Dodaj do ulubionych

To co może po przesłaniu z jednej karty?

26.04.14, 14:51
Ing mnie natchnęła...
W ten deszczowy paskudny dzień, zapraszam chętnych
Wyciągnę jedną kartę z cyganów, kamieni, aniołów, bogiń, run, tarota (może być erotycznego jak ktoś sobie życzy) - na dowolny problem jaki dręczy lub ogólnie
proszę podać wybór tali (inaczej chybił trafił wink.

Idę do SPA czyli nad żelazko i za jakąś godzinkę jestem do Waszej dyspozycji smile zapraszam
Obserwuj wątek
      • algaria nagietek 26.04.14, 16:27
        Ogólne przesłanie do końca roku

Wróg - karta nie tyle przesłania co ostrzeżenia

Bądź bardzo ostrożna zwłaszcza jeśli chodzi o jakiekolwiek propozycje pożyczek, zaciągania kredytów i propozycji finansowych.
        Musisz uważać na osoby nadmiernie Ci sprzyjające, nadskakujące i takie wręcz służalcze - bo niekoniecznie ich intencje i "dobroć" będą świadczyły o dobrej woli wobec Ciebie. Bądź czujna jeśli chodzi o nowe znajomości nie zawsze ten kogo poznasz będzie tym za kogo się podaje.
        I jeszcze jedno ktoś z Twojego najbliższego otoczenia może mieć nieuczciwe zamiary wobec Ciebie.. pilnuj torebki, portfela itp

A poza tym wszystko będzie w porządku smile
      • algaria owieczka 26.04.14, 16:36
        Nie wybrałaś talii - to chybił - trafił

Tak przebiegnie rozmowa w poniedziałek Owieczki z przełożonym
        Tarot powiedział - 8 monet
        Ewidentnie sprawa służbowa - zawodowa - nie będzie miła bo i sprawy są niemiłe ciężko przebiegnie dużo pracy włożysz w tę rozmowę .. zrobi się smutno i Tobie i jemu. Nie mówię że rozmowa pójdzie źle że jakieś krzyki czy awantury - to absolutnie nie tylko rozmowa sama w sobie trudna pozostawiająca po sobie taki nieprzyjemny "smrodek". Stanowisko przełożonego w tej sprawie będzie dość gwałtowne, niespodziewane - dla ciebie konsekwencje nie powinny być bardzo złe - czy pójdzie po Twojej myśli? Zdziwisz się wink
        • owieczka_1983 Re: owieczka 26.04.14, 16:40
          Sylwuniu Ty znasz te moje zmartwienia sad kładłaś już nieraz mi karty na priv , muszę w końcu się rozmówić, czy mam zostać czy szukać szczęścia gdzieś indziej sad jak myślisz na podstawie tej karty?
              • algaria babowa 26.04.14, 17:24
                Pociągnęłam Runę na Twojego męża z firma jego do końca wakacji

Wyszła mi Runa miłości czyli GEBO - i tak oprócz tego że mąż Twój będzie Cię wielbił - ale tylko do końca wakacji to na jego sprawy zawodowe wyszło:
                Relacja z ludźmi (bo ma klienci - personel) serdeczność, empatia i bezinteresowna pomoc (oby się w tej filantropii nie rozpędził bo żyć z czegoś trzeba - mówię o was)
                Praca kariera - sukces, wyróżnienie, docenienie, satysfakcja i profity - czyli nieźle
                Finanse - darowizna, dotacja, kredyt, korzyść materialna - niby miłe tylko ze ta korzyść to nie z pracy i zapłaty a z jakiejś pożyczki

Praca będzie ludzie będą finanse też.. tylko z innego źródła
          • algaria Re: Ing 26.04.14, 18:12
            A mówiłam panuj nad soja złą stroną :p

Kwarc dymny - równowaga - odnajdziesz drogę dokonasz wyboru i dotrzesz do sedna sprawy .. Nie bądź zagubiona i zablokowana.. zbłądziłaś ale znajdziesz rozwiązanie
            Nawet runa Berkano mówi o odnowie .. masz korzystać ze swojej wewnętrznej siły i mądrości
              • algaria krakuskaa 26.04.14, 19:25
                Taki będzie wynik badań
                4 kielichów - Nie będzie najgorszy - owszem coś może nie być w porządku ale nie wszystko i jeśli dostrzeżecie ten jeden wyciągnięty kielich - czyli ten pozytyw w negatywie i się go chwycicie to będzie dobrze. Nie możesz (możecie ) pominąć szansy jaka będzie w wyniku tych badań - a łatwo ją będzie pominąć. Musicie (musisz) zwrócić na to uwagę czyli najpierw sama dobrze się wczytaj w wynik - poszukaj poszperaj i sugeruj..

Podam przykład na sobie - mam anemię Hemoglobina na poziomie 8, dużo anestezjologów odrzucało mnie z planowanego zabiegu, nie chcąc podejmować ryzyka.. ale jeden patrząc całościowo na moje badania powiedział i co z tego że HG jest na niskim poziomie, skoro nadrabia pani wielkością krwinek.. i uśpił mnie do zabiegu bez problemu..

4 kielichów to karta marzeń, karta zastoju i tęsknoty .. jakby Tarot pokazał mi Twoje odczucia
                4 to zamknięta całość ani tu dodać, ani odjąć, stanie w miejscu - dlatego bez dodatkowych badań, prawidłowy i pełny wynik będzie nie do odczytania... i nie dajcie się zastraszyć, bo według kilku anestezjologów ja powinnam zejść w czasie operacji wink.
                • krakuskaa Re: krakuskaa 26.04.14, 19:39
                  Bardzo dziękuję, myślę że ta 4 Kielichów to ja teraz i moje myśli. Czekam i się martwię, widzę szansę, to jak ten jeden kielich, no ale trzeba i tak czekać.
                  • krakuskaa Re: krakuskaa 26.04.14, 19:44
                    Poczytałam sobie o tej czwórce jeszcze no i wypisz wymaluj to ja teraz---to czekanie wpędza mnie w ten stan, no i nic innego się nie liczy, a tu ważny maj się zbliża. Trudne to wszystko jest dla mnie.
    • baba_potwor Re: To co może po przesłaniu z jednej karty? 26.04.14, 19:04
      Jeżeli znajdziesz czas, to wyciągnij mi dowolną kartę. Ostatnio mam dół jak Rów Mariański, nie mogę się skoncentrować na pracy, coś, co kiedyś robiłam w godzinę, dziś zajmuje mi cały dzień, przez co nie starcza czasu na inne sprawy, w dodatku mam poważne zaburzenia snu. Żyć się odechciewa sad.
      • algaria baba 26.04.14, 19:28
        Wyciągnęłam Ci przesłanie Archanielskie - ot taka radę

Archanioł Jofiel - Na zewnątrz - Wyjdź na dwór, zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się z naturą, by uwolnić się od napięcia i zyskać nowe, twórcze pomysły.
          • algaria Re: Caro 26.04.14, 21:23
            Mówisz i masz smile
            Wyciągnęłam dla Ciebie przesłanie z kamienia

LABRADOR - przebaczenie
            Zakończysz trudny okres w swoim życiu, możesz się spodziewać niezwykłego zdarzenia, jeśli wybaczysz to się odrodzisz Ten kamień niesie za sobą szczęście tylko musisz dostrzec nawet małe zmiany i doceniać to co Ci się trafi. Nie marnuj sobie życia mało istotnymi sprawami, nie zaślepiaj się ... możesz posiadać silne energie uzdrawiające - zacznij od siebie a dostaniesz dar ... to pewnie ten adorator
            • caro-caro Re: Caro 26.04.14, 21:49
              Hmm... a ja myślałam, że to będzie proste przesłanie. Nic tylko praca nad sobą, ale się uszlachetnię wink byle do przodu i "iść, ciągle iść w stronę słońca". Ważne, że optymistyczne i zależne spełnienie ode mnie
              Dzięki smile smile smile
            • caro-caro Re: Caro 27.04.14, 20:51
              Zapytałam się z głupia frant o tego amanta, jasna cholera!!! odezwał się gość, przed chwilą, który mnie ciągnął za warkocz we wczesnym dzieciństwie wink nieprawdopodobne!!! mamy się spotkać, co prawda służbowo, ale czuję, że to będzie bardzo przyjemny obowiązek smile
      • algaria bronxi 26.04.14, 21:28
        Zamęczasz karty o swój związek, ale spróbuje wyciągnąć Cygańską

Karta nazywa się "Nieszczęście" - ale wbrew nazwie niesie ze sobą przesłanie:

zawalanie się zmurszałych konstrukcji i starych przyzwyczajeń, oczyszczanie z błędów przeszłości, nowe możliwości i propozycje, pozytywna odmiana losu, wyzwolenie z pod wpływów destrukcyjnego partnerstwa. - czyli to co było już nie wróci - teraz czas od nowa budować relację, każde z was musi się zmienić i się zmieni.. macie szanse być razem ale tylko na nowych warunkach i zasadach.
        • bronxi Re: bronxi 26.04.14, 21:40
          Bardzo Ci dziękuję smile
          zgadza się zmieniamy się i jest zupełnie inaczej niż było - lepiej smile
          narazie napewno nie będę pytać o związek, ale byłam ciekawa czy naprawdę można wszystko zmienić jak człowiek się postara.. i można, a wtedy karty się zmieniaja, ale tak naprawdę wszystko od nas zależy czy będzie tak jak mowią karty czy sami życiem pokierujemy..
          • algaria Re: nikix 26.04.14, 22:45
            To na takie "bolączki" najlepsze są kamienie
            Na 3 miesiące..
            Magnezyt - przenikanie - na obrazku karty siedzi kobieta w ciąży..
            Przede wszystkim ćwicz swoją intuicję i słuchaj jej, bo ona w tym czasie będzie ci dobrze "radziła" Możesz mieć przeczucia i kieruj się nimi. Ludzie będą przychodzić do Ciebie po radę - zwłaszcza kobiety. W tym czasie bądź gotowa na zmiany, które wkrótce się pojawią, a które mogą odbyć się wbrew Twojej woli. Dobry życzliwy czas . Nie izoluj się mimo, że lud będzie żądny Twych rad i opieki, możesz spotkać się z jego chłodem kiedy odmówisz.. Uważaj na zawistne kobiety, które mogą się pojawić, ale takie to wyczujesz na odległość.
      • algaria re.ne 27.04.14, 12:23
        Ogólnie na najbliższe 3-4 tygodnie - to z kart cygańskich wyskoczyła mi dla Ciebie

Niespodziewana radość
        - Jest to bardzo szczęśliwa karta jeśli chodzi o sprawy materialne, poprawa sytuacji, może jakiś dodatkowy grosz wpadnie nawet nie grosz a kilka groszy. Możesz na swej drodze spotkać kogoś dobrze sytuowanego który da Ci wsparcie i może okazać się dobrym kandydatem na coś więcej niż przyjaciela.
      • algaria Księżna 27.04.14, 12:35
        Eeeeee tam podobno Wielki Krzyż nie jest taki straszny jak się kształtuje.. Jowisz i te sprawy raczej pcha do działania niż do katastrof... ale skoro masz potrzebę to Ci Boginię z przesłaniem wyciągnęłam

OSTARA - Obfitość - To wspaniały czas, by wprowadzić w czyn nowe przedsięwzięcia, realizować nowe pomysły, tworzyć nowe okoliczności.

Chyba Księżno najwyższy czas przekształcić porażki w sukcesy... Powodzenia
        • dolcevita76 dolcevita76 27.04.14, 19:29
          Witaj Algario,

jeśli można jeszcze podczepić się, to ja również poproszę jedną dowolną kartę tak ogólnie do końca roku. Dużo u mnie się teraz dzieje. Życiowe zmiany. Z góry dziękuję
          • algaria Re: dolcevita76 27.04.14, 20:25
            Przesłanie do końca roku
            Bogini
            BRIGID - Nie wycofuj się - Stań w obronie tego co uważasz za słuszne.

Broń swojego zdania, swoich racji, swojego szczęście nie odpuszczaj - wygrasz smile
              • algaria szamanka 28.04.14, 18:11
                Zastanawiałam się jaka talią powróżyć..

Powiem Ci że znów sięgnęłam do Bogiń i wyszła mi
                SEDNA - nieograniczone źródło - Nie zabraknie Ci niczego dziś, ani w przyszłości..

Czyli nawet jeśli ta miłość się posypie - czego Ci nie życzę - to i tak będziesz kochała i będziesz kochana smile
      • algaria Leda 01.05.14, 22:04
        To jest sprawa na rozkład, a nie na jedna kartę, ale skoro prosisz
        to z Cygańskich wyciągnęłam - Jaki będzie wynik poczynionych kroków

WIADOMOŚĆ - wyjaśnisz nieporozumienie i osiągniesz sukces prawie bez wysiłku smile
        • leda-is-one Re: Leda 02.05.14, 06:25
          Algaria, bardzo dziękuje za wyrozumiałośćwink
          /kłania mi się umiejętność zadawania pytań/
          Dziękuje Ci za wróżbę,pozytywną wróżbę.Sprawę wyjaśniłam telefonicznie i pisemnie.
          Powinno być dobrze.Dlatego wystarczy jedna karta.Obyś miała racjewink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka