Dodaj do ulubionych

Przywrócic termin poprawki? Pisałam ją mając zwoln

IP: *.4web.pl 26.10.06, 10:14
Napisałam ją z włąsnej woli będąc na zwolnieniu. Mam komisa. Może jednak mogę
go uniknac i przywrócic jakoś termin poprawki?
Obserwuj wątek
        • tocqueville Re: Przywrócic termin poprawki? Pisałam ją mając 26.10.06, 15:58
          Jeśli ktoś dostaje zwolenienie od lekarza to chyba nie po to, aby szedł na egzamin?
          Zwolenienie poświadcza, że z powodu złego stanu zdrowia nie możesz pisać
          egzaminu. Jeśli mogłaś dotrzeć na egzamin i go napisać, znaczy, że zwolnienie
          się nie liczy.

Radzę przestać kombiniować tylko zacząć się uczyć do komisu, ew. pisać podanie o
          powtarzanie przedmiotu i warunkowe zaliczenie semestru.
        • Gość: m Re: Przywrócic termin poprawki? Pisałam ją mając IP: *.chello.pl 28.10.06, 14:44
          A co pisalas w podaniu o komis? Ze bylas chora i zle sie czulac w trakcie II terminu? Na wielu uczelniach bez tego nie dostalabys egz. komisyjnego. Po to on jest, by z roznych powodow podwazyc II termin. Czasem z powodu wykladowcy, ktory wg ciebie specjalnie cie oblal i chcesz udowodnic, ze nie ma racji, czasem z innych powodow typu choroba wlasnie, na niektorych uczleniach jest to po prostu III termin... Kombinowac nie masz po co, skoro sama z wlasnej woli zdecydowalas sie pisac egz. podczas choroby, to widocznie czulas sie na silach. Wiec nawet gdybys byla zdrowa wynik raczej nie bylby pozytywny...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka