Dodaj do ulubionych

Lepsze zarobki...UE wr czy PWR ???

IP: *.jgora.dialog.net.pl 18.10.08, 15:29
Nie mogę się zdecydować...czy wybrac finanse na ue wr czy
informatykę lub automatykę na pwr? Czy ludzie po ue we wrocławiu tez
odnosza jakies sukcesy w swoich branżach czy liczy się tylko sgh i
znajomości? Czy łatwiej będzie mi zajść wysoko w sferze finansów pa
ue czy w nowych technologiach po polibudzie? Niby lepiej zarabia się
w finansach ale czy te zarobki sa osiągalne dla dobrych absolwentów
ue wr??
Obserwuj wątek
        • Gość: Dugo Re: Lepsze zarobki...UE wr czy PWR ??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.08, 12:00
          A ja nie widzę powodu żeby praktyczne, materialne podejście było głupie. Głupie
          dla mnie jest wybieranie studiów 'z pasji', po których do emerytury się narzeka
          na pracę/brak pracy...

Sam kiedyś się zastanawiałem nad kierunkiem który da mi pieniądze, które są mi
          potrzebne do realizowania pomysłów i padło na farmację, która nigdy sama w sobie
          mnie nie interesowała szczególnie.

Też różnie nazywali mój pomysł z farmacją, tylko że teraz ja miesięcznie
          zarabiam średnio tyle, ile przeciętny mgr z pasji filozoficznej nazbiera przez
          cały rok... są po prostu różne oczekiwania, jednemu wystarczy książka, drugi
          chce śmigać po świecie kilka razy w roku i nie brać pożyczek na 30 lat żeby
          kupić sobie M-2...

Dlatego popieram praktyczne myślenie przed studiami. Dobry wybór to już część
          sukcesu. A nikt nie powiedział że praca ma być pasją (co nie znaczy że się od
          razu nienawidzi swojej pracy).
            • Gość: NEX Re: Lepsze zarobki...UE wr czy PWR ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.08, 13:15
              > A pie... tą polibudę-będe się tam męczył i prześlizgiwał z
              > semestru na semestr! Idę na finanse i rachunkowość jak się uda to na
              > SGH a jak nie to do poznania na AE.I będe obrzydliwie bogaty bo
              > stanie się to moja pasją!:)

Kto Ci dziecko takich głupot naopowiadał o politechnice? :)
              Inżynierów wciąż brakuje , a akurat branża finansowa jest przepełniona więc
              radzę wybrać politechnike i oczywiście nie kierować się sterotypami.
                • Gość: NEX Re: Lepsze zarobki...UE wr czy PWR ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.08, 15:58
                  > Politechnikę to znaczy co...elektryke bo brakuje elektryków?
                  Nie ma żadnej elektryki na politechnice jest elektronika jak już.
                  > prestiżową mechanikę i budowę maszyn po której rzeczywiście takie
                  > kokosy ludzie zgarniaja że się rzygać chce...?
                  Skąd te dane masz oraz jakiej wysokości to kokosy bo strasznie uogólniasz
                  > informatykę?jest ich jak psów
                  Ekonomistów za to jest baardzo mało.
                  Różnica między zawodem technicznym a ekonomicznym polega na tym że bardzo łatwo
                  oddzielić informatyka od "informatyka" .
                  >automatykę?nienawidze programować...budownictwo na którym
                  > się zupełnie nie znam?
                  Idąc na budownictwo w żadnym razie nie musisz się na tym znać,bo nikt idący tam
                  nie jest w tym obeznany.
                  W strasznie śmieszny sposób próbujesz udowodnić wyższość uczelni ekonomicznych
                  nad technicznymi.

• zloty.strzal Re: Lepsze zarobki...UE wr czy PWR ??? 27.10.08, 22:05
                  Gość portalu: Exxx napisał(a):

> Politechnikę to znaczy co...elektryke bo brakuje elektryków?
                  > prestiżową mechanikę i budowę maszyn po której rzeczywiście takie
                  > kokosy ludzie zgarniaja że się rzygać chce...?informatykę?jest ich
                  > jak psów.automatykę?nienawidze programować...budownictwo na którym
                  > się zupełnie nie znam?

Czekaj, czekaj. Dopiero co w innym wątku miałeś zostać z inżynierem z 5k pln na
                  starcie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka