Dodaj do ulubionych

To co powróżymy?

07.03.14, 18:45
po 1 małym pytaniu - ktoś chętny?
Obserwuj wątek
    • krakuskaa Re: To co powróżymy? 07.03.14, 19:03
      jaaaa smile poproszę, co ciekawego w marcu w znajomości z S.?
      PS. Algario czy znasz się na czymś takim jak czerwona nitka na lewym nadgarstku chroniąca przed złym okiem, potrzebuję takiego narzędzia, (w to wierzę,) żeby się ochronić w pracy przed zawiścią,,?
      • algaria krakuskaa 07.03.14, 19:43
        Czerwona nitka na na nadgarstku związana jest z żydowska kabałą - niestety nie jestem w temacie ale informacji pewnie pełno jest w internecie. Przed złymi relacjami chroni runa MANNAZ, która niesie ze sobą dobre relacje z otoczeniem

Co w marcu przyniesie Krakusce relacja z S?

Czy to będzie coś ciekawego? Chyba nie bo widzę tu stagnację, zaborczość i spokój. Ustabilizowanie na poziomie jaki jest do tej pory. Wynik tej stabilizacji, przewidywalności i.. aż nudy, będzie lekkie ochłodzenie relacji - przybranie umiarkowania i.. dalej czerpania z dwóch źródełek - często uzupełniających się. Czyli nadal mąż i nadal pan S którzy nic nie zmienia w swych działaniach co do Twojej osoby.

A karty to
        sedno 4 buław
        Nie 2 monet
        Tak 4 monet
        wynik Umiarkowanie
        • krakuskaa Re: krakuskaa 07.03.14, 20:01
          Pan S. to mój znajomy dobrysmile, tylko, hahasmile, mąż nie zagrożony, a co do nitki- myślałam, że wiesz jakieś niuanse może, smile, a runę jak przysposobić, żeby pełniła taką ochronną funkcję- powiesz mi?
          dziękuję za kartysmile i pozdrawiam .
          • algaria Re: krakuskaa 07.03.14, 20:27
            Symbol runy możesz nanieść na kamień, drewno (kawałeczek) lub napisana najlepiej czerwonym kolorem na żółtej karteczce - może być taka z bloczku do notatek i symbol runy nosimy przy sobie np w portfelu torebce lub w kieszeni
    • leda-is-one Re: To co powróżymy? 07.03.14, 19:21
      Algario,ja tez prosze...małe pytanie na duzego faceta..czy on juz jest dla mnie przeszloscią jak ja mysle?bo ja nie wiem co on myśli a chciałabym żeby tak samo myslał./oczywiscie dla mojego dobra, chciałabym ,chciała/

ps.krakuskaa..nitka czerwona na nadgarstku działa napewno.musi byc nić naturalna,nie sztuczna/wełna,bawełna/
      • algaria Leda 07.03.14, 19:52
        Twoje pytanie (pytania) są poważne i wymagałby porządnego dużego rozkładu - ja tu planowałam małe krótkie.. ale skoro tu zadałaś pytanie to tu odpowiem - zwięźle

To są Jego odczucia względem znajomości z Ledą

Może definitywnego końca nie ma - ale tez nie ma wzmacniania relacji. Widać, że dla niego ta znajomość się zmieniła, przybrała inne kształty - nie ma w niej miłości i starania się. Wszystko opera się na "materii" a w materii nie ma uczuć czy namiętności - jest konkret. Zachwianie równowagi które doprowadziło do wahań żonglowania uczuciami i osobami. Gdzieś wyczytałam że 2 monet mówi o znajomości z kimś jeszcze - ale dla mnie 2 monet to czas intensywny (w kontaktach, relacjach) przeplatany nudą stagnacja i ciszą - ponad to jakieś obserwacje i 7 buław niestety to bycie z kimś dla zasady bo muszę bo mi szkoda bo obiecałem.
        Przykro mi ale ten pan nie zrezygnuje ze znajomości z Tobą, bo mu dobrze, ma zaplecze a poza tym szkoda mu Ciebie, natomiast nie jest skory by rozwijać znajomość, zacieśnić ja czy odbudować. - Musisz sama zdecydować co z tym dalej - czy odpowiada Ci rola "znajomej królika czyli przyjaciółki zająca" - i tylko takiej - czy chcąc być miłością życia.. ale to już u kogoś innego - czas zamknąć rozdział z Panem

Karty sedno Śmierć
        Nie 9 kielichów
        Tak 6 monet
        Wynik 2 monet, 7 monet, 7 buław
        • leda-is-one Re: Leda 07.03.14, 20:23
          Dziękujesmileno nie pocieszyłaś mnie Algaria.Pan nie zasługuje na poswiecenie mu duzego rozkładu-on jest jak piasek w bucie,raz uwiera a raz łaskocze.Ja nie umie krótko, więc pytanie krotkie rozbudowałam,przepraszam.Wrózba mnie kierunkuje i o to mi chodziło.Cos z tym fantem musze zrobić bo ten piasek jest w moim buciewink
        • leda-is-one Re: To co powróżymy? 07.03.14, 20:41
          Krakuskaa,ja tak zrobiłam.odciełam z motka czerwonej wełny nić/chyba zwielokrotniłam,żeby była grubsza-lepiej sie trzyma i lepiej wyglada/,zawiązałam węzełki i nosilam,az się zniszczyła.potem robiłam nową.Uzasadnienie działania ochronnego tej nici jest w kabale też ,jak pisze Algaria.Ja teraz nie pamietam dokładnie,duzo na ten temat wiedziałam i dlatego się w taki sposób chroniłam,mysle że skutecznie.To bariera ochronna,zatrzymuje złe zyczenia i złe energie do nas wysyłane,nawet nieswiadomie,czyli tzw złe oko.Powodzeniawink
        • algaria Sabina 07.03.14, 20:37
          Tak będzie z dofinansowaniem w pełnej wysokości
          Tak dostaniesz w pełnej - a jeśli nie to będzie to minimalna niedopłata - dasz sobie ze wszystkim spokojnie radę. Ta kwota która dostaniesz spełni twoje oczekiwania i zaspokoi potrzeby.

sedno rycerz mieczy
          nie 9 monet
          tak paź monet
          wynik Sprawiedliwość 10 kielichów Koło
      • algaria jagoda 07.03.14, 20:31
        Tak będzie z podpisaniem umowy przez jagodę - po ukazaniu się ogłoszenia

Powiem tak podpiszesz umowę i będzie odzew ale.. nie od razu- będzie taki moment że nawet stracisz już nadzieję - chwilowy zastój, przerwa - może na dopracowanie, przemyślenie lub ułożenie strategii - trochę się to wszystko opóźni w czasie.. Ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło - będzie umowa podpisana, legalna i na dobrych warunkach.

Karty

Sedno as kielichów
        Nie Śmierć
        Tak - 4 kielichów
        wynik 9 buław, rycerz monet, Sprawiedliwość
      • algaria nagietek 07.03.14, 20:53
        Na pana , na miłość
        Tak to już z tym będzie - na pół roku

No niestety w ciągu pół roku nikt konkretny, uczuciowy i kochający się nie zjawi. Może za to pojawić się kolejny gawędziarz, bajerant, który na uroczej konwersacji zatrzyma znajomość. Czeka Cię wyczekiwanie i wypatrywanie - posucha i nic więcej - może w drugiej połowie roku tzn bliżej końca 2014 roku coś się w materii pana i miłości ruszy - czego Ci serdecznie życzę

Sedno as buław
        nie rycerz buław
        tak 7 mieczy
        wynik 2 buław, as monet, 4 mieczy

• inguszetia_2006 Re: To co powróżymy? 07.03.14, 20:55
      Witam
      Super! Tylko Wieżę wyjmij z talii;-P Bo się dziwnie z Wieżą przyciągamy, tzn. ona ciągnie do mnie, wbrew mojej woli;-D Pytanie brzmi tak: czy się odezwie osoba X do mnie, mimo że potraktowałam ją mocno "szokowo"? No... w Księżycu byłam i trochę przegięłam, a sprawa nie jest taka prosta, by sobie dzwonić i się kajać, ot tak. Racja była po mojej stronie.
      Pzdr.
      Ing

• algaria Ing 07.03.14, 21:13
        Tak będzie z odezwaniem się osoby X jako pierwszej

hmm - karty są niejednoznaczne, ale to dlatego, że dałaś tej osobie do myślenia - niby miałaś rację i ona już teraz wie że miałaś racje ale głupio jej się przyznać do błędu. Ona będzie stała na swoim stanowisko - zatrzyma się tu gdzie jest - ciężko jej się będzie zdecydować na wyciągniecie do ciebie ręki. Wynik jest taki - kiedyś 8 mieczy pokazało mi kontakt wiadomość łącze internetowe - ale to jest jednak 8 mieczy wycofanie się i niemożność ruszenia tyłka - takie przeciwności od nas nie zależne - czyli nie pojadę na Ukrainę choć bardzo bym chciała bo tamtejsze okoliczności są niesprzyjające - mimo pełnego baku i spakowanej walizki, urlopu itp itd podróż na Ukrainę nie jest możliwa - nie przeze mnie. I tak ja odbieram te 8 mieczy - bo osoba X będzie chciała ale np wysiądzie jej internet... - wynik jest dość miły - X zadzwoni tylko powrót do dawnych waszych relacji będzie i powolny i trudny, ale nie niemożliwy.

Karty:

sedno 5 buław
        Nie król mieczy
        tak 10 kielichów
        wynik 8 mieczy, rycerz kielichów 9 monet
        • algaria kasha 07.03.14, 21:32
          Takie są intencje kolegi z pracy

Widzisz, to wszystko zależy od punktu siedzenia i patrzenia, a przede wszystkim od tego czego Ty sama oczekujesz. kolega nie ma złych intencji to flirciarz, świetny mówca, bajerant. Nie chce zakładać rodziny ale.. romansem jak najbardziej by się zadowolił - czy chce do łóżka.. tu może by nawet się wystraszył - raczej uważam że wszystko utkane jest siecią romantyzmu i zmysłowości ale seks niekonieczny - raczej słowa szeptane na przydechu przy pełni księżyca... ale bardzo zastanowił mnie król monet na koniec - niby to opiekun niby to wspaniały współtowarzysz .. jednak bądź czujna bo pan może tak Cię bajerować i urabiać, flirtować i tęsknym okiem "spozirać" ku Tobie w celu pożyczki - także karty mówią jeśli masz chęć i możliwości, facet miły przystojny i ogarnięty - to flirt romans czemu nie.. uważaj na prośby o pożyczki, podżyrowania i wszelakiego rodzaju sprawy finansowe.

Karty:
          sedno 2 mieczy
          nie 10 monet
          Tak paź kielichów
          wynik 9 kielichów 8 buław i król monet
      • algaria bronxi 07.03.14, 21:49
        To czeka bronxi w tym roku - partnersko

Coś się chyba zmieniło od ostatniej wróżby dla ciebie w tym temacie. Będzie różnie - ślubu nie widać - brak porozumienia w podstawowych kwestiach, a przede wszystkim finanse za małe - chyba że spuścicie z tonu i weselicha na 300 osób robić nie będziecie. Budżet i upór przy swoim to podstawowe źródła przypieczętowania waszego związku. Ponad to szykuje się jakieś zamieszanie u Was - może nawet chwilowe rozstanie - zakończenia związku nie widać ale u was jak chorągiewka - jak zawieje tak się ustawi - dobrze źle dobrze źle.. Chyba największy uparciuch to Pan - Ty masz się zgadzać wedle jego zdania a Ty nie chętnie ustępujesz. Do końca 2014 roku - szarpanka i nerwówka - niestety.

Karty:
        Sedno 4 mieczy
        Nie papież
        Tak rycerz buław 9 buław
        wynik 5 monet Cesarz 7 mieczy
        • bronxi Re: bronxi 08.03.14, 12:41
          lepiej nie mogłaś tego ująć smile idealnie opisałaś sytuacje raz jest dobrze a za chwile jest do bani.. tak własnie on jest uparty jak osioł i to, że ja mam niby zrobic tak jak on chce to jest kompromis.. a ja sobie nie pozwole i nie odpuszcze w niektórych kwestaiach.. w tym roku i tak by nie było szans na slub bo mój braciak ma weselicho.. noo ale jednym słowem kolorowo sie nie zapowiada sad
          Dziekuję za wrózbe i najlepszego z okazji kobiet smile
      • algaria Re: To co powróżymy? 08.03.14, 13:55
        Kiedyś - jest pojęciem względnym i nie stawia się kart na "nieczas"
        Zapytam co z Twoją praca w ciągu najbliższego roku

W ciągu roku od tej chwili - przede wszystkim staniesz przed dylematem. Będziesz musiała podjąć decyzję - podejrzewam że trafi ci się propozycja pracy która będziesz rozważać - nie będziesz miała dylematów natury - brać - nie brać bo mało płaca tylko co będzie lepsze dla Ciebie. Pracować czy w ogóle nie pracować - bo Ty niby chcesz mieć prace ale dobrze Ci tak jak jest.
        Mam karty pracy i pieniędzy, ale tę prace podejmiesz wtedy kiedy zamkniesz dotychczasowy rozdział w życiu. Możliwe też by podjąć prace będziesz musiała wyjechać, ale w ciągu tego roku (od marca do marca) pracę będziesz mieć, a przynajmniej propozycję. Karty ostrzegają byś kierowała się przy podejmowaniu decyzji - rozumem - nie sercem.

Karty:
        Sedno Gwiazda
        Nie 5 buław
        Tak kochankowie
        wynik Świat 3 monet 3 mieczy
      • algaria hoaxx 08.03.14, 14:01
        W ciągu 3 miesięcy z praca może być krucho - z pracą etatową, natomiast możesz sobie dorabiać po cichu Na etat wrócisz (z pomocą kobiety) dopiero między czerwcem a końcem września.. ba nawet czekać Cie będzie praca na 2 etaty (podejrzewam że z chałturek sobie nie zrezygnujesz)

Karty na 3 miesiące
        sedno 3 monet
        nie Umiarkowanie
        tak 5 monet
        wynik Mag as monet 3 mieczy

Karty na następne 3 miesiące

sedno Cesarzowa
        Nie 3 kielichów
        Tak Koło
        wynik 5 buław król kielichów i 2 monet
          • algaria ag 10.03.14, 20:27
            Taki ma pan odczucia

Pan jest z lekka nadąsany, ale i tak uważa że tonie jego wina była i nie ma sobie nic do zarzucenia. Bardzo szybko zrzucił z siebie ciężar odczuć. teraz będzie postępował według tego co sobie umyślił - może próbować się kontaktować choć nie musi tego zrobić. Wynik odczuć i zaistniałej sytuacji będzie wycofanie się przygniecenie i odcięcie definitywne. Jeśli liczysz że po tym co się stało nadal będziecie jakoś zgranie funkcjonować to muszę Cie rozczarować. pan bez skrupułów odetnie znajomość i przełoży ją do pudełka " było mięło przeszło i nie wróci"

Karty
            Sedno 4 kielichów
            Takie nie są Głupiec
            Takie są Rydwan
            wynik Kapłanka 10 buław as mieczy
            • ag_at5 Re: ag 10.03.14, 20:48
              Dziękuję Algario bardzo.
              W jego fachu nie ma wyrzutów sumienia. Przez krótką chwilę miałam nadzieję, że był wyjątkiem.
              Długo się zastanawiałam, czy zapytać. Cieszę się, że zapytałam i że nie odbierałam tel. od pana X.
              Z wielkim podziękowaniem raz jeszcze.
    • dolcevita76 Re: To co powróżymy? 15.03.14, 12:17
      Witaj Sylwio, czy jeszcze załapię się na jedno pytanko?

Powoli nawiązuję współpracę w telewizji lokalnej z panem od reklamy. Chciałam się dowiedzieć, czy ta współpraca "przyprowadzi" do mnie bogatszych klientów? Ogólnie: czy warto zainwestować w taką formę reklamy czy jednak to będzie wyrzucony pieniądz?

Wielkie dzięki.
      • algaria Dolcevita 15.03.14, 15:13
        Taki wynik na rozwój i zysk firmy będzie miała współpraca z panem od reklamy i reklamowanie się w lokalnej telewizji.

Wynik jest bardzo obiecujący, po wyjściu z cienia i zaprezentowaniu się - klienci przyjdą ale nie od razu - Najpierw będzie poczucie żalu i straty. Będziesz żałować wydanych pieniędzy i współpracy z panem. Z czasem Twoje zdanie się zmieni, bo to co zainwestujesz będzie procentować na Twoją korzyść.
        Pytasz czy warto zainwestować w reklamę? Karty mówią tak jeśli będziesz na tyle cierpliwa że chwile poczekasz na bogatych klientów. jeśli oczekujesz zysku już natychmiast - to nie masz na co liczyć.

Karty
        Sedno Paź kielichów
        Nie 6 kielichów
        Tak 5 kielichów
        wynik 6 buław Koło 10 monet
      • algaria re ne 16.03.14, 13:46
        Co sprzyja? ale w czym? - mało precyzyjne - ogólnie to 3 mieczy czyli sprzyja Ci to że kierujesz się sercem nie rozumem - jesteś bardzo mocno stąpająca po ziemi realistka
        Co do pracy do końca tego roku
        Posiedzisz sobie niestety w domu, będziesz miała przerwę w życiu zawodowym, tzn masz już ją i będziesz ją kontynuować. Da Ci to niestety poczucie żalu i straty - ciut przytłoczy Cię ta sytuacja - natomiast nie będziesz wyrywać sobie z tego powodu włosów i nie spać po nocy. Ot żal że pracować nie będziesz ale tragedii nie będzie... Powiem jeszcze że możesz wpaść na pomysł jakiegoś swojego biznesu, ale z nim również nie ruszysz do końca roku - będziesz myśleć zastanawiać się i układać strategię.

Karty:
        sedno 10 buław
        Nie 9 mieczy
        Tak 9 buław
        wynik 5 kielichów Cesarzowa 5 buław
        • algaria Re: re ne 16.03.14, 15:36
          Źle - oczywiście 3 mieczy to realizm i kierowanie się ROZUMEM nie SERCEM - reszta pozostaje bez zmian

przepraszam za pomyłkę smile

• ande-ra11 Re: To co powróżymy? 18.03.14, 17:00
      witam...i ja mam pytanie...
      w tym roku zanosi się na spore zmiany u mnie w pracy. nie koniecznie pozytywne. jak one dla mnie się skończą i co z moja praca dalej. umowę mam do końca roku. dziękuję smile
      • algaria ande 19.03.14, 12:35
        sytuacja zawodowa w ciągu najbliższego roku - od połowy marca 2014 do połowy marca 2015

Podejrzewam że nie przedłużą z Tobą umowy ale Ty sobie poradzisz - tak jakbyś miała wziąć urlop - macierzyński czy dla zdrowia dzieci. Nie wiem czy obecna praca wiąże się z handlem - jeśli nie to w przyszłym roku ale to po marcu możesz pracować w tej branży - niekoniecznie w sklepie ale w usługach, rozsyłaniu ofert. Po tej pracy z pewnością będziesz pracować, może nie od razu ale w 2015 roku prace mieć będziesz.

Sedno Diabeł
        Nie król mieczy
        tak Słońce
        wynik 9 monet as mieczy Śmierć ( Wieża i 3 buław)
        • ande-ra11 Re: ande 19.03.14, 16:25
          bardzo dziekuje za karty. ja pracuje w usługach medycznych. świadczenia usługi z zakresu rehabilitacji w państwowej firmie. hmmmm.od 4 lat staram się o dziecko bezskutecznie jednak.. nie pogniewalabym się o ten urlop macierzyński smile. a czy ta praca z kart w 2015 roku to w tej samej firmie co teraz czy zupełnie innej?
    • pinia1214 Re: To co powróżymy? 20.03.14, 16:06
      To ja tez poproszęwink)
      Moje pytanie dot.sasiadki, chamskiej, wykorzystującej wszystkie mozlwiosci, zaczepnej w zachowaniu- tylko ...nie wiadomo o co?
      Ostatnio przestalismy ja ignorowac, tylko zaczelismy reagowac adekwatnie. Nie dawało rezultatu milczenie.

Nie wiem czy to dobre? Bo ta osoba lubi plotkowac

Algario, co twoje karty na to?
      Ja pewnie jestem postrzegana i przedstawiana dalej jako ta "naczelna jedza", a ja sie zaczęłam bronic, (moja babcia zachorowała powaznie i bardzo się tym martwię, wiec pozwoliłam sobie do tej kobiety na ripostę)

Pozdrawiamsmile)
      • algaria pinia 23.03.14, 15:36
        W sumie to nie bardzo zrozumiałam o co zapytać kart w sprawie sąsiadki

zapytam czy wasze metody będą skuteczne

Błądzicie w kółko i wasze metody czy milczenia czy odgrywania się nie przyniosą rezultatów a przynajmniej tych oczekiwanych. Podejrzewam że w końcu i tak nie wytrzymacie i albo się wyprowadzicie Wy albo ona albo "znajomość" skończy się awanturą i wtedy będziecie mieć spokój.
        Ja obstawiam za wyjazdem którejś ze stron.

sedno 8 monet
        Nie Moc
        Tak rycerz kielichów
        wynik Słońce, Rydwan, rycerz mieczy
        • pinia1214 Re: pinia 23.03.14, 20:16
          Algario, bardzo serdecznie dziekuję Ci ze zechciałas mi powrózyc.smile)

rzeczywiscie nie zadałam konkretnego pytania.
          Chodziło mi o to, czy reagowanie przyniesie skutek pozytywny.

Doszło w sumie do awantury, do ostrej wymiany zdan. Ona wszystko przeinacza, kłamie itd. Nie wiem może będzie jeszcze ostrzej..

Czyli z Twojej wróżby wynikało że po awanturze będzie spokój. Szkoda ze musiało do tego wszystkiego dojśc. To kobieta wieku emerytalnym, która nie wiedziec czemu mnie wzięła na widelec.
      • algaria noowaak 23.03.14, 15:45
        To myśli o Tobie S

Hmm powiem że to nie tak że S o Tobie myśli cały czas. Obecnie ma jakaś przerwę bo działa, jest trochę zajęty rodziną, pracą obowiązkami, ale jeśli już myśli to bardzo erotycznie i uczuciowo. Sądzę że S ma jakieś kłopoty które go odsunęły od myśli o Tobie , a jednocześnie przywołując Cie we śnie (śniąc Ci się) jakby potrzebował Twojej pomocy i wsparcia - choć byś przesłała dobrą energię.

Karty:
        9 buław
        Nie 7 kielichów
        Tak as buław
        wynik 10 kielichów rycerz monet, 4 mieczy
        • noowaak Re: noowaak 23.03.14, 19:41
          Bardzo dziękuję za odpowiedź !! W sumie zgadza się,że jest zajęty, rzeczywiście sny pojawiają się z większą i mniejszą częstotliwością, więc pasuje... Jeszcze raz pięknie dziękuję i pozdrawiam serdecznie smile
      • algaria netlady 24.03.14, 17:31
        Tak będzie z zajściem w ciążę

W ciągu trzech miesięcy możesz zajść w ciążę.. ale musisz uważać, dbać o siebie od samego poczęcia, bo to będzie ciąża wysokiego ryzyka i dziecko może pozostać jednak tylko w sferze marzeń - oby nie, ale bądź czujna.

sedno Król kielichów
        Nie 4 kielichów
        Tak - Księżyc
        wynik Sprawiedliwość 6 kielichów 7 kielichów.
    • inguszetia_2006 Re: To co powróżymy? 24.03.14, 18:46
      Witam
      Można jeszcze? Czy już limit się wyczerpał?;-P Jak można to proszę o odpowiedź na pytanie: "i co dalej"? Nie podaję haseł przewodnich, mów, co zobaczysz. Nie chcę żebyś się nie zafiksowała na czymś konkretnym. A jak nie można, to też dobrze, bo to znaczy, że poczekam cierpliwie (hi, hi...) na rozwój wydarzeń i nie dane mi zaglądać za kurtynę;-D
      Pzdr.
      Ing
      • algaria Re: To co powróżymy? 24.03.14, 19:25
        Odpowiedź na pytanie "I co dalej"

Jak to co dalej - miło błogo stabilizacja i kasa - przypływ gotówki, ale jeszcze chwila jeszcze moment, bo niby papuga w domu ale lata se po mieszkaniu luzem.. Jakieś papiery, formalności ciut trzeba będzie się nachodzić, przygotować, tu podpisać tam udowodnić (ja np musiałam udowodnić że mój ojciec był moim ojcem, a babka baką wink ) ale pewniak jest.
        Przyjemny czas nastał

sedno 9 buław
        Nie as buław
        Tak 4 monet
        (którą bardzo lubię)
        wynik 2 monet ( dwa źródła dochodu i wahanie czy nie rozpieścić za bardzo dzieciaków) 6 kielichów paź kielichów
        • inguszetia_2006 Re: To co powróżymy? 24.03.14, 19:52
          Witam
          Dziękuję ci ślicznie za "śliczności". Nie wiem, czy można jednak ufać tak w 100%, bo nie ma Wieży;-P Co to za rozkład bez Wieży? Czuję podstęp;-D I ja służę kartą. Pytaj, pytaj, bo dziś mam natchnienie.
          Pzdr.
          Ing

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka