Dodaj do ulubionych

Może komuś karta na tydzień potrzebna?

24.04.15, 15:00
Energia najbliższego tygodnia z Lenormandów? Potrzebuje ktoś? Zapraszam - do niedzieli postaram się wszystko ogarnąć smile
Obserwuj wątek
        • algaria Nagietek 24.04.15, 16:54
          Bukiet

Bukiet jest kartą pozytywna i taki będzie również ten tydzień. Spokojnie, dobrze, serdecznie - możesz mieć miła niespodziankę, jakiś mały prezent, czy serdeczna rozmowę. Bukiet przynosi coś miłego i nieoczekiwanego. W miłości pozytywne zmiany które mogą Cię zaskoczyć. "zawodowo" czyli w pracach domowych tez powinno Ci się układać i sprawnie działać, finansowa niespodzianka a w zdrowiu też czas dobry - dla wzmocnienia sięgnij do ziół.
      • algaria kasha 24.04.15, 16:49
        List

List jest kartą neutralną czyli ani dobra ani złą - i taki zapowiada się najbliższy tydzień - normalny. Nie ma tu większych wzlotów ni upadków. Możesz spodziewać się jakiś wiadomości, listów i pism urzędowych.
        W sprawach sercowych - duża komunikatywność, w pracy ważne dokumenty a w zdrowiu - recepta - czyli na zdrowie uważaj smile ale tydzień jak pisałam spokojny zwykły normalny - tylko nadmiar wiadomości może męczyć.
      • algaria Rozmaryn 24.04.15, 17:06
        Kotwica

Chyba nie ma dobrych wieści, bo choć kotwica należy do kart pozytywnych ale ona jakby kotwiczy i umacnia stan obecny, daje stabilizacje i utknięcie w martwym punkcie. Jednak szykuje Ci się możliwość pozytywnego załatwienia tych spraw z którymi się obecnie mierzysz - może nie od razu ale ich końcowy wynik z pewnością będzie dla Ciebie pozytywny. Z pozytywnych aspektów kotwicy można docenić stałość pracy i pieniądza ( o ile są), stałość związku i wszystkich pozostałych dziedzin. W zdrowiu uważaj na nogi, uda, biodra - możesz nimi zahaczyć o coś i mocno się "skontuzjować" - nie mówię, że masz szerokie biodra niczym łódź ale wiesz czasem się gdzieś tam "pyrgnie" o kant biurka, czy w drzwi się nie zmieści i boliiii bardzo. wink
        • rozmaryn_1 Re: Rozmaryn 24.04.15, 17:11
          Dzieki za kotwicę, po tych burzach i sztormach, to ja chętnie ją przyjmę i nie potraktuję jako kontynuacji tego, co jest w tym tygodniu, bo miałam sporo sytuacji zagrożenia życia, a jednak kotwica to bezpieczeństwo smile
      • algaria nikix 24.04.15, 20:00
        Koniczyna

Koniczyna daje krótkotrwałe szczęście. Zatem początek tygodnia może być szczęśliwy. koniczyna przynosi odmianę losu i.. wygraną na loterii - może powinnaś zagrać?. Tydzień dobry -wszystko się uda, a to co się nie uda to nie będzie miało znaczenia. W miłości możliwa nowa znajomość a w pracy awans lub gratyfikacja finansowa. Zdrowie dobre - korzystaj z ładnej pogody i spaceruj smile
      • algaria perl 24.04.15, 20:07
        Drogi

Szykuje się tydzień na rozdrożu - dużo dylematów, przemyśleń i podejmowania decyzji. Mimo że drogi są karta neutralną, czyli tydzień powinien być spokojny to jednak w związkach i miłości - jeśli nie pójdziecie swoimi drogami, to będziesz miała poczucie rozejścia się - emocjonalnego. Być może dla siebie będziecie mieli mało czasu w nadchodzącym tygodniu. Jeśli nie jesteś w związku, może będziesz musiała wybrać z kim być lub na kogo się zdecydować. Praca i finanse - jeśli masz to możesz dostać propozycje rozwoju lub zmiany nad którymi solidnie pomyślisz - możesz mieć drugie źródełko utrzymania ale już na umowę śmieciowa lub po cichutku. Finanse ok, zdrowie - też choć powinna sprawdzić poziom cholesterolu, uważaj na serducho i górne grogi oddechowe
        • perl-a80 Re: perl 24.04.15, 20:56
          Dziękuję Algario, karta jest bardzo ciekawa smile w związku nie jestem, ale dużo spraw rozważam ostatnio- cholesterol tez mi tu pasuje wink
          pozdrawiam serdecznie
      • algaria 12345 24.04.15, 20:13
        ptaki

Karta neutralna to i tydzień neutralny - przegadany. Dużo rozmów, dyskusji, słów, przemów, informacji - jak w piosence <parole, parole, parole> Dużo będzie się gadało, mało pracowało. Ptaki przynoszą wiadomości. Uważaj na stresy i nerwy - ptaki przynoszą poddenerwowanie i napięcie. Czyli tydzień spięty ale przegadany - konflikty, kłótnie, awanturki - krzyki. Jeśli miłość to wyrażona słownie, jeśli partner to mogą być konflikty W pracy
      • algaria bronxi 24.04.15, 20:17
        <Serce>

Dobry serdeczny czas, miłe chwile, radość i szczęście. - możesz również się zastanawiać nad miłością i próbować podejmować decyzje zwłaszcza w sprawie uczyć (tasując wypadły mi drogi).
        Praca i pieniądze - czas czerpania przyjemności z pracy i radość z pieniędzy. W zdrowiu - uwaga na serducho nie daj go sobie złamać wink Ogólnie tydzień powinien być dla Ciebie dobry i szczęśliwy - jedyny minus to te decyzje do podjęcia.
        • bronxi Re: bronxi 27.04.15, 07:08
          Dziękuję za optymistycznie zapowiadający się tydzieńsmile
          Oh pieniążki, pieniążki dobrze je mieć, bo jestem w trakcie remontu i ciągle coś nowego wypada i dobrze, że jest skąd wyciągnąćsmile < nachomikowałam sobie od początku roku smile>
          Już wczoraj fajny, miły i spokojny był dzień, więc oby tak dalej smile
          Miłego tygodnia życzę smile
      • algaria caro 24.04.15, 20:23
        Pies

Tydzień pozytywny - ciepłe relacje z przyjacielem/ przyjaciółką. serdeczne kontakty i spotkania. Pies mówi o kimś kogo znamy czyli nikt nowy się w Twoim życiu w tym tygodniu nie pojawi, ale za to albo umocnisz przyjaźń która trwa albo odezwie się ktoś z przeszłości. Możesz oczekiwać pomocy ze strony mężczyzny (szefa, kolegi z pracy) UWAGA!!! w miłości - "friendzone" ma szanse się zacieśnić i przemienić w związek - także nie zdziw się jak otrzymasz znaki lub wręcz deklaracje od "przyjaciela". W pracy miła atmosfera, w zdrowiu ok - uważaj na zęby.
        Pies to też pies - jeśli masz pupila to ten tydzień jest jego wink
        • caro-caro Re: caro 24.04.15, 20:39
          Cieplutko i milutko big_grin Uwielbiam takie wróżby. Dziękuję ach dziękuję! A jeszcze po tym, tak ciężkim tygodniu, ta mi przyniosła ulgę. Mam nadzieję, że będzie jak piszesz (a propos - z zębem idę już jutro)
          kiss
        • caro-caro Re: caro 05.05.15, 17:42
          Podsumowując tamten tydzień pod znakiem Psa przyznam, że to były wyjątkowo miłe dni. Najważniejsze to w długi weekend spotkanie rodzinne, które było nadspodziewanie ciepłe, spokojne i podnoszące na duchu. Poza tym kilka rozmów telefonicznych z przyjaciółmi. No i jak już wspomniałam wizyta u dentysty. Chyba trudniej o lepszą argumentację big_grin
          Cieszę się, że dobra prognoza się sprawdziła - dzięki Algario smile
    • rozmaryn_1 a karta dla Ciebie? 24.04.15, 18:58
      Wyciągnęłam dla Ciebie ptaki.
      To bedzie bardzo aktywny tydzień, będziesz się kontaktować na wszelkie sposoby z róznymi ludzmi, a oni z Tobą. Sms-y, maile, telefony i rozmowy w cztery oczy. Sądzę, że karta ta może przynieść Ci zabieganie, duzo spraw do załatwienia, dużo osób, które będą chciały cos od Ciebie. Nie wiem jak Ty, ale ja nawet lubię te klimaty... Nie są to rózgi, więc rozmowy powinny być miłe, a przynajmniej poprawne. Uważaj na plotki, w tym całym zamieszaniu możesz coś palnąć, co może być użyte przeciwko Tobie, a potem za Twoimi plecami ktos komus cos powtórzy. Tak samo do Ciebie moga dotrzeć jakieś ploteczki dotyczące kogoś, ale nie angażuj się w takie rozmowy, bo ptaki to słodkie istoty, ale z drzewka na drzewko i zanim się obejrzysz juz wszyscy bedą znali Twoje tajemnice, Twoje słowa, opinie o kimś lub o czymś, a z tego będą tylko zmartwienia. Najlepsza metodą na ptaki bedzie więc ciepło ale i dyplomacja ("co złego to nie ja"). Dziadkowie dzieci moga się uaktywnić i kontaktować.
      W relacjach na odleglość więc jest ożywienie, ale tak w relacjach na odległość jak tych blizszych trzeba uważac na słowo mówione i pisane, bo moga dąsy i obrażanie się pojawić. Jak bedziesz jednak mądra i dyplomatyczna, to nawet taki tydzień na swoją korzyść możesz obrócić smile Nagle zaczna o Tobie wszyscy dobrze mówić i może coś z tego wyniknie dalej, czego Ci życzę smile
      Zdrowie- struny głosowe, więc nie ćwierkaj za głośno, żeby gardła nie zedrzeć wink Poza tym spokoju bedzie Ci trzeba przy takim natłoku komunikujących się ludzi, zebys za nerwowa nie była. I jeszcze te ptaszki tak skaczą z gałęzi na gałazke, raz w górę, raz w dół, więc i Ty możesz mieć problemy z ciśnieniem krwi, na to uważaj.
      Poza tym ptaki to dla mnie pod wzgledem duchowym wszelka komunikacja z zaświatami lub telepatia, porozumiewanie się intuicyjne z drugim człowiekiem. Może być np. tak, że bedziesz o kimś intensywnie mysleć (załóżmy, że .. miłośnie?) i on to odbierze, poczuje i może da temu wyraz smile
      • algaria Re: a karta dla Ciebie? 24.04.15, 20:29
        Dziękuję bardzo smile Ja sobie od jakiegoś czasu wyciągam Lenormanda na dany tydzień - w tym mam lisa - wiem że to moja koleżanka z pracy, która pode mną doły kopie wink.. Ptaki? już wiem że znów będę miała tydzień w locie - a wiadomość od jakiegoś miłego kolegi - dobrze widziana big_grin..
        Lubie jak coś się dzieje - w stresie lepiej mi się zmobilizować - ploty i ploteczki - kiedyś ludzie chodzili do magla teraz przychodzą do biblioteki wink nie angażuje się w gadanie ale lubię posłuchać. wink Jak już wspomniałam mam lisa - to te pomówienia i lekkie konflikty mogą być z koleżanką z pracy - kurcze nie wiem czy ona przez swoją głupotę, nie zawaliła mi 6 tygodniowej pracy - to się jeszcze okaże, ale jej błąd może mnie /nas jako firmę dużo kosztować, oby przeszedł niezauważony.
        A jaki będzie naprawdę przyszły - ten tydzień to napiszę za tydzień smile
        Jeszcze raz dziękuję
        • rozmaryn_1 Re: a karta dla Ciebie? 24.04.15, 20:42
          lis z ptakami to juz konieczność szczególnej uwagi, pilnowanie się, żeby Cie ktos nie wciagnął w dyskusje, w których w ogóle nie brałaś udziału... Mam ostatnio złe doświadczenia z lisem, jest cwany i tak działa, że nie wiadomo jak go ugryzc i wyjść obronna ręką z sytuacji. Nie lubie lisa, bo czuje się bezbronna wobec jego niegodziwych działań. Życzę Ci jednak spokoju i pomyślnych rozwiązań. Nawet na lisa jest sposób, sposób bez niszczenia własnego poczucia godności. Życzę Ci znalezienia sposobu na lisa smile
      • algaria Re: a karta dla Ciebie? 01.05.15, 15:58
        Tydzień miałam przelatany, a już wtorek mnie "zabił" - na raz - czytelnicy, koleżanka z pracy coś chciała, obkładałam książki zacięłam się żyletka i jeszcze w tym samym momencie zadzwoniła moja mama z pytaniem jaki kolor kubka ma mi kupić bo są 4 do wyboru, a i jeszcze testowałam nowy program wyborczy.. cały tydzień taki - dziś jest piątek i nie wiem kiedy to zleciało. Dodam że przyszły tydzień będzie chyba jeszcze gorszy we młynie kołowrocie i biegu.
        Miałam problem z zasypianiem - jak zwykle
        Nie myślałam o kimś miłośnie - bi nie miałam o kim big_grin nie miałam czasu wink
        ptaki - z drzewka na drzewko słodkie istoty a obsr..ć potrafią tongue_out
        • algaria gosia44 24.04.15, 20:40
          pierścionek

Zatoczy się koło i tak jak zaczniesz tydzień tak go skończysz - wrócisz do tego od czego zaczęłaś. W tym tygodniu główny nacisk będzie na związek, partnera i w okół tego wszystkie sprawy będą krążyć. W pracy - stała umowa, w ogóle praca i propozycja współpracy. W zdrowiu układ krążenia i system immunologiczny UWAGA!! na biżuterię - równie dobrze możesz dostać np pierścionek zaręczynowy jak zgubić jakieś precjoza, dlatego w tym tygodniu bądź uważna na biżu i pilnuj swoich drobiazgów.
      • algaria ag_at 24.04.15, 20:35
        Pani

Jeśli to nie Ty sama w tej karcie - to tydzień Ci się szykuje pod znakiem kobiety. Najpierw zacznę od obcej pani - mama, siostra, koleżanka szefowa - one mogą być w tym tygodniu najważniejsze i to ich będziesz słuchać lub je wspierać. jeśli ta pani na górze to Ty - to będzie Twój czas - Ty będziesz w centrum, ale i to też będzie czas dla Ciebie - fryzjer, kosmetyczka, małe zakupy, duże przyjemności. Tydzień pod znakiem kobiecości. W miłości będziesz partnerką, kochanką, żoną i.. matką (jeśli masz dzieci) W pracy nie udowadniaj że jesteś chłopem w kiecce - włóż w pracę trochę delikatności i pozwól sobie na małą słabość.
        W zdrowiu - sprawy kobiece - nie siadaj na kamieniu bo złapiesz wilka wink
      • algaria sylwunka 24.04.15, 22:00
        trumna

Tydzień układania spraw i kończenia zaległości. Czas zakończyć to co się da i rozpocząć nowe. Trumna to nieuchronność zmian. Jeśli choroba to już koniec jej blisko.
        Tydzień będzie trudny i żmudny. Porządki w życiu, zdrowiu, pracy i związku. Uważaj na pieniądze - bo albo je za szybko wydasz albo możesz ponieść stratę. Ogólnie czas kończenia jakiegoś etapu. Ale jeśli np masz zaległości to je nadrobisz by zakończyć, kończą się też sprawy negatywne i to będzie duży pozytyw w tym trudnym, czasem smutnym tygodniu.
        Całe samopoczucie może Ci spaść i nastrój zniknąć. W zdrowiu uważaj na katar i uszy.
          • algaria babowa 24.04.15, 22:17
            bukiet/trumna

Tak obie mi się wyciągnęły.. Tydzień słodko - gorzki i miła niespodzianka i zmiany zakończenie etapu i porządki w życiu i w zawodzie. Czyli nic czego byś sama już nie wiedziała. W bukiecie masz docenienie siebie, nawet forma awansu, coś miłego w pracy a trumna wiadomość o zmianach, kończeniu..
            Mam tylko na dzieję że bukiet z trumną nie będzie mówił o wiązance na grób, że żadna śmierć fizyczna do Ciebie nie przyjdzie - chyba że masz jakąś rocznice śmierci i kwiaty na mogiłę kupisz.

W zdrowiu bóle głowy, a bukiet z trumna mówi o alergiach.
            Czyli wszystko to o czym już wiesz to będzie.. tylko spodziewaj się docenienia w pracy co może samo w sobie być dla Ciebie zaskoczeniem.
            • babowa Re: babowa 24.04.15, 22:23
              no czekaja mnie wiesci o poczatku i podsumowanie 3 lat
              no tak, nic czego bym sie nie spodziewała
              dziekuje czerwonogłowej
              :d
            • babowa Re: babowa 03.05.15, 17:50
              pora na odp
              no tydzien taki szybki, predki, zapracowany choc juz ciut luzniejszy
              i tak naprawde niczym szczegolnie sie nie wyrozniał, poza zmana podejscia do mnie pewnych osob
              sa zdecydowanie milsze i przychylniejsze, zeby nie powiedziec slizgiem w dee.
              została tez podjeta ostateczna decyzja w sprawie pracy od przyszłego roku, wiec klamka jakby zapadła i stad ta trumna pewnie
              dziekuje szanownej pani algarii za czas smile
      • algaria Ing 24.04.15, 23:24
        Słonce

Jedna z najlepszych kart w talii - tydzień będziesz miała bardzo udany pod każdy względem.
        Przede wszystkim słońce przynosi sukces - czyli wszystkie sprawy załatwisz pomyślnie, kłopoty się rozwiążą praktycznie same - a to dlatego że poczujesz w sobie energię i moc, odwagę i pewność siebie. We wszystkich aspektach osiągniesz sukces. Bądź dobrej myśli, bo i zdrowie, i praca i pieniądze wszystko ułoży się tak jak będziesz chciała. smile
      • algaria pinia 25.04.15, 17:00
        pan

Tydzień pod znakiem męskim. Najbardziej będzie się liczył w tym czasie: mąż, partner, syn, kolega, przyjaciel, szef (może być prawie w jednym) Życie w okół panów i z panami. Niestety zejdziesz w tym czasie do roli opiekunki, powiernicy, kołyski i kelnerki na balu życia swoich panów. Weźmiesz niestety na siebie rolę mężczyzny - musisz w tych dniach być silna, opoka i ostoja. W pracy pokaż siłę i decyduj. Finansowo ciut czas uzależnienia od męskiego portfela, ale może będziesz mieć miłą niespodziankę (jakiś prezent) W miłości to Twój partner będzie decydował jak będzie wyglądało wasze uczucie. Jeśli nie masz partnera to jest duże prawdopodobieństwo że w tym tygodniu jakiś miły pan pojawi się na horyzoncie. W zdrowiu to typowe męskie choroby, a że Ty będziesz niczym on to uważaj na jaja - jednym słowem wink
        • algaria gatdance 25.04.15, 17:12
          list

Tydzień spokojny choć z natłokiem wiadomości, korespondencji, rozmów. Nastąpi natłok właśnie w sprawach mailowych, faxach, dokumentach, papierach. W pracy ważne sprawy nawet pisma czy listy prawnicze - taki tydzień bardzo"ścisły" prawny skrupulatny i poukładany. W miłości wyznania na piśmie, słodkie smsy - mogą przyprawić o zawrót głowy wink Zdowie uwaga na przeziębienie, list to recepta. Także chyba tylko pod względem zdrowotnym należy uważać w tym tyg ..aaa i oczywiści uwaga by nie zawieruszyć gdzieś ważnego dokumentu, dyplomu, świadectwa, bo bardzo wiele może Cię kosztować utrata i odtworzenie
      • algaria iza 25.04.15, 17:06
        bukiet

Bukiet to dobry czas, pełen niespodzianek i szczęścia. Może Cię spotkać miły prezent ale niekoniecznie w wymiarze materialnym. Cały tydzień pogodny i szczęśliwy - czeka Cię radość i spełnienie. W miłości romantyczne chwile i rozkwit związku w pracy możliwa podwyżka, awans a z pewnością docenienie - jeśli nie masz pracy to jest duża szansa, że w przyszłym tygodniu możesz dostać jakąś propozycje. Zdrowie uwaga na alergie.
      • algaria krakuskaa 26.04.15, 13:05
        myszy

Nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Myszy zwiastują straty, kradzież i popełnianie błędów. Czeka Cie zatem tydzień pełen trosk i zmartwień zwłaszcza o przyszłość, ale myszy zwiastują również koniec kłopotów. Czyli ten tydzień może być ostatnim takim trudnym tygodniem, po nim nastąpi ulga i leszy czas. W miłości mogą nastąpić straty, w pracy uważaj na "życzliwe" osoby które mogą "podgryzać" Twój autorytet, chcąc Twoim kosztem zyskać dla siebie. W zdrowiu nerwowo i stresowo, a przez to bóle żołądka.

• black.kiara Re: karta na tydzień 26.04.15, 13:53
          może jeszcze się załapię , choć głupio mi wciąż sie dopisywać nie dając nic w zamian, tym niemniej ciekawy tydzień mi się szykuje i chciałabym wiedzieć czy wszystko potoczy się dobrze czy źle , dziękuję Algario z góry za poświęcony czas
          • algaria kiara 26.04.15, 16:48
            ryby

Przede wszystkim tydzień pieniężny. Możliwy przypływ gotówki ale także i wydatki. Ryby mówią również w ogóle o przybytku. Także dodatkowe emocje, wrażenia działania i odczucia będą Cie wręcz przygniatać . Na szczęście będą to raczej pozytywne wrażenia. Obfitość pozytywnych spraw i uczuć razem z pieniędzmi wink W miłości głębokie przeżycia i nadmiar emocji. W pracy sukces zawodowy i intratne propozycje a w zdrowiu? W sumie dobrze ale uważaj by Cię nie podwiało, bo pęcherz i nerki będą szczególnie narażone
          • krakuskaa Re: krakuskaa 02.05.15, 16:53
            smile
            Tydzień nie przyniósł mi już tąpnięć i problemów. Zakładam, że karta Myszy pokazała zakończenie takich fajerwerków, które w kwietniu u mnie pojawiły się zbyt często.
            pozdrawiam smile
            ps. nie znoszę myszy, boję się straszliwie hehe
      • algaria dzasta 26.04.15, 22:11
        Kosa

Oj będzie się działo, kosa przynosi kłótnie i zwady i daje ostrzeżenie. Generalnie w najbliższym tygodniu musisz uważać, na siebie szczególnie. Ostre przedmioty, kanty a nawet papier mogą przynosić skaleczenia. Zawodowo - kosa symbolizuje cięcia w pracy - możesz niestety być ofiarą redukcji, zmniejszenia pieniędzy lub etatów lub po prostu będziesz mieć mniej pracy w tym tygodniu. Związek jeśli jest może okazać się toksyczny, jeśli nie ma to w tym tygodniu z pewnością partnera nie znajdziesz.
        Zdrowie - jak już mówiłam możesz być narażona na skaleczenia, a do tego uwaga na nogi i zęby - możliwość zabiegów
      • algaria niki 26.04.15, 22:16
        niedźwiedź

To szef, promotor, opiekun, przyjaciel. I pod ich "wpływem" upłynie Ci cały tydzień. Niedźwiedź jest kartą pozytywna i taki też będzie ten czas. Do tego niedźwiedź stąpa powoli - czyli tak trochę rozleniwiony ten tydzień a przynajmniej będzie się bardzo dłużył. Cały czas życie będzie się kręcić koło pracy (biznesu) finansów i.. opieki.
        W pracy wszystko będziesz tak jak chcesz, możliwy przypływ sił by pokonać trudności W miłości, albo poszukasz równowagi albo spotkasz przyjaciela - dominatora. Zdrowie - uważaj na dietę, bo może Ci się trochę przybrać, mogą się przytrafić problemy żołądkowe - a poza tym niedźwiedź jest zdrów
      • algaria did.ii 26.04.15, 22:22
        wieża

Wieża daje zastój i spokój, ale to karta instytucji i pracy. Ten tydzień będzie się kręcił dla Ciebie głównie wokół pracy, spraw zawodowych i urzędowych. Jak dla mnie w miłości to karta zastoju, spokoju, brak ruchu i działań. Owszem istnieje związek z perspektywami ale te perspektywy są bardzo odległe i właśnie teraz zatrzymane przez sprawy urzędowo - zawodowe. Czyli coś o wiele ważniejszego ostudzi związek niż sam związek tzn jego zalążek. Nie wiem czy wyraziłam się jasno ale w tym tygodniu ważniejsza będzie praca i urzędy niż rozwój zaczętej znajomości. W pracy to Ty będziesz głównym koordynatorem, na Tobie będzie spoczywało sporo obowiązków.
        Zdrowie doskonałe - tylko uwaga na kręgosłup.
    • algaria I tym sposobem..Koniec 26.04.15, 22:24
      Dobrnęłam do końca wątku smile
      Wszystkim za udział dziękuję. Przyjemnie będzie poznać jak się karty wypełniły - czy trafiłam z ich losowaniem. Chętnie poznam jak wam minął tydzień.
      Spokojnej nocy i przyjemnego tygodnia

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka