Dodaj do ulubionych

komu wróżbę?

17.04.15, 16:30
z Tarota, oczywiście mini wróżba bez większych rozkładów.
Kto ma ochotę, niech się wpisze smile Tylko cierpliwie czekajcie na odpowiedz, bo nie będę się spieszyć i przeznaczam na to cały weekend. I może podajcie temat, który Was interesuje, żebym miała jakiś punkt zaczepienia. Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • nikix4 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 17:15
      Jak zapraszasz to skorzystam smile
      Czekam na pewną wiadomość. Ma przyjść poleconym w przyszłym tygodniu. Jaka bedzie? Dobra czy zła?
      • rozmaryn_1 nikix 17.04.15, 19:50
        umiarkowanie- wiadomość raczej pomyślna dla Ciebie, choć to karta powściagliwości, więc powiedziałabym, że nawet jeśli coś do końca nie będzie po Twojej mysli, to nie bedziesz rozpaczać, przyjmiesz to na zasadzie- "dla mnie to najlepsze rozwiązanie".
        • nikix4 Re: nikix 17.04.15, 20:31
          Dziękuję za wróżbę smile
          Napiszę co było w środku smile
          • rozmaryn_1 Re: nikix 17.04.15, 20:40
            Próbowałam wybrnąć dyplomatycznie w duchu karty umiarkowanie wink Napisz, napisz...
            • nikix4 Re: nikix 18.04.15, 21:43
              Zamiast listu dostałam email smile
              Na razie bardziej pasuje wieża niż umiarkowanie sad
              Mogłabym Cię jeszcze poprosić o karty smile smile smile : co się stało, dlaczego tak a nie inaczej ? Czy mam szansę to "wygrać" dalej ?
              • rozmaryn_1 Re: nikix 19.04.15, 09:32
                Nikix, proś o wróżbę osobe, u której Ci się wróżba sprawdzi, bo co z tego, że Ci coś wyciagnę, jak miała byc wieża, a nie umiarkowanie, to skąd wiesz, że będzie teraz lepiej. widocznie nie dotarłam do Ciebie.
                • nikix4 Re: nikix 20.04.15, 09:29
                  To, że na razie jest Wieża, to jeszcze nic nie znaczy. Sprawa ma ciąg dalszy smile
                  Skorzystałam z Twojej rady smile
                  Osoba która zawsze mi stawia karty zaleciła mi gruntowne oczyszczanie energetyczne. Widocznie coś w tym jest wink
                  • rozmaryn_1 Re: nikix 20.04.15, 19:06
                    Myslałam, że to juz koniec sprawy. Chwilowo i tak jestem zbyt zmęczona, żeby wróżyć sad
                    • nikix4 Re: nikix 20.04.15, 19:36
                      Dziękuję Ci bardzo Rozmarynku smile ale nie stawiaj kart na tą sprawę smile
                      Napiszę Ci jak to się skończy.

Na razie mam się oczyścić energetycznie wink
    • algaria Algaria 17.04.15, 17:23
      To ja uczuciowo - a co nie mogę? wink Wybierz czas i miejsce - wiem pisałaś że tam ktoś na mnie czeka w przestworzach - ale ciekawa jestem czy nic się nie zmieniło i czy to dojdzie do realizacji wink takie małe potwierdzenie lub zaprzeczenie wcześniejszych kart - a że na uczucia wróżyłaś mi zimą, to można już powróżyć na to samo wink
      • babowa Re: Algaria 17.04.15, 17:31
        mi sen z powiek spedza brak dobrych pracowników u meza
        czy , nie wiem- w czasie najblizszego miesiaca, dwoch, uda mu sie takich znalezc?
        • rozmaryn_1 babowa 17.04.15, 19:52
          Jacyś pracownicy będą, ale widać dużo martwienia się (wypadła 9 mieczy).
          tak bedzie- moc i księżyc
          tak nie bedzie-8 mieczy i 3 miecze
          wynik- król monet
          Duzo zależy od tego, ile Twój mąż może im zapłacić, tu jest główny problem. Na pewno nie bedzie zastoju takiego, żeby nikogo nie znalezc, moim zdaniem możecie nawet znalezc ludzi naprawde godnych zaufania, ale bedzie zależało od proponowanej płacy, czy będą chcieli zatrudnienia.
          • babowa Re: babowa 17.04.15, 20:28
            dziekuje za tak szybka i konkretna odpowiedz smile
            wezme rade pod uwagesmile

jetes przekochana z ta checia wrózeniawink
            • rozmaryn_1 Re: babowa 17.04.15, 20:39
              big_grin Babowa, Ty wiesz co, ja dzis taka zdechła jestem po całym tygodniu, a dzisiejszy dzień mnie lekko dobił, bo miałam więcej stresu niż zwykle. Normalnie powinnam odpoczywac z nogami do góry, ale testuję swoją wytrzymałość wink Czasem myslę, że jestem nienormalna, bo lubię sobie bez powodu podkręcić śrubkę... Nie wiem, skąd mi się biora takie ciągoty, ale dzis juz odpoczywam. Ale biore odpowiedzialność za to, co Wam piszę czyli jak się nie sprawdzi, to moja porażka, staram się mimo zmęczenia, żeby wróżba była sprawdzalna, żebym czuła wewnetrznie, że taka ma być.
      • rozmaryn_1 Re: Algaria 17.04.15, 19:51
        Algario, nie pamietam tej wrózby. Rozumiem, ze pytasz o jakąś wielką miłość, co jak grom z jasnego nieba spadnie i przeszyje Ci serce? Wypadł mi paz pucharów, więc nowe uczucie się pojawi, ale nie wiadomo, czy je przyjmiesz.
        tak bedzie - gwiazda
        tak nie bedzie- papież, 4 monety
        wynik- król pucharów, 10 pucharów
        Pan się pojawi, ale mam przeczucie, że nie będzie to najszczęśliwszy czas i że bedziesz miała duzo watpliwości czy dla niego ryzykować szczęście rodzinne.
        • algaria Re: Algaria 17.04.15, 21:40
          Dziękuję bardzo - zapewne nie zaryzykuje szczęścia rodzinnego dla kogoś (no chyba że to borsuk ta nowa miłość) , ale sama świadomość adoracji jest już bardzo kusząca i miła. smile
    • iza_p79 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 17:59
      Jeśli można, to poproszę smile
      Jak ułożą się moje sprawy uczuciowe w najbliższym czasie?
      Dziękuję serdecznie wink
      • rozmaryn_1 iza 17.04.15, 19:53
        Mało konkretnie napisałaś.
        wisielec, królowa kielichów, 8 kielichów
        Czegoś bardzo pragniesz, ale niestety wisielec mówi o tym, że na rozwój wydarzeń bedzie trzeba poczekać, czy na miłość czy na decyzję czy cokolwiek miałaś na mysli pytając.
        • iza_p79 Re: iza 17.04.15, 20:15
          Dziękuję, chodziło mi przede wszystkim o to, czy wyjdę ze stagnacji, ale wisielec wszystko wyjaśnił, niestety.
          • rozmaryn_1 Re: iza 17.04.15, 20:42
            To mini wróżba, jakbys napisała konkretniej, to wiecej kart bym wyjęła.
            • iza_p79 Re: iza 17.04.15, 21:14
              smile
              Czy dalej będę tkwić w beznadziejnym stanie tzn. rozpamiętując przeszłość, to, co było i tego Pana, co odszedł, czy też zdarzy się cud i nowe uczucie?
              • rozmaryn_1 Re: iza 18.04.15, 15:05
                wróce do Ciebie, jak skończę kolejke
                • iza_p79 Re: iza 18.04.15, 21:57
                  Dziękuję, cierpliwie poczekam smile
                  • rozmaryn_1 Re: iza 19.04.15, 09:33
                    as pucharów, 8 buław
                    Trochę jeszcze potrwa , zanim kogos poznasz. Ale widać zakochanie się, poczujesz znów radość i chęci do życia, ta znajomość albo bedzie w pracy albo jakoś zwiazana z finansami, załatwianiem czegoś...
                    wieża, 5 pucharów, głupiec, 7 mieczy, 3 puchary, 9 pucharów
                    Jeszcze wciąż czujesz złe emocje i rozczarowanie, ale zamkniesz ten etap swojego życia i rozpoczniesz nowy smile Widać tu duzo radości smile
                    • iza_p79 Re: iza 19.04.15, 14:39
                      Bardzo dziękuję
                      nawet nie wiesz, jak miła jest dla mnie ta wróżba smile
    • nagietek123 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 18:08
      Ja, ja, ja!
      No czy do końca roku sie zakocham? Ze wzajemnością smile No pewnie, a co sobie będę żałować wink
      • rozmaryn_1 nagietek 17.04.15, 19:54
        Zakochasz się bardzo nawet smile
        tak bedzie- 3 miecze i cesarz
        tak nie bedzie- papież
        wynik- 7 pucharów
        Poznasz faceta, który bedzie Ci się wydawał idealny dla Ciebie, , jednak nie widać, żeby miało się to zakończyć zwiazkiem na całe życie, są marzenia o nim, tesknoty, ale nie ma pełnej realizacji i spełnienia.
        • nagietek123 Re: nagietek 17.04.15, 21:34
          Dzięki Rozmarynie, Cesarz w porządku, ale po co te 3 miecze...
    • maja.1987 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 18:24
      Ja poproszę smile
      Od wrzesnia mam teoretycznie isc do szkoły. Chciałam zapytac czy ten pomysl sie uda i jak bede sie w tej szkole czuła i czy uda mi sie ja skończyc. Narazie to tylko rok przygptowywawczy. Troche sie boje ze wzgledu na jezyk i na jakich ludzi trafię i czy dam rade. A moze jakas inna opcja sie pojawi
      • rozmaryn_1 maja 17.04.15, 19:55
        Wydaje mi się, że nie pójdziesz do tej szkoły.
        tak bedzie- moc, koło fortuny
        tak nie będzie- giermek monet
        wynik- 5 kielichów, 4 monety, 8 mieczy, 9 buław
        Stoja jakieś przeszkody, zdarzenia nieprzewidziane, będzie Ci przykro, ale inne sprawy będą ważniejsze.
        • maja.1987 Re: maja 17.04.15, 21:20
          Dziekuje smile
          Zobaczymy jak sie to wszystko potoczy. Niech w koncu przyjdą jakies zmiany na lepsze oczywiscie i powróci sila do życia
    • pinia1214 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 18:28
      Czesc Rozmarynku, moje pyt.:jak postrzega mnie kierownik? On sam wydaje sie byc sensowym,mlodym czlowiekiem Pozdrawiam
      • rozmaryn_1 pinia 17.04.15, 19:56
        mag, rycerz kielichów, 4 miecze
        Myśle, że uważa, że radzisz sobie z obowiązkami, ale masz kłopot z emocjami, może cos Cię irytuje, może ktos konkretny denerwuje, może masz z kimś sprzeczkę.
        • pinia1214 Re: pinia 17.04.15, 21:07
          Bingo.smileznowu.ale jesli mnie widzi jako maga to zle nie jest,prawda?
          • rozmaryn_1 Re: pinia 17.04.15, 21:38
            Nie za bardzo rozumiem, co masz na mysli- miłość, pracę? W kartach to ma znaczenie. Myśle, że on nie myśli o Tobie póki co "miłośnie". Jest sytuacja, obserwuje...
            • pinia1214 Re: pinia 17.04.15, 22:58
              Milosnie?? Nie, zupelenie ja nie o tym. Chodzi mi o to, jak mnie postrega jako pracownika-czlowieka.byly roznego rodzaju testy itd.chcialabym uchodzic za kogos,kto jest odpowiednia osoba na tym stanowisku.ale wrozko mam rozumiec,ze skoro mnie widzi w magu, bo jednak wyszedl to pomimo zestresowania jest ok? Dziekuje za poswiecony czas
              • rozmaryn_1 Re: pinia 18.04.15, 15:05
                Pinia, jesteś w tak trudnej sytuacji, że trudno postrzegać Cię jako osobę, która sobie świetnie radzi , niestety każdy miałby problem na Twoim miejscu pewno. Ktoś plotkuje o Tobie (giermek mieczy), robi to za Twoimi plecami, a to psuje atmosfere w pracy. Kierownik jest do Ciebie przyjaznie nastawiony, widzi co się dzieje. Mam wrażenie, że chetnie udzieliłby Ci jakiejś rady, mozliwe, że to zrobi. Mag był odwrócony, więc powiedziałabym, że widzi, że trudno ci to ogarnąć i utraciłaś niestety kontrolę nad sytuacją, ale nie widzę, abyś miała utracić to stanowisko. Faktem jest, że jesli to ma funkcjonować, to najlepiej byłoby odizolować tą osobe, która Ci szkodzi, przenieść ją gdzieś, jakby się dało. Jakiś mężczyzna życzliwie nastawiony bedzie chciał Ci pomóc, prawdopodobnie ten kierownik?
                • pinia1214 Re: pinia 18.04.15, 19:50
                  ojej.jestem zaskoczona i zmartwiona,niestety.
                  • rozmaryn_1 Re: pinia 18.04.15, 20:08
                    Przykro mi, że Cię zmartwiłam. Tak mi stoi w kartach sad
            • pinia1214 (...) 24.04.15, 08:31
              Nie za bardzo rozumiem, co masz na mysli- miłość, pracę? W kartach to ma znaczenie. Myśle, że on nie myśli o Tobie póki co "miłośnie".

Rozmarynku, jesli to nie jest dla Ciebie problem- to napisz proszę co tu miałas na mysli, ze nie mysli poki co milosnie?
              nie daje mi to spokoju i nie bardzo wiem o co chodzi.
              Ja pytałam wczesniej o pracę, a Tobie wyszlo na uczucia w perspektywie?
              • rozmaryn_1 Re: (...) 24.04.15, 17:02
                nie smile Po prostu tak często widzę romanse w pracy w kartach, że jakoś pomyślałam, że może Ty masz nadzieję na romans, to po prostu skrzywienie zwiazane z częstym tematem miłości w pracy. Natomiast nie widziałam absolutnie żadnej miłości między Tobą i kierownikiem smile
                • pinia1214 Re: (...) 24.04.15, 23:27
                  Rozmarynku,musze Ci powiedziec ze zauwazylam ze on zaczal na mnie patrzec tak jakby maslanymi oczami.i nie jest to sugestia Twojej wrozby,ale maslany wzrok zauwazam.az jestem zdziwiona i w szoku.to raczej moje omamamy nie sa.oczywiscie zaden romans jest absolutnie niemozliwy.
                  • rozmaryn_1 Re: (...) 25.04.15, 13:40
                    ja Ci żadnego dużego rozkładu nie robiłam, tylko krótka odpowiedz na pytanie, romansu nie widziałam ani żadnych uczuć nie wyczułam, chyba że mu się odmieniło smile
    • bronxi Re: komu wróżbę? 17.04.15, 18:33
      To ja też poproszę na uczuciasmile
      Milego weekendusmile
      • sabina_online Re: komu wróżbę? 17.04.15, 19:39
        Ja poproszę też tak jak pinia jak postrzega mnie kierownik? On sam wydaje sie byc sensowym, czlowiekiem czy zostanę w na dotychczasowym stanowisku pracy?pozdrawiam
        • rozmaryn_1 sabina 18.04.15, 15:06
          3 denary, głupiec
          Dostaniesz jakąś zupełnie nową propozycję, może nowe stanowisko, może przeniesienie, jakiś nowy początek, nowa praca.
          • sabina_online Re: sabina 18.04.15, 22:14
            fantastycznie smile dziękuję
      • rozmaryn_1 bronxi 17.04.15, 19:57
        wieża, gwiazda
        Pojawi się nowy mężczyzna, nowa znajomość , ale najpierw trzeba zakończyć coś starego
        • bronxi Re: bronxi 20.04.15, 07:11
          Dziękuję Rozmarynku za karty smile
    • gosia44114 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 19:52
      witam serdecznie,bardzo proszę...temat- przyszłość relacji z pewnym młodszym Panem z którym pracuję...trudny i męczący mnie temat.
      pozdrawiam
      Małgosia
      • rozmaryn_1 gosia 18.04.15, 15:07
        ale ja widzę w Twoim życiu jeszcze jednego mężczyznę (król pucharów i as denarów). Jesli coś Was rozdzieliło emocjonalnie czy dosłownie, to pojawi się szansa na pogodzenie się i odnowienie relacji , jesteś mężatką? Nie musisz odpowiadać. Jest też drugi pan w pracy,o którego pytasz:
        7 puch. as buław, królowa mieczy, rydwan, król mieczy, 3 denary
        Dobrze się Wam pracuje, Ty się rozmarzyłaś, podobasz mu się, ale to nie miłość póki co.
        Twoje zycie miłosne:
        giermek denarów, 2 puchary, 4 monety, diabeł, 9 denarów, sąd.
        Sądzę, że nie bedzie między wami romansu, bedzie się trudno zdecydować, a nawet jak do niego dojdzie, to i tak ostatecznie wrócisz do pana pucharowego, o którym mowa wyżej.
        • gosia44114 Re: gosia 18.04.15, 15:31
          hmm...no to mnie zaskoczyłaś...jestem mężatką,ale to formalność tylko , od lat nic poza wspólnym mieszkaniem i córką mnie z nim nie łączy,czy to on w tym królu pucharów? raczej nie, tu bliżej końca niż pogodzenia się.No chyba że to ten z pracy tak sie objawił smile
          • rozmaryn_1 Re: gosia 18.04.15, 17:32
            ten z pracy na pewno nie, albo mąż albo ktoś, o kim zapomniałaś, wygląda na to, że pojawi się szansa powrotu do siebie smile
    • leda-is-one Re: komu wróżbę? 17.04.15, 20:14
      Za tydzień jadę do domu,na krótki urlop.Jaki on będzie?
      • rozmaryn_1 leda 18.04.15, 15:09
        10 denarów, 3 buławy, 5 denarów, rycerz pucharów, 10 mieczy, 8 denarów
        Niestety myslę, że ten wyjazd Cie rozczaruje, bedzie trudno się z kims porozumieć, ktos może być zazdrosny, narzekać, że mu się gorzej powodzi itp. Odnosze wrażenie, że bedziesz musiała się hamowac, żeby jakoś przetrwać i pewno z ulga wrócisz tam, gdzie jesteś sad
        • leda-is-one Re: leda 18.04.15, 18:53
          Dziękuje pięknie Rozmarynie..zawsze tak wracam.myślałam ze tym razem będzie inaczej.jakoś to przełknę.Pozdrawiam serdecznie.
          • rozmaryn_1 Re: leda 18.04.15, 21:34
            Leda, znasz to powiedzonko, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach. Nie przejmuj się, takie dziwne uklady zdarzają się BARDZO często, nie tylko u Ciebie. Może mamy coś do przerobienia z tymi osobami i niestety układa się tak a nie inaczej. A może moja wróżba sie nie spełni? Tego Ci życzę smile
    • caro-caro Re: komu wróżbę? 17.04.15, 20:43
      Ja oczywiście też poproszę smile zawsze jestem chętna wink . Rozmarynko na miłość. Wywróż coś dobrego...
      • kashaa_35 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 20:56
        To ja poprosze tak ogolnie na maj i czerwiec,najlepiej optymistycznie..
        • rozmaryn_1 kashaa 18.04.15, 17:35
          W sprawach finansów lub pracy Ci się poszczęści , pojawia się szansa na cos nowego, co może przynieść Ci korzyści, wiąże się to z jakąś umową lub współpracą.
          sprawiedliwość, 2 puchary, as denarów, rycerz mieczy, rycerz denarów, kochankowie.
          W rodzinie natomiast pojawią sie niestety złe emocje, kryzys: 7 denarów, sąd, moc, 5 pucharów, 5 mieczy, 5 denarów.
          • kashaa_35 Re: kashaa 18.04.15, 19:20
            Dziekuje bardzo za wrozbe, a jesli chodzi o kryzys, to juz trwa i trwa i marze aby sie skonczy£.
      • rozmaryn_1 caro-caro 18.04.15, 15:10
        Moje karty pokazują, że "ugrzęzłaś" uczuciowo przy mężczyznie, który jest juz w związku. Tak mi stoi, jakbyś go znała z pracy (swojej? jego?)
        giermek pucharów, rycerz buław, król denarów, 7 pucharów, 9 buław, 6 denarów
        Widać , że bronisz się przed tym uczuciem, szarpiesz wewnetrznie wiedząc, że nie ma to perspektyw w dalszej przyszłości: 2 puchary, as buław, 6 mieczy, giermek buław, 3 buławy, 5 buław.
        Czy to ma szanse na przyszłość:
        diabeł, papież, głupiec, 4 buławy, 10 mieczy, 5 mieczy
        Niestety, lepiej odpuścić... To miała być mini wróżba, więc tyle mi pokazało.
        • caro-caro Re: caro-caro 18.04.15, 15:24
          To dla mnie jest takie oczywiste. Powiedziałaś dokładnie to czego się po tym spodziewam. Porażkę od razu widać w końcowych kartach. Natomiast jak wyczytałaś resztę nie mam bladego pojęcia... jestem pełna podziwu. Podsumowując nadal posucha. Nikogo nowego na horyzoncie, żadnego innego pana, żadnego uczucia. Szkoda.
          • rozmaryn_1 Re: caro-caro 18.04.15, 17:34
            Na razie stał tylko ten pan, ale nie wgryzałam się w temat, bo to mini wróżba.
            • caro-caro Re: caro-caro 18.04.15, 17:48
              Miała być mini, a zaskoczyłaś mnie taką przenikliwością. Moje żale na temat niewidocznych przyszłych panów wcale, a wcale nie były uwagą do Twojej wróżby. Użalam się tylko nad sobą (jestem beznadziejny przypadek wink )
              Ogromnie Ci dziękuję kiss
              • rozmaryn_1 Re: caro-caro 18.04.15, 20:00
                smile
    • inguszetia_2006 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 21:39
      Witam
      A rzuć coś, jak ci się chcewink Konkrety, tak? No to poproszę na "relację" z panem X. To nie jest relacja erotyczna, tylko kumpelsko - służbowa. Czy gra fair? Czy chce mi zaszkodzić? Czy mnie lubi, nie lubi, co knuje ogólnie? Bo to człowiek niestabilny emocjonalnie, trochę agresywny i nie wiem, czy lać go w ryj już, czy mam poczekać?;-P
      Pzdr.
      Ing
      • rozmaryn_1 inga 18.04.15, 17:36
        co wnosi- gwiazda
        co mysli, jak postrzega - 5 denarów, 8 mieczy
        co czuje- 10 denarów
        jego postawa- umiarkowanie
        co ukrywa- papież, 2 miecze, 6 pucharów, sprawiedliwość
        Mysle, że gość mysli o tym, jak najwięcej zarobić, jesli pracujecie razem nad jakims projektem, to zeby go zakończyć. Może ma taki denerwujący sposób bycia. Jesli coś Ci zaszkodził, to w przeszłości, nie wiem, jak długo się znacie. Na teraz to on wiąże raczej jakieś nadzieje z pracą z Tobą, może liczy, że mu szczęście przyniesiesz wink
        • inguszetia_2006 Re: inga 18.04.15, 22:56
          Witam
          Rozmarynie, dziękuję. Rozśmieszyła mnie ta Gwiazda, bo facet gwiazdorzy, to taki Piotruś Pan, tyle że 30 lat później;-P Żenująca istota w każdym razie. No, działa mi na nerwy i tyle.
          Pzdr.
          Ing
    • olenka259 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 21:58
      Ja bardzo proszę. Pytanie - czy M się do mnie odezwie, a jeśli nie, to czy ja powinnam się odezwać do niego.
      • rozmaryn_1 oleńka 18.04.15, 17:37
        Pan M ma dość, czuje się przytłoczony i obciążony całą sytuacją ( 10 buław). Odnosze wrażenie, jakby on nie chciał ciągnąć tej znajomości i obojetnie co zrobisz, to i tak go nie odzyskasz. Spytałam, co to da, jak dasz mu czas:
        10 mieczy, 5 mieczy, papież, rycerz buław, wieża, 7 mieczy, królowa mieczy
        Czy on jest zonaty? Odzywanie się do niego jest jak rozdrapywanie bolących ran, kolejne sprzeczki i niestety chłodna ocena sytuacji. Wygląda jak koniec relacji obojetnie co zrobisz.
        • olenka259 Re: oleńka 18.04.15, 21:22
          Dziękuję bardzo. Tak, jest żonaty i dlatego zerwałam kontakt, ale miałam nadzieję, że jak sprawy ostygną, to uda nam się wspólnie coś fajnego zrobić zawodowo. Widzę z twoich kart, że jednak nie.
          • rozmaryn_1 Re: oleńka 18.04.15, 21:30
            Niestety tak to widzę sad
    • czysta-karta Re: komu wróżbę? 17.04.15, 22:25
      Dobry wieczór ja poproszę od razu dwie. Pokłóciłam się z teściami, tzn. Wygarnelam im z grubej rury, a wiadomo prawda w oczy kole. Padła propozycja spotkania przy okrągłym stole, nie wiem jaka taktykę obrać, czy wygarnać im wszystkie żale i liczyć na poprawę czy raczej zacisnąć usta i żyć dalej wiedzac, że i tak są nieregormowalni? Drugie pytanie: dostałam odmowę przyjęcia do pierwszej klasy dla mojej córeczki, mimo wszystko zależy mi na tej szkole , napisałam odwołanie do dyrektora, co jeszcze mam zrobić aby została przyjęta? Bardzo dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi.
      • kikka111 Re: komu wróżbę? 17.04.15, 23:22
        Też poproszę o uczucia ( nie jestem w związku ). Czy ktoś się pojawi?
        • rozmaryn_1 kikka 18.04.15, 20:04
          Kikka, pojawi się nowy mężczyzna, może już jest koło Ciebie, ale nie jestes gotowa na ta miłość. To jakis atrakcyjny i pociagający mężczyzna , ale Ty masz wciąż w sercu kogoś innego, kto cię zranił i nie możesz się z tego otrząsnąć, wciąż cierpisz emocjonalnie, tkwisz umysłem przy nim, te wspomnienia zatruwają Ci zycie. To od Ciebie zalezy, czy zaznasz jeszcze szczęścia w miłości, bo żeby ją przeżyć, trzeba ją dopuścić do siebie. Dopóki nie odpuścisz tego faceta z przeszłości, to wspomnienie o nim zatruje nawet najpiekniejszą miłość. Przeszłość Cię pokonuje na każdym kroku i tak bedzie w kółko i w kółko i bezustannie.... tylko Ty masz moc puścić go wolno. Zrób to dla siebie... Nie warto się tak zadręczać. Oto karty na nowego mężczyznę:
          król buław, 2 buławy, diabeł, 6 kielichów, paz monet, moc.
          • kikka111 Re: kikka 18.04.15, 20:31
            Bardzo dziękuję. Rzeczywiście był kiedyś ktoś kto złamał mi serce i na długo "zamroził" moje uczucia i długo się łudziłam, żyłam w jakieś iluzji. Ja już wiem, że to była toksyczna miłość, unieszczęśliwiająca nas oboje w gruncie rzeczy. Teraz czuję i wiem, że jestem gotowa na nowe, że chciałabym spróbować, że chciałabym miłości, ale no właśnie nikt się w moim życiu nie pojawia... tego mężczyzny o którym piszesz na pewno nie ma w okolicy...
            • rozmaryn_1 Re: kikka 18.04.15, 21:28
              Kochana, w kartach stoi to tak, jakby on wciąż miał wpływ na Ciebie. Mężczyzna się pojawi na pewno, moje wrózby spełniają się zwykle dość szybko, więc myslę, że wkrótce się pojawi. Tylko problem jest taki, że powrócą wspomnienia, gdy go poznasz i możesz bać się wejśc w nowy związek, albo go zepsujesz, bo bedziesz ich porównywać? Braknie zaufania? Ąle życzę Ci z całego serca, żebyś wyrzuciła przeszłość ze swojego życia i przestała się bać, gdy już poznasz tego pana, który mi stoi w kartach. Czasem warto wejść w jakiś związek nawet jeśli okaże się nieudany. Tylko trzeba umieć się potem otrzepać, wyciagnąć wnioski, zapamiętać to, co było dobre i usmiechnąć się do siebie smile W swoim życiu to TY jestes najwazniejszą osobą, bez względu na to, jakich spotkasz ludzi i jakie doswiadczenia masz i bedziesz miała, to TY bedziesz patrzec na siebie co dzień w lustro i to TY jesteś (a pzynajmniej powinnaś) być zawsze najlepszym przyjacielem dla siebie, który Cię nigdy nie opuści. A skoro nie opuści, to trzeba go polubić smile Afirmuj się. Poproś Anioły, zeby odcieli Cię od przeszlości, myśl o sobie jak o kobiecie, która wkrótce pozna nie jednego, ale kilku mężczyzn i będzie wybierać sobie najlepszego dla siebie. Sądzę, że jak mi wyszły takie a nie inne karty, to chyba nie doceniłaś złej mocy przeszłości. na szczęście zawsze możemy coś zmienić zmieniając siebie i swoje spojrzenie na sprawę. Życze powodzenia smile
              • kikka111 Re: kikka 18.04.15, 22:28
                Oczywiście. Przeszłość na pewno ma wpływ na obecny stan, to, że na długi czas się zamknęłam , że poczucie własnej wartości jest byle jakie, że szoruje przy samej podłodze, że mam masę kompleksów. Tylko jednocześnie jest we mnie cała kopalnia uczuć, miłości, troski i takiego pragnienia, żeby znów wznieść się na orbitę smile . Żeby poczuć, że jestem dla kogoś ważna, wiadomo - tak jak napisałaś przede wszystkim musimy sami być dla siebie najważniejsi, ale człowiek tak strasznie potrzebuje innych ludzi, tak bardzo potrzebuje akceptacji i troski innych . Choć ja próbowałam się przez jakiś czas oszukiwać się, że w gruncie rzeczy jestem samotnikiem i mogę sobie tak żyć w swojej jaskini, no, ale nie, jednak nie. Potwornie mi brakuje, bliskości emocjonalnej, fizycznej, duchowej - każdej. Człowieka, który pokocha i zaakceptuje taką jaka jestem i nie będzie próbował mnie zmieniać. Mam deficyt takich odczuć, "przeżywań", o ile w sferze zawodowej zmienia się i dzieje, tak uczucia ugrzęzły, umarły, nie ma ich, pustka. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. smile
                • rozmaryn_1 Re: kikka 18.04.15, 23:03
                  Nie chodzi o to,że chcę Cie namawiać do samotności. Jak lubimy siebie samych, to emanujemy czymś tak pozytywnym, że przyciagamy innych ludzi do siebie i o to mi chodziło smile
      • rozmaryn_1 czysta karta 18.04.15, 20:03
        Pierwszy raz widzę Twój nick na tym forum, ale od razu prosisz o dwie wróżby? Ale ok, niech bedzie smile
        Radzę byc dyplomatyczną i raczej zmilczeć, a zostaniesz oceniona jako osoba, która szczerze chce pokonać trudności- 7 buław.
        Jesli im wygarniesz to osiagniesz to: rycerz kielichów, rydwan, giermek kielichów
        Uznaja Cię za niezrównowazoną, popedliwą, chwiejną emocjonalnie, która zbyt uczuciowo podchodzi do tematu i próbuje na siłę przeforsować swoje zdanie.
        Z córeczką sprawa nie zalezy od Ciebie, czasem trzeba odpuścić. Dużo nerwów wnosisz do rodziny z tego powodu, czy na pewno warto? król monet, rycerz mieczy, mag, moc, rycerz kielichów, król mieczy.
        • czysta-karta Re: czysta karta 18.04.15, 21:31
          Dziękuję Ci bardzo! Wczoraj wieczorem oczywiście miotana emocjami szukałam w sieci info i jakiejś tarocistce i nie wiem jakim cudem trafiłam tutaj!
        • czysta-karta Re: czysta karta 18.04.15, 22:02
          Dziękuję Rozmarynie! Chętnie bym teściom wygarnęła, przyjemniej by mi ułożyło! Mogę to zrobić przecież spokojnie...w zasadzie czy im wygranę czy nie raczej i tak mnie nie zaakceptują...czy można się z Tobą umówić na dluższą wróżbę?
          • rozmaryn_1 Re: czysta karta 18.04.15, 23:07
            Kiedy oferuję na forum darmową wróżbę, to znaczy, że testuje albo nowe karty albo rozkłady albo metodę. Jestem z natury sumienna i odpowiedzialna, więc staram się tak stawiać wrózby, żeby moje testowanie było uczciwe wobec osób, które mi ufają i staram się samą siebie sprawdzać. Nie nastawiam się jednak w tym momencie na dłuższe wróżby.
    • re.ne Re: komu wróżbę? 18.04.15, 11:48
      Jak można to chciałam zapytać o prace zawodową.
      Czy w ciągu 3 miesięcy będę pracować?
      Obecnie nie pracuję
      • rozmaryn_1 rene 18.04.15, 20:06
        Tak, jest praca dla Ciebie; 6 monet, 6 pucharów, 10 buław, 8 denarów, paz denarów, 3 puchary
        Ta praca będzie jednak wymagała od Ciebie trudnej decyzji, bedziesz miała duzo obaw, coś ta praca może zmienic w Twoim zyciu uczuciowym, bedziesz się wewnetrznie szarpać. Moim zdaniem zdecydujesz się ją podjąć mimo obaw. Przypadkiem też wyszło mi, że kiedy już emocje opadną i znajdziesz harmonię i przestaniesz się tak zamartwiać, stanie się coś nieoczekiwanego, a mianowicie możesz się strasznie zakochać, bardzo mocno i to z wzajemnością, nie będziesz wiedziała, co z tym zrobić wink
        • re.ne Re: rene 20.04.15, 08:12
          rozmarynku kochany co za wspaniałe wiadomości o pracy, jak zacznie się coś dziać na pewno się odezwę.
    • mag.ia Re: komu wróżbę? 18.04.15, 19:41
      Witaj,
      ja proszę , tak ogólnie z naciskiem na dom-rodzina.
      Z góry dzięki
      • rozmaryn_1 magia 19.04.15, 09:35
        10 pucharów, 9 mieczy, papież, 10 mieczy, 9 buław, 4 monety
        Temat rodzina- uda się zachować stabilizację finansowa, natomiast emocjonalnie są tu zmiany. Duzo zmartwienia widać i jakby koniec uczuć w związku, aż dwie dziesiatki, a one zawsze wskazują na zakończenie jakiegoś etapu, Wasz związek się juz nie rozwija.
        • mag.ia Re: magia 19.04.15, 15:07
          Dziękuję za wróżbę rozmaryn_1 , jejku to prawda , nie wiem jak dalej działać.
          Chciałabym się z Tobą spotkać... poradzić ,powróżyć... bo jestem pod wrażeniem...
          Jeszcze raz dzięki, wielkie dzięki!
    • mag.ia nieustannie czekam... 18.04.15, 21:33

smile
      • rozmaryn_1 Re: nieustannie czekam... 18.04.15, 21:36
        dziś już nie wróżę smile poza tym napisałam, że nie zamierzam się spieszyć, więc mnie nie poganiaj, bo bywam wtedy nerwowa wink
        • mag.ia Re: nieustannie czekam... 18.04.15, 21:38
          Ok, ale jutro ...? proszę
          • rozmaryn_1 Re: nieustannie czekam... 18.04.15, 21:42
            pierwszy raz Cie tu widze na forum, ale że mam dobre serce wink wróżę i takich osobom. Jednak mnie nie poganiaj, bo w ogóle nie wyciągnę Ci kart, ok? Nie wiem kiedy, jak będę miała czas, siłę, ochotę, wenę, będę zdrowa i nic mnie nie wkurzy, to siądę do kart.
    • ewike Re: komu wróżbę? 18.04.15, 21:41
      Witam,
      to i ja poproszę. Na sprawy zdrowia, może na coś powinnam zwrócić uwagę? Z góry dziękuję smile
      • rozmaryn_1 ewike 19.04.15, 09:36
        w okolicach głowy masz 5 pucharów i księżyc, z czego wnioskuję, że powinnaś zadbac o swoje samopoczucie psychiczne, zwłaszcza jesli masz skłonności do dołowania się i postarac się o zdrowy, spokojny sen, może jakieś zioła mogłyby pomóc i Cie wyciszyć.
        w okolicach nerek, pęcherza moczowego jakies niedomagania- 7 puch. i giermek pucharow, 8 monet
        Moze warto kupic żórawinę w tabletkach, zanim zaczniesz odczuwac problem.
        Ogólnie ok z Twoim zdrowiem, nie widze w najblizszej przyszlości poważniejszych problemów.
        • ewike Re: ewike 19.04.15, 22:02
          Dziękuję Ci bardzo. Część zgadza się w 100%, część mocno prawdopodobne...
          Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze smile
    • krakuskaa Re: komu wróżbę? 18.04.15, 22:50
      Dzień dobrywink
      Jeśli mogę to poproszę o karty na tydzień najbliższy w znajomości z M.
      Co się w tej znajomości wydarzy z jego inwencji.
      wink
      Dziękuję i pozdrawiamwink
      • rozmaryn_1 krakuska 19.04.15, 09:37
        wisielec i 2 buławy
        Chciałby coś zadziałać, ale nie zadziała. W tym tygodniu zastój.
        • krakuskaa Re: krakuska 20.04.15, 18:15
          Dziękuję za poświęcony czas.
          Pozdrawiam.
    • rozmaryn_1 zamykam wątek 19.04.15, 08:34
      proszę sie więcej nie wpisywać, dziękuję za udział, kto jeszcze nie otrzymał wróżby, niech cierpliwie poczeka. Pozdrawiam.
      • algaria ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 19.04.15, 11:05
        Za poświęcony czas i energię. Jak zawsze jesteś nieoceniona

W podziękowaniu "wyciągnęłam" dla Ciebie wyrocznie Sebiańską - przesłanie na najbliższy tydzień

WAGA 16

PO ZIMOWYCH SZTORMACH PRZYSTAŃ WYMAGA ODBUDOWY

Odbudowa pewnej części życia wymagać będzie cierpliwości, zaangażowania, wiary oraz poczucia bezpieczeństwa i celu. Czasem dzięki zmierzeniu się ze spustoszeniem, możemy naprawdę doświadczyć własnej siły.
        • rozmaryn_1 Re: ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 19.04.15, 11:40
          Algario, dziękuję, kochana jesteś jak zwykle smile Ale śmiac się zaczęłam, że mi spustoszenie wróżysz na najblizszy tydzień big_grin Ale ja dzielna jestem, to co mi tam spustoszenie wink To by nawet pasowało do snu dzisiejszego. Śniło mi się, że jakaś rakieta wycelowana we mnie przywaliła w mój dom, przeszła na wylot i jeszcze przeorała ziemię na długości paru metrów i strasznie nie chciało mi się tego sprzątać, eeech to lenistwo smile Potem jakieś dziwne dzwięki atakowały budynki, w moim pobliżu i powodowały, że szyby pękały... Aż postanowiłam spać w samochodzie, bo w domu było zbyt niebezpiecznie. Twoja wróżba niestety bardzo pasuje do tego, czyzby mnie miało spotkać jakieś zniszczenie spokoju rodzinnego? Ataki z zewnatrz, niech zgadnę... chyba wiem, kto może mnie atakowac, mam nadzieje, że jednak bez rękoczynów wink Dzieki raz jeszcze.
          • babowa Re: ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 19.04.15, 12:03
            dla naszek pracowitej, zyczliwej rozmarynkowej damy w podziece za czas i wysiłek przesyłam medal z kartofla

dziekujemy smile

https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/rb/me/apjb/uvadepF1ScmBcxc31X.jpg
            • rozmaryn_1 Re: ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 19.04.15, 12:09
              śliczny medal, dziękuję smile
          • algaria Re: ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 19.04.15, 16:38
            W tym tygodniu to raczej będziesz odbudowywała to co już jest zniszczone, a nie dopiero niszczyć.. Zobacz jak przesłanie jest adekwatne do Twojego snu - we śnie niszczono Cię i Twój dobytek, a przepowiednia Sebiańska mówi o odbudowie.
            • rozmaryn_1 Re: ROZMARYNKU - DZIĘKUJEMY!!! 19.04.15, 18:06
              tylko że ja nie kojarzę, co by to miało być... Ale brzmi stanowczo lepiej smile Chyba że by chodziło np. o plotki na mój temat i miałabym odbudować swój prawdziwy wizerunek? Bo tak poza tym, to nic mi się nie kojarzy. Może odbudowywanie jakis relacji? Ciekawa jestem, jak mi się sprawdzi smile Dzięki raz jeszcze.
    • rozmaryn_1 Algario, Twoja wróżba juz się sprawdza 20.04.15, 19:10
      niestety idzie falami, najpierw "spustoszenie", potem próba odbudowania i znów kolejna fala spustoszenia itd... Mam nadzieje, że cały tydzień tak nie będzie wyglądał, tylko Twoja wyrocznia pokazała najistotniejszy lub najbliższy punkt czasowy smile
    • did.ii Re: komu wróżbę? 26.04.15, 22:05
      Czy stworzę związek z pewnym panem?czy on poczuje cos wiecej do mnie niz przyjaźń?Pozdrawiam
      • rozmaryn_1 didi 27.04.15, 17:03
        Zamknęlam ten wątek, ale widząc Twoje zaangazowanie, wyciagnęłam dla Ciebie karty.
        Przy tasowaniu wypadł mi rycerz denarów i pojawił się potem w rozkładzie na pozycji tego, co Was dzieli. Ta karta może tu symbolizować konkretnego mężczyznę w Twoim życiu, ale może też mówić ogólnie o zobowiazaniach , jakie macie, wobec ludzi, finansowych lub innych. Pan, o którego pytasz, nie zdecyduje się tak łatwo wejść w jakieś relacje miłosne z Tobą (odw. 2 denary), on widzi jakieś przeszkody miedzy Wami , a chce postąpić odpowiedzialnie (znów król denarów). Jesli więc jesteś w innym zwiazku , albo on jest zwiazany (tego nie sprawdzałam), to właśnie to jest przeszkoda, po prostu zobowiazania. Ale podobasz mu się i on tez czuje przyciaganie. Tylko że to uczucie może okazać się bez kontynuacji, bez przyszłości. Powiem Ci, że w kartach tak mi stoi, jakbys była w stałym związku, do którego zakradła się nuda, rutyna, poczucie braku rozwoju, brak pasji, emocji, może to byc związek nieformalny.
        4 buławy, -paż puch, -świat, 4 puch, -rycerz puch.,7 mieczy
        Niby stabilizacja, bezpieczeństwo emocjonalne, ale jakby tez i niespełnione obietnice i pewne rozczarowanie. Widze to jako pierwsze ostrzeżenie dla tego zwiazku. Jeśli jestes samotna, to znaczy, że pragniesz juz bardzo mocno odmiany w swoim życiu i nowego uczucia, widzę , że spotykasz się z mężczyznami, więc może mylę się w swoim odczuciu, że jest jeszcze jakiś pan w Twoim zyciu.
        Jesli jednak chcesz zawalczyc o pana, o którego pytasz, to moja rada dla Ciebie jest taka, abys nie pozwoliła Waszej relacji pójść w pospolity romans, bo bardzo stracisz na tym, ale szukała tu głębszych uczuć, bo brzydko to stoi potem w kartach. Nie szukaj tu łatwych rozwiazań na skróty, szukaj miedzy wami głębi, bo ona jest, ale mozecie to zaprzepaścić.
        Na randkę z chłopakiem nie stawiałam, ale sprawdziłam, jak ta relacja może się potoczyć i wyszła mi ta sama jak u mężczyzny, o którego pytałaś- odwr. 2 denarów. Ten sam pan, czy takie samo zakończenie dla dwóch różnych związków? Pozdrawiam.
        • did.ii Re: didi 27.04.15, 17:37
          Dziękuję za poświęcony czassmileproblem miedzy nami jest taki ze on ma dziewczynę z którą jak twierdzi laczy ich wspólne mieszkanie.ja jestem wolna.liczylam ze moze podejmie on jakas decyzje w tej sprawie.bo nie chce mi die w cos takiego bawic.a fakt, jest midzy nami duży pociąg i lubię go on chyba mnie tez. Ale jak widac chyba nie zrezygnuje ze swojej dziewczyny.moze ściemnia ze juz do niej nic nie czujeuncertain
          • rozmaryn_1 Re: didi 27.04.15, 17:53
            Nie widze decyzji o związaniu się z Tobą i radze Ci, abyś nie dopusciła do zblizenia fizycznego miedzy Wami, bo poczujesz się zraniona. Nie jest to bez szans, ale trzeba mądrze to rozegrać, to co jest do zakończenia trzeba zakończyć i dopiero wtedy wchodzić w nowe relacje. On musiałby podjąć decyzje, a dwójka denarów kładzie mi się raczej na niezdecydowanie i może tez symbolizować wspólne mieszkanie, które ich łączy. Tak czy inaczej nie angażuj się za szybko, poczekaj na rozwój wydarzeń. Jak facet jest mocno zaangażowany, to nie jest to problemem dla niego wyprowadzenie sie od dziewczyny, której ponoć nie kocha wink
            • did.ii Re: didi 27.04.15, 18:01
              Święta racjasmile gdyby chcial to cos by zmienilsmile daje sobie spokój z nim.dziękuję za poświęcony mi czaswink
            • did.ii Re: didi 27.04.15, 21:15
              przepraszam ze tak dopytuję ale on bardzo mi się podoba niestetysad ostatnie pytanko:ale czy z tych kart wyszlo jakies jeszcze spotkanie takie serio?czy tylko plany i nic pewnego..?ehs niestety się łudzę ze moze cos..... uncertain
              • rozmaryn_1 Re: didi 27.04.15, 21:50
                On miałby ochotę na romans, tak dosłownie bym to okresliła, nowe doznania, doświadczenia. Ale całość zakończyła się tu odwróconym asem pucharów, który odczuwam, jako uczucie, które jest zaledwie świezym powiewem, obietnicą, z której on rezygnuje, nie kontynuuje. Ty jesteś zdecydowana, on nie. Wyszło sporo kart uwazanych za nawiązujące do związków karmicznych. Nie chcę Cię tutaj podkręcac, bo niektórzy się fiksują, jak słyszą o zwiazkach karmicznych. Na pewno są to relacje, z których trudno zrezygnować, często sami nie rozumiemy, dlaczego w nich tkwimy, albo czemu nas do kogoś ciągnie. Czasem są to trudne relacje, ciężkie do udzwignięcia, wciąż próbujemy przerobić jakąs lekcję i przechodzimy przy tym męczarnie. Inne związki z kolei są cudowne, bo dają uczucie spotkania bratniej duszy, ale nawet wtedy nie wszystko układa się idealnie. Czasami zdarza się, że jedna osoba to czuje, a druga waha się i nie decyduje wejść w ten zwiazek, wyrzeka się tego uczucia. I u Was to wygląda tak, jakby on był gotów się tego wyrzec. Może nie czuje się gotowy. Dlatego moja rada jest taka, żeby nie przeć tu za ostro do przodu, ale szukać głębi. Jesli to znajomość karmiczna, to że tak powiem górnolotnie- masz szansę dotrzeć do jego duszy i więzi, która Was łączy, a o której on nie wie świadomie, jeszcze nie. Cos tam nie zostało przepracowane między Wami i pojawiła się szansa powrotu do jakiejś sprawy. Jeśli masz cierpliwość, buduj relację, ale pomału i szukaj duchowego porozumienia. Nie idz w tani romans, bo on wtedy nie zauważy w Tobie ważnej osoby dla siebie. Ty decydujesz, piłka jest w grze, możesz tą znajomość rozegrać na różne sposoby. Wiele zalezy od Ciebie. Tendencje są takie, że on nie bedzie mógł się zdecydować i czasem tak stoi mi w kartach. Bywa, że odpwiedz jest jasna- tak lub nie, miłość lub porażka, a czasem karty mówią- pewno bedzie tak ..., ale piłka wciąż jest w grze.
                • did.ii Re: didi 27.04.15, 22:25
                  Dziekuje serdeczniesmiledużo mi wyjasnilassmilejeszcze raz bardzo dziękuję smile
    • studentka22 Re: komu wróżbę? 29.04.15, 11:34
      Witam, jeśli to możliwe poproszę o wróżbę.
      Sytuacja wygląda następująco:od 11 lat mam Partnera z którym mam trójkę dzieci. Mieszkamy wspólnie. W ubiegłym roku planowaliśmy ślub ale kilka miesięcy przed uroczystością On mnie ośmieszył przed ludźmi i m.in.zataił przede mną informację o swoich kredytach.Generalnie pokłóciliśmy się o pieniądze. Ja powiedziałam, że skoro w tak podstawowych sprawach nie ma do mnie zaufania i nie informuje mnie o pewnych problemach ,to nie wyobrażam sobie naszego wspólnego życia.W konsekwencji odwołałam ślub, oddałam pierścionek, ale ze względu na dzieci nadal mieszkamy razem (w moim mieszkaniu).Czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale ogólnie staramy się nie wchodzić sobie w drogę i żyć jak dobrzy współlokatorzy.
      Jak potoczą się nasze losy? Dodam jeszcze, że żadne z nas nie ma innego partnera, kochanka/-ki.
      Pozdrawiam
      • rozmaryn_1 studentka 29.04.15, 17:35
        Witaj, Twoja historia wygląda w kartach jak jakaś bajka. Najpierw zła i okrutna, potem szczęśliwe zakończenie, ale nie z obecnym partnerem i nie masz czego żałować. Widać, że byłabyś skłonna poświęcić się dla dzieci i marzysz jeszcze, że wszystko się ułoży. Poza tym martwisz się o finanse.
        Z tym mężczyzną nic nie będzie wg moich kart, oto co pokazały: sprawiedliwość, wieża, -rycerz puch.,śmierć, -eremita, -koło fortuny.
        Tu widać Wasze rozstanie i to nieodwołalnie. Uważaj jednak na niego, bo na zakończenie związku może chcieć Ci wywinąć jakiś numer, może chodzić o finanse, widać tu chęć oszukania Cię lub wykorzystania.
        Nie żałuj go jednak, bo poznasz kogoś wyjątkowego i dopiero tutaj stoi prawdziwa miłość, poważne zamiary, w tym matrymonialne i pan będzie nie tylko mężczyzną odpowiedzialnym, ale też wrażliwym i będzie dobrze stał finansowo. To będzie miłość, która rzadko się zdarza, rzadko tak ładnie ułożą się karty. Wygląda to tak, jakby czekała Cię jakaś podróż, może nawet przeprowadzka, która będzie szansą na poprawę finansową i widzę tu jakby wpływ kogoś z rodziny, może wyjazd do rodziny, do rodzinnego miasta i jest tu szansa na nowy początek. Może wyjedziesz do rodziny na urlop na przykład i w jakis takich okolicznościach pojawi się ten pan. To będzie odpowiedni dla Ciebie partner, odpowiedzialny, empatyczny, będzie umiał wczuć się w Twoje położenie, emocje, będzie chciał Cie wesprzeć. Ten pan sam tez może być po nieudanym związku, niewykluczone że po rozwodzie (ale nie będzie poraniony emocjonalnie, tylko ze zdrowym podejściem, przeszłość zostawi tam, gdzie jej miejsce) i pokazuje mi się, jakby znalazł się tam, żeby zregenerować siły, odpocząć, może będzie na urlopie, może wyjazd służbowy połączony z lekkim wypoczynkiem. Z tym mężczyzną czeka Cie szczęście i spełnienie. Sprawdziłam to w 2 taliach, żeby potwierdzić i w obu tak mi stoi. Życzę Ci powodzenia i zastanów się jak zminimalizować straty z partnerem, z którym mieszkasz, zanim dojdzie do rozejścia się. Głowa do góry, jeszcze zaznasz stabilizacji i miłości, będą pieniądze i prawdziwe uczucia, odetchniesz.
        • joanna375 Re: studentka 29.04.15, 22:30
          Witam.
          Czy można jeszcze prosić o wróżbę na miłość dla mnie ?
        • studentka22 Re: studentka 30.04.15, 10:48
          Bardzo, bardzo dziękujęsmile
          Trochę to wszystko wygląda jak jakaś bajka o Kopciuszku.Jest szansa, że jeszcze spotkam swojego Księciawink
          Tymczasem wczoraj przepłakałam po kryjomu cały wieczór. Z jednej strony cieszę się, że jest szansa na szczęśliwe zakończenie z drugiej, bardzo boję się ewentualnego rozstania.Ja sobie poradzę, ale pytanie co z dziećmi?Kiedyś podczas rozmowy z Partnerem o rozstaniu zagroził mi, że jeżeli do tego dojdzie,to zabierze mi dzieci.Ja jestem gotowa do rozmów o ich miejscu pobytu tzn.nie zamierzam w żaden sposób utrudniać mu kontaktów, spotkań ale na stałe miałyby mieszkać ze mną. Wiem, że formalnie nie może mi odebrać dzieci,bo nie ma odstaw.Jestem wykształcona, mam stałą pracę, swoje mieszkanie, jestem pracowita i dobrze zorganizowana.Przejściowe trudności nie są dla mnie przeszkodą. Obawiam się tylko strat psychicznych, bo z finansowymi sobie poradzę.Już teraz widzę,jak zaczyna robić sobie "dobry pr".
          Cóż pożyjemy, zobaczymy. Jeszcze raz dziękuję.Pozdrawiam
          • kolia24 Re: studentka 30.04.15, 11:09
            Witam czy mozna jeszcze wrozbe?
          • rozmaryn_1 Re: studentka 30.04.15, 16:56
            W kartach wygladało to tak, jakbys dostała "drugie życie" po rozstaniu ze swoim partnerem. Nie obawiaj się, dzieci zostaną z Tobą, stoi pełnia szczęścia rodzinnego w kartach. Poza tym dzieci potrzebują wynieść z domu pozytywny wzorzec miłości miedzy rodzicami, a na razie tego wzorca nie mają. Do tego dzieci zawsze są szczęśliwsze widząc swoją mamę szczęśliwą i usmiechniętą smile Wszystko się ułoży, dasz radę, tylko nie trać wiary w siebie....
            U Twojego partnera w postawie stała odwr. kapłanka. Ta karta u mężczyzny często pokazuje, że szuka on kogoś podobnego do własnej matki albo ma jakiś wzorzec z dzieciństwa, któremu nikt nie podoła, zresztą to nie Twój problem, tylko jego, prawda? Nie przenośmy cudzych kłopotów na siebie. Pewno Ci się odgraża, bo boi się, nie ma dokąd pójść, teraz mu wygodnie...
            Życzę Ci szczęścia, jesteś dzielna i dasz radę smile
            • rozmaryn_1 zamykam wątek ostatecznie 30.04.15, 16:58
              proszę się już nie dopisywać, nie stawiam więcej kart, Studentka była ostatnia osobą, której tu wróżyłam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka