Dodaj do ulubionych

Automatyka i Robotyka AGH <-> PK co lepsze ?

IP: *.miechow.com / *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.06, 17:12
na AGH wydzial Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki
na Politechnice Wydział Mechaniczny

ktos ma jakies porownanie? ile tzreba bylo miec w zeszlym roku punktow
minimum na max mozliwych wyrazonych w % ??
Obserwuj wątek
        • Gość: HellHax Re: Automatyka i Robotyka AGH <-> PK co IP: *.ghnet.pl 15.03.06, 22:09
          na agh sa dwie automatyki i robotyki - na wydziale eaie (katedra automatyki) i
          na Imir (inzynieria mechaniczna i robotyka)...jesli chodzi o tą na eaie to
          raczej masz wiecej do czynienia z informatyką, elektroniką nowoczesnymi
          technologiami etc...a imirze masz glownie maechaniczny aspekt automatyki i
          robotyki...oczywiscie na eaie jest duuuzo ciezej sie dostac (
          galaxy.uci.agh.edu.pl/~dzn/dzial_nauczania/rekrutacja_2005.htm ) ale jest
          zdecydownie lepiej...a co do automatyki na wydziale mechanicznym pk to jest
          chyba porownywalna z imirem na aghu ...a czy idą tam ci co sie nie dostali to
          nie wiem
          • sandej86 Re: Automatyka i Robotyka AGH <-> PK co 16.03.06, 12:22
            powiem tak PK i Agh to są zupełnie inne uczelnie i inaczej uczą... chociaż
            jestem studentką PK sądzę że Automatyka i robotyka są leppsze na AGH bez
            wątpliwości... nie zgadzam się ze PK jest uczelnią niższego typu... sądzę że
            wziąłeś pod uwagę ranking Wprost jeżeli tak to popatrz sie pod jakim aspektem
            był on poprowadzony... 8i jak nie wielkie sa to różnice... nie chce nic
            mówić... ale sądze że PK Ahg wyprzedza tylko renomą...:( szkoda... mój chłopak
            jest na AGH na telekomunikacji, ja jestem na ja jestem na Wydziale Inżynieri
            Lądowiej na PK i widze ile on się uczy... tyle iż może pozwolić sobie na
            wyjście z kumplami... oglądanie filmów a ja muszę się uczyć:( nie zakładaj że
            AHG jest lepsze.... już ćwierć wieku temu mówili: "Na AGH jest się trudo dostać
            ale łatwo utrzymać" znowu na Politechnice jest inaczej...to mówi samo za
            siebie... my musimy niestety umieć dużo więcej...i nie dostajemy wykazów
            gotowych pytań na egzaminy...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka