Dodaj do ulubionych

Komu Archanioła - komu?

13.04.15, 12:41
Dziś wietrznie - "powietrznie" i wiecznie.. Jeśli ktoś ma ochotę na przesłanie Archanielskie to zapraszam smile
Obserwuj wątek
      • algaria Hoaxx 13.04.15, 13:43
        Archanioł Michał - pamiętaj kim jesteś - Jesteś dzieckiem Boga pełnym mocy, miłości i twórczej energii. Jesteś bardzo kochany"

W chwili zwątpienia nad samym sobą, zdołowania i poczucia niższej wartości - powinieneś powtarzać sobie to przesłanie - przecież jesteś wspaniałym facetem - nieprawdaż?
        • algaria maja 13.04.15, 13:54
          Dla Ciebie
          Archanioł Ariel - Dobrobyt - "Twoje potrzeby materialne są zaspokajane gdy podążasz za głosem intuicji i wizualizujesz swoje marzenia"

Ariel jest Archaniołem od natury (ziemi, zwierząt zwłaszcza chorych) i realizacji marzeń. Rozmawiając z Arielem wizualizuj swoje marzenia On pomoże Ci je spełnić
      • algaria bronxi 13.04.15, 13:47
        Wyskoczył mi Archanioł podczas tasowania..

Archanioł Haniel - Fazy księżyca - Zwróć uwagę w jaki sposób księżyc oddziałuje na Twoją energię i samopoczucie. Korzystaj z jego faz"

Dodam tylko, że Haniel jest Archaniołem miłości - jeśli chcesz być spełniona uczuciowo to do niego wznoś prośby, modlitwy i podziękowania, a on Cię z pewnością wysłucha.
      • algaria Nikix 13.04.15, 14:12
        Archanioł - Jofiel - Cierpliwość - Twe marzenia rozkwitają szybciej niż sądzisz. jednak ciągle potrzebują troski i cierpliwości.

Czyli niby wszystko idzie szybko ale i tak potrzeba czasu by się spełniło
        Archanioł Jofiel jest od szczęśliwego trafu, zrządzenia losu, szczęśliwego zbiegu okoliczności. On pomaga zrozumieć sens własnych doświadczeń życiowych - czyli odpowiada na pytania dlaczego to mi..? - dlaczego ja?
        Jest też od ćwiczeń z intuicją - czyli jeśli nie wiesz co masz zrobić i szukasz podpowiedzi w intuicji to On wskaże Ci właściwą drogę
    • algaria Algaria 13.04.15, 14:06
      Wyciągnęłam sobie

Archanioła Gabriela - Troszcz się - Gdy troszczysz się o dzieci, w istocie troszczysz się także o dziecko w sobie. Obydwie aktywności są teraz dla ciebie ważne"

Gabriel jest od przynoszenia wiadomości - to taki Boski listonosz- Jest Archaniołem, zwiastowania, zmartwychwstania, miłosierdzia, zemsty, śmierci i objawienia

Nie mogę się bardziej troszczyć o dzieci bo to co robię teraz zakrawa o krawędź nadopiekuńczości wink Ale muszę w takim razie zadbać o siebie o swoje dziecko we mnie - zjadę sobie po poręczy a co big_grin
      • algaria Caro 13.04.15, 15:30
        Dla Ciebie mam
        Archanioł Raziel - Jasnowidzenie - Pomagam w pełni rozbudować Twoje duchowe widzenie, byś mógł wyraźnie zobaczyć Niebiańska miłość"

No zobaczyć i chyba poczuć - bo co to znaczy zobaczyć miłość? To jak oglądanie kiecki przez szybę
        Raziel pomaga zrozumieć ezoteryczne informacje - czyli pomaga we wróżeniu, ale On również jest informacją zwłaszcza użytkową - czyli jeśli potrzebujesz wiedzy - to zwróć się do Niego
        • caro-caro Re: Caro 13.04.15, 15:42
          O, łał!!! To jak myślisz, czy teraz będę lepsza od najlepszejszego wróżbity w kraju?
          Dziękuję smile
          Parę spraw faktycznie chciałabym sobie wyjaśnić. Jest szansa, że Ktoś mi pomoże smile
          • algaria Re: Caro 13.04.15, 18:54
            caro-caro napisała:

> O, łał!!! To jak myślisz, czy teraz będę lepsza od najlepszejszego wróżbity w k
            > raju?
            No baaa podejrzewam że już jesteś lepsza od najlepszego wróżbity w kraju .. tylko masz za słaby PR wink
      • algaria baba 13.04.15, 15:51
        Archanioł Haniel - Pasja - Uwierz w swoją ponownie odkryta pasję w życiu zawodowym oraz osobistym i podążaj za nią"

Przesłanie można tłumaczyć - zajmij ręce i przestań myśleć.. wiem strasznie to trudne kiedy deprecha puka do drzwi. Haniel pomaga odzyskać harmonię i wewnętrzny spokój - jeśli tego potrzebujesz nie wahaj się prosić Go o pomoc
      • algaria Re: rozmaryn 13.04.15, 15:57
        Ty jesteś specjalistka od Aniołów i Archaniołów smile

Archanioł Jeremiel - Przegląd życia - Zrób remanent w swoim życiu i zmień albo ulecz wszystko to co nie pozostaje w równowadze.

Akurat zbliżamy się do nowiu w Baranie i jest to najlepszy czas na zrobienie porządku, bo od teraz zaczyna się Nowy Rok astrologiczny, czas by wejść w nowe życie bez zbędnego bagażu

Jeremiel wprowadza ukojenie w emocjach i jest też pomocny w kwestiach wybaczania.
        • rozmaryn_1 Re: rozmaryn 13.04.15, 16:05
          Dziekuję smile Nie specjalizuję się w Aniołach, lubię jednak ich towarzystwo wink
          Pogadam więc z Jeremielem, widocznie to on ostatnio mi towarzyszy, bo zrobiłam przegląd juz jakiś czas temu, wypunktowałam, co trzeba zmienić i w jakim kierunku i teraz trzeba tylko wprowadzić to w zycie. Normalnie jak postanowienia noworoczne, tylko bez tej całej otoczki, bo tego nie lubie. Może Jeremiel mi doda tego, czego mi brakuje, on wie, o co chodzi. Jeszcze raz dziekuję smile
        • algaria 12345 13.04.15, 16:52
          Proszę bardzo, choć wydajesz mi się u nas nowa/nowy.

Archanioł Chamuel - Spokój - Spokój ma swoje źródło w pamięci. a tylko miłość jest rzeczywista"

Dziwne przesłanie ale Chamuel jest również Archaniołem od miłości i nowych związków.. ale również od tego wszystkiego co właśnie zaczynamy. Jeśli masz problem z odbudowaniem relacji, naprawieniu nieporozumienia to On wysłucha Twoich próśb - On pomaga osiągnąć spokój w relacjach zawodowych i osobistych.
      • algaria ag-at 13.04.15, 16:46
        Archanioł Jeremiel - Wszystko Dobrze - Wszystko dzieje się dokładnie tak, jak powinno, a dzięki ukrytym błogosławieństwom wkrótce to zrozumiesz

Hmm wiesz - z tego wynika, że Twoje kłopoty są po coś iże to wszystko jest jakby z "góry" ukartowane - na szczęście wszystko się dobrze skończy A Jeremiel? Napełnia odwagą , byś mogła znaleźć nowy kierunek w życiu i rozwiązała swoje problemy
      • algaria re.ne 13.04.15, 17:47
        Archanioł Raguel - Harmonia w relacjach - My anioły, otwieramy serca wszystkich zaangażowanych stron. Kłótnie i konflikty zostają natychmiast zakończone.

Archanioł Raguel jest zwany Archaniołem Sprawiedliwości. Jeśli masz poczucie że traktowana jesteś w sposób niesprawiedliwy - to do Niego wznoś swoje intencje, a z pewnością podsunie Ci w rozwiązaniu Twoich problemów
      • algaria nagietek 13.04.15, 18:52
        Archanioł Sandalfon - Delikatność - Bądź teraz delikatny wobec siebie. Otaczaj się łagodnymi ludźmi, sytuacjami i środowiskiem

Łatwo powiedzieć - otaczaj się wink Sandalfon pomaga przez muzykoterapię - jeśli jest Ci źle to rozmawiaj z Nim - módl się jako najwyższy wzrostem z Archaniołów sięgający ziemi i nieba, zaniesie Twe modlitwy bezpośrednio do niebios. Sandalfon również odpędzi strach i wzmocni Cię psychicznie.
        • algaria babowa 13.04.15, 19:28
          Archanioł Jofiel - oczyść swoją przestrzeń - Pozbądź się bałaganu, oczyść energię wokół siebie i użyj świec

Jofiel pomaga upiększyć przestrzeń wokół nas, zrównoważyć energię z pomocą Feng Shui - Jeśli masz niemoc przy sprzątaniu On chętnie natchnie Cię.. do pracy
      • algaria Księżna 13.04.15, 19:09
        Wyskoczył mi
        Archanioł Azrael - Ukojenie - Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie, pomagając w uzdrowieniu Twego serca"

To że Azrael przeprowadza dusze na druga stronę - pozwala umrzeć ciału, jako pierwszy wita nas po tamtej stronie. On może nas skontaktować ze zmarłymi u których szukamy pomocy. On również pomaga w przejściu, w zmianach na każdym etapie życia - coś sie kończy coś zaczyna. Coś musi umrzeć by zrobić miejsce nowemu. Azrael pomaga umrzeć sprawom które nie mają szans na przetrwanie. Jeśli jesteś na takim etapie - daj odejść, nie trzymaj się kurczowo czegoś, bo nie nowe które już czeka, nie ma miejsca w Twoim życiu. Poproś Azraela by zakończył to na co Ty nie masz siły - On to zrobił łatwo i szybko.
      • algaria Pinia 13.04.15, 20:10
        Archanioł Jofiel - Na zewnątrz - wyjdź na dwór, zaczerpnij świeżego powietrza i połącz się z naturą, by uwolnić się z napięcia i zyskać nowe, twórcze pomysły"

Najlepsze jest przytulenie do brzozy , ona wyrównuje energię, oczyszcza. Archanioł Jofiel pomaga oczyścić i przestrzeń wokół i posprząta Twoje wnętrze, a także pomoże zapanować nad nieładem w życiu.
      • algaria Ledunia 13.04.15, 20:30
        Archanioł Raziel - Odzyskaj swoja moc - Użyj swojej danej od Boga mocy i intencji by zamanifestować błogosławieństwa w swoim życiu.

Raziel jest od tajemnicy wszelakiej informacji i .. tu chciałam napisać coś o telepatii ale powiem tylko że chodzi o intuicję. Kiedy potrzebujesz wsparcia bo Twoja moc ezoteryczna opadła to tylko Raziel może Ci pomóc, w odkryciu tajemnicy i poszukiwaniach wszelakich - również
        • leda-is-one Re: Ledunia 14.04.15, 06:54
          Dziękuje Ci Matko,bardzo dziękuje,no dobrze wiedzieć ze mam moc. tez daną z góry... będę używać..

/bo telepatia mi się ostatnio myli z telepaniem... kogoś mam ochotę telepać.. z okrutną mocą/.
          • algaria Re: Ledunia 14.04.15, 19:59
            leda-is-one napisała:

/bo telepatia mi się ostatnio myli z telepaniem... kogoś mam ochotę telepać..
            z okrutną mocą/.

Telepnąć kogoś telepatycznie, telefonicznie, "telekinetycznie" teleportacyjnie i tele fele kuku big_grin
      • algaria Ing 13.04.15, 20:44
        Pisz wink

Archanioł Metatron - Określ hierarchię - Skup się na tym, co dla Ciebie jest najważniejsze. Zmotywuję Cię i pomogę w zorganizowaniu się.

Metatron pomaga przy "pracy" z dziećmi, pomaga w wychowaniu i w rozwiązywaniu problemów z dzieckiem. Ponad to Metatron pomaga nam odnaleźć właściwą miarę w każdej dziedzinie życia -pomaga wyjść z nałogów i walczyć ze słabościami.
        Jeśli potrzebujesz Jego wsparcia by wybrać dla siebie optymalną drogę działania, to zwróć do niego swoje intencje.
        • inguszetia_2006 Re: Ing 13.04.15, 21:16
          algaria napisała: Pisz wink
          Witam
          Pokazałam Aniołom język w myślach;-P Że niby "tere fere kuku strzela baba z łuku";-D
          "Nas nie dogoniat". W rozumieniu - mnie nie dogonią. I liczyłam na opierdziel jakiś. "Weź córko głupot nie gadaj, zmień się krowo", czy coś takiego. A te mi o motywacji...
          Dziękuję matko. Jak tu je podpuścić inaczej...?wink
          Pzdr.
          Ing
          • algaria Re: Ing 13.04.15, 21:58
            Przecież tu jest wyraźnie powiedziane : Skup się na tym co najważniejsze" a nie będziesz tu zygu zygu z Aniołami - nie czas na dziecinne przedrzeźnianie i zabawy - masz zadanie do wykonania więc się zmotywuj a Metatron da ci kopka do działania - to też forma zabawy - ty mu język On ci z buta ;P
      • algaria Sylwia 13.04.15, 20:56
        Nie wiem jak to się ma do Twoich "planów" zawodowych ale..

Archanioł Uriel - wiesz, co robić - Zaufaj swojej wewnętrznej wiedzy i działaj zgodnie z nią, bez zbędnej zwłoki.

Jeśli jesteś w sytuacji bez wyjścia i potrzebujesz jasności myślenia oraz rozwiązania swoich problemów przez pomysł czy myśl - wezwij Uriela...
        Tak prywatnie powiem że On mnie zawsze uspokaja, wycisza, czasem podsuwa takie myśli które przekierowują mnie z tych "panikarskich" na zupełnie "trzeźwe i konkretne" .
          • black.kiara Re: Sylwia 13.04.15, 21:05
            potrzebuję Archanioła , albo choć Anioła kogokolwiek , może jak z nim pogadam to bede mądrzejsza ... lub oszaleje do końca .... dziękuje Algario z góry
            • algaria Kiara 13.04.15, 21:19
              Nie wiem jak to się ma do Twojego szaleństwa ale
              Archanioł Uriel - Wspaniały pomysł - Twój pomysł to Boskie przewodnictwo... proszę podejmij działanie, by został zrealizowany

Poproś Uriela a on da Ci jasność myśli, podpowie plan, pokaże drogę jak go zrealizować i.. zniweluje szalone myśli
      • algaria gosia 13.04.15, 21:53
        Archanioł Sandalfon - Dary od Boga - My anioły przynosimy Ci dary od Twojego Stwórcy, Otwórz ramiona, by je otrzymać"

Sandalfon jest Archaniołem modlitwy i muzyki. Jeśli masz jakieś problemy to muzyka da Ci i ukojenie i może dać Ci odpowiedź na Twoje wątpliwości. On niesie nasze modlitwy do niebios i stamtąd przysyła odwiedzi w formie jakiej się nawet nie spodziewamy, może właśnie w dźwiękach muzyce i słowach piosenek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka