Dodaj do ulubionych

Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !!

IP: 83.2.11.* 04.01.07, 11:47
Zastanawiam się nad wybraniem tego kierunku studiów.. Zdaję maturę z biologii
na poziomie rozszerzonym i z chemii na poziomie podstawowym.. Papiery chcę
składać na POMORSKIEJ AKADEMII MEDYCZNEJ w Szczecinie i na AKADEMIĘ MEDYCZNĄ
w Poznaniu.. Proszę, powiedzcie mi jakie są wymagane wyniki na maturze, by
dostać się na ten kierunek, czy jest on ciekawy i jakie macie przedmioty na
tych studiach.. Z góry dziękuję za wszelką pomoc !!
Obserwuj wątek
    • Gość: kos Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 14:05
      www.rekrutacja.amp.edu.pl/pdf/1_754_poloznictwo_studia_stacjonarne.pdf
      www.rekrutacja.amp.edu.pl/pdf/przyjeci/15_PO_SPS_S_NM.pdf
      czy Wy ludzie po gimnazjum nie potraficie sami szukac? Całe zycie bedziecie
      polegac na innych? I tacy sie pchaja na studia....porazka.
      • Gość: Sylwia Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: 83.2.11.* 04.01.07, 21:40
        Zapytałam o radę i opinię o tych studiach osoby które są na tym kierunku. Jeśli
        coś ci nie odpowiada to nie czytaj i zastanów się nad swoim poziomem..Dopiero
        potem krytykuj innych!
        • Gość: kos Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 22:34
          Pytałas sie rowniez co trzeba zdawac i jak aby sie dostac. A przeciez skoro
          chcesz zdawac np. do Poznania to chyb a łatwo wpisac w google nazwe uczelni,
          prawda? i znalezc sobie to co jest potrzebne.
          Jak nie masz sie czego czepiac to czepiasz sie poziomu drugiej osoby. Standard
          osob z gimnazjum.
          Pa.

ps. naucz sie szukac, a nie tylko polegac na innych!
          • Gość: Sylwia Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: 83.2.11.* 05.01.07, 15:59
            Ty chyba nie umiesz czytac ze zrozumieniem..Nie pytałam co trzeba zdawać bo to
            akurat wiem, a na tej stronie nie ma informacji ile trzeba mieć
            procent..Właściwie to chyba ty jesteś po gimnazjum, bo tylko osoby na tym
            poziomie odpoaiwadają jeśli nie mają pojęcia o co pytam..Wracaj do gimnazjum kos
            • Gość: kos Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 16:07
              "Proszę, powiedzcie mi jakie są wymagane wyniki na maturze, by
              dostać się na ten kierunek"
              Nie zauwazyłas, ze w moim poscie masz inf ile trzeba było mikec aby dostac sie
              na połoznictwo? Czy Ty dziewczyno jestes pewna ze powinnas isc na studia?
              Powinnas umiec myslec, a nie tylko udawac.
              Wy dzieci Giertycha juz tak macie, nie myslicie, tylko uczycie sie jak
              rozwiazywac testy!

"Właściwie to chyba ty jesteś po gimnazjum"
              Ty jestes na pewno, ja nie. Ja jestem po liceum i studiuje:)
              • Gość: filo Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: *.generacja.pl 05.01.07, 16:13
                Wtrącę się w ten bezsensowny spór i tylko dopowiem, że gimnazjum nie jest zamiennikiem liceum, jak wynika z Twojej wypowiedzi. I nie rozumiem także Twojej pychy z powodu studiowania:p Z resztą mogę się zgodzić, autorka postu jest trochę leniwa, ale może nie wie, że nikt nie da jej gotowej odpowiedzi. Pozdrawiam.
                • Gość: kos Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.07, 16:19
                  Gimnazjum zamiennikiem liceum? A gdzie ja to napisałem? Teraz wiem, ze ludzie
                  po gimnazjum myslec logicznie nie potrafia. Potwierdziło sie to co wielokrotnie
                  słyszałem, ale nie wierzyłem ze "dzieci Giertycha" prezentuja tak niski poziom.
                  • Gość: filo Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: *.generacja.pl 05.01.07, 19:07
                    Powtarzasz się z tymi dziećmi Giertycha:/ Jesteś żenująca...
                    • Gość: wizja Re: Studenci PoŁoŻnIcTwA !!! Pomóżcie !! IP: *.euro-net.pl 05.01.07, 19:32
                      A autorka wątku - nie dość,że niespecjalnie rozgarnięta, to jeszcze kłótliwa.
                      Nie daj Boże trafić bna taką położną.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka