Dodaj do ulubionych

Jezeli nie obronie sie w terminie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.08, 18:51
Jestem na 5 roku prawa (Uł) studiuje wieczorowo,pracuje.Mam teraz
pewne problemy natury osobistej.Praca tez pochłania mi duzo czasu i
energii.Wiem juz ze nie zdarze obronić sie w terminie..Nawet na
wrzesień nie dam rady.Chciałabym bronić sie w nastepnym roku w
lipcu..Czy ktoś sie orientuje czy tak mozna?I jaki€ sa przwidziane
konsekwencje nie pojawienia si€ na obronie?
Obserwuj wątek
      • Gość: qwerty Re: Jezeli nie obronie sie w terminie? IP: *.chello.pl 04.02.08, 14:08
        > generalnie możesz się bezkarnie bronić do dwóch lat po
        > skończeniu studiów.

Nie do końca.
        Np. na UW (wg regulaminu) skreślają Cię z listy studentów, chyba że masz
        naprawdę dobry powód opóźnienia (ciężka choroba itp). Jeżeli złożysz pracę w
        ciągu wspomnianych 2 lat od absolutorium - żeby się bronić musisz wznowić studia
        na dzień obrony (KA$A dla uniwerku leci). Jeżeli złożysz pracę później musisz
        powtarzać statni rok.

• o-solitude Re: Jezeli nie obronie sie w terminie? 05.02.08, 02:15
          to zależy, na jakim wydziale.
          mój wydział (psychologia) przewiduje coś takiego jak przedłużenie terminu obrony
          do końca grudnia (czyli ponad 3 miesiące po sesji poprawkowej na 5. roku). w
          praktyce oznacza to, że do tego czasu powinno się złożyć pracę. jeśli się nie
          zdąży - skreślają z listy studentów. za ponowne wpisanie płaci się ok. 450 zł.
          • o-solitude ps. 05.02.08, 02:18
            ale z podsłuchanej rozmowy na wydziale etnologii (też uw) dowiedziałam się, że
            tam ostateczny termin złożenia pracy przypada na koniec sesji poprawkowej. kto
            nie zdąży, ten wylatuje i musi płacić za ponowne wpisanie na listę studentów.
    • stypendysta Co to za prawnik ... 08.02.08, 18:29
      ... in spe, jesli zadaje takie pytania?

- Kapone, jak mam Cię bronić? - pyta adwokat swojego klienta.
      A ten spokojnie mu odpowiada, zerkając znad "Zbrodni i kary" - Skutecznie, Panie Papuga, skutecznie, bo wiesz, żonkę na razie masz ładną i dzieci też, kapujesz?

Czy takim prawniniem bedzie 9999?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka