Dodaj do ulubionych

Portret tarotowy - pytania i wątpliwości

28.05.15, 11:37
Zaintrygowana uwagami Ing zakładam ten wątek, ale nie po to by komuś robić portret ale by podzielić się spostrzeżeniami i zadać pytania
O! np
A co jeśli ktoś ma w portrecie aż 3 razy tę sama kartę - właśnie Papieża- 1 raz to normalnie czytamy - jak 2 raz to odwrotność ciemne strony itp a 3 raz? znów "normalnie? - mój syn ma "w doniczce" a ja mam jako cel (misję życiową) i drogę do tego celu..

I co w związku z tym? wink
Obserwuj wątek
    • rozmaryn_1 Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 16:35
      A mogłabyś coś wiecej o tym napisać, o jaki portret chodzi?
      • algaria Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 17:45
        Tarotowy portret numerologiczny - według Chrzanowskiej smile
        • rozmaryn_1 Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 18:10
          algaria napisała:

> Tarotowy portret numerologiczny - według Chrzanowskiej smile

Mam gdzieś tą jej książkę, ale mnie to nie wciągnęło smile
      • black.kiara Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 17:47
        Algario piszesz o doniczce numerologiczno- tarotowej? ja mam w niej 3 kapłanki , mój śp. mąż miał 3 razy papieża właśnie .....także niezła z nas była para wink
        • nikix4 Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 18:18
          Ja mam podobnie jak Black.kiara - 3 Kapłanki
          Mam też 1 Wieżę sad
          Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie nie bardzo ta metoda się sprawdza.
          • algaria Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 21:53
            ale jak czytać te 3 jednakowe karty jako pozytyw czy negatyw?
            • nikix4 Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 22:22
              Nie wiem smile
              Chrzanowska podaje swoje znaczenia kart. Jak masz np.
              Kapłankę, to oznacza ona:
              harmonię osiągniętą poprze obcowanie z naturą, pracę na działce i wszelkie inne działania wykonywane w kontaktach z przyrodą, wyjazdy na wieś, do lasu, na łono przyrody oraz pomaganie innym, a także dzięki dobre kontakty z matką, czy też zajmowanie się wiedzą tajemną, szczególnie Tarotem.
              Wieża ma tu bardzo ciekawe znaczenie:
              – harmonia osiągana poprzez odcięcie się i zniszczenie starych struktur, zbudowanie nowych – lepszych, nowocześniejszych, bardziej funkcjonalnych, pozostawianie za sobą starych, przeżytych spraw, a także dzięki odnalezieniu swego miejsca w otaczającej realności, umiejętne wpisanie się w sprawy rodziny, środowiska, sfery zawodowej i konsekwentne budowanie swego życia na wszelkich jego poziomach.

Nie przekonuje mnie ta metoda.
              1. nie bierze się po uwagę drogi życia
              2. wszystkie dzieci urodzone w tym samym dniu, miały by tą samą "kartę przewodnią"
              w wieku średnim decydował by miesiąc, w wieku dojrzałym rok - bez sensu chociażby patrząc na rówieśników wink
              3. o tym kim się było w poprzednim wcieleniu decyduje dzień i miesiąc urodzenia wink
              4. punkt komfortu karmy - co to w ogóle jest ? albo jak pracować z misją na obecne wcielenie wink

Traktuję te 18 kart z przymrużeniem oka tongue_out
              Wolę tradycyjną numerologię.
    • inguszetia_2006 Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 28.05.15, 22:45
      Witam
      Trzy karty czyta się jak pozytyw. Tak pamiętam, ale nie jestem fanką wielką tej metody.
      Moim zdaniem portret numerologiczny jest jednak dużo trafniejszy. A ty masz dwóch Papieży czy trzech, bo nie zajarzyłam? Misja życiowa w Papieżu i droga do celu Papież tak? Czyli, że wróżka i oparcie dla innych, autorytetwink Jak masz tylko dwóch to myślałabym nad takim przekazem, żeby ludzi nie zadusić swoja mądrością, nie stać im nad głową i nie truć;-P Taka lekcja do przerobienia. Ale wiesz, to palcem po wodzie pisane... Ja mam dwóch Pustelników i powinnam być odludkiem i mędrcem. No ale... właśnie ale... mam Wenus w Lwie i już uj z bombki strzeliłwink
      Pzdr.
      Ing
      • leda-is-one Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 29.05.15, 05:44
        Dziewczyny ale podajcie laikom portretowym wzór na tą "doniczkę".
        Mam portret, mam tam 2 Wisielce,mam Księżyc,Kapłankę tez mam ale samotna i ostatnia.
        .Nie wiem czy to o ten portret chodzi? tongue_out
        Pozdrawiam
        • nikix4 Re: wzór na "doniczkę" 29.05.15, 11:37
          Ok. Podaję wzór:
          Portret psychologiczny metodą Tarota Alicji Chrzanowskiej.
          Metoda oparta jest jednocześnie na numerologii i tarocie.
          Wykorzystujemy tylko karty AW.
          Karta Głupiec to 22.
          Pełna data urodzenia.
          Jeśli gdzieś z wyliczenia wyjdzie cyfra większa niż 22, to odejmujemy od niej cyfrę 22

1. Karta pierwsza mówi o dzieciństwie i młodości do 29 roku życia
          2. Karta druga mówi o okresie po ukończeniu 29 lat do ukończenia lat 49
          3. Kart trzecia mówi o wieku dojrzałym człowieka po ukończeniu 49 lat.

Wg Chrzanowskiej karty te prezentują ogólne predyspozycje i możliwości człowieka, które na pewno w życiu człowieka się pojawią.

Jak liczymy:
          1. Dzieciństwo - dzień urodzin
          2. Wiek średni - miesiąc
          3. Wiek dojrzały - rok
          4. Podświadomość - (poz.1+poz.2)
          5. Świadomość - (poz.2+poz.3)
          6. Nadświadomość - (poz.4+poz.5)
          7. Misja do wykonania - (poz.1+poz.5)
          8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje - (poz.2+poz.6)
          9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - (poz.1-poz.2)
          10. Co robiłam - (poz.3-poz.2)
          11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9)
          12. Karta harmonii psychicznej - (poz.7+poz.8)
          13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - (poz.1+poz.4+poz.6)
          14. Jak jest odbierana na zewnątrz – (poz.3+poz.5+poz.6)
          15. Sposób odpracowanie karmy – (poz.9+poz.10+poz.11-poz.7)
          17. Punkt komfortu karmy - (poz.6+poz.11)
          18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? (poz.8+poz.11)

Dodatkowe informacje możemy odczytać porównując karty:

1. pierwsza, czwarta, szósta - informują nas o tym, jak ludzie odbierani są na zewnątrz, w swoim środowisku, pośród ludzi, jaki przedstawiają obraz siebie samych na zewnątrz.

2. trzecia, piąta i szósta - te karty informują o wnętrzu osoby, o jej charakterze, osobowości oraz o tym co skrywa przed światem.

Tyle tongue_out
          • bronxi Re: wzór na "doniczkę" 29.05.15, 13:06
            a jesli wychodzi ""0" jak odejmę karty? bo chciałam sobie sprawdzić ten portret i wychodzi mi w jednym przypadku "0"
            • nikix4 Re: wzór na "doniczkę" 29.05.15, 17:26
              To raczej nie jest możliwe wink
          • algaria Re: wzór na "doniczkę" 29.05.15, 14:04
            Mi też to trochę nie gra bo co? bo np ja mam na starość 18 i ktoś mi powiedział że będę alkoholiczką - ale że co? że wszyscy z mojego rocznika + innych gdzie równe jest 18 będą menelami?
            I ta 18 - owszem księżyc ale jak się ją skróci to 9 pustelnik
            Albo to odejmowanie o 22 zamiast skracanie do jednej, lub branie całej talii i analizowanie konkretnej karty z AW

Mi najbardziej podoba się numerologiczny portret tarotowy - partnerski i powiem że tu mi się wielokrotnie zgodziło smile
            A Chrzanowskiej wizje na znaczenie kart to dla mnie czysta abstrakcja - skąd w 10 buław weselne dzwony u tej Pani?
            • nikix4 Re: wzór na "doniczkę" 29.05.15, 17:27
              Dlatego ja tego nie traktuję poważnie tongue_out
            • inguszetia_2006 Re: wzór na "doniczkę" 29.05.15, 22:32
              algaria napisała: że wszyscy z mojego rocznika + innych gdzie
              > równe jest 18 będą menelami?
              Witam
              Zaraz, zaraz... jakimi menelami? Winston Churchill był alkoholikiem i jaki z niego menel?;-P
              Mogłabym sypać podobnymi przykładami z rękawa. Jak kto ma pieniądze i władzę to jest smakosz trunków, a jak kto biedny to menel, tak?wink Oj, nie, nie, nie.
              Pzdr.
              Ing
              • leda-is-one Re: wzór na "doniczkę" 30.05.15, 06:19
                Algario witaj w klubie,ja tez mam Księżyc na starość..trunkami się delektuje i co? No może nie żeby jak Churchill..ale nie menelstwo, zdecydowanie nie! Racje ma ING wink
                Dziękuje Nikix za doniczkę,Mam 11 punktów zrobionych z tego wzoru,to było do partnerstwa kiedyś potrzebne,resztę zrobię na weekendzie.. Ciekawam bardzo, tego Wisielca powtórek może już nie będzie sad
                • algaria Re: wzór na "doniczkę" 30.05.15, 16:47
                  Do partnerstwa potrzebnych jest 8..

A ja nie lubię pić .. i co? I tak będę piła na starość, bo mam księżyc?
                  • nikix4 Re: wzór na "doniczkę" 30.05.15, 18:22
                    Ty masz Księżyc i masz pić tongue_out
                    Moja znajoma zdeklarowana singielka, która była w Wisielcu, teraz jest w Cesarzu na starość ma Sąd. A to znaczy, że ma zacząć nowy rozdział swojego życia, ma mieć dziecko i rodzinę . Co prawda teraz można mieć czworaczki po 60 tongue_out ale ...
                    A, i jeszcze ma uprawiać sex grupowy tongue_out
                    To jest dopiero życie smile
                    • algaria Re: wzór na "doniczkę" 30.05.15, 23:45
                      No takiej to zazdroszczę - tego seksu i nowego życia a ja w księżycu smutki topić będę że tak nie mam
                      • algaria Re: wzór na "doniczkę" 30.05.15, 23:46
                        Moja mama ma Świat i jest wdową od 10 lat i teraz nie wiem czy ona się właśnie zamknęła czy dopiero otworzy wink
                        • nikix4 Re: wzór na "doniczkę" 31.05.15, 11:12
                          Moja ma Diabła sad
                          Też jest wdową.
                          Ciężko będzie sad
                  • inguszetia_2006 Re: wzór na "doniczkę" 31.05.15, 11:37
                    algaria napisała: Do partnerstwa potrzebnych jest 8.. A ja nie lubię pić .. i co? I tak będę piła na starość, bo mam księżyc?
                    Witam
                    Nie będziesz pić. Ale możesz puchnąć. Od wody nie wódy;-P Księżyc mówi o tym, że trochę odlecisz na stare lata, ale ty już odleciałaś jako wróżka teraz, więc o czym się mówi?;-D Księżyc trzeba polubić, bo daje ogromne możliwości. Mówię z autopsji. Bez Księżyca czym bym była? Jaką wróżką zębuszką? No trzeba, trzeba mieć ten Księżyc gdzieś mocny, żeby się za karty brać. Kto jak nie my - Księżyce, hm...?
                    Pzdr.
                    Ing
                    • algaria Re: wzór na "doniczkę" 31.05.15, 12:23
                      No dzięki Ci - Już nie wiem co gorsze - picie czy bycie wiejskim dziwadłem co to dzieci się nią straszy wink - koty, tamburyn, krwistoczerwone usta w serduszko, łażenie w zwiewnych szatach i mamrotanie do siebie i... rzucanie klątw big_grin

Młody ma na starość 22 (szkoda że się tego nie skraca bo Cesarz ładniej brzmi niż Głupiec) I tak ja dziwaczka w Księżycu on lokalny Głupek zwłaszcza że on chce iść w ziołolecznictwo/ zielarstwo - para jak ta lala smile

Jeśli ten Księżyc sprawi że będę więcej umieć, więcej dawać z siebie i da mi możliwość "sławy i renomy" w "zawodzie wieszczki" to ja go chce mieć!! I się z nim pogodzić i cenić, nawet jak sobie nalewki z czarnego bzu na spokojność i sen zdrowy i mocny chlapnę z wieczora wink
                      Jestem 20 z dnia urodzenia ale 11 z miesiąca ale bliżej mi było i jest do Kapłanki jak do Sądu i Sprawiedliwości
          • kamerados Re: wzór na "doniczkę" 30.07.21, 22:08
            Wiem kim jestem znam swoje poprzednie wcielenia - wiele z nich,nie mam misji, ale realizuję karmęna wyższym poziomie
    • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 22.07.21, 16:49
      A co z taka sytuacja ?

Portret 1
      osoba 1
      1. Dzień Kapłanka ( dzieciństwo )
      2. Miesiąc Koło Fortuny (w średni
      3. Głupiec (w dojrzały )
      4. Wisielec (podświadomość )
      5. Koło Fortuny (świadomość )
      6. głupiec ( nadświadomość )
      7. Wisielec (misja )
      8. Koło Fortuny ( środki do realizacji )
      9. Karma 8 ( w portrecie Chrzanowskiej to sprawiedliwość )?

portret 2
      1. Księżyc
      2. kapłan
      3. sąd
      4. Mag
      5. kochankowie
      6. Rydwan
      7. Kapłanka
      8. Wisielec
      9. smierć

portret łączony razem

1 Początek znajomosci
      2 +18 - 20 Sad
      2 rozwój
      10+5 -15 Diabeł
      3.
      okres schyłku 0+20-20 Sad
      4. Trudności
      12+1 -13 smierć
      5. wspólne plany
      10+6 -16 wieża :o
      6. rozwój
      0+7 -7 Rydwan
      7.Zadanie
      12+2 -14 Umiarkowanie
      8 . Jak wypełnić zadanie
      0 Głupiec

Doniczka jest na podstawie książki p. Alicji Chrzanowskiej ?

jak rozumiem portret
      Ludzie spotkali się ponownie punkt 1 Zmartwychwstanie ( zeby coś ze sobą przerobić Sad )
      2. Rozwój znajomosci to Diabeł czyli uzależnienie jedno z partnerów , ciężkie dzieciństwo , traumy odbyte na życiu dorosłym
      Okres schyłku to sąd ? Jego mam przeczytać w negatywie ?
      4. Trudności to smierć ciągła transformacja ( destrukcja odradzanie się ) chociaż mam problem czy nie przeczytać jako Koniec ?
      5. Wspólne plany wieża
      i tu mam schody w tarocie 16 jako koniec destryrukcja zakończenie , rozstanie ( tzw wieża Boga negatyw )

tymaczasem znajduje to :

WIEŻA – poważne podejście do partnera; wspólne, konsekwentne budowanie związku; długotrwały, stabilny z dobrymi perspektywami na przyszłość układ partnerski; odpowiedzialność; dojrzałość, mądrość życiowa obojga partnerów; świadomość, że złe chwile szybciej mijają, jeśli razem i zgodnie stawi się im czoła

(skopiowałam z tej strony dotyczyło portretu wg tej pani ) czyli tu się interpretuje inaczej ?
      7.
      zadanie umiarkowanie

UMIARKOWANIE – zrównoważony, harmonijny, rozsądny związek, partnerzy doskonale dobrani pod względem temperamentów i charakterów; cierpliwe, stateczne i dyplomatyczne podejście do partnera i spraw uczuciowych w ogóle; cicha wielbicielka lub adorator

To jako Misja

zaczerpnęłam informacje z tego linku

niestety nie przeczytałam jeszcze książki ( ale chyba ja dorwę i to zrobię )

pytam bardziej doświadczonych ..
      rozumien , ze to inna Analiza i czyta się w inny sposób ?

bo np misja osoby 1 to wisielec
      czyli skłonności depresyjne ( czytam w negacji bo jest 2 razy ) a drugiej osoby misja to Kapłanka

niewiem
      ale przyszło mi jeszcze na myśl , ze ta druga osoba ma w swoim portrecie Kaplanke po to , zeby zobaczyć na świat oczami kobiety ( i poczuć się jako ta kochanka odrzucona osoba )? Czy dobrze myśle ? I ta życiowa lekcje ( jako misja ) będzie musiała odebrać ze mną ? ( bo jest wieża )? Chyba ze naprawdę czyta się to inaczej

pomóżcie mam mętlik
      dobrego dnia

• kamerados Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 13.09.21, 14:38
        Zrobię ci może ale nie doniczkę, tylko "normalnie", może też wsparte o Chrzanowską, ale inną, taką z rozkładami - przy czym większość nie sugeruje, żeby była jej autorstwa.Kurczę, Nie ma to jak spóźnienie... Nie jest ZA PÓŹNO? Masz już dużo podobnych wpisów, ale partner to inna sprawa, zwłaszcza jak był stały...
        Ja przenigdy normalnie nie sugeruję się jedną osobą - kładę na ogół "ogólnie", a dużo z tych "par" to wróżby w stylu "dobra - zła ścieżka" + rada, albo porównanie, które z miłą chęcią ludzie ulubili sobie, bo to " na chybcika" analiza własnej osoby, ale i partnera.
        • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 18.09.21, 13:58
          Tak mam kilka podobnych wpisów , bo szukałam pomocy w interpretacji i co jest do przerobienia

Jeśli chce Pan mi pomoc to bardzo dziękuje
          • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 18.09.21, 14:02
            Mój mejl coorny96@gmail.com
            • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 18.09.21, 14:12
              Wpis był z 22.07. 2021

Zrobilsm jednak błąd
              Tutaj dobrze podliczony układ

1. Sąd 20
              2. Diabeł 15
              3. Sąd 20
              4. Smierć 13 lek trudności
              5. 13 smierć
              6. 4 cesarz
              7. Moc 11
              8. Słońce 19?

• checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 18.09.21, 14:12
                Chciakabym zanalizować ta relacje , gdyż wiem ze jest ona karmiczna droga związku 9
                • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 18.09.21, 14:14
                  Jego doniczka
                  18.05.1991
                  1. Księżyc 18
                  2. Kapłan 5
                  3. Sąd 20
                  4. Lęki :Mag 1
                  5. Świadomość:Cesarzowa 3
                  6. Nadświadomość :Cesarz 4
                  7. Misja : Świat 21
                  8. Dary tongue_outustelnik 9
                  9. Kim bylem :13 smierć
                  10. Co robiłem : Diabeł 15

I moja
                  a 24.10.1993
                  1. Kapłanka 2
                  2. Koło 10
                  3. Głupiec 0
                  4. Lęki : 12 wisielec
                  5. Swiadomosc:Koło 10
                  6. Nadświadomość :0 głupiec
                  7. Misja :12 wisielec
                  8. Dary:Koło 10
                  9. Kim bylem:8 sprawiedliwość
                  10. Co robiłem:Koło fortuny 10
                  • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 18.09.21, 14:43
                    Co do mojego portretu
                    Kapłanka z dzieciństwa ( u Chrzanowskiej jestem 2 ) 24-22 daje 2
                    Tutaj u mnie zrealizowało się książkowo w … negatywie . Słaby kontakt z mama( czasem nawet destrukcyjny )
                    Wisielec mówił o sytuacji w domu . Niestety . To moje lęki i podświadomość .
                    Myślałam, ze kapłanka raz w portecie jest pozytywna ?
                    • kamerados Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 29.10.21, 13:53
                      Spróbuję,ale chwilę później - mam karty znowu. Może zwykłe jednak?Albo przynajmniej LeNormandy??
                      • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 29.10.21, 15:46
                        Zdaje się na Ciebie smile
                        • kamerados Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 31.10.21, 13:22
                          big_grin
                          • kamerados Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 21.11.21, 14:54
                            O kurczę!!!
                            A ja o Sybilla o symbolach tutaj... Na szczęście wspomagana przez Le Normandy, zdajesz sobie chyba też sprawę,że niekiedy karty zwykłe, które jak wszyscy tutaj uwielbiam, jak również inne systemy,któr ebyć może znasz i kojarzysz , to często nawet trafniejsze od tymczasowo traktowanego Tarota systemy obrazkowe - nie tylko więc liczbowe.
                            Trzea więc zdać sobie sprawę, że takie"programowanie" - to dziwne podejście do tego, tym bardziej,że jakkowiek ludzie uczą się zawodu latami,to pewności nie ma nigdy,a np. w opcji wahadeka ,różdżki,czy innych systemów - gdzie poprawne bywają nie tylko wzmacniacze wibracyjne, ale całe układy figur geometrycznych - np. tw. Złota Geometria.
                            Wypadało by się zawstydzić,również w postaci tego co napisali poprzednicy, ale niektórym się wydaje, że Wieża tu i Wieża tam to np. jeden i ten sam symbol. Nic bardziej błędnego.
                            Jak również powtórki albo ich brak to sfera czysto umowna.
                            Wszystko czasami co można otrzymać to błędnieskierowane pseudowróżbiarstwo, ja próbowałam tego wielerazy, równie ż symulowane treści przychodziły 'Łatwiej" do głowy "sprawdzanemu" , połączone z tzw.telepatią,wglądowi w tzw, bioenergię, gdzie celowo ktoś "patrzy" na energie pacjenta, diagnozuje, czy dochodzi do zdrowia czy nie - a inny chrzani np. głupoty- to programowanie tego typu może być nawet b. niebezpieczne, a takie "wróżby" zgubne.
                            Spróuję ci może zademonstrować co i jak na przykładzie dat,ale nie mam pewności co dotwoich dat i czy to ulubione czy autentyki schoiwałaś na powałę, jeśli tak to gratuluję - bo tutaj starszy jest partner, a gdzieś tam ty to jesteś.
                            Jednak "nie odrywajmy się od tematu , nie ?
                    • kamerados Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 02.11.21, 16:44
                      ." Portret" wg. osławionego systemu symbolicznego zwanego pokątnie Tarotem powinien symbolizować dane, które twórca uwzględnił jako bliskie systemowi numerologicznemu 1-9.
                      Dane astro są b. podobne do rytmów biologicznych, wg. tych w chińskim i polskim systemie sugeruje się i dostosowuje do budowy organizmu i pór roku.
                      Zmienia się to w zależności jednak od "eksperymentów" Etteili i wróżki LeNormand.
                      Z chwilę CD, bo muszę wyjść na chwilę
                      • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 21.11.21, 08:15
                        smile
                        • kamerados Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 21.11.21, 15:08
                          Dla przykładu - dzieciństwo - w LeNormandach tu - to Wysłannik a wiek średni - Myszy.Starość jak "na razie " zwlaszcza w skkojrzeniu z Myszami i mało zachęcającym tutaj dzieciństwem jako człowiekiem dochodzącym, Gościem to Góra - ciężkie kłopoty, które da się rozwikłać jedynie po pewnym czasie, raczej kryzysowo.
                          Wygląda zatem na Karmęikonieczność spłacania długów, rzadko bywających krewnych, którzy chętnie są, mniej zaś chętnie robią wrażenie osób b. stabilnych.Myszy to czyjeś podbieractwo, wskazuje, że ktoś czyha na ciebie i lubi obrać z kasy.... Góranietworzy z kolei miłego do siebie dostępu, lubi być silna i niezłomna, ale lata kryzysu nauczają ostrożności i trudności - także te z zewnątrz mnożą się na każdym kroku.(NAWET PASUJE ŻE MIAŁAŚ SŁABY KONTAKT Z MAMĄ, NO NO! ).
                        • kamerados Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 21.11.21, 15:37
                          Teraz dla porównania Tarot - są twoje karty mimo postawienia wszystkiego " na głowie i małej przestrzeni przy komputerze.
                          Sugeruję takieporównanie, bo przeżywasz czy przeżyłaś wiele z tych zdarzeń,dwa, piszeszo "swoim" horoskopie jako o zdarzeniach i księżycową "rączkę" w 12 domu można rozpoznać.
                          R Denarów
                          Księżyc z 7Buław - tu AW niby ładnie się zaznacza ale jest "na tle"silnychniedostępnych kart":wojennych".
                          Mając na karcie Walkirię mnożącą trudności i rozpieszczonego Konia który chętniej wita dzieci i .. panny ;D topraktyczny młody tropiciel w opcji nastolatka, lubiącego poszukiwać pieniędzy , śladów, prezentów od losubłądzący w niedostępnych miejscach młody człowiek nie dziwi tak bardzo,wróżki zresztą mają inaczej.
                          Inaczej masię zatoteraźnieszy wiek - średni jak sądzę,Głupiec/- nie jest podparty żadnym doświadczeniem większym niż pewne kwestie świeżyny.
                          Inaczej "będzie" w Starości - QDenarów podpierająca 8 Kieliszków nie sugerujeże pozjadasz wszystkie rozumy - alekarty zrobiły cimilyprezent - obokpotykających sięi charakterystycznych początków postawiły na drodze też medytującąb.chętnie nie tylko starszą osobę Jesieni QMieczy - czasami i wróżkę w Tarocie -ale 8 Kielichów - Medytującego i"wiedzącego" troszkę więcej.
                          Tak że nie gniewaj się tak na nie - nie chciały być "gupie", jak czasami sugeruje tłumaczenie z numerologi na na "nasze"
                          • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 22.11.21, 17:42
                            Czyli całe życie w negstywie ? Hmm
                            • checkietweenie Re: Portret tarotowy - pytania i wątpliwości 22.11.21, 17:43
                              Aktualnie odczuwam skutki wieży która ciągnie się od września …

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka