Dodaj do ulubionych

przeniesienie na inną uczelnię

IP: *.silesialan.pl 19.01.08, 23:31
hej chciałabym sie spytać czy jest mozliwość przeniesienia na 3 rok z
psychologii obecnie studiuje na UŚ..i chce sie gdzieś przenieść:)
jak to wygląda?? od czego zależy? czy biorą stan zdrowotny pod uwagę??
Obserwuj wątek
      • Gość: Velika Re: przeniesienie na inną uczelnię IP: *.icpnet.pl 20.01.08, 12:42
        Idź zapytaj w dziekanacie. Przypuszczam że każda uczelnia ustala jakieś
        kryteria, np. dot średniej. Ja przenosząc się na UAM musiałam wysłać im wykaz
        ocen i podanie do dziekana, ale nie wiem tak naprawdę czym się kierowali;)Ja
        przenosiłam się z obiektywnie z dużo słabszej uczelni a nikt problemów nie
        robił. Wybierz sobie uczelnie na które chcesz się przenieść, popytaj o wymagania
        oraz terminy składania dokumentów i czekaj na decyzję. Nie powinno być większych
        problemów.
        • Gość: dominia Re: przeniesienie na inną uczelnię IP: *.silesialan.pl 20.01.08, 22:44
          a na jakim kierunku studiujesz??czy maiałaś wysoką średnią? od kiedy trzeba by
          było załatwiać takie sprawy? Chcialabym od 3 roku...no teraz po sesji zimowej
          myśle by popytać:)myślicie, że lepszy jest kontakt mejlowy czy telefoniczny na
          uczelnie na którą chce kierować przeniesienie... wiecie coś o przychylności UAM
          - wiem ze tam strasznie ytrudno dostać sie na psychologie, co jeśli chodzi o
          przeniesienia...a UG??
          pozdrawiam!!i przepraszam za tyle pytań;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka