Dodaj do ulubionych

SGGw- czy trudno sie dostac?

IP: *.stegny.2a.pl 22.04.06, 15:43
Chcialabym dostac sie na SGGW na kierunek technologia zywienia albo
inzynieria srodowiska. Czy trudno sie dostac?? Ile mniej wiecej powinnam
dostac pkt z matury ( z poz podt jak i rozrz) zeby sie dostac??
Obserwuj wątek
    • Gość: An87 Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 22.04.06, 19:13
      Bardzo prosze o rade bo niedługo matura a ja czuje sie strasznie zagubiona !!!
      Please!!! z góry dzieki;)
      • Gość: marta Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: 80.48.142.* 23.04.06, 11:56
        jeśli chodzi Ci o technologie żywności w tamtym roku trzeba bylo miec tak ok
        80%b a z rozszerz. ok 65% jest to w miare oblegany kierunek i sa ciezkie
        przedmioty, w koncu to studia inzynierskie
        • Gość: gigi Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.04.06, 12:42
          ja zapraszam na dni otwarte i na strone internetową. Jak dobrze poszukasz to
          wszystko znajdziesz :)
          • Gość: fusiak Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.adsl.inetia.pl 23.04.06, 16:28
            Bzdury, koleżanka miała z matury (chemia) 60 i 20% i dostała sie na SGGW
            technologia żywności bez problemu!!!
    • beatrycze123 Re: SGGw- czy trudno sie dostac? 24.04.06, 09:31
      Na SGGW łatwo się dostać.
      • Gość: d Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: 195.116.183.* 24.04.06, 10:56
        denna uczelnia, denne kierunki, dużo pieniędzy, wylewające się bogactwo, mizeria
        naukowa, fabryka dyplomów. paradoks. szkoda.
        • doktor_kidler Re: SGGw- czy trudno sie dostac? 24.04.06, 14:22
          Widze że pan/i 'd' sie nie dostal/a na SGGW :-))
          • Gość: ppp Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.chello.pl 24.04.06, 22:28
            podobno fajne dupy tam mają
      • Gość: Niki Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: 109.206.213.* 24.11.22, 20:01
        Łatwo się dostać a po roku 50 % zostaje uwalone a na 3 roku zostaję z 50 osób z 15
    • Gość: An87 Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 27.04.06, 15:04
      Dzieki za wszystkie odpowiedzi , naprawde zaczełam wierzyc ze mam szanse sie
      dostac bo przeczyalam gdzies ze aby zostac przyjetym na ta uczelnie trzeba miec
      przynajmniej 80% z rozrz.. Bede zdawala sama chemie( bez biologi i fizyki) może
      polecicie mi jakies fajne kierunki( tylko nie jakies strasznie oblegane , zeby
      nie bylo trudno sie dostac)..
      • gdabski Re: SGGw- czy trudno sie dostac? 27.04.06, 23:44
        Eee, ja z jednego z dwóch uwzględnianych przedmiotów miałem na poziomie
        rozszerzonym 37%, nie wniosłem opłaty rekrutacyjnej i też mnie przyjęli ;)

/Gdabski
        • Gość: An87 Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 29.04.06, 18:05
          A na jaki kierunek na SGGW najłatwiej sie dostac, tylko taki gdzie wymagany
          jest tylko jeden przedmiot-chemia? dzieki :))
          • Gość: fusiak Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.adsl.inetia.pl 30.04.06, 11:55
            technologia żywności.
            • Gość: 123.kl Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 01.05.06, 11:31
              Siema tez mam zamiar wybrac sie na SGGW ale nie bede miala chyba zbyt dobrych
              wyników, patrzylam ze na Technologie drewna jest malo chetnych , to moze bedzie
              sie latwo dostac. Ktoś moze wie co to wogóle jest za kierunek??? Warto? :}
              • Gość: Mich85 Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 03.05.06, 12:50
                eee tam co to ma w ogóle byc jak technologia drewna..?! Na takich studiach
                chyba trudno wytrzymac aby nie zasnac z nudów;]
                • Gość: gebe Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.chello.pl 03.05.06, 14:28
                  to dla Rasiaka
                  • Gość: gigi Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.olsztyn.mm.pl 03.05.06, 21:06
                    ja to zapraszam wszystkich zainteresowanych na dni otwarte 19 i 20. Studia mają w ogóle to do siebie, że chociaż na niektóre łatwo się dostać to też łatwo z nich wylecieć - dlatego radze przemyśleć ich wybór pare razy. Ja mam koleżanke na TD i sobie chwali, na pewno jest sie czego uczyć (rozpoznawanie drzew po przekroju pnia cz\y rodzaji grzybów atakujących drzewa :D )
              • Gość: fusiak Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.adsl.inetia.pl 04.05.06, 09:33
                technologia drewna jest trudna więc łatwo się dostać (tak jak na fizyke na UW,
                we wrześniu zeszłego roku było jeszcze 130 miejsc wolnych)ale za to z pracą nie
                ma problemu, pracodawcy ustawiaja sie w kolejce po absolwentów.
                • Gość: Jo. Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 06.05.06, 12:21
                  No i niby kim mozna byc po tych studiach?? Opłaca sie na nie isc??
                  • Gość: Lo.P Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 06.05.06, 23:15
                    Ja zamierzam na takie sie wybrac za rok, bo słyszalam ze łatwo podobno pozniej
                    znalesc prace.Myslicie ze jezeli niejestem zabardzo dobra z przedmiotów scisłych
                    ( oprucz bioli i chemii ;)) )? tzn z matmy mam 2 a z fizy 3 poradze sobie??
                    pewnie w pierwszym roku bedzie sporo zajec z tych przedmiotów.... :/
                    • Gość: cleo Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.06, 15:55
                      Sęk w tym że technologia drewna to bardzo ścisły kierunek. Wszytko opiera się
                      tam na matematyce. Po ukończenu studiów możesz np projektować meble, być
                      renowatorem antyków itp.
                      • Gość: M>M Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 08.05.06, 16:59
                        ehhh Technologia drewna to chyba nie jest ciekawy kierunek. Moja kolezanka
                        studiuje na technologii zywnienia i jest bardzo zadowolona, podobno duzo nauki
                        ale nie tak trudno sie dostac;)
                        • Gość: Asiaaaaa Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: 87.207.157.* 08.05.06, 17:53
                          A trudno sie dostac na SGGW na turystyke i rekreacje?
                          • Gość: ja Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 08.05.06, 23:35
                            Na turystyke i rekreacje Na sggw jest sie niestety najtrudniej dostac z
                            wsyztskich innych kierunkow.Na miejsce jest ok 20 osób( w porównaniu z taka
                            technologia zywienia gdzie jest ok 4 !!!) Zalezy jak dobra jestes z gegry i z
                            jezyka to sie duza szansa ze sie dostaniesz.NIestety duza konkurencja. Życze
                            powodzenia;)
    • natalara Re: SGGw- czy trudno sie dostac? 11.05.06, 22:11
      a czy ktos wybiera sie na finanse i bankowosc albo ekonomie na sggw? trudno tam
      sie dostac ?? ile wystarczy miec %??
      • Gość: LO Re: SGGw- czy trudno sie dostac? IP: *.stegny.2a.pl 12.05.06, 22:16
        ja mialam sie wybrac ale zchrzaniłam mature wiec nic z tego nie wyjdzie ;(((((
        Bede próbowala za rok :( Wiem tylko ze na kierunek zarzadzanie i marketing
        jest 5,95 osób na miejsce
    • hearcik Dosc pytan o % 12.05.06, 22:33
      Ile mozna o to pytac, ludzie przestancie!
      • Gość: dona Re: Dosc pytan o % IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 22:42
        kto pyta nie błądzi :)
        • Gość: hearcik Re: Dosc pytan o % IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.06, 22:52
          ale ile mozna, Ci ludzie przesadzaja!
          • Gość: kasik Re: Dosc pytan o % IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.06, 12:48
            wg mnie bardzo dobrze że się ludzie pytają o takie rzeczy,bo można realnie
            ocenić swoje szanse i składać papiery tam gdzie się mogą dostać,bo za każdą
            szkołę płaci się 80zł rekrutacujnej,a na stronach uczelni często nie ma takich
            informacji
            • ahmadinejad Re: bardzo łatwo 14.05.06, 16:16
              przyjmują najczęściej buraków ze wsi i to tych z kiepskimi wynikami. szkółka w
              żadnym razie dla ambitnych. odradzam stanowczo.
              • Gość: P.K Re: bardzo łatwo IP: *.stegny.2a.pl 14.05.06, 18:05
                Jak nie wiesz nic o tej szkole to sie nie wypowiadaj, pierwszych lepszych nie
                przyjmuja,jak nie masz nic ciekawzego do powiedzenia to nie nie wypowiadaj sie!
                • Gość: majes Budownictwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 18:31
                  Czy dużo było chętnych w zeszłym roku na Bidownictwo na SGGW??? Jeśłi wiecie
                  jaki był punktowy próg punktowy w zeszłym roku???
                  • Gość: . Re: Budownictwo IP: *.stegny.2a.pl 22.05.06, 16:17
              • Gość: Sylwia Re: bardzo łatwo IP: *.net-el.pl 22.08.18, 12:41
                Sam jesteś burak. Oj ty pseudo warszawiaku, pewnie którego rodzice, za małego jeszcze w wychodku kupę robili i nie raz w kurze gó....no ty sam wdepnąłeś będąc u dziadków... A może budujesz swe wątłe ego, obrażając innych ty wielkomiastowy inteligencie
    • Gość: ??? weterynaria- tak czy nie?? IP: *.lukman.pl 31.01.14, 13:48
      Witajcie :) wybieram się na weterynarię, kto powie czy warto? Czy trudno się dostać i przetrwać? Czy studia te są ciekawe? Czy dziewczyna się nadaje na taki zawód, czy dużo jest dziewczyn na takich kierunkach? :)
    • Gość: Rzyy Dietetyka IP: *.lukman.pl 24.03.14, 19:41
      Ja za to chciałabym się dowiedzieć, czy trudno dostać się na dietetykę? Orientuję się ktoś? :)
      • Gość: :) Re: Dietetyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.14, 11:20
        ponawiam pytanie :) sama jestem bardzo ciekawa
        • Gość: dgh Re: Dietetyka IP: *.pruszkow-piastow.vectranet.pl 27.06.14, 20:56
          Odpowiedź na pytanie, czy trudno się dostać jest na stronie uczelni: rekrutacja1st.sggw.pl/progi.php Trzeba tylko wybrać poprzednie lata.
    • Gość: Gość portalu Sggw IP: *.146.78.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.06.15, 10:32
      Ludzie spokojnie uczelnie specjalnie daja kilka punktow nadwyzki a ostatecznie przyjmuja nawet 10 pkt mniej niz jest napisane..mozecie probowac na dodatkowej. Ja od roku studiuje inzynierie srodowiska na uksw tam jest sie latwo dostac.. Ale chce zwiac na sggw bo moim zdaniem co to za inzynier po uniwerku..Ale pamietajcie koledzy ktorzy nie zmieniaja szkoly tylko pierwszy raz proboja ze 1 stopnia oby w miare dobra i publiczna uczelnia, magisterke zrobicie np PW i sladu po tym nie bedzie wiec nawet takowy uniwerek niczego sobie.. Jak mi sie nie uda kontynuuje na uksw..Ale powiedzcie mi szczerze koledzy z sggw bardzo dobra decyzja zwiac nawet jak dopiero po 1 roku jestem trudno od nowa bede trolowac na tym z czego juz mialam i nadrabiac braki z uniwerku w porzadnej szkole technicznej ;). Nie chce by moj most sie kiedys zawalil xd xd
      • Gość: Ispw Re: Sggw IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.15, 21:07
        Litości....nie ma znaczenia co skończysz zapotrzebowania na inżynierów is nie ma wcale możesz po tym zostać dostawca pizzy wiem bo kończyłem pw pare lat temu
    • Gość: xyz meblarstwo na sggw IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.15, 21:49
      hej, startuje w tym roku na kierunek meblarstwa w SGGW, jakie są opinie tego kierunku ? Duzo jest na takim kierunku dziewczyn ?
      • smallsteps Re: meblarstwo na sggw 12.12.16, 11:14
        hejka i co dostałaś się? to jest wgl oblegany kierunek?
    • indekswkieszeni Re: SGGw- czy trudno sie dostac? 16.08.18, 18:33
      Najłatwiej zdecydowanie po olimpiadach przedmiotowych. Po pomoc w przygotowaniach zapraszamy na indekswkieszeni.pl/ !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka