Dodaj do ulubionych

Fizyka-gdzie?

26.05.06, 16:54
Chciałabym studiowac fizykę. Które uczelni epolecacie? Myslałam o AGH albo Politechnice Warszawskiej
Obserwuj wątek
      • anyta Re: Fizyka-gdzie? 27.05.06, 11:38
        No domyslam sie, że nie bedzie łatwo;) ale jaka satysfakcja, jeśli uda mi sie szczęśliwie skończyć... oby;) Tylko mam wątpliwości czy wybrać fizykę czy filozofię, bo raczej dwóch kierunków na raz to mi się nie uda razem ciągnąć
        • laureno Re: Fizyka-gdzie? 27.05.06, 13:45
          Ja wyleciałem z Fizyki AGH po pierwszym semestrze, ale zamierzam spróbować
          swoich sił ponownie, więc może się w październiku na wydzile FiIS spotkamy.
          Fizyka tam jest raczej na wysokim poziomie. Dostaniesz się bez trudu, tylko
          potem mogą być czasem problemy, bo na starcie odpada zwykle n-dziesiąt procent.
          Teraz tobyło coś ok. 35%. Jeżeli interesuje Cię specjalność Fizyka Medyczna -
          wybierasz ją od razu przy składaniiu dokumentów. Wszystkie inne wybierasz
          później, a zapisujesz się na Fizykę Techniczną. Chcesz wiedzieć, jakie
          przedmioty tam były itp. to się skontaktuj.
          • anyta Re: Fizyka-gdzie? 27.05.06, 14:36
            Fizyka medyczna to raczej nie dla mnie. Laureno widze, że jestes bardzo zdeterminowany:) Spróbuje na AGH. A co sprawia największy kłopot na pierwszym roku? Matematyka?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka