Dodaj do ulubionych

Miejsca jakie pokazują karty

17.03.14, 20:54

Zaraz po określeniu czasu, najtrudniej jest określić miejsce za pomocą kart Tarota - spróbujemy?
Obserwuj wątek
    • inguszetia_2006 Re: Miejsca jakie pokazują karty 17.03.14, 21:18
      Witam
      Ok. Żeby nie było schematycznie i akademicko wyciągnij kartę na Pałac Kultury.
      Pośmiejemy się;-D Ja też wyciągnę na Pałac Kultury równolegle i skonfrontujemy. To ciągnę już. I mam. As mieczy. Wysokie? Wysokie? Smukłe? Smukłe? Są tam zajęcia dla dzieci, teatry, etc. Jest intelektualnie? Jest. Był to dar myśli socjalistycznej?;-P Był, ale rozbił strukturę miasta, zaszkodził w sensie urbanistycznym. No to taki dar to musi być miecz! Nawet nie jestem zdziwiona, spodziewałam się,że wyciągnę coś smukłego.
      Pzdr.
      Ing
      • inguszetia_2006 Re: Miejsca jakie pokazują karty 17.03.14, 21:30
        Witam
        Ojej. Sama ze sobą będę teraz gadać, ale to wciąga cholernie. No to teraz na miasto Warszawę. 10 buław. Oj tak, oj tak. Dzielne miasto, dzielne. Zawsze się podniesie. Przeciążone, zabałaganione, pracowite bardzo, a czasami buńczuczne i dumne jak cholera. Ale nie zginie, bo te kije zrzuca z siebie, choć cena jest duża. Ja tak mogę do rana;-P
        Pzdr.
        Ing
              • inguszetia_2006 Re: Super! Proszę o zgodę! 17.03.14, 22:13
                Witam
                To jadę. Babowa, Babowa to będzie... Cesarz. Znać, żeś dobrze urodzona;-P A tak serio to zamordystka pewnie, co?;-D Rządzisz po męsku domem, wydajesz rozkazy i do ciebie należy ostatnie słowo. Konkretna, mocno z ziemią związana, realistka. Musi być porządek. Ale i sprawiedliwa i ogólnie działa fair-play. Można na Babowej polegać, na pewno. To opoka, twardziel. Nie zmienia zdania z byle wiatrem. Co ty taka nudna jesteś?;-P Gdzie zatrute jadło i kochankowie pokotem leżący u twych stóp? No... wcale nie jesteś lady Makbet;-D A uroda? Wąsów nie masz to pewne, bo to już niemodne. Ale wysoka i mocnej kości, choć nie otyła, nic z tych rzeczy. U mnie król rudo-kasztanowy, to może i ty też masz takie włosy? I jak? Zgadłam coś?
                Pzdr.
                Ing
                    • inguszetia_2006 Re: tfu, nie król, tylko cesarz! 17.03.14, 22:25
                      algaria napisała:
                      a ja to co? Tez proszę big_grin
                      Witam
                      10 buław! Kobieta - czołg;-D Człowiek stworzony do dźwigania za dużo,ale na własne życzenie. Zawsze sobie coś dobierzesz, żeby ci było ciężej i pod górę. I co gorsza, dodźwigasz i potem znowu zaczniesz od nowa to samo;-P Waleczna, nie boi się wyzwań, byle się napracować/naharować. Takie wyzwania, że nie trzeba się naharować są odrzucane jako nierozwojowe;-D Życie w ciągłej walce i poczuciu, że trzeba coś robić, nie można być bezczynnym. Na tyłku Algaria nie usiedzis. Chyba nie umiesz wypoczywać...
                      Wygląd? W 10 buław? Garb od nadmiernego dźwigactwa?;-P
                      Pzdr.
                      Ing
                        • babowa jagoda 1818:) 18.03.14, 10:10
                          wyszłas mi jako - koło fortunysmile
                          zmienna, narwana, z pomysłami i inicjatywami
                          zazwyczaj spadasz na 4 łapy i wychodzisz na swoje
                          inteligentna, bystra, majaca dryg do kierowania, podejmowania szybkich, czesto trafnych, decyzji
                          posuniesz sie rowniez do zagran nie fair, by swoje uzyskac ale raczej sie tym nie przejmujesz
                          nic nie jest cie w stanie złamac, podnosisz sie i upadasz i znow i tak bez konca
                          optymistka no
                          raczej nie jestes osoba lubiaca spokoj i zycie poukładane
                          u ciebie, musi byc ruch, zmiana i do przodu
                          jako ze koło jest okragłetongue_out, to stawiam, ze nie jestes szczupla przesadnie albo chociaz masz tendecje do szybkich zaokraglen
                          i co, tak na szybko, mi odpowiesz?
                          • jagoda1818 Re: jagoda 1818:) 18.03.14, 11:48
                            Babowa, jesteś niesamowita. To Koło Fortuny wychodzi mi nawet jako karta osobista. I tak ze mną jest, raz na wozie raz pod wozem ale jak zauważyłaś zawsze spadam na cztery łapy a moją dewizą "nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" i jak jest źle, to czekam kiedy się poprawi. Teraz też czekam, kiedy uda mi się wdrapać na wóz. Co do zagrań nie fair, to nie bardzo, bo wierzę, że to powraca, więc staram się. No i zaokrągliłam się. Lubię ruch i zmiany, jak to numerologiczna piątka ale i wszystko na swoim miejscu, no i święty spokój z książką.
                            No to co mam odpowiedzieć, jestem pod wrażeniem.
                            • babowa Re: jagoda 1818:) 18.03.14, 11:59
                              o matko, tzn, ze dzis jest ten dzien
                              co bym nie napisała- wszyscy zadowoleni :0

taa, a wydawało mi sie, ze z kartami czas sie zegnac

jagoda, ciesze sie ze sie cieszyszsmile i ze spadasz na te przysłowiowe 4 łapy
                  • babowa Re: Super! Proszę o zgodę! 18.03.14, 09:26
                    dobra, to zebuys nie plakała i włosow nie rwała zes wrozka z koziej wolki, to ci przyznam racje:0
                    tak, jestem konkretna, przyziemna( nawet nogi mam kriotkietongue_out), lubie porzadzic i po swojemu swiat ustawiac
                    jestem zauwazalna, nawet jak sie nie odzywam
                    mam wyglad , ponoc, hitlera i sprawiam wrazenie wiecznie wkoorwionej:d
                    wiem, ze umiem "zabić" spojrzeniem:d
                    jestem ( staram się być sprawiedliwa, staram sie byc tez obiektywna, zazwyczaj wszystko rozpatruja z obu stron
                    potrafie sie przyznac na forum, ze sie myliłam lub przyznac racje przeciwnkowi
                    jestem tez raczej lojalna i jesli uwazam, ze mam racje bede tkwic na swoim stanowisku sama kontra cały swiat:p0
                    czuje sie silna, choc jak ma spadki formy, to skomle u takie jednej garbatej i stawia mnie do pionu i znow moge isc lac po mordach

a wtglad?
                    no chuda nie jestem, otyła tez nie ale taki chodzacy konkret jestem
                    postawna o mnie mowiasmile
                    mam na czym siedziec i czym oddychac
                    włopsy mam całe zycie w kolorach brazu, kasztanu:d
                    teraz tezsmile
                    dziekuje pani skarbonce za wnikliwa analizetongue_out
              • inguszetia_2006 Re: Super! Proszę o zgodę! 17.03.14, 22:38
                baba_potwor napisała:
                To i mnie poproszę. Pewnie wyjdzie 10 mieczy albo jakaś inna ponura karta.
                Witam
                Pustelnik. Uciekanie od ludzi masz wpisane w życiorys. Musisz, bo się udusisz ciągle sobie tłumaczyć, że czas na ucieczkę i schowanie w skorupkę nadszedł właśnie. Typ samotnika, ale i mędrca. Wglądanie we własną naturę - to robisz ciągle i bezustannie i dużo rozmyślasz. Lubujesz się w rozmyślaniu, zwłaszcza takim metafizycznym. Głowa ciągle pracująca, na okrągło, nie ma wytchnienia. Intelektualistka, na pewno. Dobrze prosić cię o radę, bo wiesz dużo, ale trzeba zaczepić, bo sama nie wyjdziesz z inicjatywą. Wylewna też nie za bardzo;-P
                Pzdr.
                Ing
                • baba_potwor Re: Super! Proszę o zgodę! 18.03.14, 13:20
                  Trafiłaś w dziesięć smile. Towarzyskość to ostatnie, co można mi zarzucić, a nieproszonych rad nienawidzę, więc i sama nie uszczęśliwiam nimi otoczenia. Moja aktywność jest zdecydowanie skierowana do wewnątrz. Stokrotne dzięki smile.
      • algaria Re: Miejsca jakie pokazują karty 17.03.14, 21:37
        Ja na Pałac mam 3 kielichy - to pewnie ta fontanna w Kongresowej przy stripteasie..

A swoją drogą mi chodziło raczej o odpowiedź na pytanie np a w jakim miejscu gdzie spotkam ukochanego i weź tu wyczytaj np z 8 mieczy ogród, park czy cmentarz big_grin
    • inguszetia_2006 Nagietek 18.03.14, 09:06
      Witam
      Nagietek to 6 kielichów. Karta pod hasłem: "masz miękkie serce, to musisz mieć twardą d...ę";-P Wrażliwa, przywiązana do rodziny, przyjaciół, ziemi. Dobrze gotuje i potrafi zadbać o najbliższych. O siebie dba na końcu, jak to szóstka. Zawsze rozdarta, bo za dużo daje, a za mało dostaje. Ale jak już "kogoś"dostanie to zagłaszcze na śmierć;-D To, że nadobna - wiem bez kart. Bardzo przyjemna ta 6 kielichów jest. Ludzie też odbierają Nagietka jako raczej miękką niż twardą, i jako przyjazną, niż wojowniczą. Jako że to 6 kielichów to Nagietek bez uczuć wysycha na wiór. Kasa ważna, ale miłość i bezpieczeństwo psychiczne najważniejsze. Nagietek bez miłości nieszczęśliwy jest.
      Pzdr.
      Ing
      • babowa inga- oczami kart babowej :P 18.03.14, 09:16
        4 denary
        no co, babeczka przy kasie, lubiaca i potrafiaca pieniadzem obracac
        umysł scisły, logiczny, konkretna w działaniu, raczej nie lubiaca ryzyka
        na jej głowie jest sa finanse i zabezpieczenie rodziny
        dobrze miec w niej partnera w interesie, bo tak kombinuje by było, nie da sobie w kasze nadmuchac i krzywdy zrobic
        ogolnie, pieniadz ja lubi
        lubi byc widoczna, zauwazona,, choc raczej o zbytnie strojenie i kapanie ozdobkami nie posadzam, to jednak byle czego na siebie nie
        z urody raczej sniada, wzrostu sredniego, budowy normalnej
        ludek na moim obrazku ma usmiech w oczach, wiec inga tu pasuje ze swoim pozytywnym nastawieniem i zartem
        inga to dobra dziewczyna, choc lubi nieraz ostrzadełko w tyłek wsadzic
        przedewszystkim to jednak dziewczyna majac głowe i reke do pieniadza
        gdzie mieszkasz i czy nie szukasz wspolniczki?
        :d
        i co?
        jak?
        troche mi było trudno oddzielic to co sobie sama wyobrazam i jak cie widze od karcianego wizerunku
        • inguszetia_2006 Re: inga- oczami kart babowej :P 18.03.14, 09:26
          Witam
          Pięknie ci wyszło. Liczba osobowości moja to 4. Kasę lubię robić i wydawać. Ale liczba ekspresji moja to 5. Dlatego nie jestem nudna jak flaki w oleju, bo ta czwórka to daje takie ciężkie, nudne muły zaprzęgowe;-P Bravo! Czwórka z błyskiem piątki w oku;-D
          Pzdr.
          Ing
      • nagietek123 Re: Nagietek 18.03.14, 10:17
        Dziękuję Ci bardzo Inga smile
        Wszystko to prawda, choć z tym gotowaniem to przesadziłaś wink
        Obecnie nadmierne świadczenia na rzecz bliskich odczuwam jako właśnie nadmierne wink
        No i usycham bez miłości, to prawda.
        A już się bałam, że będzie 4 denary, albo jeszcze gorzej: Królowa mieczy, bo samotna i wdowa...
        Poza tym łapałam się na tym, że w ewentualnym kandydacie już na wejściu widziałam same wady...
        No to powsciągliwa bardziej będę w tych świadczeniach wink
        • inguszetia_2006 Re: Nagietek 19.03.14, 20:27
          nagietek123 napisała: A już się bałam, że będzie 4 denary, albo jeszcze gorzej: Królowa mieczy, bo samotna i wdowa...
          Witam
          A wiesz, że najpierw wyciągnęłam 10 mieczy? I pomyślałam - kobieta z przeszłością trudną i przytłaczającą, skojarzyło mi się ze śmiercią i przemocą. I potem dalej tak sobie pomyślałam, że przecież przez traumę nie można kogoś definiować. I dobrałam 6 kielichów. Dobrze, że napisałaś to, co napisałaś, bo cień 10 mieczy mnie prześladował.
          Pzdr.
          Ing
          • nagietek123 Re: Nagietek 19.03.14, 20:48
            Było dokładnie tak jak napisałaś... Ty to jesteś wróżka, żeby nie powiedzieć czarownica smile Możecie sobie z Algarią ręce podać smile Te 6 kielichów bardzo miłe są smile A tu jeszcze dziewczyny też fajne karty mi wybrały.
            • babowa Re: Nagietek 19.03.14, 20:58
              Ty to jesteś wróżka, żeby nie powiedzieć czarownica smile
              to jest wiedzma
              z duzym ale koscistym tyłkiem i krzywymi paluchami
              Możecie sobie z Algarią ręce podać smile
              taa, kijek od miotły chyba

https://i40.tinypic.com/2nstgux.png
    • inguszetia_2006 Leda 18.03.14, 09:18
      Witam
      Leda mi wyszła w Paziu mieczy. Zawsze "dziecinna" i skora do zabaw;-D Młoda duchem. Chochlik taki. Ciekawy świata i ludzi. Zawsze w ruchu i ciągu do zabaw, zwiedzania, poruszania się, zmian itd. Potrafi się zakamuflować i umie maskę na twarz założyć, nawet lubi to, bo Paź mieczy zobowiązuje. Lubi Leda książki czytać. W Paziu to oczywiste. A poza tym ciągle się waha,nie może się na nic zdecydować, bo paź mieczowy jest taki chybotliwy emocjonalnie i intencjonalnie. Zawsze zobaczy coś lepszego gdzie indziej i już spokoju nie ma. A i wygląd w paziu mieczy raczej męski, tzn. widziałam cię na zdjęciu i to będą te krótkie włosy pewnie i szczupła sylwetka. Raczej jesteś sprężysta dość, zwarta, nie przelewasz się;-D Uff... Przez ciebie spóźnię się do pracy;-P
      Pzdr.
      Ing
      • babowa pani algaria w babowej odsłonie 18.03.14, 10:01

to 4 puchary
        osoba lubiaca oddawac sie marzeniom, wspomnieniom, wyobrazeniom
        uczuciowa i spokojna
        nie do konca zadowolona z tego co ma, marzaca o zawsze ciut wiecej
        osoba zamknieta raczej w sobie, chroniaca siebie, swoje emocje
        bezruch troche, moze i rezygnacja
        dobra tam, bo bede pierniczyc 3 po 3
        :0
            • babowa nagietkowi kochanemu od babowej niecierpliwej 18.03.14, 10:36
              no to jade nagietku z tym koksemsmile

ooo, prosze pani:0
              ja tam od razu o jednym pomyslałam

rycerz buław- pani nagietek
              no co ja poradze , ze jak widze buławy to od razu mi seks do głowy przychodzi
              seks przede wszystkim
              no, nagietku miły, ty jestes ogien babka w łozku, z inicjatywna i pomysłami, goracy towar tzw:0
              narwna, gwałtowna, oddana i zgodna na wszelkie nowosci
              marzenie kobieta dla wiekszosci facetow:d

ogolnie jestes kobieta szybka, działajaca, moze chwilami porywczxa i gwałtowna, chwilami szybciej działasz niz myslisz
              dzieki temu pedowi do przodu poznajesz ludzi, rozwijasz sie
              lubisz takie zamieszanie wokoł siebie, ten ciagły ruch nawet jak cie meczy jest ci potrzebny bys czuła sie soba
              kurcze no, ja tu ciagle twoje namietnosci czuje i widze
              ogien babka, pelna zaru, chetna i aktywna w seksie

powinnas byc raczej szczupla, ten ruch , zywotnisac ci raczej nie pozwoli na zbytnie otłuszczenie
              pomocna, zyczliwa, oddana dla przyjaciól, lojalna
              ty no, koncze, bo bym tu ci zaczeła epistołe o zyciu łozkowych
              ale sie wkreciłam
              • nagietek123 Re: nagietkowi kochanemu od babowej niecierpliwe 18.03.14, 11:01
                No seks, czułość - są ważne, narwana raczej nie, ale z wyobraźnią i pomysłami, które się podobały i przyjmowane były z entuzjazmem wink. Na nowości - bez udziwnień jakiś szczególnych - też się zgadzam.
                jak mnie coś poruszy, to faktycznie działam szybciej jak myślę, poza tymi momentami rozwazna jestem. Tak, zalezy mi na rozwoju, stagnacja mnie męczy.
                raczej szczupła jestem, choć przez zimę mi sie trochę przytyło, ale jak ruszę do ogrodu, to ciut zrzucę wink
                Pomocna, zyczliwa, oddana dla przyjaciól, lojalna - dlatego zawsze miałam i mam przyjaciół smile
                Pozdrawiam serdecznie, ale mam dobry nastrój smile
              • caro-caro Re: połozyłabym reszcie ale nie wiem, czy sobie p 18.03.14, 21:53
                O ludzie... aleś mnie zażyła! Ja jestem dopiero w powijakach. Błagam uznajcie moje wypociny mało poważnie, no chyba, że trafię w sedno to od razu pomnik wink . Zrozumiałam, że mam opisać Krakuskę.
                Krakuskaa - 7 kielichów. Czyżbym miała przed sobą dziewczynę o wybujałej fantazji? Od razu skojarzenie mam z Anią z Zielonego Wzgórza. Ogromnie wrażliwa i uczuciowa, szukająca innych doznań w sferze ducha. Lubi czytać (romantyczne książki dla kobiet?). Ucieka przy każdej nadarzającej się okazji od szarej rzeczywistości. Ale mam jednocześnie uczucie, że dążenie do wyznaczonych celów ma uporządkowane i kolejno realizuje marzenia.
                Czy Krakuskaa jest może troszkę eteryczna i delikatna?
                Krakusko ciekawa jestem jaka jesteś
                • krakuskaa Re: połozyłabym reszcie ale nie wiem, czy sobie p 19.03.14, 15:17
                  smile dziękuję caro
                  ta 7 kielichów to pewnie natłok myśli w mojej głowie i natłok działań, które robię równocześnie, po drodze eliminując te, które nie są potrzebne "na już", nie marzę, nie czytam łzawych powieści, jestem praktyczna i bardzo uczynnasmilesmile.
                  Kartę dla Ciebie mam taką: Kochankowie
                  W życiu ważne są dla ciebie uczucia, ale i podejmowanie decyzji, zastanowienie się nad tym co cię otacza, masz różne dylematy, czasem kusi cię los do podejmowania decyzji z gatunku " z adrenaliną".
                  pozdrowionkasmile
                  • caro-caro Re: połozyłabym reszcie ale nie wiem, czy sobie p 19.03.14, 17:28
                    7 kielichów trudno zinterpretować inaczej niż jako marzyciela sad . Szkoda kiepsko wyciągnęłam. Za to Ty mnie zaskoczyłaś Kochankami. Nie spodziewałam się wcale tej karty, ale ona faktycznie mówi o mnie. Podejmuję decyzje sercem. Często rozum zostaje gdzieś głęboko upchnięty. Czasami niestety tych wyborów żałuję. Mam przez to twardą doopę, oj mam. Dylematy też mam bez końca... Natomiast ryzykownych decyzji nie podejmuję zwłaszcza jeżeli dotyczą istotnych spraw - jestem asekurantką sad
                    Dzięki wink Krakusko
          • algaria Jak wszyscy to i ja :) 19.03.14, 12:00
            sobie - siebie:
            8 mieczy (też pięknie) wyżej dupy nie podskoczę, dopóki się sytuacja nie unormuje będę tkwić w tym samym miejscu - choć jakbym chciała to i więzy luźne i miecze nie dookoła - także wyjść zawsze mogę - tylko czy się odważę?
            • algaria Ing 19.03.14, 12:03
              2 buław - sama nie wiesz czego chcesz, stoisz patrzysz podziwiasz.. i tęsknisz do tego co za horyzontem. Niby się spełniłaś, zakończyłaś to co mogłaś jednak zadowolona z siebie nie jesteś, nie chcesz czy nie możesz docenić tego co masz? Łażą Ci po głowie jakieś plany projekty pomysły, zbierasz o nich informacje, ale czy wdrożysz to w życie... by to sprawdzić trzeba by poczekać aż do 6 buław wink
              • algaria Leda 19.03.14, 12:05
                7 mieczy - jakoś tak mało sprytna jesteś - możesz osiągnąć te 7 mieczy a zadowalasz się 5 - wystarczy powiedzieć, przedyskutować, upomnieć się.. koniec języka za przewodnika. Musisz uważać bo ktoś chce wykorzystać Twoją dobroć i.. naiwność... Oszust jest bliżej niż myślisz Nie daj się
                • algaria Babowa 19.03.14, 12:07
                  9 kielichów - siedzi i pierdzi w stołek zadowolona i szczęśliwa. Odpoczywa po pracy i delektuje się rodziną. W sumie to lubisz odpoczywać, lenić się i... być szczęśliwą. Uśmiech, zadowolenie, patrzysz i podziwiasz to co stworzyłaś, czemu dałaś życie i natchnęłaś.. począwszy od męża, przez dzieci, mieszkanie i.. pracę, którą lubisz i która daje Ci satysfakcje (z wyjątkami wink ) Karta fajna miła serdeczna i.. kochającasmile
                  • algaria nagietek 19.03.14, 12:10
                    Moc - No kochana ujarzmisz lwa, uparcie dążysz do celu, ciężko Ci to idzie ale się nie poddajesz - jesteś silniejsza niż przypuszczasz. Piękno jest w Tobie tylko trzeba to wydobyć, seksapil, erotyzm.. Tylko nie wszyscy mężczyźni cenią silne kobiety.. oni się ich boją.. ale Ty i tak sobie poradzisz - jak nie ten to inny..
                    • algaria baba 19.03.14, 12:12
                      6 mieczy - czy Ty się nie wybierasz w podróż, zmianę miejsca a nawet emigracje? Ciągnie Cię gdzieś daleko, od wszystkiego, problemów, pracy, życia, chłopów, a jednocześnie nie możesz się oderwać od własnego miejsca.. Ta karta nie wyszła bez przyczyny - może wkrótce los Cie w drogę pchnie i wyjdziesz na tym lepiej niż przypuszczasz.
                      • algaria krakuskaa 19.03.14, 12:15
                        2 kielichów - no sama słodycz -jak nie przyjaźń to kochanie. Spokój, opanowanie, dobroć, szczęście. Piękna rozwojowa karta a przy tym o serdecznym przesłaniu.. aż zazdroszczę
                        • algaria caro 19.03.14, 12:18
                          3 buław - stoisz na rozdrożu i czekasz na impuls - ruszyć się nie gdzie jak cofnąć nie masz jak - statki w porcie odpłynęły czy dopiero przypływają? Myślisz, zastanawiasz się i tęsknisz poczekaj na dobry moment, on wkrótce nastąpi i wtedy ruszysz - teraz jeszcze dopracuj plan działania - co zrobisz jak ruszysz, gdzie pójdziesz, z kim - masz jeszcze chwile może dwie na marzenia.. Za moment nie będziesz miała na to czasu będziesz musiała działaś - delektuj się odpoczynkiem smile
                          • algaria jagoda 19.03.14, 12:21
                            Zawieszony - Wycofałaś się by spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, pomyśleć i pomarzyć. Ok ale chyba najwyższy czas zejść z drzewa i zacząć działaś - Im dłużej będziesz wisieć głową w dół tym trudniej będzie ci wrócić do zwykłej pozycji, stanąć na nogi. Chwilowy odpoczynek jest wskazany dłuższe dyndanie absolutnie. Nie ma sensu uciekać, czas stawić czoło wyzwaniom.
                            • algaria ag-at 19.03.14, 12:25
                              Król kielichów - przyjaźnie miło i miękko, wszystko aż za bardzo.. za bardzo kochasz za bardzo oddajesz się innym zatracając siebie, za grzeczna, za mądra, za miła i przez to wykorzystywana.. nie daj się bo popadniesz we frustracje i nerwy, które będziesz koić w kielichu. Trzeba być twardym nie "miętkim" - owszem dobro popłaca i powraca ale nie można dawać sobie narobić na głowę .. poza tym ten pan co się kręci to może coś wykręcić - w uczuciach pozytywnego wink
                              • ag_at5 Re: ag-at 19.03.14, 13:33
                                dzięki.
                                za za za...
                                a wydaje mi się, że jestem taka twarda. Dobrze mieć inne spojrzenie na siebie. Coś w tym jest. Właśnie znalazłam swoją starą mapę marzeń. Pana w niej nie było. Tak widzę swoją przyszłość smile
                                • ag_at5 Re: ag-at 20.03.14, 10:43
                                  Poczytałam sobie o królu kielichów. Człowiek dupa - to zapamiętałam. Jakoś tak właśnie odbieram siebie na dzień dzisiejszy. Nie piję w ogóle ale nadużywam kawę. Życie nauczyło mnie nie czekać na nagrodę za cokolwiek. Po prostu chyba lubię zasuwać. Bezczynność mnie zabija.

Dzięki dziewczyny za wszystkie rady, porady. W wolnej chwili wrzucę przepis - zapłatę smile
                          • caro-caro Re: caro 19.03.14, 17:32
                            Oj stoję stoję. Czasem porównuję się z wisielcem. Twoje 3 buławy ukazały mój stan w lepszym świetle. Może za tym horyzontem czekają mnie same miłe niespodzianki smile
                            Dzięki wink
                        • krakuskaa Re: krakuskaa 19.03.14, 15:23
                          thxsmilesmile
                          taka ładna karta mi się trafiła Algariosmile, a dla Ciebie: 3 Denary, czyli praca, praca i znowu pracasmile, spełniasz się zawodowo, być może będziesz dokształcać, lub wprowadzać projekt, a może jakiś awanssmile, na karcie, a to Boski Tarot, facet jest pochylony i skupiony totalnie na swojej pracy, część efektów jego pracy już gotowa i czeka, a jeden jest w trakcie.
                      • baba_potwor Re: baba 19.03.14, 16:21
                        Oj, jak ja bym chciała trzasnąć wszystko w kąt i wsiąść do pociągu byle jakiego... Kilka lat temu byłam blisko decyzji o zakupie domu w Andaluzji (o kilkadziesiąt kilometrów od morza można było wtedy kupić 100-120 metrów kwadratowych bez działki za śmieszne pieniądze), ale ciągle pod czaszką ten sam tekst: "a z czego ja tam będę żyć?" sad. Chciałabym być mniej ostrożna. Ale skoro mówisz, że jeszcze jest nadzieja, to Ci wierzę. Serdeczne dzięki smile.
                      • algaria Re: nagietek 19.03.14, 12:29
                        Ale za piec i pod stół nie wchodzisz gdy zadyma sie szykuje wink
                        Niech sczeznę ja i pchły moje, ale z urody to Ty do Zagłoby wcale nie podobna chyba że z moim bielmem na oku wink
                • leda-is-one Algaria dziękuje;-) 20.03.14, 05:57
                  Oj,to gorszej karty byc nie mogło??
                  Bardzo nie lubie tej karty i absolutnie się nie utożsamiam z jej energiami..
                  Widać juz cały świat przeciw mnie;-(
                  Jednak racji masz sporo.Ja sie tutaj tylko sprytem i dyplomacją/nie zawsze o zapleczu uczciwym/mogę utrzymać.
                  Fakt,oszukują i wykorzystuja,kombinowac więc i ja muszę.
                  Ta 7mka tez o nauce języka może mówic?
                  Ja chodze z kajetem,nowe słówka wpisuje,spisuje,powtarzam potem .no po prostu sie uczę-mówić,pisać i czytać po włosku.
                  Dziekuje,już sie od próśb wstrzymam, chociaz gorzej byc nie może-wyszłam na Judasza;-(
              • inguszetia_2006 Re: Ing 19.03.14, 20:06
                Witam
                Zgadza się. Ale to nie określa mojego charakteru i osoby w ogóle, tylko mnie w tym roku, raczej. Bo jestem teraz w siódmym roku osobistym;-P Dlatego jestem Nike, która się waha. Przyszły mam w ósemce, więc znowu wyjdzie ze mnie lider z jedynki, groszorób z czwórki i mistrz uwodzenia i rozpierduchy z piątki;-P
                Pzdr.
                Ing
      • leda-is-one Re: Leda 19.03.14, 06:01
        ING..no powaliłaś mnie trafnoscia..niestety.moj ojciec mawiał jak sięgałam 40tki.."kiedy ty dziewczyno spowazniejesz!"ale mawiał to z aprobatą i miłoscią w oku..

Zawsze "dziecinna" i skora do zabaw;-D Młoda duc
        > hem. Chochlik taki

Przyjaciólka moja, od pieluch prawie,mawia o mnie ze sprawiam wrazenie niefrasobliwego trzpiota,tak mnie odbieraja inni.Umię się śmiac przez łzy smutku i mimo czarnej dziury w sercu.Kamuflaż to moja specjalność,zakładam czesto maske na potrzebę chwili.Waham sie oj waham ciągle, a jak się zdecyduje na cos to zaluje i dywaguje czy inne wyjscie lepsze by nie było.
        Zwiedzać lubię bardzo.jednak nie koniecznie na własnych nogach.
        Czytam dużo,czytywałam więcej/ i nie czytam harlekinów/.
        Wygląd mój tez trafnie opisałaś,chłopieca figura,nie przelewam się/hahahah/jednak na przodzie,w górnych partiach,troszkę jest mnie za dużo,co czyni moja sylwetke dośc kobiecą.

Pocieszam sie tylko ze z cieni tego pazia nie mam wiele,tak myśle ja;-( owszem lubię intryżki,małe,misterne..ale to już jak mi ktoś mocno za pazury zalezie.

Właśnie prowadze jedną..która ma na celu mojego byłego amanta,ksiecia,króla/pożal sie boże 3w1/ukarać za bycie amantem internetowym a nie tylko moim.
        Facet nie długo pójdzie na randkę z bardzo seksowną aktorką polską,chłopina ma parcie na cudzoziemki ze wschodu jak widać,no to co poradzić?
        Pomogłam mu poznać dwie nowe...
        Kara oczywiscie polega na tym, że jak juz bedzie ugotowany/jest prawie w temperaturze wrzenia/,to dość daleko pojedzie na spotkanie i sobie poczeka nadaremnie.
        Potem na następne,jedno za mało wg mnie/?/
        Należy mu się za ten mój zmarnowany rok/ja, ta prawdziwa ja,w korespondencji z nim nadal jestem poprawny miodzik-piszemy bo "przyjaciólmi" jestesmy,tak on sądzi/.
        To tak dla przykładusmile

W nagrodę i w podziękowaniu zapodaję zagadkęsmile
        Liczyłam jeszcze na konfrontacje pazia z babowej mnie-widzeniem...
        babowasmile nie każ się prosic,ja jednak bardzo Cię prosze.

ING bardzo Ci dziekujewink i trafnosci we wszystkich przypadkach gratuluję.

ps.jestem też trójką numerologiczną i bardzo słoneczną osobą z nadania gwiazd w chwili urodzenia.
      • inguszetia_2006 Re: Miejsca jakie pokazują karty 19.03.14, 20:19
        Witam
        Gosia, masz u mnie Asa monet. Moją ukochaną kartę bramę. Jesteś człowiekiem pogranicza.
        Możesz mieć zdolności dywinacyjne. A może jesteś po prostu jasnowidzem?;-D
        Żyjesz na pograniczu, jak napisałam. W obu światach, ziemskim i nadrealnym jednocześnie, raczej bez szkody i ubytków na psychice. Choć, żeby to stwierdzić musiałabym wyciągnąć jeszcze inne karty, a nie o to chodzi. Uduchowiona na pewno i na pewno mocno uziemiona. Ale mimo to pogranicznik, który wchodzi i wychodzi ze świata do świata. Bardzo mnie zaciekawiłaś, muszę przyznać.
        Pzdr.
        Ing
          • inguszetia_2006 Re: Hm.. To może i ja:) 19.03.14, 21:35
            Witam
            Ode mnie - 10 monet. Duch wspólnoty i duch charytatywny;-P Musisz służyć innym, by poczuć się szczęśliwa i spełniona. Tak jakbyś miała jakiś dług do spłacenia. Musisz powołaniu wyjść na przeciw. Podejrzewam, że w twoim portrecie numerologicznym musi być dużo 9, albo jakaś liczba mistrzowska. To jest też karta brama, czyli zdajesz sobie sprawę z tego, czego oczekują od ciebie powiedzmy "niebiosa". Działanie na rzecz ludzkości, w praktyce to działanie na rzecz wybranej "cząstki" ludzkości.
            Pzdr.
            Ing
            • freya_v Re: Hm.. To może i ja:) 19.03.14, 21:46
              Ciekawa interpretacjasmile zgadza się z tą charytatywnością dużotongue_out ale to minus duży myślę.. Wszystkim pomóc się nie dawink
              z tą wspólnotą nie bardzo mi się zgadza bo ja straszny typ samotnika jak w pustelniku tyle że mi samej ze sobą najlepiejwink 9 w portrecie nie mam ale mam 11.. Na numerologi się bardzo nie znam ale portret kiedyś zrobiłam z ciekawościtongue_out
              • freya_v Ing 19.03.14, 21:49
                Na Ciebie asa monet wylosowałamsmile a wyczytałam w wątku że go bardzo lubisz więc mówisz i maszwink
                dzięki za kartęsmile
              • inguszetia_2006 Re: Hm.. To może i ja:) 19.03.14, 21:58
                freya_v napisała:
                Ciekawa interpretacjasmile zgadza się z tą charytatywnością dużotongue_out ale to minus duży myślę...
                Witam
                Wiesz, co? To nie ty tak myślisz, tylko tak nauczono cię myśleć. Że niby frajer?;-P Rób po uważaniu i nie oglądaj się na opinię w tej kwestii. Nie zarzucaj sobie, że robisz "za dużo'.
                Z czegoś to wynika. A za Asa dziękuję bardzo;-D
                Pzdr.
                Ing
                • algaria Freya 20.03.14, 16:08
                  Śmierć - zmieniasz się dojrzewasz przekształcasz ewoluujesz. powoli, po cichu jednak zmiany widać i czuć. Odkrywasz świat na nowo, odkrywasz siebie na nowo. Robisz selekcje w życiu i z życiem, nieuchronnie zbliżasz się do punktu zwrotnego w swoim życiu - ślub, nowa praca, nowe miejsce? Coś po czym nie będziesz taka sama i nic nie będzie takie samo - tylko przejście będzie łagodne, delikatne, powolne
                  • freya_v Re: Freya 20.03.14, 17:22
                    Algaria trafiłaś w samo sednosmile jestem teraz w takim punkcie że wszystko mi się powoli zmienia. Staram się o nową pracę a już tylko z tym wiąże się bardzo dużo, zmiana trybu życia, nowe znajomości itdtongue_out
                    w kartach dziennych do 7 kwietnia jakieś 90% to karta śmierci więc teraz prześladować mnie będzietongue_out
                    dziękuje Ci śliczniesmile mądre te Twoje kartysmile
                    na Ciebie wylosowałam moc.. Ty to masz dopiero aktywny tryb życia i siłę przebiciasmile jesteś silna nie tylko fizycznie ale i psychicznie..
                    Na dziewczyny z forum też wyciągnęłam wczoraj. Mam zapisane to napewno tutaj się podziele tylko innym razem bo czas mnie goniwink
                    • algaria Re: Freya 20.03.14, 17:50
                      Moc - nawet nie wiesz jak wielką muszę mieć siłę w sobie - zwłaszcza że mój syn dziś już 3 raz w tym roku trafił do szpitala.. ale teraz już wiem że będzie dobrze, musi być i nie poddam się.
      • algaria prognosis 20.03.14, 16:04
        Gdzieś Ty była kiedy Cie nie było?? wink big_grin

No i masz ode mnie Diabła - za skórą - jesteś do czegoś uwiązana w sposób nałogowy, i na tyle masz niską samoocenę, że uważasz iż nie dasz rady z czartem walczyć - a to nie prawda - jak byś chciała to byś się dawno z nałogu - obsesji - uwolniła. Widocznie nie chcesz skoro tkwisz - może tak ci dobrze?
        • prognosis Re: prognosis 21.03.14, 01:12
          Dużo by opowiadać, cały czas miotam się i gubię. Algario oj trafiłaś, bardzo trafiłaś... zajadam stres, a d...rośnie. Tak mam niską samoocenę i kiedyś dawałam z tym sobie radę teraz już nie tak bo wiek już nie ten i coś co z łatwością przychodziło 20 lat temu, teraz jest trudnością. Mam tą słabość, lubię sobie podjeść sad Kilkukrotnie próbowałam zejść z wagi niestety efekt jo jo. To prawda poddałam się, ale dobrze nie jest mi z tym sad
          algaria napisała:

> Gdzieś Ty była kiedy Cie nie było?? wink big_grin
          >
          > No i masz ode mnie Diabła - za skórą - jesteś do czegoś uwiązana w sposó
          > b nałogowy, i na tyle masz niską samoocenę, że uważasz iż nie dasz rady z czart
          > em walczyć - a to nie prawda - jak byś chciała to byś się dawno z nałogu - obse
          > sji - uwolniła. Widocznie nie chcesz skoro tkwisz - może tak ci dobrze?
          • algaria Re: prognosis 21.03.14, 16:00
            Kochana.. jam tez okrągła niczym księżyc w pełni, najlepsza dieta to albo MŻ albo w ogóle nie myśleć o jedzeniu.. aaa i jeszcze stres ale taki co to żołądek ściska i jedzenie nie wchodzi.
            Też bym chciał mieć urodę sprzed 23 lat i ten rozum co mam smile
            A poza tym te chude baby to wiecznie złe i sfrustrowane bo głodne chodzą, a my kluseczki pogodne i radosne bo najedzone big_grin Buziaki i nie przejmuj się figurą - w Baroku pozowałyśmy samemu Rubensowi jako te ślicznotki i Dwie Gracje wink
    • algaria Pacanów 21.03.14, 16:18
      As kielichów - róg obfitości a Koziołek Matołek miał rogi i po szerokim szukał świecie tego co jest bardzo blisko.. wink
      A wiecie że Koziołek Matołek jest naszym rodzimym pierwszym komiksem smile
      Nie byłam w Pacanowie i nie wiem czy as kielichów pasuje - czy jest tam ładnie, uroczo, są fontanny i jest radośnie? I czy jeszcze Kozy kują?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka