Dodaj do ulubionych

Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ...

24.08.09, 16:30
Uwaga studenci WNS oraz WF KUL

Od 1 października br. zajęcia na kierunkach: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, kulturoznawstwo, pedagogika oraz politologia będą się odbywać w gmachu KUL przy ul. Droga Męczenników Majdanka.

Zachęcamy studentów wymienionych kierunków do uwzględnienia tej informacji przy wyborze stancji.
Redaktor: Ewa Kula
Ostatnia aktualizacja: 24.08.2009, godz. 12:31 - Ewa Kula
Obserwuj wątek
    • dingo7 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 28.08.09, 14:20
      To chyba jakaś pomyłka. Jak można robić takie zmiany na 1 miesiąc przed
      rozpoczęciem nowego roku akademickiego.Jestem studentem II roku, mam świetną
      stancję blisko KUL, płace za nią przez całe wakacje po 400 zł. za m-c i kto mi
      odda te (wygląda na to zmarnowane) pieniądze.
      To żenada!!!!! Czy ten rektor to Boga w sercu nie ma ???

Liczę, że decydenci opamiętają się i zmienią decyzję.
      • forgetmenot90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 28.08.09, 14:37
        Obawiam się, że decyzja nie zostanie zmieniona. Przynajmniej nie w tym roku akademickim. Wśród tych 4 kierunków 2 są "nowe", natomiast pedagogika i kulturoznawstwo istnieją dłużej na uczelni. Może w przyszłym roku nastąpi zmiana - planowane jest otwarcie kilku nowych kierunków, więc może zostaną tam umieszczone...
        • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 29.08.09, 11:23
          Nie rozumiem dlaczego nikt nie wspomnial przy rekrutacji ze
          politologia bedzie na Majdanku.. Przeciez to jest chore calkowicie..
          Kto teraz szuka stancji??? Przeciez wszysyc juz ja maja dawno... A
          co z osobami niepelnosprawnymi na wozkach?? Przeciez ten budynek nie
          jest dostosowany do potrzeb ich?? Jak wogole mozna sobie tako
          zmieniac.. Gdybym wiedziala miesiac temu ze bede miala zajecia na
          Majdanku to nie sadze ze zdecydowala bym sie studiowac na KULu a jak
          juz to szukala bym stancji blizej..
          • muchaaaa Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 30.08.09, 15:57
            To paranoja. Jak można w ten sposób traktować studentów. PAN REKTOR KUL po
            prostu nas oszukał, nie informując nas przy rekrutacji,że bedziemy studiować
            dziennikarstwo w jakis barakach po wojsku, a nie w gmachu głównym KUL.
            Wybierając tą uczelnie i ten kierunek cieszyłam sie, ze będę chodziła po tych
            samych korytarzach co mój ukochany papież JP II, że na KUL odnajdę jego ślady...
            Myślę,że takich oszukanych jest dużo więcej. Nie można tego tak zostawić -
            trzeba działać, pisać protesty, okupować pokój rektora,sama nie wiem co jeszcze,
            może nie chodzić na zajęcia do tego bunkra na wygwizdowie. A gdyby tak
            wszystkie 4 kierunki skrzyknęły się, wszak to w jedności siła.
            • boolka.2 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 30.08.09, 20:56
              Droga koleżanko, bardzo chcielibyśmy wszyscy wierzyc, ze nasze prośby i protesty
              cos zdziałaja, ale niestety- marne szanse ;/ KUL drwi sobie ze swoich studentów
              jak tylko może, a dokonujac takiej decyzji podkreslił jedynie swoj brak rozsądku
              i empatii. im zwisa i powiewa gdzie bedziemy sie uczyc, jak daleko mamy do
              uczelni. maja nas gdzies ;p a tak nawiasem mówiąc- tez bede studiowac
              dziennikarstwo ;) Witam!
              • mirex12 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 31.08.09, 13:52
                To po prostu s k a n d a l !!!!!!! Trzeba to nagłośnić w mediach. KUL
                KŁAMIE!!!. Dlaczego nie podali tych rewelacji w informatorze rekrutacyjnym
                2009r. Proponuję do tego budynku na Majdanie Tatarskim przenieść Wydział
                Teologii, to w sam raz dla nich, oni z pewnością nie będą się bali grasujących
                'szalikowców" Motoru.
                • szaarik Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 31.08.09, 14:37
                  Majdanek to podobno bardzo niebezpieczna dzielnica Lublina . Kradzieże i gwałty
                  są tam na porządku dziennym, a nie tylko nocnym.
                  To wstyd i hańba dla uczelni, aby studenci KUL zbobywali wiedzę w barakach.
                  A może ktoś wie, jak długo trzeba iść pieszo z ul.Lipowej do tych baraków na
                  Drogę M.M nr 70 ???
                    • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 31.08.09, 16:37
                      CHyba zartujecie??? Gwalty?? Kibice motoru??
                      Czyli co czeka mnie rok chodzenia z nozem w kieszeni??? Popieram ze
                      jest to wstyd i hanba dla KATOLICKIEGO Uniwersytetu ze studenci bede
                      uczyc sie w barakach.. I uwazam ze powinnien byc przeniesiony
                      wydzial filozofii albo teologii... Nie planuje wracac do akademika o
                      20 kiedy juz jest ciemno!!! Dlatego tez poczekam na plan i reakcje
                      KATOLICKIEGO Uniwersytetu( uczelni z tradycja<marzyciel>) Jesli
                      okaze sie ze czeka mnie spedzanie dnia na Majdanku w tych barakch to
                      rezygnuje z tej "prestizowej" uczelni..
                  • domi667 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 31.08.09, 19:22
                    Nie wiem, kto naopowiadał Ci takich bzdur o Lublinie, Majdanku... Jeżeli już
                    mówimy o kradzieżach i rozbojach to zdarzają się one głównie w samym centrum
                    miasta, a nie na Majdanku. Majdanek to normalna dzielnica, a tam gdzie mieścić
                    się ma filia KUL-u to jej bardzo spokojna część. Zaraz obok są szkoły,
                    oczywiście muzeum i...cmentarz, nigdy nie słyszałam o żadnych gwałtach itp. Nie
                    panikujcie.
                    • szaarik Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 01.09.09, 10:48
                      Szczerze radzę na dzień dobry, kupić sobie szalik Motoru, bo fani z szalikami są
                      nietykalni. Piszę to zupełnie serio i wcale mi nie jest do śmiechu.
                      Michasz23 - dzięki za info, więc trzeba będzie wyłożyć kasę na trolejbus.
                      Sądzę,że dobry prawnik miałby tu pole do popisu, wszak studenci zostali
                      oszukani. KUL zataił prawdę o miejscu studiowania i zapewne wielu z nas mających
                      do wyboru KUL czy inna uczelnia np. UMCS - z całą pewnością nie wybrałoby KUL
                      (rzekomo prestiżowej uczelni).
                      Celowo, podali taką informację dopiero po zakończeniu naboru na studia, aby
                      osoby, które dostały się na kilka uczelni od razu nie skreśliły KUL. A teraz to
                      już jest pozamiatane, każdy dokonał wyboru i niejeden z nas pluje sobie w brodę.
                      To rzeczywiście jest oszustwo....
            • muchaaaa Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 01.09.09, 14:06
              Nooo, coraz ciekawsze wieści tu piszecie, aż strach sie bać...

Przecież na Majdanek lepiej przenieść bibliotekę KUL, z niej i tak niewiele osób
              korzysta, a jeżeli już ktoś korzysta, to bardzo rzadko.
              Po co tworzyć od razu nowy Wydział Filozofii i Nauk Społecznych, chociaż na
              stronie KUL nie ma o tym jeszcze żadnej wzmianki. Co za bałagan na tej
              renomowanej uczelni panuje. WSTYD !!!

mapy.google.pl/maps/ms?hl=pl&gl=pl&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=116968184762313304609.00045f064a7cba7c277ad&ll=51.247304,22.545426&spn=0.003297,0.009656&z=17
              • dingo7 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 01.09.09, 19:19
                Rzeczywiście w linku podanym przez muchaaaa jest napisane Wydział Filozofii i
                Wydział Nauk Społecznych. Czyżby więc filozofów też przenieśli na Majdan
                Tatarski? O nich nie ma mowy w komunikacie KUL.
                A tak dla ścisłości - to kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna
                istnieje od 2007 roku, nie jest więc nowy. Trudno ogarnąć o co tu chodzi.
                Jedno jest pewne - CHCEMY STUDIOWAĆ W GMACHU GŁÓWNYM KUL !!!
                Nie chcemy żadnych zmian. Niech Pan Rektor spojrzy na to sercem...
                  • domii90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 01.09.09, 22:35
                    oszuści kłamcy i matacze ;] strajki i tak nic nie dadzą ;] nie wiem jak wy ale
                    ja po roku będę starała się zmienić uczelnie..

a swoją droga pytacie czemu tak zrobili.. to jasne ;] kto z was złożyłby papiery
                    na KUL gdyby wiedział, że zajęcia będą się odbywały w takim miejscu?
                    przypuszczam, ze nikt albo niewielki procent.. oni o tym wiedzieli;]

TO BYŁO CELOWE!
                    • serce01 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 02.09.09, 13:37
                      Czytam to wszystko i nie chce mi się wierzyć, aby to mogła być prawda. Jakie
                      zmiany, jaki Majdane, o co tu chodzi?
                      Na stronie WNS nie ma o tym ani słowa. Jest za to film promocyjny,gdzie w
                      zakończeniu dr hab. Jacek Dąbała prof KUL, tak oto zachęca do studiowania na KUL
                      cyt:' Jest to uczelnia wyjątkowa w Polsce z ogromnymi tradycjami. Na pewno każdy
                      kto tu studiuje wyczuwa inność klimatu. Myślę,że dla tych niepowtarzalnych
                      wspomnień warto studiować na KUL-u. BĘDZIE PIĘKNIE". koniec cytatu.

Ostatnie zdanie powinno jednak brzmieć -Będzie pięknie na Majdanie Tatarskim....
                      i wtedy nikt nie czułby się oszukany i nie pisał gorzkich słów pod adresem KUL i
                      Pana Rektora.
                      vimeo.com/3909985
                  • dingo7 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 02.09.09, 10:44
                    Należy więc rozumieć,że wydziały: Filozofii oraz Nauk Społecznych zostały
                    podzielone.
                    Czy w związku z tym dziekanaty też zostaną podzielone, część dziekanatu WNS
                    będzie przy Al.Racławickich, a część na Majdanie Tatarskim? Zapowiada się
                    całkiem do bani.
      • abcdy Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 03.09.09, 11:33
        Ale beka !!!!
        Ktoś napisał, że to są budynki, które kiedyś zajmowało wojsko. Mam nadzieję, że
        przystosowali je dla potrzeb studentów w tym także studentów niepełnosprawnych.
        Na stronie KUL nie ma ani zdjęć tych budynków, ani żadnych szczegółowych
        informacji w temacie przeniesienia tych 4 kierunków (spr.dokładnie).Pewnie nie
        chcą nas wystraszyć. Czy aż tak ciasno jest na Racławickich, aby nas przenosić i
        to na jakieś zadupie.
        KUL każdemu kojarzy się z Janem Pawłem II, a na Majdanie trzeba będzie o tym
        zapomnieć. To dopiero będą uroki studiowania...

TO ŻENADA !!!

• dingo7 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 07.09.09, 20:21
      Jak to dobrze,że ktoś zainteresował sie naszym problemem. Zuuuzaa jesteśmy
      sławni, cytują nas w gazecie KURIER LUBELSKI.
      Serdeczne dzięki dla Pani Redaktor Aleksandry.
      Dobry artykuł,ale najlepsze to jest zdjecie tych w których mamy studiować -
      polecam, poczytajcie.

www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-76567.html
      • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 07.09.09, 21:48
        Dingo nie tylko w Kurierze;D Nawet w DZIENNIKU WSCHODNIM:)))
        www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090907/PRZEGLADPRASY/378556683
        Normalnie od dziecka chcialam byc slawna:)) A teraz nawet w gazetach
        cytuja moje slowa:)) Dingo ale Twoja wypowiedz skrocili:(((
            • boolka.2 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 08.09.09, 10:59
              o jaaaa napisali nasze słowa w gazecie, łooo!! normalnie sława mi uderzyła do
              głowy xD ale tak szczerze to naprawdę trezeba cos z tym zrobic, bo po tym zdj w
              kurierze lubelskim widze, ze nasze "wspaniałę warunki" nie bedą aż takie
              wspaniałe...
                      • domii90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 09.09.09, 00:31
                        zuza widzę, że nasz artykuł poruszył całą machinę ;D no ładnie ładnie ;D a tak
                        na dobrą sprawę na tym majdanku musi sie przydarzyć jakaś tragedia w postaci
                        morderstwa żeby władza KULu 2 razy przemyślała gdzie odsyła studentów..
                        pomyslcie wracać stamtąd po godz 16 gdy jest już ciemno zimą.. albo po godz 20
                        .. -.-
                            • abcdy Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 09.09.09, 14:25
                              Zuuuza, zapowiadasz się na świetnego dziennikarza, a właściwie to już robisz
                              karierę. Po obejrzeniu tych "EKSTRA" wiadomości w TVP Lublin, sądzę, że Kul nie
                              wycofa się z tego poronionego pomysłu.
                              Dopiero film pokazuje w jak opłakanym stanie znajduje się budynek w którym mamy
                              studiować. Czy aby zdążą wszystko uporządkować na 1.10.2009r.?

Uważam,że media przede wszystkim powinny napiętnować fakt, że zostaliśmy
                              OSZUKANI bowiem w ofercie rekrutacyjnej na 2009r.oraz w filmach promujących KUL,
                              nie ma o tym ani słowa.
                              Trzeba mieć źle w głowie, aby podejmować takie decyzje. KUL zamiast ułatwiać
                              studiowanie na tej renomowanej uczelni - to je UTRUDNIA.
                              • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 09.09.09, 16:51
                                abcdy nie dzialam sama:D Wraz z kolezanka nie mialysmy na celu w
                                jakis sposob pokazac wszystkim jacy to my biedni nie szczesliwi
                                studenci KULu ze czeka nas dojezdzania itp.. Oddajac ta sprawe
                                mediom chcialysmy ja po prostu naglosnic.. Bo przez 2 tygodnie nikt
                                nie wiedzial o tym(nawet niektorzy studenci kierunkow wyrzuconych
                                dowiedzieli sie z prasy badz telewizji). Dziwily nas wypowiedzi ze
                                trzeba cos zrobic.. Kazdy pisal a nikt nic nie robil.. Od poczatku
                                wiedzielismy ze nie ma zadnych szans zeby decyzja zostala odwolana
                                chcielimy tylko pokazac jak KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI postepuje
                                ze swoimi studentami... CO do budynku hmm nie ogladalam panoramy..
                                Nie mam pojecia jak wyglada pomieszczenie.. Mam jedynie nadzieje ze
                                studenci niepelnosprawni beda miec tam bardzo dobre warunki i nie
                                bede musieli prosic by ktos im pomogl( bo nie sadze zeby dla nich
                                bylo to radoscia).. Cieawi mnie wypowiedz pani rzeczniki ze warunki
                                lokalowe wynagrodza studentom dojazdy.. Ale jezeli okaze sie ze
                                budynek jest w fatalnym stanie, niepelnosprawni nie moga sie
                                swobodnie poruszac to napewno nie zostawie tego obojetnie!!! Chca
                                bysmy studiowali na Majdanku nie widze problemu, bedziemy dojezali
                                ale nie bedziemy uczyli sie w miejscu ktore sie nie nadaje do tego..
                                Dlatego poczekam do rozpoczecia roku akademickiego i wtedy ocenie
                                stan warunkow... Ale juz dzis mowie ze jezeli okaze sie ze KUL nie
                                wywiazal sie z obiecanych warunkow to media jeszcze nie raz probelm
                                porusza:) a co do dziennikarstwa to kiedys chcialam byc nim, obecnie
                                jednka troszke plany zmienilam i bede studiowala politologie.:) Ktos
                                musi zmienic ten swiat^^ Pozdrawiam:))
                                • abcdy Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 09.09.09, 17:36
                                  zuuuza jestes wielka. Dziennikarstwo to Twoje powołanie.
                                  Tu można obejrzeć panoramę TVP Lublin z dn.7.09.2009r. Naprawdę warto, ale
                                  radzę wziąć coś na uspokojenie:

ww6.tvp.pl/15998,20090907929172.strona
                                  Szkoda, że Rektor nie wziął pod uwagę ile czasu zmarnujemy na dojazdy, zamiast
                                  na naukę...
                                  A może jeszcze nie wszystko stracone... nadzieja umiera ostatnia...
                                  • rose-red Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 09.09.09, 20:34
                                    Oooo, nerwy puszczają gdy się to ogląda. Budynek jest szkaradny.
                                    Podpowiem, ze trzeba kliknąć wideo wydanie wieczorne i materiał o KUL jest gdy
                                    zegar u dołu ekranu pokazuje godz.22:01:39.

Chyba to normalne, że kazdy chce miec jak najlepsze warunki do studiowania i
                                    szuka przede wszystkim stancji blisko uczelni, aby nie tracić czasu na dojazdy.
                                    A tu szanowny rektor funduje nam niezły pasztet. I ciekawe dlaczego padło akurat
                                    na politologię, kulturozn.,dziennikarzy i pedagogów. Dlaczego właśnie nas
                                    zesłano na Majdanek??? Może elokwentna pani rzecznik KUL nam na to odpowie ???

• rose-red Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 09.09.09, 21:39
      A oto nowe wiadomości od KUL:
      www.kul.lublin.pl/art_18940.html
      Nowe informacje dla studentów WNS oraz WF KUL

1 października br. po Mszy św. o godz. 9.00 na ul. Radziszewskiego zostaną
      podstawione autokary, które przewiozą studentów dziennikarstwa i komunikacji
      społecznej, kulturoznawstwa, pedagogiki oraz politologii do budynków przy ul.
      Droga Męczenników Majdanka 70, gdzie od nowego roku akademickiego prowadzone
      będą zajęcia na wymienionych kierunkach.

Władze KUL prowadzą rozmowy z MPK mające na celu zwiększenie liczby trolejbusów
      linii 158 kursujących na trasie Al. Racławickie - ul. Droga Męczenników Majdanka.

Studentów wymienionych kierunków zachęcamy do szukania stancji w pobliżu nowego
      miejsca prowadzenia zajęć dydaktycznych.

Będzie pięknie, aż fujara mięknie.
      • boolka.2 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 09:28
        nie no po prostu mnie to ręce opadaja jak o tym wszytskim pomysle... a macie
        jeszcze jakis inny pomysł na nagłsnienie tej sprawy albo protest?? to sie tak
        nie moze skonczyc!!! krew mnie zalewa jak widze te budynki w których przyjdzie
        nam sie uczyc.. przeciez tam jest generalny remont, sterty gruzu i nic poza tym.
        o przepraszam, ale w takich wspaniałych warunkach ja sie uczyc nie chce!!!
          • rose-red Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 10:48
            Nie mogę spać przez tą chorą sytuację. Co za cyrk, 1.X. będą nas dowozić na
            Majdanek jak za czasów II wojny światowej. Trzeba zaprosić do tych autokarów
            również Rektora, prasę, TV i Panią Minister Edukacji oraz abp Józefa Życińskiego.
            • dingo7 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 12:06
              Paranoja goni paranoję. A co to nowe krematorium uruchomili, że nas będą dowozić
              na Majdanek, czyżby wróciły czasy zagłady Żydów?. Tyle że teraz to będzie
              zagłada studentów niewygodnych kierunków.

Pazerność KUL nie ma granic.Po co tworzyć nowe kierunki, skoro nie można
              zapewnić dla nich normalnych warunków studiowania.

Proponuje wystosować petycję do JE Rektora, aby każdemu studentowi, który będzie
              dojeżdżał na zajęcia na DMM 70 KUPIŁ bilet miesięczny.

• zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 14:24
        Niech mi ktos powie ze studiuje za darmo a krzywde zrobie!!! 420
        mieszkanie, 42 bilet, 150zl na jakies jedzenie, dojazd do domu
        rodzinnego.. O ksiazkach i ubraniu nie wspomne.. Teraz dochodze do
        wniosku ze taniej wyszlo by studiowac zaocznie.. Panorama pokazuje
        ze nasza uczelnia(cyt pani rzecznik "bardzo dobre warunki lokalowe
        zrekompensuja studentom dojazdy")jest w kiepskim stanie.. I mi nie
        sadze zeby ktos ja skonczyl remontowac do 1pazdziernika.. Chyba ze
        zdarzy sie cud( cos typu cud nad Wisla).. I jest mi szkoda tych42 zl
        na bilet.. Tak jestem skapa.. Ale nie po to szukalam stancje blisko
        uczelni by teraz wydawac dodatkowe pieniadze na bilet... Bo za 42 zl
        moge miec bluzke, a odkladajac ta kase przez 2 miesiace moge miec
        spodnie, bdy, ksiazke.. Ale nie bo ktos sobie wymysli ze musze miec
        bilet bo inaczej na ten Majdanke sie nie dostane;/ Rodzice beda
        oplacali mi tylko mieszkanie na jedzenie, ubranie i ten durny bilet
        musze placic ze swoich pieniedzy!!! Wiem, jestem strasznie skapa;/
        No dobra kasa na bilet napewno sie znajdzie ale szkoda mi ja tracic
        na bilet;/ Wiec jestem za by KUL kupowal studentom dojezdzajacym
        bilet.. Pomysl swietny.. Uwazam ze kazdy student powinien dostawac
        42zl miesiecznie przez najblizszy rok na ten cel.. A co ze
        stolowka?? Czeka mnie jedzenie sluchych bulek i woda?? Bo nie sadze
        ze jak wroce do akademika to zechce mi sie gotowac.. Skoro caly
        dzien spedze na Majdanku.. Ponawiam pytanie o gaz>> Kupowal ktos
        juz?? Ile to kosztuje i gdzie mozna kupic?
        • adrianosnof Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 15:17
          zuuuzaa229 trochę kiepsko Ci to wyszło, najpierw piszesz o tym ze nie po to
          szukałaś stancji blisko uczelni by wydawać pieniądze na bilet a później
          informujesz nas o tym ze po powrocie do akademika nie zechce Ci się gotować.
          Także zdecyduj się gdzie mieszkasz ;p

Ja teraz zaczynam politologie na kulu i ten majdanek tyczy się także i mnie ale
          nie robię z tego powodu jakiejś tragedii, bez przesady.
          • forgetmenot90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 16:21
            Decyzja władz KUL o ogłoszeniu tego faktu w tak późnym terminie była naprawdę nie w porządku. Moja sytuacja w obliczu tutaj przedstawionych nie wygląda jeszcze aż tak źle. Mieszkam w Lublinie, więc sprawy stancji/wyżywienia mnie nie dotyczą. Gorzej wygląda dojazd...mieszkam na Czubach, skąd nie ma bezpośredniego autobusu na Drogę Męczenników Majdanka. Sytuacja zmusza mnie do zakupienia biletu na wszystkie linie, 3-miesięczny kosztje 108 zł. 15-minutowy dojazd na Al.Racławickie zamieni się w X-minutową wycieczkę po Lublinie, o powrotach do domu pomiędzy zajęciami nawet nie ma mowy. Z tego co wiem w okolicach naszego przyszłego miejsca studiowania nie ma też żadnych sklepów, oprócz kiosku na przystanku...Będziemy się więc musieli zaopatrywać w jedzenie przed wyjazdem na uczelnię.
            Pozdrowienia dla wszystkich! :)
              • adrianosnof Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 17:27
                zuuuzaa229 - No spoko ale to są Twoje słowa : "Ale nie po to szukałam stancje
                blisko uczelni by teraz wydawać dodatkowe pieniądze na bilet"

Chyba ze przez ten majdanek zrezygnowałas ze stancji na rzecz akademika lub tez
                szukalas a nie znalazlas tylko wtedy po co bys o tym pisala ?? No ale mniejsza o
                to, na jakim kierunku jestes ?
                • boolka.2 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 17:43
                  zajebiście, to wychodzi na to, ze jak dajmy na to bd miec zajęcia od 8, to ok. 6
                  rano musze wstac i se zacząc kanapki robic?? bo podejrzewam, ze na caly dzien to
                  mi ich bedzie potrzeba z 10 ;pp hm, schudne chociaz. ale ja nie wyobrażam sobie
                  uczyc sie, siedziec na wykladach z pustym żolądkiem, Polak głodny to zły.
                  Zapierdole tych wszystkich kulowskich urzędasów!
                  • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 19:09
                    Boolka jezeli zajecia beda zaczynaly sie o 7:30 to chyba bedziesz
                    musiala troszke wczesniej niz o 6 wstac:D Noo jedyny pozytyw tego ze
                    schudne:D:D Ja to chyba bede sobie zapas jedzenia rozniwez robila..
                    Bo nie sadze zeby mi sie kilka razy chcialo kursowac do akademika:)
                • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 19:06
                  Hmm co do pojec akademik-stancja.. Slownik wyrazow bliskoznaczynych
                  przewiduje uzywanie zamienne slow stancja i akademik.. No coz
                  przykro mi ze mnie nie zrozumiales.. Na przyszlosc postram sie
                  bardziej precyzowac moje wypowiedzi:))
                  A co do kierunku to oczywiscie politologia:D Czyli mowiac fachowo
                  jestesmy razem na roku^^
                  • domii90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 20:33
                    hmm... to nic, ze nam na głowę będzie się tynk sypał..lepiej w
                    czapkach chodźcie xD wy tak liczycie optymalny czas dojazdu.. ale
                    dołączcie do tego korki przez centrum-bo trolejbusy przejeżdżają
                    przez centrum.. to max o 6.30 trzeba będzie już wyjechać aby na
                    zajęcia zdążyć o 7.30 ;] życie.. albo po prostu wychillujemy i damy
                    spokój nerwom.. albo 100 razy gorzej będzie się nam tam uczyć.. Moje
                    postanowienie-opanować nerwy jak najlepiej zaliczyć rok i
                    wypie*dalać jak najdalej z Lublina ;) No i znajomymi w życiu nie
                    będę polecała tej uczelni.. Poza tym.. zobaczycie, że jak za rok nie
                    zmienią się warunki.. To przerzedzą się szeregi na wysiedlonych
                    kierunkach..Sami na tym stracą ;]
    • mirex12 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 20:34
      Będzie więc chłodno, głodno i do domu daleko. Ani gdzie zjeść, ani gdzie coś
      kupić, ani gdzie się schronić przed deszczem, ani gdzie pogadać przy browarze.
      Istne zesłanie na Sybir. Dlaczego akurat nas to spotyka. Od umartwiania to są
      raczej inne kierunki.
      I nie wierzę w to,że wszystkie zajęcia będą w tych koszarach. Pewnie będziemy
      ganiać kilka razy dziennie od koszar na Racławickie.

Ciekawe czy wykładowcy są zachwyceni tą przeprowadzką? Czy prof.Jacek Dąbała
      nadal uważa, że BĘDZIE PIĘKNIE - jak to stwierdził w filmie promocyjnym...

• abcdy Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 21:30
          Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego pięknego studiowania na Majdanku. Widziałaś
          na filmie ten obskurny budynek, te ohydne drzwi do sal, ile tam kurzu, ile
          brudu, ile cegieł, etc, etc, etc.
          Reasumując wszystkie posty, należy kupić: szalik Motoru, gaz paraliżujący, kask
          ochronny, maskę p/pyłową, kombinezon roboczy i litra na głowę, bo inaczej nie da
          się przeżyć...
          • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 21:38
            Lubie Was pocieszac^^ Dzwonilam na KUL pytalam o to czy w s z y s t
            k i e zajecia beda na Majdanku pani powiedziala ze tylko te typowe
            dla kierunku.. Czyli te typowe dla KULu oraz jezyki beda na
            Racławickiach.. Chyba ze cos zmienili.. Aaa co do ramnego wyjscia to
            proponuje zabrac ze soba termos z herbata, kanapki.. Mam nadzieje ze
            tam juz bedzie ogrzewanie.. Chociaz jak ogladalam w panoramie nasza
            uczelnie to szok.. Ciekawe czemu ta pani rzecznik nie wypowiadala
            sie z Majdanka tylko stala na korytarzu na Racławickich???? Wogole
            nie zdziwi mnie jak 1pazdziernika wrecza nam pedzle i won do
            malowania...Studiuj na KULu to beda piekne dni:))
          • abcdy Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 21:45
            Można jeszcze poprosić o pomoc Wielkiego Kanclerza KUL arcybiskupa Józefa
            Życińskiego, może choć on ma Boga w sercu.
            I nie zaszkodzi też dać cynk do TVN24 i Ministerstwa Edukacji do Pani Minister
            Katarzyny Hall, niech obetnie dotacje dla KUL, a cooo.
            Zuuuzaa działaj, bardzo Cię o to prosimy.
            • mirex12 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 22:24
              zuuuzaa, Ty dużo wiesz i ja też Cię proszę działaj. Po Twojej informacji,
              wygląda na to,że sprawdzi się ten najgorszy scenariusz (o którym pisałem
              wcześniej), że będziemy ganiać kilka razy dzienn z koszar na Racławickie. To
              było do przewidzenia, bowiem jak znam życie, to nikt z lektoratów nie będzie
              nauczał w koszarach i fatygował się taki szmat drogi. Tym bardziej nie honor dla
              jaśnie wielmożnych Państwa profesorów zwyczajnych i nadzwyczajnych, doktorów,
              tych w sutannach i tych bez - dawać nauki w tak skandalicznym miejscu i tracić
              pieniądze na dojazdy.
              Szczerze, to rzeczywiście nie honor i brak szacunku dla wykładowców.To jest
              żałosne !!!!!!!!!!!!!

Gdyby tak JE Rektor codziennie dojeżdżał z Poczekajki na Majdan, to może takiej
              decyzji by nie podjął.
              • domii90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 22:34
                poczekajcie może aż te zajęcia się tam zaczną.. wtedy można robić
                aferę na mega skalę póki co nikogo tam nie było.. mamy za słabe
                argumenty -.- kiedy już będziemy na miejscu to wtedy można zacząć
                działać i potraktują nas poważniej.. aktualnie dla strony mediów
                wygląda to jak gdybanie a nie rzetelna informacja.. ;/
                • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 10.09.09, 23:31
                  Moi drodzy apel ktory wyslalny zostal do mediow zawieral sytuacje
                  przedstawiona oczami studentow... Nie spodziewalysmy sie ze Kurier i
                  Dziennik potraktuja nas tak na odwal.. Bo tak naprawde jedynie
                  panorama pokazala to co chcielismy by zobaczyli wszyscy.. Gazety po
                  prostu tak jak by poinformowaly o tym.. Pani rzecznik upiera sie
                  ze "warunki lokalowe wynagrodza nam dojazdy"(taa uwielbiam to
                  zdanie):D:D Wiec poczekam do 1 pazdziernika i zobacze.. Czy bedzie
                  mozliwosc wypicia herbaty na miejscu.. Dostanie jakiegos obiadu..
                  Ale wraz z Domii nie zostawimy tego w spokoju jezeli okaze sie ze
                  warunki sa naganne... Narazie wstrzymujemy dzialania:D 25 wrzesnia
                  bede w Lublinie i przejade sie na Majdanek i wtedy wraz z Dominika
                  bedziemy dzialaly dalej:) Wiecie tylko co z tego ze my sie
                  nadstawiamy( bo kazdy moze latwo dowiedziec sie kto spowodowal taki
                  rozglos w mediach a my c h c e m y skonczyc te studia w spokoju^^)
                  skoro nikogo to juz nie interesuje za bardzo... Wszyscy pogodzili
                  sie z takim stanem rzeczy jaki jest:)
    • mirex12 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 11:55
      Zuuuza nie lękaj się, z KUL nikt nie ma możliwości aby się rozszyfrować.Co do
      reszty to się z Tobą zgadzam. Pożyjemy zobaczymy. Trzeba jednak trzymać rękę na
      pulsie.
      Obawiam się, że większość studentów jeszcze nie wie o tej przeprowadzce
      (rozkoszują się wakacjami) i obudzą się dopiero 1 pażdziernika. To będzie dla
      nich niespodzianka. Pozdro.
    • aga8912 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 13:11
      Trzeba się zbuntowac...studenci słyną ze swoich umiejętności w
      strajkowaniu, musimy pisac petycje do rektora, a nawet Życińskiego.
      Tego nie można tak zostawic, a mamy wiele argumentow, ktore pomoga
      nam przekonac wladze uczelni... Jednak musza to zrobic wszyscy, a
      nie garstka ludzi, którzy jako jedyni potrafia wykazac sie odwaga
      • abcdy Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 14:16
        Też uważam, że na rozpoczęciu roku muszą się skrzyknąć wszystkie przenoszone
        kierunki. Wtedy juz będziemy znali dokładne plany lekcji i okaże sie czy trzeba
        będzie biegać na zajęcia od budynku do budynku. Zobaczymy również na własne oczy
        ten RAJ do studiowania na Majdanku który nam stworzył KUL. Poddawać się
        absolutnie nie można.

A więc do zobaczenia 1.X.2009r. w autokarze na Majdanek. I mam nadzieję, że nie
        upchną nas w tych autokarach jak bydło i nie wywiozą na rzeź.
    • algida.pl Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 14:56
      KUL schodzi na psy. To nie jest normalny uniwersytet. Absolutnie nie powinien
      mieć w nazwie KATOLICKI a tym bardziej nosić imię JANA PAWŁA II. A myślałem, że
      tu przynajmniej traktuje się człowieka z godnością, że właśnie na KUL człowiek
      to brzmi dumnie.
      Niestety, myliłem się. Potraktowali nas jak wroga klasowego, o niczym nas nie
      informując przed rozpoczęciem rekrutacji. Nabili nas w butelkę OSZUŚCI.
      • boolka.2 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 16:11
        zgadzam sie ze wszystkimi powyższymi postami!! trzeba zacząć działac od 1 X.
        Moze ma ktos znajomego prawnika w rodzinie? moze z tej strony trzeba by KUL
        zaczepić? w każdym razie na pewno bedziemy protestowac. i wku*wia mnie podejście
        tych, co im to zwisa i mówią:"co wy sie tak bulwersujecie, jeszcze nie
        zaczęliście tam studiowac i nie wiecie jak to wygląda!". Otóż wiemy, widzielismy
        na zdj i w panoramie. i jak tak dalej pojdzie, ze 1 X bede musiala po koszarach
        w kombinezonie roboczym zapierdalac, nie bede mogla zjesc na msc cieplego obiadu
        to przykro mi bardzo ale skonczy sie skargą u minister szkolnictwa wyższego-
        p.Kudryckiej.
        • domii90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 18:31
          jasne..ale jaki sens ma bunt jakis poważniejszy kiedy nas tam nie ma.. ;/ nie
          potraktują nas póki co poważnie bo powiedzą ''nie widzieli na własne oczy a
          pieprzą'' ludzie myślcie realnie.. Z Zuzą napisałyśmy artykuł założyłyśmy osobne
          konto e-mail i porozsyłałyśmy gdzie się dało. Po 2 dniach ukazały się reportaże
          ale o zmienionej tonacji! Pomineli oni wazne fakty tj przede wszystkim to, że
          nikt przy rekrutacji nie informował nas o ewentualnych możliwościach
          przeniesienia wydziału!

Kiedy już wszyscy sie spotkamy i okaże sie prawdziwa rzeź będziemy w
          kontakcie..Bedziemy myśleć jak z tym walczyć.. Oczywiste jest to, że po tym jak
          ciężko uczyłam się do matury i z przyzwitym wynikiem ją zdając nie dam się
          traktowac jak gó*no!
    • kasiamalinka19 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 19:10
      Rozumiem was , że jesteście żli , ale nie przesadzajcie . Napewno
      nikt was nie ubierze w jakieś kombinezony i nie zagoni do roboty .
      Druga rzecz to porównywanie wywozu na Majdanek z 2 wojną światową .
      Uwierzcie mi kochani nikt nie traktuje was jako gorszych ludzi jak
      było w przypadku Żydów . Ich wywozili na śmierć , a wy macie tak
      zajęcia , bo kul nie ma budynków . To czysta ekonomia , im więcej
      studentów tym większa kwota na konto kulu . Zresztą papiery można
      przenieść na początku pażdziernika jak komuś się nie będzie podobać .

• dingo7 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 20:34
            To rzeczywiscie jest wkurzające, dlaczego wlasnie nas tam zsyłają a nie
            socjologów, psychologów, teologów? Dobrze byłoby poznać motywację tego wyboru.
            Jakby na to nie spojrzeć, to nie widzę żadnych szans na radosne tam
            studiowanie.Jakie luksusy mogą nam tam zapewnić? Długie dojazdy MPK i tak
            przekreślają wszystko.
            Niech mi KTOŚ wymieni choć jedną zaletę studiowania na Majdanie ??? bardzo
            proszę, może mnie ktoś wreszcie przekona, że BĘDZIE PIĘKNIE...
            • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 21:40
              Hmm chcesz by Cie przekonac... Nie za duzo chcesz??^^ Jedynym
              argumentem ktory jest na tak to chyba jedynie fakt ze ja tez tam
              bede^^:D:D A tak serio to dlugie dojazdy, niebezpieczna okolica,
              wstawanie o swicie, latanie miedzy Racławickimi a Majdankiem..
              Przyro mi nie widze pozytywow<zalamka>
    • rose-red Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 11.09.09, 22:10
      Ja oczywiście pozytywów studiowania w koszarach nie widzę. Natomiast bardzo
      czarno widzę te dojazdy na Majdan Tatarski. Wyobraźcie sobie jaki będzie ścisk w
      autobusach gdy na 7.10 będą miały zajęcia 3 kierunki po 3 roczniki i politologia
      tylko I rok. Będzie frajda dla kieszonkowców. A tym z akademików z Poczekajki to
      szczerze współczuję (całe miasto trzeba przejechać).
      Nie ma przecież sensu wynajmowac tam stancji, bo wszędzie jest daleko i jak
      zapomnisz coś kupić, to bez gazu i szalika nie ma co wychodzić z domu. A są tam
      jakies kluby?
      • boolka.2 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 12.09.09, 10:05
        rose-red: ja bd mieszkac na poczekajce i juz mnie szlag trafia jak pomysle o
        tych dojazdach. a Ci co nas uspokajają i piszą, zebysmy nie wyolbrzymiali
        problemu, to po prostu mówię: dajcie se spokoj! wnerwia mnie jak komus jest
        obojętne, co ktos z nim wyprawia. Ja nie jestem żadną kukłą i nie bede! dlatego
        nie pozwolę sie tak traktowac!!
        • rimmel4 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 12.09.09, 10:39
          Odnosnie dojazdów to uważam tak samo jak wszyscy- to będzie jedna wielka masakra
          tłuc się po mieście szmat drogi kilka razy dziennie. Apropos otoczenia i ogólnie
          warunków na Majdanie może nie będzie aż tek źle w koncu ludzie też tam mieszkają
          i jak dotąd nie słyszałam o jakiejś tragedii która miałaby tam miejsce. Poza tym
          przystanek jest prawie pod samymi drzwiami tych budynków (wiem bo byłam tam
          kilka dni temu). Z racji że jest tam chyba ze trzy budynki to może najpierw
          wyramontują jeden dobrze i zajęcia będą narazie odbywały w tym jednym, a później
          nas porzenoszą.
          • rose-red Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 12.09.09, 12:06
            Mimo wszystko, choćby było jak najpiękniej, to nie będzie tego klimatu co w GG
            KUL, a także nic nie zastąpi studenckiej atmosfery panującej w Miasteczku
            Akademickim, tam wszystko masz w zasięgu ręki i nie musisz chodzić z gazem.

Reasumując, WYPROWADZILI NAS BEZ POWROZA W POLE !!!!!

• domii90 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 12.09.09, 16:33
              wlasnie jak my sie pomiescimy w tych autobusach? ;]

mnie przerazaja troche wieczorne powroty... bo pewnie zajecia beda nam sie tez
              konczyly o 20.. a zima szybko jest ciemno..

tez nieciekawie jak bedziemy miec okienka miedzy zajeciami..co my na majdanie
              bedziemy robic? ja bralabym ze soba lapa z netem czas szybciej zleci..ale to za
              duze ryzyko jest ;/ glowe jeszcze ukreca za jakis zlom -.-
              • mirex12 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 12.09.09, 21:51
                To daje do myślenia, że władze KUL tak od razu podjęły rozmowy z MPK aby
                zwiększyć liczbę trolejbusów na linii 158. A może to po prostu zmowa (układ) KUL
                z MPK ?????.
                Dzięki naszym dojazdom na Majdan, znacznie wzrośnie sprzedaż biletów no i
                oczywiście MPK znacznie się wzbogaci...
                  • aga8912 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 13.09.09, 10:41
                    Ludzie!!! Przecież to nie my istniejemy dla uczelni, lecz ona dla
                    nas. Nam powinni iśc na rękę. Za mało miejsca, ok. trzeba znalezc
                    inny budynek, ale nie na Majdanku!!! Przecież jest wiele inny miejsc
                    blizej centrum. W ogóle to może powinni nam zrobic zajęcia w
                    Jabłonnej, albo w Abramowicach!!! Trzeba zastrajkowac, nie mozna sie
                    poddac. Musimy sie jakos zorganizowac wszyscy i sprzeciwic sie.
                    Przecież my tez mamy tu wiele do gadania. W koncu to my bedziemy sie
                    meczyc w tym obozie:/
                  • muchaaaa Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 13.09.09, 22:39
                    A dlaczego mowa jest tylko o linii 158 (to linia od KUL na Majdanek)?
                    To wygląda na śmierdzącą sprawę. Pewnie KUL znowu coś knuje.
                    Dziś w kościołach głosili,że za tydzień taca przeznaczona będzie na KUL.
                    Pomyślałam sobie,że może im na remont tych baraków zabrakło. No i oczywiście
                    zakazałam wszystkim znajomym i rodzinie dać na tacę choćby 10 groszy. Niech się
                    łobuzy nie bogacą.
                  • malina2332 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 30.09.09, 14:49
                    Słuchajcie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem - poprostu KUL dał
                    się poznać już od każdej możliwej strony. Jednak zastanówmy sie nad
                    jednym: Jesteśmy na KULu dla budynków, czy dla wiedzy.. Bo to
                    odrębne rzeczy. Nie wszystki eprzedmoty bedą na Majdanku. Będzie
                    jazda,ale nie jestesmy pierwszą uczelnią która ma porozwalane
                    wydziały po mieście.. Będą utrudnienia - sama mieszkam koło Tesco,
                    wiec mi też nie jest do śmiechu,ale i to mówie do DIKSU i
                    KULturoznawstwa: nie jesteśmy na studiach biologicznych, chyba to,co
                    inni w nas cenią, to ciekawość świata, więc cieszmy sie, ze
                    zobaczymy go więcej - byłam pod budynkami, wcale nie przypominają
                    baraków, tylko zwykłe budynki szkolne. Naprawde nie ma co narzekać.
                    Tam nauka, a po nauce wyluzowanie w centrum :) Dojazd może jest
                    niefajny,ale to nie pierwsza i nie ostatnia rzecz w naszym życiu,
                    przez którą bedziemy kląć, a do autobusu zawsze można wziąć książke
                    i poczytać. A swoją drogą co z planem zajęć dla DIKS? Kiedy sie go
                    można spoedziewać? wiecie już cos?:/ Pozdrawiam! Ja mam nadzieje,ze
                    bedzie PIEKNIE ;)
      • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 18.09.09, 23:04
        Nie wierze w to co mowi KUL... Nawet gdyby dawali mi limuzyne z
        szoferem, czerwony dywan i apartament z basenem to zdania nie
        zmienie... I dlatego tez zamierzam kazda znajoma osobe zniechecac do
        tej uczelni.. I w tym roku zamierzam duzo wkuwac by sie przeniesc na
        inna uczelnie.. Godnosc?? Moja godnosc jest troszke wyzsza niz
        baraki wojskowe.. Ale jak powiedzial pan rektor BEDZIE PIEKNIE..
        Szkoda tylko ze od pary dni probuje sobie wmowic ze faktycznie nie
        bedzie zle;/ Ale nie umiem;/ Przykro mi;/ Mowiac ladnie :ideal
        siegna bruku.."
        • serce01 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 23.09.09, 13:58
          No i jest kolejna zmiana wiadomości www.kul.lublin.pl/art_18940.html
          AUTOKARY będą podstawione przed fronton Gmachu Głownego KUL przy
          Al.Racławickich, a nie przy ul.Radziszewskiego jak w wersji pierwotnej.

Mogliby lepiej napisać, jak będzie wyglądał nasz dzień powszedni. Co załatwili w
          sprawie zwiększenia ilości trolejbusów na Majdan i czy będziemy mieli darmowe
          przejazdy?
            • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 23.09.09, 19:11
              Eeee Nie zdziw mnie fakt jak 30 wrzesnia pojawi sie info ze jednak
              autobusow nie bedzie;) I naprawde jest mi niezmiernie milo ze KUL
              pomogl w zwiekszeniu czestotliwosci autobusow.. Szkoda tylko ze ja z
              zadnego z nich nie dojade do mieszkania:( przykre^^ no i teraz juz
              jest 100% pewnosc ze czeka nas kursowanie miedzy Raclawickimi a
              DMM:) bo przeciez nie sadze zeby 158 tako kursowala co 10min:)
        • serce01 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 24.09.09, 13:45
          Czy ten rektor to jest ślepy i głuchy. Widocznie jego punkt widzenia zależy od
          punktu siedzenia. Aż wstyd, aby osoba duchowna nie była wrażliwa na krzywdę
          swoich studentów.
          Za tydzień rozpoczęcie roku, a planu zajęć dla przenoszonych kierunków jak nie
          było tak NIE MA. Bo dla przykładu kierunek ekonomia plan zajęć już ma i to
          świetny, bo nawet piątki mają wolne.
          • zuuuzaa229 Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 24.09.09, 14:11
            Kochani nie sadze zeby ten plan byl dostepny tak szybko.. Prawda
            jest taka ze budynke na Majdanku nie jest jeszcze wyremontowany i
            nie moga nawet planu dac nam;) Mi to juz jest obojetne;( Skoro
            wladze uczelni nie interesuja sie zdaniem studentow^^ Dlatego trzeba
            bedzie albo dzialac albo rok sie pomeczyc i sie przeniesc na UMCS
            • muchaaaa Re: Uwaga studenci WNS oraz WF KUL ... 02.10.09, 16:53
              KUL jest aż tak do bani,że szkoda gadać. Miało być tak pięknie, a tu plan zajęć
              gdzieś ukryty na dziwnych stronach, zajęcia osobno, lektoraty osobno, trzeba
              wybierać jakies dodatkowe wykłady, ale nie wiadomo gdzie są podane te przedmioty
              do wyboru. Totalny burdel. Nikt nic nie wie. Strona KUL też jest do bani, czy
              ktoś nad tym czuwa.
              No i jesteśmy skazani na Majdanek.... Naprawdę nas wyróżnili...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka