Dodaj do ulubionych

Studia w PJWSTK - czy warto tam studiować?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.07.06, 19:10
W tym roku chciałabym zacząć studia w PJWSTK. Proszę o opinie ludzi, którzy
już tam studiowali bądź studiują, co myślicie, czy warto?
Obserwuj wątek
    • babunowa Re: Studia w PJWSTK - czy warto tam studiować? 12.07.06, 00:03
      Jako osoba związana z już teraz byłym studentem tej szkoły to mogę powiedzieć
      tylko tyle,że do standardowego czesnego należy od razu doliczyć koszt
      poprawek,bo takowe są serwowane nawet najlepszym studentom;)(mój facet wydaje mi
      się być przeciętnym,ale znam wielu jego znajomych i każdy coś tam po drodze miał):)
      Nauki i projektów jest sporo i raczej nie ma co liczyć na luźne tygodnie:))Żeby
      się z tym wszystkim wyrabiać na czas,trzeba codziennie coś tam podłubać:)
      Towarzystwo-zależy jak się trafi:)
      Praca-krążą legendy o tym,że niby drzwi stoją otworem-czysty marketing:)Mój
      pracował w czasie studiów,ale nie dostał tej pracy ze względu,że studiował na
      PJWSTK,tylko,że już przed studiami miał pracę związaną z informatyką.Za to ta
      szkoła plus odpowiednie certyfikaty,to już jest solidna baza.
      Jego przyjaciel studiował Informatykę na państwowej uczelni i programy się nie
      pokrywały w 100%.Bywały przedmioty,które były lepiej realizowane na PJWSTK,a
      bywało także odwrotnie.
      Ja radzę próbować na państwowe,a jak się nie uda,to wtedy dopiero PJWSTK.
    • rosal Re: Studia w PJWSTK - czy warto tam studiować? 12.07.06, 10:49

Moim zdaniem zdecydowanie warto. Skończyłam PJ'a 3 lata temu i bardzo sobie chwalę.

Fakt, poprawki są, sama miałam 3 ale z prespektywy czasu to trochę na własne
      życzenie... (np nieoddawanie projektów na czas, nieprzygotowanie się do
      egzaminu...). Ludzie z mojej grupy całkiem dobrą pracę mieli nawet w trakcie
      studiów, a i sama nie mogę narzekać - pod koniec studiów poszłam na praktyki i
      teraz pracuję w tej firmie.

Ogólnie to trzeba się dużo i systematycznie uczyć, warto zrobic sobie też
      certyfikat cisco. Sporo przychodziło osob, którym się wydawało, że jak płacą to
      już się nie muszą uczyć - i nieźle się przejechali.

Atutami są napewno sprzęt i oprogramowanie i naprawdę dobra młoda kadra. I w
      sumie dobra atmosfera - szczególnie wazne, jak się jest jedną z niewielu kobiet
      na wydziale - na Polibudzie kolezanki spotykały się z lekceważeniem i uwagami w
      stylu "a pani to lepiej na historię sztuki". Na pejocie było pod tym względem
      zupełnie normalnie :-)

Minusy - dla mnie minusem był prowadzący Elektronikę - oblewał koszmarnie i
      wogole byl koszmarny. Podobno juz nie uczy, ale mi się nadal gorzej robi na myśl
      o nim...

Podsumowując (a sie nawspominałam) poszłabym na PJ raz jeszcze.

Gość portalu: Ania napisał(a):

> W tym roku chciałabym zacząć studia w PJWSTK. Proszę o opinie ludzi, którzy
      > już tam studiowali bądź studiują, co myślicie, czy warto?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka