Dodaj do ulubionych

Witamy nową miotłę:)

15.03.15, 20:39
Wraz z nadejściem wiosny i po prawie 2 latach w niezmienionym składzie, doszłam do wniosku, że najwyższy czas wpuścić nowy, świeży powiew, na nasze forum. Uznałam, że najlepszą kandydatką do pełnienia funkcji administratora z prawami właściciela jest rozmaryn_1, która zgodziła się być naszą nową miotłą.
Co mnie w niej urzekło? Rozmaryn ma wiedzę, umie ją przekazać, szanuje to co robi i widać że wkłada w to serce, cenie Jej podejście do ludzi, a do tego często bywa na forum. Mam nadzieję, że wszyscy zobaczyliście w Niej to co i ja.

Zatem powitajmy rozmaryn, naszą trzecią adminkę.
Obserwuj wątek
    • babowa Re: Witamy nową miotłę:) 15.03.15, 20:47
      lece powitac i uklonic sie niskosmile
      no, to teraz sie odsuwam na skraj ławki i robie miejsce rozmarynowi

pani rozmaryn , mam nadzieje, ze bedzie pani zadowolona z decyzji i wszystkie nasze forumowiczki i rodzynek hoax docenia twoje doswiadczenie i sympatie do ludzi

baardzo sie ciesze z twojej i algarii decyzji
      witaj kochana i wzbogacaj forum o swe madre radysmile
    • rozmaryn_1 Re: Witamy nową miotłę:) 15.03.15, 21:10
      Nie lubie takich oficjalnych powitań wink
      Dla mnie to nic nie zmienia, zaglądam tu prawie codziennie, bo lubię to forum i Was i mam nadzieje, że Wam to też nie robi różnicy, kto bedzie kasował ewentualne reklamy smile
      W sumie to mi się zdaje, że nie jest potrzebna dodatkowa miotła, bo nie ma co sprzątać, ale jakże bym mogła nie dołączyc do tak sympatycznego i wesołego grona, skoro zostałam zaproszona? big_grin
      Dzieki Algario za zaufanie i Wam dziewczyny za miłe słowa ...
      W końcu może przyda się na cos moja dość częsta obecność na forum smile
      • black.kiara Re: Witamy nową miotłę:) 17.03.15, 08:47
        śmiejcie sie - poznałam dziewczynę , nie miała pracy i faceta , zakumplowałyśmy się w ciągu miesiaca poznała faceta a z nim praca bo ją zatrudnil, w szkole matka kolegi mojego syna bez pracy od 10 lat kłopoty małzeńskie , polubiłśmy sie , na kawki chodziłysmy tu i tam i ona sama mówi że farta chyba jej przyniosłam bo się z mężem zaczeło układać i teściowa ja do biznesu dopuściła a wcześniej słyszeć oo tym nie chciała , przykłady moge mnożyć w nieskonczoność ;-D
                • babowa Re: Witamy nową miotłę:) 17.03.15, 19:52
                  taa, zazdrosna
                  o co?
                  ze tobie sie pofarciło a mi jeszcze nie ?
                  :0
                  kiara ze wiez to wrozyc, tak?
                  o jessu
                  i juz wdepnełam:d
                  dobra, dawaj jakies pytanko
                  zaraz, tzn w najblizszym czasie, bede sie madrzyc i wiez zaciesniac
                  big_grin
                      • black.kiara Re: Witamy nową miotłę:) 17.03.15, 22:23
                        Dziewczyny zdrowe trójkąty są jak najbardziej ok więc cóż twórzmy trójkąty , czworokąty i inne pokraczne figury z wzajemnym szacunkiem, uwielbieniem hmm ha ha ale na pewno zrozumieniem wink jesteście super laski serio
                            • rozmaryn_1 Re: Witamy nową miotłę:) 18.03.15, 21:13
                              A może ty powaznie babowa, co? Wyluzuj, ja mam juz taką nature, że nie lubię konfliktów. Ale to nie znaczy, że moja cierpliwość jest nieskończona. Tylko że trzeba mi naprawdę zle czynic, żebym się pokazała z drugiej strony. Potrafie się wkurzyc jak każdy, ale nie zawsze wprost. Zalezy z kim mam do czynienia. Czasem zmiote spojrzeniem. Ale jak ktos już naprawdę jest podły dla mnie, to działam jak woda... niby nic, ale pomału i skutecznie podmywam wroga. I wcale nie z ukrycia, jawnie, ale niekonfliktowo. Drążę kamyczka, aż sam odpada i znika z mojego życia. A potrafię podmyć naprawdę pozornie niezniszczalne skały. Ale to stosuję tylko wobec wyjatkowo podłych ludzi dla mnie, a tu na forum chce czuć się jak w domu, swojsko i przyjaznie.
                                • algaria o matulu 18.03.15, 21:41
                                  Normalnie Was na chwile zostawić nie można..
                                  Zajęta doglądaniem fioletowej papryki i tworzeniem zagadek.. myciem podłóg i innymi kanapkami do szkół.. z oczu spuszczone już jakiś tu seks w trójkątach omawiają i zazdrosne o siebie..
                                  Tfu zboczone baby.. o mnie to już zapomniały ja też chce do kwadratu
                                  Rozmarynku Babowa jest okropna niestety i tylko ja tyle lat z nią mogę wytrzymać - za te męczeństwo na ziemi żywcem mnie do nieba mnie wezmą..
                                  Do babowej się trzeba przyzwyczaić, do jej języka też, bo ona czasem bredzi jak w malignie, ale to na karb jej wieku trzeba zrzucić - starość ma przywileje, a poza tym miła z niej dziewczyna zapewniam i mało szkodliwa. wink

Zatem do kwadratu ja też chcę, bez zazdrości mi tu i kochajmy się smile
                                  • rozmaryn_1 Re: o matulu 18.03.15, 21:49
                                    to Kiarę trzeba zapytać bo tu o podtekst korzyści wyższych chodzi wink Komu dziewczyna szczęście przyniesie, to co ty się dziwisz, że my z babowa za rogi sie wziełyśmy... szczęścia jak wiadomo nigdy za wiele smile W sumie Kiara juz dała wstepna zgodę na wielokąty, to myslę, że i ty możesz dołączyć, chyba że ta jędza babowa się nie zgodzi i bedzie uprawiać te swoje manipulacje wink
                                    • algaria Re: o matulu 18.03.15, 21:57
                                      Do korzyści to się wszyscy pchają.. skoro Kiara taki talizman to może niech zdjęcie przyśle to się go ustawi i nam szczęście i pomyślność ściągnie..

Babowa się zgodzi, zapewniam Cię - ona ugodowa grzeczna i serdeczna - zawsze wink
                                      • rozmaryn_1 Re: o matulu 18.03.15, 22:04
                                        algaria napisała:

> Do korzyści to się wszyscy pchają.. skoro Kiara taki talizman to może niech zdj
                                        > ęcie przyśle to się go ustawi i nam szczęście i pomyślność ściągnie..

oooo...! W końcu ktos wpadł na pomysłsmile
                                        >
                                        > Babowa się zgodzi, zapewniam Cię - ona ugodowa grzeczna i serdeczna - zawsze wink

rogata i charakterna, a ty ja jeszcze bronisz tongue_out coś tam was widać łączy wink jak nie trójkąt ani wielokąt to co?
                                  • black.kiara Re: o matulu 18.03.15, 21:53
                                    ha ha Wariatki serio a kwadrat jest mój bo ja go wymyśliłam i co teraz?? robicie pięciokąt chyba a za chwile to będzie bez kąt przy Waszych możliwościach wróżbiarsko-jasnowidzacych - i nie wiadomo jakich , a tak ogólnie to co lubicie jeść na śniadanie ??? ja jednak jestem za jajecznicą big_grin
                                    • rozmaryn_1 Re: o matulu 18.03.15, 22:00
                                      ja za kawą smile mocną, aromatyczną i osłodzoną miodem (oduczyłam się cukru i tylko miód mi smakuje). Do tego coś maleńkiego do zjedzenia, najlepiej słodkiego np. drozdżówka, a właściwie kawałek, bo cała za duża. Potem jednak mam wilczy apetyt na DRUGIE ŚNIADANIE.
                                    • algaria Re: o matulu 18.03.15, 22:00
                                      Mało nas do pieczenia chleba.
                                      Jajecznice to najlepsza robi borsuk - z pieczarkami.. Jak bym mogła to bym jadła rogalika z "kapucyno" a tak kawa z kanapkami lub ew płatki na mleku - jakieś muesli. Nie lubię śniadań i mi tam wszystko jedno.

A Leda dziś odkryła na wróżbiarstwie wątek -
                                      Uroki dla Gei i lisbijek

Zastanawiałam się czy to grupa docelowa czy próbują ich odczynić z ich "orientu" big_grin
                                      • babowa Re: o matulu 18.03.15, 22:11
                                        kiara, dawaj te fote
                                        najwyzej bedziemy cie wspierac w twej niedoli albo same lekko zzielenimy
                                        tzn algaria z rozmarynem moga skisnac z zazdrosci, bo mnie sprawy ciała w ogole nie tycza:0

ooo, jaka to algaria znawczyni mnie
                                        pomyslałby kto, ze olaboga albo co

ja na sniadania jem wszystko co mi sie podsunie, takam dobra i łaskawa smile

a rozmaryn niech sie w koncu na poczte przejdzie
                                    • black.kiara Re: o matulu 18.03.15, 22:07
                                      ale wiecie co jest najfajniejsze ?że jesteście takie super Dziewczyny i ta energia która płynie , adoracja lub jej brak ale z całym szacunkiem ... bezcenne, powiem Wam że ostatni rok przyniósł mi wiele doświadczeń, naprawdę okropnych i w związku z tym bardzo cenię pewne sytuacje i bezinteresowność tego forum rozczula mnie do granic - zawsze musiałam płacić dosłownie za cokolwiek , u Was wystarczy dobre słowo ,jest to hmm no WIELKIE po prostu ale ok nic już nie bede pisac na ten temat ;-D
                                      • babowa Re: o matulu 18.03.15, 22:17
                                        kiara, daj spokoj
                                        czegos ty sie na noc opiła?
                                        algaria jest wielka, owszem, ale to wina jej biustu i nic wiecej

roz straszy, ze zrobi mi tsunami i tyle babowej, wiec to jakby wrogosc i agresja
                                        a ja tak, ja taka super
                                        skromna
                                        miła i niesmiała
                                        cała babowa
                                        • rozmaryn_1 Re: o matulu 18.03.15, 22:26
                                          Biust algarii stał się legendą, więc prosze się go nie tykać, a ja nie urzadząm tsunami tylko bryzę morską smile
                                          P.S. Rozmaryn juz sprawdził poczte.
                                        • algaria Re: o matulu 18.03.15, 22:41
                                          Jak biustu? Jam cała wielka niczym baba dzwonnica.. ale już powoli przyjemności sobie odmawiam i ruchu zaczęłam więcej zażywać- ot w trakcie porządków przedświątecznych ze ścierą, mopem i odkurzaczem więcej polatam i figury nabiorę wink

Kiara u nas jak w domu i w rodzinie, jak u cioci na imieninach - szwagier teścia odstawia byka, a zięć torreadorem jest. Nie mówię że się wróży z rąk i nóg. smile

No takie całkiem gratisy to my nie jesteśmy - trzeba coś od siebie - przepis na kotleta dać czy zaśpiewać piosenkę, wierszyk powiedzieć, menueta zatańczyć za wróżbę - ot przyjemność wróżącemu sprawić wink smile

Ostatnio Kiepskich oglądałam i zobaczyłam nasze motto przewodnie wymazane w jego kibelku " W kupie raźniej" big_grin
                                          • black.kiara Re: o matulu 19.03.15, 08:36
                                            Babowa ja w tygodniu nie pije więcej jak dwa razy i wczoraj nie był ten dzień big_grin , po prostu na bazie wasnych doświadczeń to pisze , udzielałam sie kiedyś na pewnym forum i tam były ciągłe awantury a jak sobie ktoś chciał powróżyć to nie za darmo o nie , a na pewno nie za przepis na kotleta , więc jestem zaskoczona, ponadto jestem empatką i wyczuwam energię zreszta każda tutaj taka jest więc wiem kiedy ktoś jest miły a kiedy tylko udaje , Ty za wszelką cene udajesz niemiłą ha ha ha ale jesteś fajna babka w każdym razie ja już komplementów pisac nie bede bo faktycznie wyjde na nawiedzoną histeryczkę big_grin miłego dnia wszystkim
                                            • algaria Re: o matulu 19.03.15, 12:12
                                              Kiara Ty nasz talizmanie smile big_grin !!

A może te awantury, o których mówisz to my wywoływałyśmy, w końcu zostałyśmy za burdy wyrzucone z sąsiedzkiego forum i nazwane awanturnicami, które właśnie do kotleta nadają się tylko wróżyć wink
                                              Ale co nam by to dało jakbyśmy nie pomagały ucząc się jednocześnie za przepis czy menueta? (wytłumaczę się babowa swoje dzieci w pracy katowała menuetem na jakiś konkurs czy pokaz ona śmigła w tańcach dworskichwink )
                                              Jeśli ktoś chce gratisowo wróżyć to co mamy jak Rejtan szaty drzeć cycem świecić i krzyczeć "nie pozwalamy" big_grin - uważam, że to "klient" z wróżką - u nas - ustala co, za co i tak jest ok - ja się nie wtrącam, Leda się nie wtrąca, babowa też i teraz nawet Roz również się wtrącać nie będzie - chyba smile
                                              Cieszę się, że jesteś z nami - kolejna nowa twarz wink a wróżono nam że padniemy po miesiącu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka