Dodaj do ulubionych

Anioły na nowy rok, zapraszam

31.12.14, 20:38
Jak ktos ma ochotę na wróżbę noworoczną z Aniołami, to się zapisujcie.
Macie do wyboru- wylosowany cytat z przesłaniem z ksiązki, która po to między innymi została stworzona tzn. do tego rodzaju wróżb, albo Anioł na pytanie o pozytywne energie, które nadejdą w 2015 roku. Jak ktos chce, moge wyciągnąć nie tylko te pozytywne, ale tez wyzwania i trudności tego roku.
Bez konkretnych pytań tym razem. Proszę zaznaczcie tylko, co Was interesuje. Pozdrawiam smile
Dzis oczywiście nie ciagnę wink W Nowym Roku. Bawcie sie wszyscy fajnie i szczęsliwego Nowego Roku smile
Obserwuj wątek
   • rozmaryn_1 gosia 01.01.15, 18:20
    Pozytywne energie na rok 2015- Anioł Intuicji (przewidywanie, podświadomość, sny). Dobry rok na zajecie się ezoteryką, wróżeniem, jesli Cie to interesuje. Zwracaj uwagę na swoje sny, podszepty intuicji, staraj sie wsłuchać w swoje serce i słuchać, co mówią do Ciebie inni w swym sercu. Lepiej zrozumiesz intencje własne i cudze. Przy podejmowaniu decyzji, zawsze kieruj się uczuciem, a na pewno dobrze wybierzesz smile
    Wyzwania i trudności- Anioł Miłosierdzia (przebaczenie, zrozumienie, współczucie). Czeka Cię lekcja pozbywania się starych i nowych żali skierowanych w stronę ludzi a może Boga. Czas pozegnać sie z toksyczna przeszłością, która nie pozwala Ci iść naprzód, spojrzenia na ludzi jak na nauczycieli, którzy pojawili się w Twoim życiu, żebyś nauczyła się radzić sobie z negatywizmami. Nie obrazaj się tez zbyt szybko i nie wypominaj innym starych błędów.
   • rozmaryn_1 algaria 01.01.15, 18:21
    Słodki Anioł Pojednania (pokój, pogodzenie, spotkanie) na rok 2015 smile
    Jest naprawdę słodki i potrafi sprawiać cuda w kontaktach z innymi ludzmi. Pomaga odnalezc się ludziom, którzy tęsnia za soba, odszukać zaginionych, przywrócic kontakty z osobami, które czuły sie kiedykolwiek wcześniej odtrącone, pomaga pogodzić się ze sobą i z ludzmi. Harmonizuje energie, łagodzi konflikty i sprawia niesłychanie wiele radości w kontaktach z ludzmi. Przynosi ulgę po trudnych sytuacjach. smile
   • rozmaryn_1 pinia 01.01.15, 18:22
    Ty szczęściaro smile Masz Anioła Spełnionych Marzeń (życzenie, pragnienia, intencje).
    Z pewnością spełni się jakieś Twoje marzenie w tym roku, nie trać więc wiary w swoje marzenia i pielegnuj je, bo może bedzie trzeba wykazać się cierpliwością. Jednak Anioły doprowadzą Cie do celu. Nie zapominaj tez, że z punktu widzenia Aniołów ludzkie marzenia są ulotne i zmienne i kiedy spełnisz jakieś swoje marzenie, pojawi się nowesmile
    • pinia1214 Re: pinia 01.01.15, 18:51
     Wrózko, wprawiłas mnie w dobry nastrój.smile)) i wlałas w moje serce wiarę. Az nie wierze ze moze się do mnie też szczesie usmiechnąc.
     Twoje zdrowie Rozmarynkosmile)
   • rozmaryn_1 baba_potwor 01.01.15, 18:24
    Babo, Pozytywne energie- Anioł Nawrócenia (łaska, poprawa, przemiana). Masz szansę w tym roku całkowicie odmienić siebie i swoje życie, relacje z innymi. Wszystkie sprawy, które dotąd sprawiały Ci trudności, a czułaś w głębi serca, że są spowodowane niewłaściwą Twoją postawą, zaczną się teraz rozwiązywać. Możesz liczyć na pomoc anielską we wszystkich pozytywnych przemianach, jakie rozpoczniesz. Wszystkie złe nawyki, przyzwyczajenia, niesprzyjajace Ci nawyki myślowe również mogą zacząc znikać z Twojego życia jak za dotknięciem czarodziejskiej rózdzki (lub anielskiego skrzydła). To karta Łaski, dostaniesz pomoc z góry, bo tego życzy sobie Bóg, a jego nic nie powstrzyma. To Anioł, który wnosi optymizm i radość, otaczaj się kolorem pomarańczowym, to mu pomozesz w pracy nad Tobą i Twoim życiem smile
    Wyzwania i trudności- Anioł Harmonii (równowaga, opanowanie, zgodność). Mogą wyjśc na jaw Twoje kompleksy, niska samoocena, brak równowagi emocjonalnej. Trzeba abys bardziej pokochała i polubiła siebie, również swój wygląd. Anioł ten stara się też pomóc przy blokadach seksualnych, dwa razy trafił Ci się Anioł, który ma związek z czakrą sakralną! Może przyniesie Ci namietnego kochanka, ale najpierw musisz polubić siebie smile
   • rozmaryn_1 ninkasz 01.01.15, 18:25
    Pozytywna energia- Anioł Troski (opieka, czuwanie, poświęcenie). Możesz zajść w ciążę, albo skupić się na dziecku już narodzonym, niekoniecznie swoim. To Anioł, który troszczy sie o najmłodszych, utrwala więzi miedzy nami i dziećmi, odkrywa radość z przebywania z dziećmi. Zwraca nam uwagę na to, co w życiu naprawdę liczy się najbardziej i zachęca do większego zaangażowania się w te sprawy.
    Wyzwania i trudności- Anioł Nadziei (tęsknota, wyczekiwanie, optymizm). Mogą ujawnić się skrywane lęki, depresja, koszmary senne, które beda jedynie snami uwalniajacymi, a Ty mozesz się ich wystraszyć i zle zrozumieć. Twoja podswiadomość może wysyłać Ci mylne sygnały, nie wierz intuicji, bo w tym stanie nie będziesz miała z nią kontaktu. Mozesz czuć się odizolowana od energii wyzszych, staraj się więc oczyszczać serce i umysł, kontaktuj się z naturą, staraj się patrzeć z optymizmem, bo strach to tylko stan umysłu przypominający chmurę wiszącą nad nami i zasłaniającą słońce, jednak wiatr ją przegoni i znów wyjdzie słońce smile
  • nikix Re: Anioły na nowy rok, zapraszam 31.12.14, 22:26
   Ja poproszę o cytat smile Cokolwiek Ci nie wyjdzie.
   Kiepsko mi się ten NR zaczyna. Zamiast na imprezkę, kołderka, TV i antybiotyk sad
   Ale podobno, co się źle zaczyna to się dobrze kończy. I na to liczę.

   A przy okazji wszystkiego najlepszego w NR - Rozmarynku. Spełnienia marzeń i wielu miłych niespodzianek wink
    • rozmaryn_1 sabina 01.01.15, 19:39
     Dobre energie na ten rok- Anioł pracy (wytrwałość, wysiłek, rozwój). Na pewno nie bedziesz w tym roku bezrobotna z takim Aniołem smile Ale tez bedzie Ci on przypominał o tym, że i odpoczynek jest ważny. Mozesz zrobić wiele dobrego dla innych, bo w rozumieniu Aniołów naszą główną pracą jest pomaganie innym. Masz szansę zdobyć pracę swoich marzeń, pracę do której jesteś stworzona i powołana. Karta ta mówi, że czasem trzeba dochodzić małymi kroczkami do celu, ale uaktywni się w Tobie ta rezerwa sił, o której nie wiedziałaś. Jeśli czułaś się zmeczona swoją pracą, to teraz poczujesz przypływ sił. Karta ta symbolizuje każdy wysiłek włożony w wartościowa sprawę dla dobra siebie i innych.
     Trudności i wyzwania- Anioł Spełnionych Marzeń (życzenia, pragnienia, intencje). Uważaj, abys nie traciła celu z oczu, nie traciła wiary w swoje marzenia, bo mogą wydać się nieosiągalne lub oddalające się w czasie. Bądz ufna, a może okaże się, że Twoje marzenia się zmienią i to czego pragnęłaś, okaże się już niepotrzebne i zrobi miejsce nowemu marzeniu. Nie trzymaj się więc kurczowo idei, jesli przestała być aktualna lub ważna.
      • rozmaryn_1 Re: sabina 02.01.15, 22:01
       Sabino, Anioła Stróza masz jednego (lub dwóch) od urodzenia aż do śmierci. Nie ma tu zadnego tasowania, zamieniania się czy cos w tym stylu.
       Gdy kiedys zapytałam mego Anioła Stróża o jego imię, powiedział mi nie tylko imię, ale również zdradził mi, że jest ze mną przez wszystkie moje ziemskie wcielenia. Może tak jak my się przywiązujemy do ukochanych osób, tak Anioły przywiązują się do nas.
       Gdy o to poprosisz, lub same Anioły uznają, że jest Ci potrzebna dodatkowa pomoc Aniołów specjalizujących się w określonym temacie, to ja dostaniesz. Ale tak jak na ziemi budzą takie sytuacje niezdrowe emocje, tak po tamtej stronie nie ma tego problemu. Na ziemi człowiek by powiedział- : "zostaw! ta dusza jest moja!" "- niezdrowa zazdrość. Tam jest inaczej, Anioł Stróż dostaje dodatkową pomoc i tak też to traktuje, bez zbędnych negatywnych emocji.
       Tam jest wdzieczność i wspólpraca, więc możesz śmiało prosić o co chcesz smile
   • rozmaryn_1 nikix 01.01.15, 18:26
    Proszę kochana cytat dla Ciebie od Aniołów, rozdział- "złość" czyli dotyczy tej emocji właśnie:
    "Jesteśmy tu, by pomóc Ci sprowadzić twój taniec życia i wszystkie twoje relacje z powrotem na poziom boskiego porządku i współbrzmienia. Właśnie teraz rozejrzyj się wokół za pomocą swoich wewnetrznych oczu, a uswiadomisz sobie, że my, anioły, płyniemy z tobą w doskonałej harmonii niczym piękna ławica ryb. "
    • nikix Re: nikix 01.01.15, 19:53
     Dziękuję Ci Rozmarynku za cytat smile
     Strzał w 10, bo rzeczywiście muszę się wyciszyć i pozbyć negatywnych emocji, w tym złości.
     Pomyślę nad jakąś medytacją.
    • rozmaryn_1 kashaa 01.01.15, 19:35
     Dobre energie na ten rok- Anioł Dobrobytu (pieniądze, stabilizacja, zabezpieczenie). Może przyjdzie Ci do głowy świetny pomysł na zarobienie pieniedzy, a może spłynie na Ciebie dostatek z nieoczekiwanego zródła. Wzrośnie też Twoja pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa i ogólnie czeka Cię stabilny rok.
     Trudności i wyzwania- Anioł Spełnionych Marzeń (życzenia, pragnienia, intencje). Uważaj, abys nie traciła celu z oczu, nie traciła wiary w swoje marzenia, bo mogą wydać się nieosiągalne lub oddalające się w czasie. Bądz ufna, a może okaże się, że Twoje marzenia się zmienią i to czego pragnęłaś, okaże się już niepotrzebne i zrobi miejsce nowemu marzeniu. Nie trzymaj się więc kurczowo idei, jesli przestała być aktualna lub ważna.
     Drugi Anioł jak u Sabiny, więc pozwoliłam sobie skopiować komentarz.
   • rozmaryn_1 agat 01.01.15, 19:34
    dobre energie na styczeń- Anioł Pokory (skromność, cierpliwość, milczenie). Anioł ten pomoże Ci zaakceptować to, czego nie możesz zmienić, bo nie masz na to wpływu. Pomaga odpuścić sobie nawet w trudnych sytuacjach. Bedziesz więcej słuchać niż mówić i to okaże się najbardziej korzystne dla Ciebie. Gdy odpuscisz sobie to, czego zmienić się nie da, bedziesz mogła zająć się tym, na co masz wpływ smile To taki czas, gdy trzeba się uzbroic w cierpliwość, ale z tym Aniołem, to bedzie łatwe.
    • rozmaryn_1 nagietek 01.01.15, 19:37
     Anioł wszelkiej Odnowy (zmiany, nowości, przeobrażenia). Będzie to rok przemian, które mają zrzucić z Ciebie to, co nie pozwala Ci czuć się wolną i swobodną. Pojawią się nowe doświadczenia, nowi ludzie, wyjdziesz z "klatki" swoich dotychczasowych poglądów. Poczujesz się odnowiona duchowo, fizycznie i emocjonalnie. Manipulacje i toksyczne wpływy z zewnątrz przestaną mieć dostęp do ciebie. To czas uzdrowienia i oczyszczenia. Jakiś etap się kończy, a zacznie drugi, Anioł ten chwyci Cię za rękę i przeprowadzi z jednego etapu w drugi. Pomoże odrzucić Ci strach przed zmianami. Skończył się czas wegetacji, obojetnie jakiej sfery mogłoby to dotyczyć smile
   • rozmaryn_1 bronxi 01.01.15, 19:36
    Dobre energie- Anioł Miłości (dobro, czułość, partnerstwo). Anioł ten pomaga przezwyciężyć blokady, które nam utrudniają milosne relacje, dodaje odwagi w wyrażaniu swych uczuć i pomaga odnalezc się w miłości, partnerstwie, zwiększa zainteresowanie stroną seksualną życia. Na pewno bedzie to piekny rok wypełniony miłością smile
    Trudności i wyzwania- Anioł Dojrzałości (doswiadczenie, powaga, wynagrodzenie). Może jesteś śmiertelnie powazna i to sprawia, że nie czujesz pełnej radości? A może sądzisz, że na pewne rzeczy juz dla ciebie za pozno, że za stara na to jesteś, blokują Cię przeszłe doświadczenia? Czas pogodzić się z tym, że owszem, masz te doświadczenia i dzieki nim mozesz dużo bardziej docenić dobro, które Cie spotyka. Teraz mozesz wykorzystać szanse, których, kiedys nawet byś nie dostrzegła! Dojrzałość ma pomóc Ci w radowaniu się życiem, a nie przytłaczać i dusić dobre uczucia.
    • bronxi Re: bronxi 02.01.15, 07:26
     Nic dodać,nic ująćsmile
     Jestem poważna i często mi mówią, że czasem, aż za poważna.
     Owszem czasem mówię i myślę, że na nie które rzeczy jestem za stara, eh jak te Twoje Anioły mnie znają smile
     Fajnie wyszło i z tą miłością powiało optymizmemsmile
     Dziękuję Ci Rozmarynie i życzę wszystkiego co dobre w Nowym Roku smile
   • rozmaryn_1 ziajka 02.01.15, 14:12
    Pozytywne energie- Anioł Odpowiedzialności (ostrożność, rozwaga, konsekwencja). Bedzie to rok sporych osiągnięć i uznania, jakie może spłynąć na Ciebie dzięki Twojej konsekwencji i rozwadze w podejmowaniu decyzji. Uda Ci się coś w końcu zakończyć, nad czym pracowałaś z pewnością od dawna. Wziełaś na siebie jakieś zobowiązania, od których zależy wiele, jest to ważne dla Ciebie i innych i oto w końcu zblizasz się do ukończenia tego dzieła, czymkolwiek ono jest.
    Wyzwania i trudności- Anioł Twórczości (talent, kreatywność, wyobraznia). Możesz mieć uczucie, jakby czegoś Ci brakowało do realizacji celów, stracić wiarę w swoją kreatywność, talent, możesz odczuwać faktycznie brak pomysłow, inspiracji, trudności ze znalezieniem rozwiązania tej sytuacji, mozesz czasem czuć się przeciętna i utracić poczucie swojej wyjatkowości. Nie zapominaj więc, że to tylko wyobraznia, że to chwilowa niemoc i staraj się otworzyć na piekno, które Cię otacza, a inspiracja sama spłynie na ciebie.
    • ziajka.a Re: ziajka 02.01.15, 18:11
     O jejku jak ładnie smile ślicznie dziękuje rozmarynie smile przyznam szczerze , że bardzo fajnie Anioły pokazały co przede Mną, bardzo dobrze się to ma do Mojej sytuacji smile Pozdrawiam
    • rozmaryn_1 niki7 02.01.15, 14:15
     Pozytywne energie - Anioł Zaufania (bezpieczeństwo, zawierzenie, pozwolenie). Pojawią się ludzie i zdarzenia, które bedą dla Ciebie dowodem na to, że warto ufać, że świat ma w sobie piekno, ludzie są dobrzy i tak naprawdę nikt nie chce Cię skrzywdzić ani zranić. Masz w sobie wewnetrzne światło, które przyciąga do Ciebie innych i oni ufają Tobie, Ty mozesz tez im zaufać. To czas kiedy ufność jest wazna, aby zakończyć ważne sprawy, przestać się bać przyszłości, zranienia, bedziesz bezpieczna i mozesz swoje problemy oddać Aniołom, one je oczyszczą ze strachu. To karta również powołania do stanu kapłaństwa.
     Wyzwania i trudności- Anioł Nadziei (tęsknota, wyczekiwanie, optymizm). Mogą ujawnić się skrywane lęki, depresja, koszmary senne, które beda jedynie snami uwalniajacymi, a Ty mozesz się ich wystraszyć i zle zrozumieć. Twoja podswiadomość może wysyłać Ci mylne sygnały, nie wierz intuicji, bo w tym stanie nie będziesz miała z nią kontaktu. Mozesz czuć się odizolowana od energii wyzszych, staraj się więc oczyszczać serce i umysł, kontaktuj się z naturą, staraj się patrzeć z optymizmem, bo strach to tylko stan umysłu przypominający chmurę wiszącą nad nami i zasłaniającą słońce, jednak wiatr ją przegoni i znów wyjdzie słońce. Tą karte masz jak ninkasz, wiec skopiowałam.
   • rozmaryn_1 rene 02.01.15, 14:13
    Pozytywne energie- Anioł Madrości (wiedza, nauka, rozsądek). Rok ten przyniesie Ci nową wiedzę, która będziesz pochłaniąć szybko i łatwo, możliwe, że wrócisz do szkoły, na studia, bedziesz robic jakieś kursy. Cała ta wiedza przyda Ci się potem i pomoze Ci się dalej realizować. Anioły wiedzą, czego pragniesz i jakiej wiedzy potrzebujesz, aby spełnić swoje marzenia, więc daj się im poprowadzić. Otrzymasz dostep do wszystkiego, co okaże się ważne i przydatne. Mozesz liczyć na poprawę pamieci, koncentracji, możesz też nauczac innych, jesli masz takie kwalifikacje. Czeka Cię samorealizacja i zaspokojenie potrzeb umysłowych smile
    Trudności i wyzwania- Anioł Wszelkiej Odnowy (zmiany, nowości, przeobrażenia). Może boisz się zmian, a może tak mocno trzymasz się swoich pogladów i przekonań, że brak Ci elastyczności, a bedzie Ci ona potrzebna, bo nadchodzi czas zmian i rozwoju. Aby się dalej rozwinąć, musisz się otworzyć, otworzyć umysł i serce, wyrzucić strach i obawy, zamknąć stary rozdział w swoim życiu i nie trzymac się kurczowo tego, co osiągnęłaś dotychczas. Utknęłaś, ale czas ruszyć dalej smile
   • rozmaryn_1 inguszetia 02.01.15, 14:14
    Proszę cytat dla Ciebie z rozdziału "niedoceniony", który mówi o tym uczuciu.
    "Pragnąc braterstwa na ziemi ze swym świętym Stwórcą, w tej chwili istotnie podążasz we właściwym kierunku. Znajdziesz bowiem Boga w bijącym sercu twoich porywaczy, będącymi tak naprawdę twymi braćmi i siostrami w ludzkim ciele. Nie musisz się niepokoić, że ten, a nie tamten, znajduje się przez pomyłkę z tobą. Jesteśmy tu wszyscy z tobą w pełnym radości kręgu celebracji i prosimy, abyś przyłączył się do nas dla uczczenia światła, które opasa cię w zachwycie."
   • rozmaryn_1 maja 02.01.15, 14:16
    Pozytywne energie - Anioł Zaufania (bezpieczeństwo, zawierzenie, pozwolenie). Pojawią się ludzie i zdarzenia, które bedą dla Ciebie dowodem na to, że warto ufać, że świat ma w sobie piekno, ludzie są dobrzy i tak naprawdę nikt nie chce Cię skrzywdzić ani zranić. Masz w sobie wewnetrzne światło, które przyciąga do Ciebie innych i oni ufają Tobie, Ty mozesz tez im zaufać. To czas kiedy ufność jest wazna, aby zakończyć ważne sprawy, przestać się bać przyszłości, zranienia, bedziesz bezpieczna i mozesz swoje problemy oddać Aniołom, one je oczyszczą ze strachu. To karta również powołania do stanu kapłaństwa.
    Niki7 tez miała tego Anioła, więc skopiowałam od niej.
    Wyzwania i trudności- Anioł Odwagi (przebojowość, pewność siebie, moc). Trzeba abyś nabrała więcej pewności siebie, uwierzyła w siebie i w swoje marzenia, wiecej odwagi trzeba Ci w kontaktach z ludzmi. Czasem trzeba zburzyc mur wokół siebie, żeby ktoś mógł zaistnieć w naszym życiu. W każdej sferze życia przyda Ci się ta energia, zbieraj siły i uaktywnij swoją wewnetrzną moc smile
   • rozmaryn_1 sylwunka 02.01.15, 14:17
    Pozytywne energie- Anioł Odpowiedzialności (ostrożność, rozwaga, konsekwencja) jak u ziajki.Bedzie to rok sporych osiągnięć i uznania, jakie może spłynąć na Ciebie dzięki Twojej konsekwencji i rozwadze w podejmowaniu decyzji. Uda Ci się coś w końcu zakończyć, nad czym pracowałaś z pewnością od dawna. Wziełaś na siebie jakieś zobowiązania, od których zależy wiele, jest to ważne dla Ciebie i innych i oto w końcu zblizasz się do ukończenia tego dzieła, czymkolwiek ono jest.
    Trudności i wyzwania- Anioł Pojednania (pokój, pogodzenie, spotkanie). Trzeba bedzie powstrzymać swoje emocje w kontaktach z innymi ludzmi, bo bedzie łatwo o konflikt, który może się przedłużyć i pogłebić przez brak zrozumienia. Spróbuj zachować równowagę nawet w trudnych sytuacjach. Postaraj się byc szczera wobec siebie i innych, mozliwe ze czeka Cie trudne pogodzenie się ze sobą lub z innymi osobami. Okazuj sobie i innym szacunek, a łatwiej bedzie zazegnać konfliktowe sytuacje. Mozesz tez stracić kontakt z osobami, na których Ci zależy niezalęznie od Ciebie czy od Twoich starań. Ktoś może zapomnieć o Tobie, albo Ty o kimś. Bedziesz musiała się natrudzić, aby ważni dla Ciebie ludzie nie zniknęli z Twojego zycia. Na szczęście to chwilowe energie, a spotkania po takich przerwach będą jeszcze wspanialsze. Czasem znikamy z czyjegoś życia, bo mamy coś ważnego do zrobienia, ale w duszy się kontaktujemy. Mozesz wsłuchać się w czakrę serca tego, kogo szukasz, a usłyszysz co do ciebie mówi.
   • rozmaryn_1 iza 02.01.15, 14:18
    Pozytywne energie- Anioł Odpowiedzialności (ostrożność, rozwaga, konsekwencja ) jak u ziajki. Bedzie to rok sporych osiągnięć i uznania, jakie może spłynąć na Ciebie dzięki Twojej konsekwencji i rozwadze w podejmowaniu decyzji. Uda Ci się coś w końcu zakończyć, nad czym pracowałaś z pewnością od dawna. Wziełaś na siebie jakieś zobowiązania, od których zależy wiele, jest to ważne dla Ciebie i innych i oto w końcu zblizasz się do ukończenia tego dzieła, czymkolwiek ono jest.
    Wyzwania i trudności- Anioł Szczęścia (sukces, powodzenie, spełnienie). Czyzbyś należała do osób, które nie wierzą w swoje szczęście, albo co gorsze- wyobrażają sobie prześladującego pecha? Może brak Ci wiary w siebie i w swój sukces, a może za mało się angażujesz w realizację swoich marzeń? Wierz mi, los będzie Ci sprzyjał, ale popracuj nad swoim optymizmem, przestań wyobrażac sobie klęskę w sprawach, na których Ci zalezy. Nie przyciagaj do swego życia tego, czego nie chcesz. Poczuj radośc i pewność siebie i z tym uczuciem myśl o tym, czego pragniesz, a Anioły Cię uszczęśliwia smile
     • rozmaryn_1 leda 02.01.15, 14:22
      Cytat dla Ciebie- rozdział "poszukiwanie pracy"
      "piekny aniele ziemski, dostrzegasz u siebie powołanie i wcale się nie mylisz. Rzeczywiście masz misję! A Ten, Który cie woła, zaprasza cie jeszcze dalej łagodnie zapewniając, że masz wielki powód, by się radować. Nie popełniaj błędu poszukując go na zewnątrz; mieści się on bowiem w tobie, nawet teraz. Twoja wspaniała praca zaspokaja potrzeby na wiele sposobów, a ty, szukając świętej łaski w poślednich miejscach, nie znajdziesz jej pod ukrytymi nakryciami. Jego swiatło bowiem promienieje lśniąco wewnątrz każdego z nas- odwracajacego się, by odważnie spojrzeć w ów blask."
    • rozmaryn_1 q18 02.01.15, 14:21
     Pozytywne energie na ten rok dla Ciebie- Anioł Intuicji (przewidywanie, podświadomość, sny). Dobry rok na zajecie się ezoteryką, wróżeniem, jesli Cie to interesuje. Zwracaj uwagę na swoje sny, podszepty intuicji, staraj sie wsłuchać w swoje serce i słuchać, co mówią do Ciebie inni w swym sercu. Lepiej zrozumiesz intencje własne i cudze. Przy podejmowaniu decyzji, zawsze kieruj się uczuciem, a na pewno dobrze wybierzesz. Tak jak u Gosi.
     Wyzwania- Anioł Mądrości (wiedza, nauka, rozsądek). Albo bedziesz musiała się czegoś waznego nauczyć, ale nie masz na to ochoty, lub coś rozprasza Twoją energię i brak Ci systematyczności, w takiej sytuacji Anioł ten bedzie Cię zachecał do zmobilizowania się. Czasem jednak ostrzega on przed snobizmem i pogardzaniem ludzmi niewykształconymi albo gorzej wykształconymi od Ciebie. A moze spotkasz kogoś, kto jest właśnie takim snobem i bedzie chciał obnizyć Twoje poczucie wartości na tym tle. Pamietaj, że w oczach Boga jesteśmy wszyscy jednakowo wazni, wyjątkowi i każde życie ludzkie jest inne, inne są doswiadczenia i możemy się bardzo róznić miedzy sobą , a jednocześnie jestesmy całością. Szanuj siebie i innych, dla Boga liczy się bardziej nauka miłości na ziemi niż nasze wykształcenie smile Są zawody wzgardzone, a tymczasem pomocnicy anielscy w ludzkiej postaci w nich pracują wink
   • rozmaryn_1 caro-caro 02.01.15, 14:20
    Coś mi czesto wychodzi ten Anioł, widocznie tak ma być. Wsparcie otrzymasz od Anioła Odpowiedzialności (ostrożność, rozwaga, konsekwencja). Bedzie to rok sporych osiągnięć i uznania, jakie może spłynąć na Ciebie dzięki Twojej konsekwencji i rozwadze w podejmowaniu decyzji. Uda Ci się coś w końcu zakończyć, nad czym pracowałaś z pewnością od dawna. Wziełaś na siebie jakieś zobowiązania, od których zależy wiele, jest to ważne dla Ciebie i innych i oto w końcu zblizasz się do ukończenia tego dzieła, czymkolwiek ono jest.
    • caro-caro Re: caro-caro 02.01.15, 17:11
     Droga Rozmarynko dziękuję smile
     Już wiem, że czeka mnie ważny rok, czuję to. Jakieś sprawy mają dobiec końca, a ja muszę być konsekwentna, wytrwała i powinnam trzymać rękę na pulsie. Nie wiem czego to może dotyczyć i przypuszczam, że w trakcie lub nawet już po wszystkim zorientuję się o co chodziło wink Wszystko będzie dobrze tylko dlaczego ja zawsze wątpię? Mam stracha w gaciach, że nie podołam, niestety.
     Jestem wdzięczna. ściskam smile
  • agalma10 Re: Anioły na nowy rok, zapraszam 04.01.15, 01:51
   Rozmarynku, czy ja też mogę? bardzo proszę, jeśli jeszcze nie za późno, o kartę - przesłanie na to, co pozytywne, i na to, co trochę mniej, co będzie wyzwaniem i trudnością w moim życiu w tym roku. Życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Rokusmile I samych dobrych wróżbsmile
   • rozmaryn_1 funnylittlething- cytat 07.01.15, 23:04
    Oto cytat dla Ciebie z rozdziału "zazdrość":
    "Teraz bowiem dostrzegasz złudną naturę wyobrażeń, że jeden mógłby mieć wiecej od drugiego. W istocie nie ma nikogo innego, jak tylko ty. Nikt, tylko jedna dusza, która promienieje w fasetowanych iskrach blasku płynącego z jednego klejnotu, którym jest Bóg. A on nie mógłby nikogo kochac bardziej niż ciebie! Obdarowuje cie swym całym królestwem miłości, słodki cudzie, którym jesteś. Zasłużyłeś na klucze do Jego lśniącej krainy.Nikt nie jest w stanie wyrwać ich z twojego uścisku wyjąwszy ciebie samego. Jedynie ty decydujesz o niedostatku i kompromitacji. Powstrzymujesz swe potrzeby tylko z własnego wyboru, by cierpieć w niedoli. "
  • rozmaryn_1 perl, franceska, agalma 07.01.15, 12:25
   Dziewczyny, prosze, abyście potwierdziły, że tu zagladacie i czekacie na wróżbe, to Wam wylosuję. Nie kojarze waszych nicków i biore pod uwage, że moze juz was tu nie bedzie, bo długo się nie odzywałam. Pozdrawiam.
    • rozmaryn_1 perl 08.01.15, 16:51
     Pozytywne energie na rok 2015- Anioł Pocieszenia (wsparcie, wysłuchanie, komplement).
     Cos z przeszłości albo z terazniejszości, albo dopiero się wydarzy,co sprawi, że poczujesz się zraniona, moze odrzucona, może masz "zlamane serce". Anioły spieszą Ci na pomoc i w tym roku możesz byc pewna, że spotkasz na swej drodze ludzi, którzy otoczą Cie tak wspaniałą energia, ze poczujesz się znów bezpieczna, kochana i piekna. Czekaja Cię kontakty z ludzmi zyczliwymi i serdecznymi, gotowymi ofiarowac Ci przyjazn i zaakceptować cie taka, jaka jesteś.
     Trudności i problemy- Anioł Harmonii (równowaga, opanowanie, zgodność).
     Bedzie ci trudno uwierzyc w siebie i w to, że naprawdę zasługujesz na szacunek, miłość, zaakceptować siebie. Choćby cie wszyscy zapewniali dookoła, że jesteś wspaniała, to na nic to, jeśli ty sama utkwisz w negatywnym mysleniu o sobie. Bedzie trzeba odrzucić kompleksy i zle wyobrażenia o sobie, może to budzić w tobie niepokój i nerwowość, ale cały świat ziemski i anielski bedzie próbował nauczyc cie wiekszej miłości do siebie samej smile
     • perl-a80 Re: perl 09.01.15, 19:24
      Dziękuję bardzo za anioły na ten rok, fakt mam te złamane serce, więc mili ludzie na mojej drodze to będzie taki balsam smile pozdrawiam
   • agalma10 Re: perl, franceska, agalma 08.01.15, 01:16
    Rozmarynie, rozumiem... nie udzielam sie, ale jestem z Wami od samego poczatku forum 'przeoryszy Algarii'. Cos tam zaczęłam też pisywać. Zrozumiem, jeśli to mało, wciąż jednak proszę... pozdrawiam Rozmarynkusmile
    • rozmaryn_1 agalma 08.01.15, 16:55
     Stawiam każdemu, kto się zglosi bez wzgledu na to, czy jest pierwszy raz czy się codziennie udziela. Pomyslałam jednak, że może ktoś wpadł na chwile, a ze się wróżby doczekać nie mógł, to może zrezygnował i się już nie zjawi wcale, widze jednak, że czuwacie smile Oto karty dla Ciebie.
     Wyjatkowo zacznę od trudności i wyzwań , bo u Ciebie bedzie tak logiczniej. Wyglada na to, że w tym roku czekają Cię trudne lekcje kontaktów z ludzmi. Mogą zachować się nie w porządku i Cie zranić. Masz tu Anioła Pocieszenia (wsparcie, wysłuchanie, komplement). Poczujesz, że się na kimś zawiodłaś, poczujesz się niezrozumiana, a może i opuszczona przez kogoś, na kim ci zależy. Nie trzeba jednak watpić czy zamartwiać się, uważaj też, żebyś nie popadła w przesadę i nie rozczulała się nad sobą. Takie lekcje zdarzaja się nam, żebyśmy umieli sobie poradzić sami ze sobą. Tak właśnie, nie chodzi o to, żeby zmienić kogoś, ale o to, żebyśmy to my zrozumieli w końcu, jacy naprawdę jesteśmy i że mamy moc uwolnienia się z tych negatywnych stanów umysłu i sytuacji.
     Zwłaszcza, że wszystko skończy się szczęśliwie smile Pozytywne energie na rok 2015- Anioł Miłosierdzia (przebaczenie, zrozumienie, współczucie).
     Po odkryciu ciemniejszej strony ludzkiej natury, poznasz tez tę jaśniejszą. Bedziesz mogła wyrzucić truciznę, którą zażyłaś i nagle zaczniesz lepiej rozumieć innych ludzi i ich intencje, zrozumiesz, czemu tak negatywnie postapili i przebaczysz im to. Wzbogacisz się przez nowe doswiadczenie i upiekszy cie to i tak wyjdziesz z trudnej sytuacji zwycięsko i bez poczucia urazy, ktora mogłaby mieć złe skutki dla ciebie w przyszłości. Jest możliwe pogodzenie sie w sytuacjach konfliktowych, a jak nawet nie dojdzie do porozumienia, to ciebie i tak czeka szczęśliwe zakończenie tego , bo twe rany zagoją się szybciej, niż sądzisz smile
     • agalma10 Re: agalma 12.01.15, 09:27
      Rozmarynie, bardzo Ci dziękuję za te piękne i mądre karty. Idealnie wpisują się w moją sytuację, zdumiałam się, że aż tak bardzo... jakbyś mnie znała i wiedziała, co mnie trapismile Mam nadzieję, że wszystko skończy się tak, jak napisałaś. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to pozytywne przesłanie i serdecznie Cię pozdrawiamsmile
    • wierzba.pl Re: Anioły na nowy rok, zapraszam 09.01.15, 23:56
     Dobry wieczór smile
     Jeżeli możesz, to proszę wyciągnij mi kartę na pozytywne wydarzenia, ale, że życie składa się z dobrych i gorszych chwil, proszę także o to, byś wyciągnęła mi kartę na wydarzenia negatywne.
     Na to co dobre warto poczekać, może nawet pomóc odrobinę, a jeżeli będzie mnie czekało coś negatywnego, wiedząc wcześniej o tym może będę mogła ustrzec się przed tym co negatywne ?
     Pozdrawiam i życzę Tobie a także wszystkim bywalcom forum,
     dobrego Nowego Roku.
     • rozmaryn_1 wierzba 13.01.15, 20:20
      Pozytywne energie na rok 2015- Anioł Pojednania (pokój, pogodzenie, spotkanie). Nadchodzi rok uspokojenia w kontaktach z ludzmi. Nie znaczy to wycofania się, ale pojednania czyli jest szansa na odzyskanie dawnych przyjaciół, z którymi moze straciłaś kontakt, a także przezwycięzenie wszelkich trudności w porozumieniu się z ludzmi, na których ci zależy. Uda się opanować negatywne emocje, które do tej pory utrudniały wam kontakty, twoje relacje z innymi z powrotem wejdą na właściwy tor, czekaja cię uzdrawiające rozmowy- szczere i oczyszczające atmosferę. Mogą się pojawić osoby, z którymi na darmo próbowałaś się wcześniej skontaktować, osoby zaginione, poszukiwane przez ciebie- dosłownie i duchowo. Masz szansę tez na spotkanie kogoś wyjatkowego, bratniej duszy, za którą teskniłaś.
      Trudności i wyzwania- Anioł Twórczości (talent, kreatywność, wyobraznia). Uważaj, żeby cie fantazja nie poniosła w złym kierunku i abyś nie przyciągnęla do siebie negatywnych zdarzeń poprzez wyobrażanie ich sobie. poza tym możesz odczuwać odpływ kreatywności i weny twórczej, a nawet możesz dojść do wniosku, że brak ci talentu do czegoś, o czym marzyłaś. Wiedz jednak, że masz wszystko, do tego, aby czuć się szczęśliwą i zaspokojoną w życiu, może być tylko tak, że jeszcze nie wpadłaś na to, co cie naprawdę uszczęśliwi smile
      • wierzba.pl Re: wierzba 13.01.15, 21:10
       rozmaryn_1 napisała:

       > Pozytywne energie na rok 2015- Anioł Pojednania (pokój, pogodzenie, spotkanie).
       > Nadchodzi rok uspokojenia w kontaktach z ludzmi. Nie znaczy to wycofania się,
       > ale pojednania czyli jest szansa na odzyskanie dawnych przyjaciół, z którymi mo
       > ze straciłaś kontakt, a także przezwycięzenie wszelkich trudności w porozumieni
       > u się z ludzmi, na których ci zależy. Uda się opanować negatywne emocje, które
       > do tej pory utrudniały wam kontakty, twoje relacje z innymi z powrotem wejdą na
       > właściwy tor, czekaja cię uzdrawiające rozmowy- szczere i oczyszczające atmosf
       > erę. Mogą się pojawić osoby, z którymi na darmo próbowałaś się wcześniej skonta
       > ktować, osoby zaginione, poszukiwane przez ciebie- dosłownie i duchowo. Masz sz
       > ansę tez na spotkanie kogoś wyjatkowego, bratniej duszy, za którą teskniłaś.
       > Trudności i wyzwania- Anioł Twórczości (talent, kreatywność, wyobraznia). Uważa
       > j, żeby cie fantazja nie poniosła w złym kierunku i abyś nie przyciągnęla do si
       > ebie negatywnych zdarzeń poprzez wyobrażanie ich sobie. poza tym możesz odczuwa
       > ć odpływ kreatywności i weny twórczej, a nawet możesz dojść do wniosku, że brak
       > ci talentu do czegoś, o czym marzyłaś. Wiedz jednak, że masz wszystko, do tego
       > , aby czuć się szczęśliwą i zaspokojoną w życiu, może być tylko tak, że jeszcze
       > nie wpadłaś na to, co cie naprawdę uszczęśliwi smile


       Dziękuję smile
       Niesamowite, to jest zdumiewające.
       Jest dokładnie, całkiem dokładnie tak i w tym, co pozytywne i w tym, co negatywne.
       Wszystkie moje obawy i wszystkie moje nadzieje są wypowiedziane przez Anioły.
       Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.
       Wszystkiego dobrego smile
     • rozmaryn_1 dzastirbiber 13.01.15, 20:19
      Pozytywne energie na rok 2015- nadchodzi Anioł Miłości (dobro, czułość, partnerstwo). Trudno o lepszą kartę, bo miłość potrafi w naszym życiu uzdrowić wszystkosmile czego wiecej można chcieć? Będzie flirt, uczucie, namietność i czułość...
      Wyzwania i trudności- Anioł Odwagi (przebojowość, pewność siebie i moc). Jeśli jesteś nieśmiała w miłości, to ten Anioł bedzie pomagał Ci to przezwyciężyć. Stopnieją chłody serca, lęki i zażenowanie zaczną znikać. W każdej sferze życia przyda się odwaga i wiara w siebie (chyba że popadasz w drugą skrajność i lubisz zbytnio dominować ? wtedy karta ta znaczy, że Anioł bedzie cie naprowadzał na właściwą ścieżkę).
   • rozmaryn_1 agat 14.01.15, 16:03
    Praca z Aniołami to czysta przyjemność, bo to one się z Wami kontaktuja, a ja tylko spisuję wink
    Wyzwania i trudności- Anioł Rozwoju Duchowego (poszukiwania, mistycyzm, uduchowienie). Mozesz mieć uczucie utkwienia w martwym punkcie, wrażenie, że umyka Ci cel Twoich poszukiwań duchowych. Anioł ten wyraza silne pragnienie rozwoju, lecz jako wyzwanie informuje, że albo chwilowo zobojetnielismy na sprawy naszego ducha, albo czujemy się zagubieni i nie potrafimy się w tym odnalezc. Nawołuje on, abys nie odsuwała się od ludzi w swych poszukiwaniach, bo może ci się zdawać, że w tej izolacji odnajdziesz, to czego szukasz, ale wcale nie jest to konieczne. W tobie jest swiatło, które cię poprowadzi, a Anioł ten pragnie, abyś bardziej otworzyła się na jego znaki i przeslania, które ma dla ciebie.
    Cytat nawiazuje chyba do tematu, jest z rozdziału "sen" :
    "z naszego punktu widzenia twój czas czuwania na ziemi to właściwie śpiące chwile. W danym czasie znikasz na trochę, trzymamy jednak twoją rękę przez zasłonę, która cienką warstwą oddziela twój świat od tej strony. Cofamy się o krok i obserwujemy, jak tańczysz i bawisz się pośród ziemskich śmiertelników, podczas gdy my gramy w tle słodką muzykę, by przez cały czas kołysać cie do snu.
    Twe pradawne rytuały mogą nas zastanawiać, lecz gdy angażujesz się w taką grę, nigdy cię nie opuścimy. Cierpliwie czekamy na twój radosny powrót w chwilach ziemskiej senności, a następnie rozpoczynamy na nowo w miejscu, gdzie poprzednio wspólnie zatrzymaliśmy nasz czas, w pełnej świadomości. Widzisz zatem, najdroższy, że z naszej krainy przyglądamy się twojej senności jako miernikowi naszej krystalizacji nowych dróg patrzenia na pozory w twoich myslach. Wskakujemy z zapałem, gdy uspokajasz się i dokonujemy zmian zgodnie z twoimi życzeniami i modlitwami."
     • rozmaryn_1 Re: agat 14.01.15, 19:34
      To nie ja smile To one mają taki jezyk, można się przyzwyczaic, ale jak czytałam pierwszy raz te przekazy, to tez czytałam po kilka razy big_grin
       • rozmaryn_1 Re: agat 16.01.15, 15:43
        Bo my traktujemy sen jako nic nadzwyczajnego, a Anioły proponują pomoc przy wykorzystaniu snu. Obojetnie czy zwracasz się do nich czy do Boga, kiedy modlisz się o zmiany w swoim zyciu, to przeważnie trzeba zmienić najpierw coś w nas. I Anioły to wiedzą, że często nasze problemy pojawiają się na skutek naszych wyobrażeń o zyciu i o nas samych. Np. ktoś czuje się otoczony ludzmi, którzy go nie lubią i nie szanują, pragnie szczerej przyjazni, miłości i mysli sobie, że nie ma szczęścia w życiu. Anioły widzą, że w sercu on sam się nie lubi i że trzeba zmienić jego spojrzenie na siebie i świat, a wtedy zmienią się jego doświadczenia i pojawią się nowi, odpowiedni ludzi w jego życiu. Nam jest trudno zmienić siebie, ale możemy poprosić Anioły, aby zmieniały nas we śnie. Trzeba powierzyć Bogu lub im wszystkie swoje lęki, problemy, obawy, wstyd czy jakiekolwiek negatywne uczucie, a one bedą je modyfikować, aby oddać nam je oczyszczone i odmienione. Nie działa to tak, że rano się budzisz i czujesz się nowym człowiekiem. To proces powolny, ale jesli korzystasz z niego, to po pewnym czasie dotrze do ciebie, że nie wiadomo, jak to się stało, ale postrzegasz siebie i świat kompletnie inaczej i zaczynają się wydarzać rzeczy, które przyciagnęłaś swoim "nowym umysłem".
        Myslę, że o coś takiego chodziło w tym cytacie.
   • rozmaryn_1 Re: Anioły na nowy rok, zapraszam 23.01.15, 23:58
    Gosława, chetnie, nie ma sprawy pod warunkiem, że jesteś cierpliwa (coś ten styczeń taki trudny dla mnie jesli chodzi o dotrzymanie zobowiazań, dotrzymuję, ale z opóznieniem jak widać). Nie to, że chora znowu jestem (k.....de), wyjatkowo coś często tego sezonu, to na dodatek internet mi się skończył za szybko tego miesiąca i tak się czaję po nocy, coby za wiele osób nie uzytkowalo komputera, to mi stronę załaduje tongue_out Jak masz czas, to czekaj cierpliwie, ale daj znać, czy w ogóle zalezy ci jeszcze smile
     • rozmaryn_1 gosława 29.01.15, 23:25
      Pozytywne energie- Anioł Nawrócenia (łaska, poprawa, przemiana). Masz szansę w tym roku całkowicie odmienić siebie i swoje życie, relacje z innymi. Wszystkie sprawy, które dotąd sprawiały Ci trudności, a czułaś w głębi serca, że są spowodowane niewłaściwą Twoją postawą, zaczną się teraz rozwiązywać. Możesz liczyć na pomoc anielską we wszystkich pozytywnych przemianach, jakie rozpoczniesz. Wszystkie złe nawyki, przyzwyczajenia, niesprzyjajace Ci nawyki myślowe również mogą zacząc znikać z Twojego życia jak za dotknięciem czarodziejskiej rózdzki (lub anielskiego skrzydła). To karta Łaski, dostaniesz pomoc z góry, bo tego życzy sobie Bóg, a jego nic nie powstrzyma. To Anioł, który wnosi optymizm i radość, otaczaj się kolorem pomarańczowym, to mu pomozesz w pracy nad Tobą i Twoim życiem -(energia jak u Baby-potwor)
      Wyzwania i trudności- Anioł Miłosierdzia (przebaczenie, zrozumienie, współczucie). Karta ta wskazuje, że nosisz w sercu urazę, której nie potrafisz się pozbyc. Czegoś komuś nie umiesz wybaczyć, szukasz winnego, oskarzasz, wybierz co najlepiej pasuje. Wyzwanie polega na tym, żeby wybaczyć. W Wybaczaniu czesto nie rozumiemy jednej rzeczy- że robimy to dla siebie, a nie dla tej osoby, która budzi w nas negatywne uczucia. Potraktuj tą osobę, jak kogoś, kto miał cię czegoś nauczyc. Czego? Ty mozesz to odkryc. Wyciagnij wnioski dla siebie- co wiesz dziś więcej, czego się nauczyłaś, po co bylo ci to potrzebne i w duchu podziękuj tej osobie. Nawet jesli płakałaś i cierpiałaś, ale od ciebie zalezy, czy masz tą lekcję juz za soba czy nie. Ten Anioł umozliwia ci pójscie naprzód. Jeśli wyciągniesz wnioski z tej przykrej lekcji, więcej nie pojawi się ten problem w twoim życiu. Jesli tego nie zrobisz, znowu to wróci do ciebie w innej formie. Powiedz tej osobie (w duchu)- "nauczyłam się już ....(tego czy tamtego), już cie nie potrzebuję i daję ci wolność, siebie tez uwalniam od ciebie (czy od negatywnych emocji zwiazanych z sytuacją), rozejdzmy się w pokoju, wybaczam ci i nie mam żalu". Może trzeba bedzie to powtarzać wielkrotnie i od nowa, az poczujesz ulgę któregoś dnia. Jednak pamietaj, żę oba anioły sa powiazane i czym predzej się w tym uporasz, tym szybciej zadziała Anioł Nawrócenia w twoim życiu smile
      Dzieki za cierpliwość smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka