Dodaj do ulubionych

No to ruszamy z zagadką

27.05.15, 13:11
Rozkład jest z naszego "Kociołka" - Rozkład na zły dzień (autor ja-tekla) - trzeba odgadnąć karty - ciekawe jakie karty mi wyjdą bo.. dziś mi się gębusia sama śmieje i jak do tej pory to dzień mam miły.. No ale zaczynamy - losujemy odgadujemy

Zapraszam do zabawy, bo nagrody przewiduje przednie

1 - ogólna energia dnia; - bardzo szybki dzień, trochę wyjazdów, przyjazdów, wiadomości, ale nie poczęcia dziecka - chyba wink - na szczęście. Do tego lekka szarpanina i udawanie kto tu rządzi i po czyjej myśli ma być

2 - dlaczego mam poczucie, ze dzień był zły? - coś mnie pokonało, pewnie jakaś wiadomość - położyła kres dobremu humorowi, może choroba, może inne paskudztwo podstępnie wbiło się i powaliło - ale.. będzie trwać to chwilę - i się podniosę, bo to ostatnia przykrość tego dnia.

3 - czym ja "zawiniłam"? - moje nadęte ego przyczyniło się do katastrofy dnia dzisiejszego. oto Pan i władca zarządził i zażądał i kazał i nakazał i egzekwował - do tego chciał pokłonów i w "pierdzień" całowania - miało być tak jak ja chce, nie inaczej. Wyszła ze mnie tyranka i despotka.

4 - na co wpływu nie miałam? - Mimo " szczerych chęci" nie będę miała wpływu na innych, moje krzyki i próby nacisku, a także narzucenie własnego zdania - spłyną po innych jak po kaczce. Dziś z pewnością nie będę dla innych przykładem, autorytetem, nauczycielem i moralistą. Ogólnie i krótko - przy całych swoich chęciach - otoczenie mnie oleje. wink

5 - lekcja z tego doświadczenia. - Mimo szczerych chęci - nic na siłę, krzykiem nerwem i tupaniem niczego nie osiągnę, a chęć niesienia pomocy nie zawsze spotka się ze zrozumieniem i przyjęciem. Powinnam zejść z tonu, z tyranii i odpuścić, bo nie zawsze musi być tak jak ja chce. Narzucanie swojej woli może się spotkać z ignorancją otoczenia i olaniem mnie - krótko: nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu i to będzie dla mnie lekcja z dzisiejszego dnia.

Nie wiem czy trudne czy łatwe mnie zaskoczyła ilość facetów w rozkładzie... powodzenia
Obserwuj wątek
    • caro-caro Re: No to ruszamy z zagadką 27.05.15, 17:12
      Nie! No dałaś do pieca! Dla mnie dziś ta zagadka trudna jak rzadko! Próbuję, ale nie mam przekonania do trafności prawie wcale.
      1. Rycerz buław
      2. 10 mieczy
      3. Cesarz
      4. Arcykapłan
      5. Król kielichów
    • rozmaryn_1 Re: No to ruszamy z zagadką 28.05.15, 18:06
      1. chyba zdecyduję się na rydwan, choć poczęcie dziecka bardziej kojarzy mi się z asem buław
      2. 10 mieczy
      3. cesarz
      4.papież, ewentualnie rycerz mieczy
      5. tu by mi pasowała 2 mieczy jako rozejm, ale piszesz o facetach w rozkładzie, to może jednak król mieczy?
    • algaria rozwiązanie 02.06.15, 13:58
      Widzę że nie ma więcej chętnych to podaje rozwiązanie:

1 Rydwan
      2 10 mieczy
      3 Cesarz
      4 Papież
      5 król buław

Najbliżej były Ing i rozmaryn - powalił je król buław, którego niemrawo opisałam.. Co dla Was miłe Panie?
      • rozmaryn_1 Re: rozwiązanie 04.06.15, 21:02
        Algario, skoro proponujesz nagrodę, to ja chętnie skorzystam. Mam lekko nietypową prośbę smile
        Zainspirowała mnie Nikix do wyciagniecia sobie kilku kart i możliwe, że to był błąd, może sobie nie powinnam ciągnąć… Nie będę wnikać w szczególy, ale zaskoczyły mnie te karty. Moja prośba jest taka, żebyś wyciągnęła dla mnie karty na 4 pytania, tylko z AW, bo tak sobie wymysliłam na wstępie, żeby to były tylko AW. Jeśli jednak wyciągniesz śmierć lub koło fortuny, to proszę abyś dociągnęła drugą dla jasności. Nie proszę o interpretację, sama sobie zinterpretuję, proszę tylko o wylosowanie kart, jeśli byłabyś tak dobra smile
        W partnerskim:
        1. wspólne dążenia i plany, swiadomość
        2.co jest zadaniem zwiazku i po co się spotkali
        3. jak to zadanie wypełnić
        4. Przyszłość relacji
        Chciałabym porównać z tym, co ja wyciagnęłam i sprawdzic, czy bedzie się różnić.
        • algaria Re: rozwiązanie 04.06.15, 22:24
          Oczywiście że wyciągnę tylko nikix podała fragment tzw portretu tarotowego partnerskiego a nie losowała (chyba nie) karty - dlatego wyszły jej same AW.i to 3 razy Sąd
          Ale jeśli chcesz to wyciągnę z samych AW - rozumiem że na Ciebie i Pana

1 wspólne dążenia plany i świadomość - Moc
          2 Co jest zadanie związku i po co się spotkali - Sąd
          3 Jak to zadanie wypełnić- Koło / Mag
          4 Przyszłość relacji Wieża
          • rozmaryn_1 Re: rozwiązanie 05.06.15, 14:03
            algaria napisała:

> Oczywiście że wyciągnę tylko nikix podała fragment tzw portretu tarotowego part
            > nerskiego a nie losowała (chyba nie) karty - dlatego wyszły jej same AW.i to 3
            > razy Sąd

Wiem, ale to nie ma znaczenia.

> Ale jeśli chcesz to wyciągnę z samych AW - rozumiem że na Ciebie i Pana
            >
            > 1 wspólne dążenia plany i świadomość - Moc
            > 2 Co jest zadanie związku i po co się spotkali - Sąd
            > 3 Jak to zadanie wypełnić- Koło / Mag
            > 4 Przyszłość relacji Wieża
            >
            Dziękuję Algario smile Wieża to już jest wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka