Dodaj do ulubionych

ZAMOŚć "padwa północy". Zostałam w swoim mieście

IP: *.zamosc.mm.pl 02.05.09, 21:24
Nigdzie nie wyjechałam zostałam w Zamościu studiuję Fizjoterapię w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji :] Zrobię tu magisterke i będzie gites. Zamość to nie jest może wielki zapchany ośrodek akademicki, jednak jako Perła Renesansu i miasto wpisane na Światową Listę UNESCO potrafi zainteresować "sobą". Pozdrawiam Wszystkich studentów :)
Obserwuj wątek
    • Gość: MarU_ Re: ZAMOŚć "padwa północy". Zostałam w swoim mieś IP: *.zamosc.mm.pl 09.05.09, 19:50
      Witam

Piszesz że potrafi zainteresować sobą... Czym? Paroma pubami na krzyż? Elektrownią, czyli jedynym większym klubem w Zamościu który i tak jest na przerazajaco niskim poziomie? Jednym, w dodatku badziewnym kinem? Paroma koncertami w ciągu roku pokroju Rubika albo Hemp Gru?

Nie żartuj. Zamość nie ma kompletnie nic co jak piszesz "potrafi zainteresować sobą". Jedyne co jest warte zobaczenia to faktycznie piękna starówka, moze jeszcze rotunda, no i arsenał. Tyle że to wystarczy raz zobaczyć a pózniej co?

Żeby nie było że bezpodstawnie to pisze, to zaznaczam że spędziłem w Zamościu 3 lata mieszkajac na stancji i ucząc sie w 3 LO, właśnie jestem w trakcie matur. I napewno tu nie zostane. Zresztą WSZiA to strasznie słaba uczelnia...każdy sie tam dostaje, a poziom jest zatrwazająco niski. W liceum uczyła mnie nauczycielka która też wykłada na WSZiA. Stwierdziła ona że to co my robimy na matmie bywa o wiele bardziej skomplikowane niż to czego nie mogą pojąc studenci WSZiA.

Pozdrawiam.
      • Gość: XYZ Re: ZAMOŚć "padwa północy". Zostałam w swoim mieś IP: *.zamosc.mm.pl 12.06.09, 11:30
        Obecnie z podstawową maturą można dostać się na większość uczelni.... demografia zmusza do tego że przyjmowani są na większe uczelnie polibudy osoby z podstawowym WOSem bo są miejsca poprostu... teraz tak będzie, już zaden prestiż studiować na UW czu UJ bo przyjmą wszystkich poprostu procesy demograficzne do tego zmuszają, no fakt na Pedagogike i Fililogie Angielską będzie zawsze popyt wśród maturzystów ( ludzie wybierają te kierunki z bezmyślności) nie więdząc o tym że rynek jest przesycony tego typu absolwentami humanistycznymi :/ rzeczywiście może na naszej WSZiA Ekonomia czy Administracja nie mają się czym poszczycić, ale ja z Fizjoterapii jestem bardzo zadowlona mamy własne centrum Rehabilitacji świetne praktyki i o pracę w przyszłosci nie muszę się martwić :]:] każdy o swój tyłek musi dbać niestety :):)
        • Gość: Whisper Re: ZAMOŚć "padwa północy". Zostałam w swoim mieś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.09, 21:04
          WSZiA jest na pierwszym miejscu w rankingu uczelni licencjackich to o czymś świadczy
          • brokatowymotyl Re: ZAMOŚć "padwa północy". Zostałam w swoim mieś 05.12.09, 13:58
            WSZiA Zamojska co raz jakieś sukcesy osiąga wystarczy śledzić
            aktualności na stronie uczelni, uczelnia dopiero rozwija swoje
            skrzydła. Pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka