Dodaj do ulubionych

Pielęgniarstwo, położnictwo

IP: *.btsnet.pl 04.12.06, 20:02
Witam. Chciałabym rozpocząć studia na pielęgniarstwie lub położnictwie. Którą
akademię medyczną polecalibyście?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcepanek Re: Pielęgniarstwo, położnictwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.06, 20:32

Teraz jestem na 2 roku dietetyki, po licencjacie zaczynam położnictwo. Ale to
      dopiero w 2008 roku:)
      A gdzie? Jak najbliżej domu.
      • Gość: aga Re: Pielęgniarstwo, położnictwo IP: *.miks.uj.edu.pl 06.12.06, 14:38
        hej, także dołączam się do tematu, ale chciałabym się dowiedzieć tych co
        studiują któryś z tych kierunków, jaka jest ich opinia, czy są ciekawe zajęcia
        i jak teraz z przyszłością po TYCH STUDIACH?
        • Gość: Eva Re: Pielęgniarstwo, położnictwo IP: *.cosmosnet.pl 07.12.06, 21:03
          Hej, ja właśnie jestem na pierwszym roku na pielęgniarstwie i szczerze mówięc
          tak sobie mi się podoba. Nie chce nikogo zniechęcać bo zdania na ten temat są
          rózne. Poprostu musisz wiedzieć, że naprawdę to chcesz robić i interesować się
          tym. Jeśli nie, te studia bardzo szybko Cię zniechęcą, wiem to po sobie.
          Pozdrawiam.
          • Gość: gosc Re: Pielęgniarstwo, położnictwo IP: *.bumc.bu.edu 07.12.06, 21:23
            pielegniarek na pewno brakuje i o przyszlosc sie nie trzeba martwic. W Polsce
            moze to jednak nie byc zawod odpowiednio wynagradzany w stosunku do
            odpowiedzialnosci, ale w koncu sie to musi zmienic. W USA pielegniarka to bardzo
            dobry zawod, dobrze wynagradzany. Podobnie jest zapewne na Zachodzie Europy, w
            ostatecznosci mozesz myslec wiec o emigracji

Jest to tez na pewno zawod dajacy duza satysfakcje. Moja mama byla pielegniarka,
            wiec wiem cos o tym.
    • ekoradio5 Re: Pielęgniarstwo , położnictwo 08.12.06, 19:01
      Polecam PAM w Szczecinie. Jak mi pisała koleżanka, w zeszłym roku zwiększyli
      znacznie limity przyjeć na pierwszy rok i w rezultacie na pielęgniarstwo i
      położnictwo przyjęli wszystkich, którzy złożyli podania, nawet zostały
      niewykorzystane wolne miejsca.
    • klaudiaaa1234 Re: Pielęgniarstwo, położnictwo 27.07.20, 10:02
      Studiuję położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. I właśnie tę uczelnię mogę polecić! Generalnie jeśli chodzi o kierunki medyczne to nie ma lepszego wyboru.
    • hmmm11 Re: Pielęgniarstwo, położnictwo 08.08.20, 08:36
      JA skonczylem pielegniarstwo w DE, jezeli po 2 roku wstajesz o 4 rano z checia to zawod dla ciebie :D Wiem duze uproszcenie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka