież to
              > język, którym każdy z nas się posługuje na co dzień - oblanie polskiego toż
              to
              > skandal - można oblać matematyke, której ktoś nie rozumie, język obcy, którym
              > ktoś nie umie się posługiwać, ale język polski - mimo że studiuje informatyke
              > to oblanie języka polskiego nie mieści mi się w głowie - przecież się polskim
              > posługujemy na co dzień.......

taaaaaaaaak? A kto napisał "gó...ża" ? Jak podejrzewam miał to być skrót od
              gó..arza, tak? Mam rację, mój Ty talencie polonistyczny?
              • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 87.207.198.* 15.02.06, 18:23
                jakbyś była mądra to byś przeczytała całość i zauważyła, że w jednym poście
                napisałem, iż robię mnóstwo błędów ortograficznych a mimo to dobrze zdałem
                maturę z jezyka polskiego i nie mam dysleksji
                • Gość: Water Proof Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.icpnet.pl 15.02.06, 18:40
                  dobrze zdałem
                  > maturę z jezyka polskiego
                  To łagodnie musieli wam oceniać tę maturę.
                  >nie mam dysleksji
                  Tym bardziej nie masz usprawiedliwienia...
    • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 18:02
      chociaż może i na starej maturze łatwo było oblać polski jak sprawdzali go
      nauczyciele z tej samej szkoły
      ale jeśli ten gość o którym mówisz oblał polski na nowej maturze to mądry nie
      jest - polski na nowej maturze został tak skonstruowany żeby umysły ścisłe
      sobie z nim poradziły
      np. umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem - idealne dla umysłu ścisłego
      napisanie wypracowania mając fragment lektury - cudowne dla matematyka - nie
      trzeba nawet wcześniej przeczytać lektury bo wszystko ma się na tacy w tym
      fragmencie
      • Gość: z. Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 18:39
        Jeśli nie chcesz to oczywicie nie musisz podawać co to za liceum ale bardzo
        jestem ciekawa placówki , w której uczniowie przechodzą takie swoiste "pranie
        mózgu".Dziwię się ,że tak bardzo nagle chcesz ukryć swoją anonimowość,skoro w
        każdym niemal zdaniu podkreslasz,że studiujesz informatykę na jednej z
        prywatnych uczelni w Warszawie ,jesteś jedynakiem ,chciałeś być kiedyś księdzem
        i masz hmmm dość kontrowersyjne by nie rzec niecodzienne ( ?) poglądy na wiele
        spraw .Ja chodziłam do normalnej szkoły ani specjalnie dobrej ani szczególnie
        złej ,ot przeciętnej i powiem Ci ,że nauczyciele ,którzy chcieli sobie wyrobić
        wśród uczniów jakiś autorytet nie uciekali się do jakiś dziwnych praktyk typu
        zakazywanie noszenia kolczyków,zbyt barwnej odzieży itd.śmieszą mnie twoje
        umoralniające teksty ,jakby żywcem wyjęte z jakiejś broszurki dla młodych
        Wszechpolaków czy jakoś tak.Zresztą tacy pseudo-przykładni obywatele pod
        płaszczykiem swojej świątobliwości kryją często niezbyt fajne drugie oblicze...
        • Gość: gienio Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.astral.lodz.pl 13.02.06, 18:43
          Kurde szkoda ze na tym forum nie mozna idiotom banana zakladac.Tacy ludzie jak
          Zły szkodza wizerunkowi tego kraju i tyle no :D Nawet moja śp babcia byla
          bardziej liberalna i rozumna niz Zły a swoje przezyla ...
        • Gość: Water Proof Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.icpnet.pl 13.02.06, 22:55
          Hmmm nie zauważyliście, że gdzieś na początku tej dyskusji niejaki berek podał
          link do strony Renomowanego Liceum dla Wybitnie Zdolnej i Kulturalnej
          Młodzieży w miescie XXX?
      • Gość: gienio Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.astral.lodz.pl 13.02.06, 18:41
        U nas mozna bylo robic wszystko lacznie z malowaniem graffiti na zewnatrz sali
        gimnastycznej (tutaj warunek ze mialo byc ladne bo dyrka ma gust:D) Nauczyciele
        powiedzieli nam od razu ze tu ucza sie ludzie dorosli i tak bedziemy traktowani
        w zamian mielismy a nauczycieli traktowac tak samo.Wszyscy zaakceptowali te
        zasady i byla gitara mogles sie ubierac,tatuowac,przekluwac cokolwiek.Dodam ze
        dyrka ma ze 60 latek :D Pani Wice chyba ze 70 :D i traktowano nas normalnie a
        nie jak w przedszkolu.Bo twoje liceum to nie bylo liecum to bylo przedszkole w
        ktorym dzieci roia to co pani wychowawczyni kaze.Jakby tego bylo malo szkola ma
        jakies 70 lat i byla jedna z pierwszych w ŁDZ wiec z tradycja.
      • Gość: C4 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 22:53
        Hehe no i tu sie myslisz bo chłopak oblał część ustną poprostu nauczyciel
        stwierdził ze jego praca mówiona calkowicie z jego doświadczeń i z jego głowy
        została uznana za niedożeczną.Ja zdawałem nową mature. POzatym sosoby takiego
        pokroju jak on nie przywiazują wagi do jezyka polskiego.Gosć po prostu miał
        umysł do matmy potrafił podac rozwiazanie, każdego zadania gdy ktoś je skończył
        czytać, MAtma bodajze na 100% i 96-98% swiadczyła o tym ze debilem nie był a i
        dla twojej woli skonczył 30 minut przed czasem mamtme rozszeżoną. Pozatym oglał
        tylko Polski ustny reszta poszła mu elegancko.
    • Gość: Laura Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.szydlak.com / *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.06, 20:20
      Zły, wiesz co, jestes jakims dzwinym człowiekiem. Z twoich postów wynika, że to liceum nie wychowało cie na normalnego, tolerancyjnego człowieka. Z takich ludzi jak ty sa homofobi, ksenofobi, itp.
      Absolutnie nie zgadzam sie z toba, ze studia maja wychowywać, bo JAK RODZICE, PRZEDSZKOLE, PODSTAWOWKA NIE WYCHOWAJA, TO NIKT NIE WYCHOWA!!!. Na studia ida dorosli ludzie, świadomi siebie, o ukształtowanym charakterze, ktorych sie wychowac za bardzo nie da.
      Podoba mi sie to, ze tak ciekawie mieliscie zorganizowane lekcje wychowawcze, ale z tego co czytam w twoim poscie to zrobili z was (a przynajmniej z ciebie) po prostu WACIAKA.
      Odnosze wrazenie, ze nawet nigdy sie z dziewczyną nie całowałes.....
      To jak sie ktos ubiera i maluje to jego sprawa. Gdyby mi ktos powiedzial, ze mam przestac sie ubierac w sposob podkreslajacy moja sylwetke, to po prostu dostałby z liścia lub uslyszal kilka siarczystych słow.
      Jestes człowiekiem niedojrzałym emocjonalnie i spolecznie.
      takie jest moje zdanie.
      • lol_niezly Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 13.02.06, 21:06
        Ja nie chce krytykowac zlego , ale z postu Gienia spodobala mi sie jedna kwestia:

>>Gdyby mi ktos powiedzial, ze ma
        >> m przestac sie ubierac w sposob podkreslajacy moja sylwetke, to po prostu dosta
        >>łby z liścia lub uslyszal kilka siarczystych słow.

Zrobilbym dokladnie to samo ;)
        • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:10
          o co wam chodzi z moim liceum - nie podam wam strony www liceum ale dam cytaty
          ze strony www liceum - pola z **** oznaczają nazwę szkoły - celowo żebyście nie
          wiedzieli do którego liceum chodziłem
          "Witaj na stronie poświęconej historii I Liceum Ogólnokształcącego im. *****.
          Szkoła została założona w 1832 r. i od początku istnienia stała na straży
          uniwersalnych wartości. Historię szkoły tworzyli jej nauczyciele i uczniowie,
          którzy kolejnym pokoleniom przekazywali chlubne tradycje. Dziś z tej
          wieloletniej i bogatej historii odtworzyć można zaledwie namiastkę - zachowaną
          na kartach kronik, pożółkłych fotografiach, we wspomnieniach wychowanków i
          profesorów. Strona ta powstała, aby na trwałe zapisać ponad 170-letnią
          historię "szkolnego życia" w murach I Liceum Ogólnokształcącego. Siedzibą
          szkoły jest zabytkowy budynek zaprojektowany przez włoskiego architekta A.
          Corazziego. Absolwenci naszego liceum, choć rozsiani po całym świecie,
          utrzymują więzi zarówno między sobą, jak i ze swoją szkołą. Organizują zjazdy i
          spotkania, które są wydarzeniem w życiu całego miasta. W bibliotece szkolnej -
          największej w województwie - znajduje się ponad 40 tys. woluminów. Dużą część
          zbiorów stanowi literatura popularno naukowa, są też liczne książki w językach
          obcych oraz videoteka. W bibliotece znajduje się też Multimedialne Centrum
          Informacyjne z dostępem do Internetu. Od kilku lat największą popularnością
          wśród kandydatów do naszej szkoły cieszy się profil matematyczno-informatyczny.
          Od wielu lat maturzyści w 100% zdają pomyślnie egzamin dojrzałości, a ponad 97%
          z nich kontynuuje naukę na studiach wyższych. Najlepsi absolwenci wpisywani są
          do Złotej Księgi Szkoły założonej w 1832 r. " Zmieniłem nieznacznie daty i
          niektóre inne rzeczy - ale tylko nieznacznie żebyście się takze nie domyślili
          co to za liceum.
          Dodam jeszze, że moje liceum zajęło bodajże w 2003 roku 12 miejsce w Polsce a
          bodajże w 2005 roku bodajże 30 miejsce na prawie 800 szkół z całej Polski-
          celowo pomijam nazwę rankingu żebyście się nie dowiedzieli jakie to liceum :P
          możecie mi pozazdrościć tego w jaki sposób mnie ta szkoła wychowała
          • Gość: ... Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:23
            Nie jest ciezko wrzucic w google fragment tekstu by odnalezc strone tego LO... Nie popisales sie informatyku :]
            • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:24
              heheh niektóre fragmenty zostały zmienione także nie znajdziesz strony tego LO
              hehehe :P
              • Gość: ... Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:24
                Mam wrzucic linka?
                • Gość: katolik Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:26
                  Wrzucaj, z checia sie dowiem czy to Alcatraz czy moze jakies inne Guantanao.\
                  Ciekawe czy w tym liceum tez was palowali jak irakijczykow?
                  • Gość: ... Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:28
                    Az taka swinia nie jestem - samodzielnie rusz mozgownica. Niemniej jednak wyglada niezle :)
              • Gość: politolog Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.06, 04:15
                naprwade jestes taki glupi, czy tylko udajesz i ci za to placa?!??

www.1lo.suwalki.pl/hist/index.html
                www.1lo.suwalki.pl/
        • Gość: gienio Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.astral.lodz.pl 14.02.06, 16:24
          to nie byl moj post ziom :D
    • Gość: katolik Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:19
      Hehe, lubisz sie chwalic.
      Niby jakie super liceum, a poszedles do prywatnej szkolki...
      • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:22
        "niby jakieś super liceum a poszedłeś do prywatnej szkółki" - super liceum i
        owszem i uczelnia też super dlatego do niej poszedłem - i nie szkółki a
        uczelni - pójście na tą uczelnię było od 2. klasy liceum moim celem i nie
        widze podstaw, dla których miałbym się wstydzić, że studiuje na wit
    • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:20
      się pochwale jeszcze, że moje liceum zaprojektowała ta sama osoba - ten sam
      włoski architekt co Teatr Wielki w Warszawie
      • Gość: katolik Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:22
        A chwal sie chwal.
        Moj dom jest dzielem Michala Aniola, a zdobia go obrazy Picassa i van Gogha.
        Ponadto w lazience zamiast plytek mam sciany wylozone marmurem.
        Kazdy jest mocny tylko w gebie.

Sczesc Boze.
        • Gość: katolik Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:25
          Dziwne to , ale o tej szkolce nic nie slyszalem.Slyszalem o uw,pw, wat, ukw,
          pjwstk, ale o jakims "wit" pierwsze slysze...
      • Gość: z. Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:24
        Tak poważnie już,żartujesz w tym momencie czy to tak na serio?
        • Gość: z. Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:26
          Oczywiście chodziło mi o Złego;)
          • Gość: katolik OTO LICEUM ZLEGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:30
            I LO im. M. Konopnickiej w Suwałkach (dawniej: Gimnazjum Męskie im. Karola
            Brzostowskiego)

Spoko, szybko sie znalazo.Oj zly, taki z ciebie informatyk jak ze mnie matematyk.
            Czyli dnoo...
            • Gość: zły Re: OTO LICEUM ZLEGO IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:31
              heheheheheh mogłem się bardziej postarać hehehehehhehe
              • Gość: zły Re: OTO LICEUM ZLEGO IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:33
                może jednak chciałem żebyście je znaleźli heheheh :P ale sądziłem, że zajmnie
                wam to trochę więcej czasu :D
              • Gość: ... Re: OTO LICEUM ZLEGO IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:33
                mogles mogles :]
                • Gość: zły Re: OTO LICEUM ZLEGO IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:35
                  sprytne ludzie z was :P :D heheh, ale kórcze blade mogłem jeszcze bardziej
                  pokombinować żeby wam to dłużej zajęło :D
                  • Gość: ... Re: OTO LICEUM ZLEGO IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:39
                    Z niecierpliowascia czekam na kolejna lamiglowke. Ale postaraj sie bardziej...
                  • Gość: Magda Re: OTO LICEUM ZLEGO IP: *.echostar.pl 15.02.06, 18:32
                    > sprytne ludzie z was :P :D heheh, ale kórcze blade mogłem jeszcze bardziej
                    > pokombinować żeby wam to dłużej zajęło :D

Kórcze blade, ale pani od polskiego, to musiała być szalenie wymagająca w tym
                    renomowanym liceum.No normalnie kórcze blade.
    • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:29
      zaraz się zacznie szukanie w google heheheh - watpie żeby wam się udało
      znaleźć - pamiętajcie że celowo zmieniłem pewne fakty także znalezienie www
      mego liceum graniczy z cudem ehhehe
      • Gość: ... Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:31
        Czy naprawde myslisz, ze zmiana kilku faktow uniemozliwi odnalezienie zrodla? Zrodlo JUZ zostalo odnalezione, przed wyslaniem pierwszego posta na ten temat...
        • Gość: katolik Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:35
          Zly, skoro to meskie liceum to moze jestes gejem, ze tak na laski wchodzisz ???
          Musisz uwazac, bo obecna wladza nie lubi takich jak ty....
          • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:38
            eh eh - dawniej ono było męskie - czasy się zmieniły - na fotkach z nowej
            matury na stronie mego LO widać mnie, ale nie namówicie mnie na to żebym
            wskazał siebie :D
            • Gość: <> Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:46
              To jesteś ty na zdj.nr.2,rząd z brzegu ? nie ma czego sie wstydzić;))ale swoją
              drogą niektóre laski były lekko wymalowane,jedna miała chyba farbę ,a jedna o
              zgrozo była po solarium!
              • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:53
                nie to nie ja :P a tą opaloną znam, ale wierz mi ona nie jest opalona - u mnie
                do liceum chodziły osoby z różnych krajów - z innych krajów to głównie rodzice
                z USA posyłali tu swoje dzieci - żeby i one skończyły szkołę do której chodzili
                ich rodzice, a propo umalowania to tylko taki efekt zdjęć - wierz mi
                • Gość: <> Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 22:05
                  Faktycznie ładne macie otoczenie ,bardzo zielono ale moje liceum tez jest
                  ładnie polożone ;)), ale chyba tam zimno macie ? biegun zimna brrr
                  • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 22:07
                    no fakt dużo jezior, zieleni - a zimno - no w końcu to polski biegun zimna :P
                    raz też był silny wstrząs w tym rejonie - we wszystkich dziennikach wtedy o tym
                    trąbili, bo to niespotykane w Polsce :P
                    • Gość: j Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.sdl.vectranet.pl 11.03.06, 20:38
                      ale ty jestes malomiasteczkowy.........
            • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:49
              jak już jesteście na stronie mego LO to polecam link "spacer po szkole" - tylko
              niestety nie ma chyba obrazka naszego licealnego kościółka ani dworku :( i
              akurat jak opuściłem mury mego LO oddano do użytku nową mega gigantyczną halę
              sportową dla mego LO niestety nie zdążyłem jej zobaczyć, bo oddano ją do użytku
              już jak zacząłem studia - szkoda że na stronie nie ma jej obrazków :((( ,
              możecie se pooglądać starą część szkoły i nową część - wszystko jest jak zawsze
              eleganckie i czyste - szkoda, że nie ma zdjęcia dziedzińca liceum z rosnącą na
              nim jabłonią - taki jakby mini ogród w środku liceum - fajowe też są 3 albo i
              więcej emtrowe drzwi w starej części mego LO - eh to były czasy :P
              • Gość: katolik Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 21:54
                no dobra wierze ci.
                A teraz serio: naprawde masz takie zdanie na temat wychowania, kosciola itd. czy
                tylko sobie jaja robisz?Bo jesli nie to juz wiem czu Pis wygral :-)
                • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 13.02.06, 21:57
                  wiesz ja głosowałem na PO a nie na PiS, jeśli chodzi o to, że na studiach nie
                  można już ludzi wychować no to prawie mnie przekonaliście, ale jeśli chodzi o
                  wychowanie przed studiami to im większa dyscyplina tym lepiej
    • lol_niezly Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 13.02.06, 22:05
      Hmmmm.. wychowanie, wychowaniem i tu sie zgadzam, ale dziwne zakazy mnie do tego
      nie przekonuja.
      Mnie rodzice wychowywali bez jakichkolwiek zakazow: tzn. nigdy mi nie mowili,
      nie pij nie pal itd.
      I faktycznie jakos nie pije ( sam ojciec chce sie ze mna napic hhehe), w zyciu
      nie zapalilem szluga czy innego smiecia.

Na pewno jestem za tym by ograniczyc mlodym dostep do "super-fur".
      Dzieciak z prawkiem od 3 miesiecy jezdzacy bmw czy innym samochodem majacym >
      100 koni, nie mowiac juz o wieku samochodu, to naprade zagrozenie.
      Ja jezdzilem i jedze mazda 55 km hehe :P Natomiast ojciec mial honde civic
      nowiutka i nie dal mi sie nawet przejechac.A takie jazdy niezle daja w dekiel,
      jak jeszcze sie pije , szpanuje przed laskami itd to juz jest tragedia.
      Moc samochodu wkreca ludziom, ze zawsze zdaza i jakos im sie uda.
      Niestety, pozniej przesiadaja sie do slabszych fur bo
      a) zyja na wlasny rachunek i nie maja pieniedzy na wache
      b) za duza pojemnosc duzo sie placi ;)
      i wtedy nawyki szybkosci daja sie mocno we znaki.Wiem po kumplach.

Co do stylu ubierania, to kazdy powinien sie nosic tak jak chce, oczywiscie bez
      przeginania ;)
      • Gość: zły patrz lolek niezły IP: *.chello.pl 13.02.06, 22:09
        patrz lolek jakie to dzisiejsze pokolenie sprytne - dałem zmienione cytaty ze
        strony mego LO a i tak znalazło moją szkołę - a myślałem, że zajmie im to o
        wieleeeeee dłużej :P
        • r.richelieu Re: patrz lolek niezły 13.02.06, 22:35
          swoją drogą zły, gdzie tam na tej stronie jest regulamin. Szkoła wymagająca od
          uczniów absolutnego zakazu tego, co wolno wszędzie indziej, ma obowiązek
          informować o tym kandydatów. Kiedy ja chodziłam do budy, a było to sto lat
          temu, nie było tego w regulaminie, bo też nikomu do głowy nie przyszło, że
          uczennica może się malować czy farbować włosy. Przekonaliśmy się o tym czy
          wolno kiedy moja własna koleżanka z ławki zafarbowała swoje blond włosy na
          delikatny odcień marchewki. Afera straszna, ale dyrekcja nic nie mogła zrobić,
          bo nie było takiego punktu w regulaminie, poza schludnym wyglądem i strojem
          odpowiednim dla ucznia. Trudno wymagać, by pojęcie odpowiedni miało cały czas
          ten sam wyraz. Ale regulamin ma jasno dawać do zrozumienia co wolno, jeśli nie
          daje to po ptokach gdy ktoś przyjdzie w irokezie.

epilog. Pomimo matury w tzw. starej pruskiej budzie, krzywym patrzeniu na
          jakikolwiek kolor na włosach, twarzy czy studniówkowych kieckach, wszyscyśmy
          pewnie wyrośli na zwyczajnych ludzi, nie mających niezdrowych zahamowań. Bo
          normalnym jest, że szkoła zakazuje i normalnym jest gdy uczniowie niczym
          huncwoty i łapsterdaki, chcą i tak wyjść na swoje. Z tym większym smakiem potem
          można było się umalować na studniówkę, nawet gdy wyszło tak sobie i obcałować z
          kolegą w kącie, nawet gdy węsząca nauczyciel dyżurna grzmiała potem w
          nauczycielskim przez 3 przerwy. Różnica pomiędzy moją szkołą i moimi kolegami,
          a Twoją szkołą i kolegami jest taka, że pomimo rygoru w nauczaniu i wychowaniu
          my nie daliśmy się wytresować. Jeśli jesteś typowym reprezentantem Twojej
          szkoł, nie żadnym ewenementem osobowościowym, to biedni Ci absolwenci
          • Gość: zły do riszerie IP: *.chello.pl 13.02.06, 22:46
            ojeju riszerie już nie bądź taka w stosunku do mnie zgryźliwa - okaż czasem
            serduszko :P a propo regulaminu to nie wiem czy jest w nim taki zapis o zakazie
            farbowania włosów itd. - myślę że jest, ale jeśli nie ma to i tak każdy
            przychodzący do tej szkoły wie o tym lub dowiaduje się poinformowany podczas
            apelu z Panią Dyrektor i na godzinie wychowawczej przez wychowawczynię - my
            mieliśmy wredną babę za wychowawczynię - nie tolerowała wagarów (dzwoniła do
            rodziców jak kogoś nie było na sprawdzianie z czegoś) a na pierwszej godzinie
            wychowawczej zrobiła spis dziewczyn, które miały pomalowane włosy - kazała im
            zmyć farbę z włosów na następny dzień a mimo, że te zmyły to i tak na koniec
            semestru obniżyła im ocenę z zachowania, ale jesli chodzi o studniówkę to
            oczywiście można było zaszaleć - pomalowac włosy, paznokcie itd. :P
            • r.richelieu Re: do riszerie 13.02.06, 22:58
              Na pierwszej godzinie wychowawczej czy podczas apelu w trakcie semestru to
              stanowczo za późno. Szkoła ma psi obowiązek dokładnie informować o zakazach.
              Było już kilka takich przypadków, że uczeń z dredami za szykanowanie i
              obniżanie ocen z przedmiotów i z zachowania, pomimo braku jakiejkolwiek
              wzmianki o zakazie noszenia dredów, pozwał szkołę. I dobrze zrobił. Albo się
              określa jasne zasady, których złamanie powoduje relegację ucznia i zero marnego
              słowa albo szkoła sama potrzebuje wychowawcy żeby szykanowaniem zmuszać dziecko
              do posłuszeństwa.

ad farba. Tylko farba tzw. jednorazowa, daje się zmyć po pierwszym, drugim, ew.
              trzecim myciu. Wszystkie inne pozostają na włosach od miesiąca do na zawsze
              dopóki nowe nie urosną a stare nie wypłowieją. Obcięły włosy do skóry? Kolejny
              przykład albo niedoinformowania, bo może nauczycielka nie miała pojęcia o
              stosowaniu farby, albo głupoty.

ad okaż serduszko. Tobie zły okazać trzeba co innego, boś malutki, młodziutki,
              biedny i przebierający nóżkami nie wiadomo dla Ciebie z jakiego powodu. Dla
              mnie wiadomo
              • Gość: zły Re: do riszerie IP: *.chello.pl 13.02.06, 23:03
                nie wiem jako to te dziewczyny zrobiły i jaką miały farbę bo się na tym nie
                znam, ale na drugi dzień miały już włosy naturalnego koloru :P
                ja młodziutki to prawda - zawsze byłem w klasie najmłodszy bom się urodził pod
                koniec grudnia :D - do tego chudziutki i w okularach - ale ty riszerie jesteś
                normalnie niemiła dla mnie :D - musimy się kiedyś spotkać i poznać ty też mi
                wyglądasz na typową jedynaczkę :P
                • r.richelieu Re: do riszerie 13.02.06, 23:52
                  sodówkę se na łeb wylały, abo co, ale współczesne nastolatki nie wiedzą chyba w
                  100% takich rzeczy.
                  ad druga część. Maluję się, farbuję włosy, zdarza mi się nawet solarium raz na
                  ruski rok. Ale lubię wychowywać
            • Gość: z. Re: do riszerie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.06, 22:59
              Ciekawa jestem jak wyglądali twoi nauczyciele w szalonych latach 60/70-tych,ehh
              te dzwony ,długie wlosy,korale.......
    • lol_niezly Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 13.02.06, 22:08
      A tak wogole to jak sesja :)) ??
      Slyszalem ze algebre masz ze Strojnowskim :]
      Zmienil sie cos? Dalej jest dosc tegi i mowi tak cicho i spokojnie, jak taki
      "dobry ojciec" hehe ? Tak go kolezanka nazwala :P
      • Gość: zły do lolka IP: *.chello.pl 13.02.06, 22:18
        jeśli chodzi o algebrę - wykłady to mam z: Algebra (ID1-AL) dr hab. Michał
        Szurek - może znasz ty albo twój brat bo też uczy na UW
        jeśli chodzi o ćwiczenia to nie zdradze z kim
        jeśli chodzi o sesję to czekam na wyniki ze Wstępu do informatyki z poprawy, bo
        pierwszego egzaminu nie zdałem - zdało go zresztą tylko 23 % wszystkich
        osób !!! :((( najgorszy przedmiot dla mnie to włąśnie ten wstęp do informatyki -
        niektóre osoby zaliczają go nawet na warunku nawet dopiero na 5 semestrze :(
        no i w piątek mam ostatni egzamin z algebry - ale algebre bardzo polubiłem w
        przeciwieństwie do analizy matematycznej wszystko z niej rozumiem także z
        zaliczeniem algebry nie powinienem mieć problemów :P
        • lol_niezly Re: do lolka 13.02.06, 22:23
          Nie znam , ale brata sie spytam :)
          W kazdym razie zycze powodzenia w egzaminach.

Pytam dlatego, ze zaintrygowales mnie swoja uczelnia i postanowilem zrobic maly
          zwiad srodowiskowy ;)
          I powiem Ci, ze faktycznie kadra niezla - duzo wykladowcow z Pw/uw/Pan
          plan zajec na wyzszych latach wyglada calkiem sensownie, ogolnie ludzie mowia,
          ze jest to najlepsza prywatna uczelnia w Wawie (nie wiem czy WIT to WSZIZ - czy
          to jakis pododzial ?).Poziomem jest bardzo blisko wydzialu MiNi PW.
          Tak wiec, za wszystkie obrazliwe slowa na temat ww.uczelni przepraszam (lol) :)
        • Gość: zły Re: do lolka IP: *.chello.pl 13.02.06, 22:28
          a jesli chodzi o analizę matematyczną to z ćwiczeń mam 3 i z egzaminu 3 - jak
          na pierwszą sesję to się nawet ciesze z tych ocen z analizy matematycznej
          zwłaszcza, ze razem ze wstępem do infy to są dwa najgorsze przedmioty na I
          semestrze i przez nie dużo osób sama odchodzi albo odpada w zależności ilu
          przedmiotów nie zaliczy - bo z jednym niezdanym przedmiotem albo z dwoma (nie
          pamiętam) można przejść na warunku:D
          z algebry ćwiczeń mam 4, z egzaminu nie wiem bo bedzie w piatek
          z filozofii 5 (najlepiej :P ale filozofia tylko na I semestrze :D)
          z angielskiego 4
          z laboratorium komputerowego 4
          z podstaw ekonomii 4
          z podstaw układów logicznych 4 i 3
          ze wstępu do informatyki z ćwiczeń 3 a z egzaminu tak jak pisałem jeszcze nie
          wiem
          wychowanie fizyczne zwolniony :P
          przysposobienie sieciowe zaliczone :P
          narazie oceny mam jedne z lepszych w grupie :P, ale mnie tak jakoś nie
          satysfakcjonują - w liceum byłem jednym z 30 najlepszych uczniów w szkole :D
          • Gość: Ornament Podsumowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 14:53
            Dramat. Ciotunia jakich mało....
            • Gość: pff Re: Podsumowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 18:33
              no musze jedno przyznac ;]... usmialam sie do lez ;]. jak to dobrze ze sa
              jeszcze na swiecie ludzie ktorzy dalej zyja w sredniowieczu ;] drogi ZLy....;]
              czy nastepny temat bedzie "studentki blagam nie depilujcie sie" ? ;]
              pozdrawiam!
              • Gość: gienio Re: Podsumowanie IP: *.astral.lodz.pl 15.02.06, 22:18
                Nastepny temat : "studentki blagam !! nie kazcie mi zakladac gunki !!" :)
    • Gość: innypunktwidzenia Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.06, 21:27
      Przypadkiem zauważyłem ten wątek i okazało się, że mowa tu o liceum do którego
      chodzę. Wstyd mi za ciebie ZŁY, bo przez kilku takich ludzi jak ty, cała reszta
      musi podporządkowywać się zupełnie nieracjonalnemu regulaminowi. Pani dyrektor
      (czytaj dyktator) wraz z swoją prawą ręką (czyli wicedyrektor), realizują się w
      tej szkole, próbując zbawić nas od zgubnego wpływu otaczającego świata. Ten twój
      tekst z operacjami plastycznymi to dosłowny cytat pewnego nauczyciela. HEJ ZŁY,
      CZY NIE WIDZISZ CO Z TOBĄ ZROBILI? Oczywiście są osoby, którym to się podoba, są
      osoby którym to zwisa, ale są też osoby, które to lekko wk....a (tu jestem ja).
      Bo co to za różnica: czy chłopak ma włosy ułożone na jeża, czy ma fryzurę ala
      Hitlerjugend. Nie myśl tylko, że pragne mieć włosy do pasa, albo postawić sobie
      włosy na sztorc. Regulamin opracowany rzekomo "wspólnie" przez dyrekcję, radę
      pedagogiczną, samorząd szkolny i rodziców, jest kompletną pomyłką. Pozatym te
      świętowanie wszytkiego, apele, "dzień dobry kochana pani dyrektor" i w ogóle
      jest żałosne. Robi się z szkoły klasztor, zbór, kaplicę, etc. I jeszcze ta
      rozbawiająca wiara nauczycieli, że jesteśmy "przyszłą inteligencją". Wybacz, ale
      jeśli ta przyszła inteligencja, będzie myślała podobnie jak ty ZŁY, to dobrze
      nie będzie. Pomyśl trochę nad tym, myślenie nie boli.
      • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 87.207.198.* 17.02.06, 08:54
        fajowo poznać uczennicę mego starego LO - ja też jak chodziłem do tego LO
        uważałem wymienione przez ciebie rzeczy za głupie, np. jak wchodziła Pani
        Dyrektor wszyscy wstawali i mówili "dzień dobry kochana Pani Dyrektor" -
        zobaczysz jednak, że jak skończysz to LO to zapewne będziesz je krytykować za
        ogromną ilość nauki ze wszystkich przedmiotów, ale będziesz je chwalić za
        wychowanie - co tam słychać w moim LO? Jak hala sportowa - otworzyli ją? Kupili
        chyba nowe kompy co? I na jaki profil chodzisz?
        • Gość: k-a-s studentki błagam malujcie się! [z rozsądkiem] IP: *.crowley.pl 17.02.06, 15:32
          drogi ZŁY! poświęciłam trochę czasu, na przeczytanie wszystkich Twoich jakże
          fantastycznych wypowiedzi i żal mi Ciebie...a właściwie Twojego podejścia do
          otaczjącego świata. Skończyłam najlepsze liceum w moim województwie, jedno z
          tych (jak to mówisz) NIELICZNYCH w Polsce, gdzie wszyscy zdali maturę. Była to
          normalna szkoła, gdzie nie było zakazów ani nakazów, każdy mógł ubierać się tak
          jak mu pasowało, farbować włosy, malować paznokcie czy nosić tipsy lub dredy i
          nikt się nie czepiał. Ważniejsze było to co mamy w głowie, a nie na sobie!
          Wyobraź sobie, że gdy spotykaliśmy sie w auli z Panią Dyrektor też wszyscy
          wstawali! I robili to nie dlatego, że tak im kazano, a dlatego że mieliśmy do
          tej Kobiety szacunek. Pomimo to, że w mojej szkole nie było rygorystycznego
          regulaminu nauczyła nas bardzo wiele i myślę, że ja wyniosłam z niej
          zdecydowanie więcej niż Ty ze swojej. Bo ja nauczyłam się tego w sposób
          naturalny, a nie ze względu na rygor, metodą siłową. Do ucznia można dotrzeć w
          inny sposób niż poprzez stosowanie systemu nagród i kar. Dla Kadry
          Pedagogicznej w Twoim liceum była to jedyna metoda, u mnie wychodzono z
          założenia, że metoda "na siłę" jest metodą najgorszą.
          Nie widzę nic złego w tym, że dziewczyny się malują lub farbują włosy, jeżeli
          dzięki temu czują sie lepiej to niech to robią! - wszystko jest dla ludzi!:)
          [oczywiście wszystko trzeba robić z rozsądkiem]
        • Gość: z. Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 17:11
          > wszyscy wstawali i mówili "dzień dobry kochana Pani Dyrektor" -
          łoł ,nie przeszłoby mi coś takiego przez gardło!,slowa kochany mozna używać w
          stosunku do bliskich Ci osób,a nie do twoich "zwierzchników",no to już widzę
          jak za kilka lat w jednej z tych wielkich korporacji będziesz sie wyrywał i
          witał w ten sposób swojego szefa;p
    • spin_spin_sugar Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 17.02.06, 17:24
      ale masz problem...
      • Gość: zły Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: 87.207.198.* 17.02.06, 17:38
        ale o co wam chodzi, czemu mnie krytykujecie? opowiedziałem jak było w moim
        liceum - za to mnie krytykujecie? I co złego jest w tym, że jak przychodziła
        Pani Dyrektor to wszyscy wstawali i mówili chórem: "Dzieńdobry kochana Pani
        Dyrektor" a Ona "Dzieńdobry kochani uczniowie" - tak było, takie są fakty - ale
        nie krytykujcie mnie za to, że tak mówiliśmy.
        A co do gościa, który dziwi się, że po tak dobrym liceum wybrałem uczelnię
        prywatną - odpowiedź na to zamieszczę WKRÓTCE w osobnym wątku bo już mnie takie
        głupie pytania wkurzają
        • r.richelieu Koleżanki? To akurat ze Złym nie 17.02.06, 17:45
          Czyżbyś Zły miał pójść w ślady J. Kaczyńskiego? hehe
      • ab7777 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! 17.02.06, 17:49
        No nie spin? też mam problemy.....
    • Gość: gumis82 Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.06, 22:35
      Ty chyba jestes jakis nienormalny:) co kogo obchodzi jak było w twoim liceum?
      jakos dziwnie, a poza tym delikatny makijaz naturalny i usta pomalowane
      delikatnym kolorem nie robia z nikogo prostytutki i juz wogole nie rozumiem co
      ma do tego kosciol, ze piszesz ze nie mozna tam przyjsc pomalowanym, bez
      przesady, moze w super mini i z wielkim dekoltem to faktycznie ale makijaz ? :)
      smieszny post
      • Gość: przepraszam biedny zly... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.06, 14:51
        skarbie jakie ty musiales miec trudne dziecinstwo a i wczesna mlodosc pewnie
        tez... kto i w jaki sposob cie skrzywdzil tak, ze teraz musisz dowartosciowywac
        sie na forum , chwalic swymi ocenami, wspanialym LO, swietojebliwa dyrektorka,
        cudna szkola wyzsza... ?? wiesz, czlowiek, ktory akceptuje siebie jest w stanie
        zaakceptowac rowniez innych..taka mala korelacja. jak dla mnie jestes
        zapyzialym, zadufanym w sobie bubkiem z przeogromnymi kompleksami. smiem nawet
        twierdzic ze w rozwoju emocjonalnym zatrzymales sie na poziomie czterolatka :
        jak ci kaza srac na srodku szkoly to nasrasz bo tak kazala "kochana pani
        dyrektor" a co najlepsze bedziesz sie chwalil swoim wyczynem bo " zozia z 2a to
        nie lubi robakow a ja zjadlem az 5 i w ogle jestem cudowny ". obudz sie!!
        troche samokrytyki... btw- musisz byc bardzo slaby psychicznie jesli pozwalasz
        robic sobie takie pranie mozgu.
        pomijam kluczowy watek makijazu. kazdy ma parwo do swych przekonan , w koncu
        jestesmy tolerancyjni. pomimo tego nie moge , po prostu krew mnie zalewa jak
        czytam jaki to nasz zly jest kochany itp. podejrzewam ze jak wraca z zajec to
        mamunia podaje mu cieply obiadek a wieczorem zasypuje pupcie pudrem co by mu
        sie w nocy nie odparzyla. pozdarwiam
        • Gość: alinka Re: biedny zly... IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 18.02.06, 23:49
          zastanawiam się tylko czy kolega "zły" zawsze zdaje sobie sprawę z tego, że
          zazwyczaj piękne dziewczyny które ogląda na ulicach mają makijaż. i tu wchodzi
          kwestia gustu i umiaru. ja gdybym nie używała fluidu to prawdopodobnie nie
          byłabym najszczęśliwszą osoba na świecie - choroba skóry... A francuski
          manicure jest bardzo elegancki
          A co do liceum. Moje też było raczej konserwatywne, takie stare z tradycjami,
          ale nie zrobiło mi prania mózgu. Nauczyciele (zresztą wspaniali) bez musztry
          i "kochanej pani dyrektor" POKAZALI nam co jest ważne a teraz każdy robi sobie
          co chce z tą wiedzą. I tyle
    • Gość: dobra Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.06, 23:06
      no, nie powiem, świetna prowokacja :)))
    • Gość: arkadia Re: studentki błagam nie malujcie się !!!!!!! IP: *.chello.pl 19.02.06, 21:49
      napisz po prostu ze masz na nie ochotę
    • Gość: UMALOWANA [...] IP: 87.206.206.* 20.02.06, 22:41
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka