Dodaj do ulubionych

Czary - mary stary wiechciu

11.09.15, 12:49
a we wróżbach łyżka dziegciu
Idzie nowe, stare mija
9 rok nam dziś przybija
Kto chce kartę na czas nowy
Proszę bardzo - Tarot gotowy
13 nów nam będzie
wówczas nowy rok przybędzie
ścieżka życia się podwoi
jej energia was oswoi.
czas na wróżby państwo mili
byście się nam nie nudzili..

Wyciągam kartę energię roku numerologicznego który zmienia się 13 września. Kto chętny zapraszam - mogę ciągnąć z różnych źródeł - Tarot, Lenormans albo Runy - co mi się nawinie - zastrzegam sobie też prawo tylko do wyciągnięcia przesłania wink - a co big_grin
Obserwuj wątek
   • algaria Owieczko miła 11.09.15, 17:47
    Ja jestem podwójna 4 i osobistą i numerologiczną więc już widzę przed sobą ten nawał pracy... no zatyrają mnie okrutnie.. U Ciebie tak źle nie będzie wink

    6 monet - falowanie i spadanie - jak śpiewała Kora - rok przypływu i odpływu, dawania i brania, dzielenia i mnożenia, ale i umiejętności dopasowania się rolą do każdej sytuacji. Niestety duże poczucie że więcej z siebie będziesz dawała, niż brała. Musisz ważyć i rozważać. Finansowo dobrze - starczy na wszystko, choć czasem strach w oczach bo co się polepszy, to się popieprzy, ale Ty jak kot spadniesz na 4 łapy.
    Uważaj na doły i zachwiania równowagi psychicznej i fizycznej .. czyli każda forma potknięć może Ci się przytrafić.
    Racjonalność i konkretyzm - rok dobry, różnorodny i tego się trzymajmy. smile
   • algaria Bladamery 11.09.15, 18:20
    A dla Ciebie energia roku mieści się w..
    Cesarz - męski, silny, władczy i egoistyczny rok. Będziesz decydować i rządzić, żądać i czerpać ze źródeł. Będą Ci pokłony słać i uważać za autorytet. Nie będziesz tłem dla innych.
    Cesarz zapowiada stabilizację, pewność i trwałość. Jeśli pracujesz to nadal będziesz pracować.. ale możliwy awans, lub jak pisałam możesz stać się nauczycielem dla kogoś. Finansowo też stabilnie. Będziesz musiała być silna i tę silę mieć będziesz. .. Czyżby jakiś pan się przyplątał? Co pod skrzydła Cię weźmie? wink
    Rok fajny taki z charakterem
   • algaria Ziaja 11.09.15, 18:31
    Nad Tobą w tym roku będzie się unosić energia runy..

    FEHU - runa wzbogacenia. Niby przede wszystkim materialnego, ale ja tu dokładam wzbogacenie emocjonalne, uczuciowe i w doświadczenia.
    Rok pełen pomysłów i ich realizacji, działań - nie zawsze słusznych, nie zawsze trafnych, ale dających lekcję i.. pokorę.
    Runa Fehu w swym negatywnym wymiarze mówi o "przesadzie" skąpstwie i rozrzutności - na co musisz bardzo uważać. I znów nie chodzi tu tylko o pieniądze. Nie możesz się "rzucać" w uczuciach na każdy drobny, dobry gest od mężczyzn a z drugiej strony - jak to mi dziś ładnie Leda powiedziała nie możesz być uboga w uczuciach, niedostępna jak twierdza i Fiiona przez smoczycę strzeżona. - Po środkuj bo runa Fehu niesie za sobą również miłość, dobrego mężczyznę, który wzbogaci Twoje życie (znów mówię nie o lampie czy TV a o emocjach i doświadczeniach) tylko musisz zaufać swojej intuicji, by wiedzieć że to ten, a nie tamten nic niewart.
    I przechodzimy do sedna energii runy Fehu - pieniędzy - ta runa Ci pomnoży jeśli będziesz się dzielić. Nie będziesz miała problemu z pieniędzmi, zarobkiem i pracą w tym roku.
    Warto byś napisała sobie symbol tej runy i włożyła do portfela (najlepiej czerwony kolor na żółtej kartce - może być takiej kwadratowej do notatek)
    Będzie dobrze - dużo bogactwa Cię czeka.
    • ziajka.a Re: Ziaja 11.09.15, 18:56
     Algario serdecznie dziękuje za tą dzisiejsza runę i w ogole za wszystkie Twoje ciepłe wróżby na tym forum, cieszę się, że akurat pociągłaś mi coś innego niz tarot bo tak sobie w głębi pomyślałąm jak przeczytalam ten wpis , że fajnie by było gdybyś mi powróżyła z run czy lenormand ale nie śmiałam prosić big_grin mam akurat do spłaty kredyt tak , że mam nadzieję , że ta runa pomoże mi w jego szybkiej spłacie.
     Bardzo dziękuje smile
     • algaria Re: Ziaja 11.09.15, 19:43
      Ta runa pomaga najbardziej właśnie w sprawach finansowych - tak z wzięciem kredytu jak i z jego spłatą - będzie dobrze smile Pomaga zaoszczędzić .. ale i wydaje lekką rączką smile
   • algaria Ing 11.09.15, 19:46
    Energia roku dla Ciebie

    Rycerz buław - i co? I pstro tongue_out Pognasz ale nigdzie i w niczym miejsca nie zagrzejesz. Nie robisz rozpierduchy jak rycerz mieczy ale małe wojenki stoczysz.
    Czas nerwowy, taki elektryzujący, absorbujący i nienudny. Szybka myśl, szybkie działanie, szybka zmiana. Praca i działanie na pełnych obrotach - jazda, dużo przemieszczenia się, dużo spraw, natłok myśli, natłok zmagań - dasz rade ze wszystkim tylko na koniec .. zziajanie jak koń po westernie.
    Zakręci Tobą ten rok, zamota i zmiecie. Zmiany, podróże i może przeprowadzka.
    Rycerz buław jest dobry, mimo swojej gonitwy - ja go lubię - tylko pod koniec roku możesz być zmęczona życiem na pełnych obrotach i ciągłą niewiadomą co jutro, bo każdy nawet misterny plan może w każdej chwili iść w p..du.
    Rycerz buław to także facet - fajny, seksowny, może przyjezdny, może z daleka, młody duchem, piękny ciałem, radość, romans, zawrót głowy - tylko że ani dupy nie naruszy, ani włosów nie wysuszy - przyleci serce zawróci i poleci skąd przybył.
    Oj rok emocji, zdarzeń i wycieczek, ale będzie dobrze smile
    • inguszetia_2006 Re: Ing 11.09.15, 21:48
     Witam
     Piękne dzięki. Dobrze, że tego Rycerza wyciągnęłaś, bo mi potrzeba ognistej energii, za bardzo w zen popłynęłam. Już mnie ten mój stan równowagi wyprowadza z równowagi;-P
     Pzdr.
     Ing
   • algaria Bronxi 11.09.15, 20:17
    Miła, trzy razy do Ciebie podchodziłam wink
    Energia nowego roku według Lenormand dla Ciebie będzie...
    Pies - Masz przy sobie przyjaciela, osobę na którą zawsze możesz liczyć, kogoś kto Cię wesprze kiedy będziesz tego potrzebować - tylko go zauważ.
    Czeka Cię rok pozytywny - bo i pies jest kartą pozytywną. Przede wszystkim poprawią się Twoje relacje z otoczeniem, chodzi tu o sprawy koleżeńskie, zawodowe, relacja z ludźmi. W miłości - to przyjaźń może zmienić się w miłość
    W pracy - stałość, poznanie n owych przyjaznych ludzi, pilnowanie swoich obowiązków i lojalność wobec przełożonych, która bardzo ci się opłaci.
    W zdrowiu uważaj na zęby, a jeśli zachorujesz to będzie to niegroźne i szybko wrócisz do zdrowia.
    Największy przełom w Twoim życiu nastąpić powinien dopiero w lipcu, ale warto poczekać bo Ci się opłaci.
    Niestety w stałym związku nic się nie zmieni - jeśli Ty radykalnie nie utniesz tego co jest (dodatkowo wyciągnęłam kosę)
    • bronxi Re: Bronxi 12.09.15, 09:30
     Algario dziękuję Ci bardzosmile wiem, wiem ja to jestem trudny przypadek..
     Fajnie, że rok pokazuje się pozytywny, dobrze mieć obok siebie przyjeciela na dobre i na złesmile a i warto żyć z otoczeniem w zgodzie, atmosfera w pracy też ważnasmile
     Więc fajnie, fajnie się to zapowiada, dziękujęsmile
   • algaria meda 11.09.15, 20:28
    Nie chcę Cię straszyć ale ja 7 przeżyłam bardzo źle - siadło mi na psychikę, miewałam takie dopy że siedziałam i ryczałam bez powodu.. ale plusem było to że na serio i poważnie wróciłam do swojej pasji, odnalazłam swoją drogę - Tarot wówczas mi bardzo pomógł.

    Runa TIWAZ - praworządność - to pierwsza myśl. w najbliższym roku powinny Ci lekko pójść wszystkie sprawy urzędowe, papierkowe, sądowe. To będzie dla Ciebie rok biegania po urzędach, ale co najważniejsze z wygraną.
    Rok surowy, taki wręcz obojętny, choć warto byś wyznaczyło sobie cel i do niego dążyła. Runa Tiwaz łatwiej prowadzi do celu, dlatego oprócz Rraido powinna się znaleźć na skrypcie w samochodzie, czy w czasie podróży.
    Jasny cel, prosta droga, szybkie osiągnięcia. W tej runie nie ma krętactwa, ale też nie ma wzniosłych uczuć, serdeczności, choć mówi o stabilnym i pewnym związku - takim z partnerem na zawsze.
    Tęsknota i żal - czyli idealne oddanie 7 roku
    Czas postępowania sprawiedliwie wobec siebie i wobec innych, a wówczas nagrody nie ominą.
    • meda08 Re: meda 14.09.15, 11:39
     Bardzo dziękuję za przesłanie.
     Dopiero dzisiaj odczytałem je. Jestem po lekturze całego wątku i zaczęłam zastanawiać się czy ja dobrze liczę swój osobisty rok. Czy aby na pewno jestem w 7 roku?
     Krakuska tez pogubiła się w obliczeniach i tak pod wpływem waszej rozmowy nie jestem pewna czy dobrze liczę swój rok. Patrząc na przykład Krakuski , która jest "5"+ 2+0+1+6=5 , to wg mnie JA "7"+ 2+1+0+6=7
     Wcześniej myślałam ze dodaje się rok 2015. Proszę odnieś sie do tego bo już nie wiem co powinno sie dodawać: rok 2015 czy 2016?
     Pozdrawiam ciepło i raz jeszcze dziękuje za przesłanie
     • algaria Re: meda 14.09.15, 12:26
      W tym roku dodajesz 9 - 2016 zsumowany - zawsze dodaje się rok przyszły, nie obecny - chyba że mówimy o osobistym roku związanym z urodzinami ale to inna bajka..
      Obliczając lata numerologiczne to zmieniają się w nów września lub października (tak było w zeszłym roku) i wówczas do ścieżki życia dodajemy rok który będzie następy. Rok numerologiczny trwa od września do września.
      W 2016 a w zasadzie od wczoraj - wchodzimy w rok naszej ścieżki życia - energii głównej - czyli jeśli jesteś 7 to wchodzisz w 7 rok - jeśli 6 to w 6, jeśli 8 to w 8 itd
      • meda08 Re: meda 14.09.15, 13:05
       Bardzo ci dziękuję za dokładny instruktaż smile.
       Od wczoraj w bardzo rygorystycznym nastroju jestem, nie wiem czy to przypadek? w sumie to nawet nie wiedziałam kiedy dokładnie zadzieje się nowy rok numerologiczny. Wczoraj coś wydarzyło się , co spowodowało radykalizm w moim podejściu do pewnych spraw a właściwie to wielu dziedzin zasadniczych mojego życia. Czuje, że łatwo nie będzie, kiedy będzie rok, że będzie miło i 'kupony" będę odcinać? smile
       Pozdrawiam raz jeszcze
  • caro-caro Re: Czary - mary stary wiechciu 11.09.15, 13:33
   Algario Kochana! Wylosuj proszę coś... dobrego oczywiście smile
   Od pewnego czasu mam ciągły problem z wejściem na forum i otwieraniem wpisów. Nie wiem o co chodzi. Wreszcie mi się udało po pół godz prób. Strasznie irytujące! Jeżeli wpis wskoczy to od razu, z góry Ci dziękuję, na wszelki wypadek smile
   • algaria Caro 11.09.15, 20:38
    Dobrze, że nie pomyślałaś sobie że Cie blokuję wink
    Lenormand mnie natchnęło

    Kotwica- jako energia roku - jest kartą stabilności i pewności - takiego zakotwiczenia (nie zawsze jest to dobre- zwłaszcza jeśli zakotwiczymy np w długach.
    Ale.. kotwica jest głównie kartą pracy, gdzie zapewnia stabilizacje i bezpieczeństwo. Rok pomyślny, bo mówi o dopłynięciu do swojego portu, znalezieniu miejsca na ziemi, pomyślne załatwianie spraw. I chyba co najważniejsze - kotwica mówi o odpoczynku po trudach- takiej uldze, ale czasem nudzie i spokoju - utkwieniu i braku możliwości ruchu, nieumiejętności podjęcia decyzji.
    Rok pracy (czyżby 4?), rok stabilizacji, utkwienia w różnych aspektach - zwłaszcza w podejmowaniu decyzji, ale co dobre to odpoczynek po kłopotach i wreszcie odnalezienie siebie, tego co chce się robić i swojego miejsca do życia - czyby zmiana mieszkania, domu, przeprowadzka do swojego - takiego w którym się będziesz czuła najlepiej?
    Jeśli tego pragniesz to tego Ci życzę (uważaj na dodatkowe kilogramy, bo mogą wysiąść Ci biodra, w miłości brak zmian)
    • caro-caro Re: Caro 11.09.15, 21:07
     Jestem, ale z trudnościami. Czy mnie blokujesz? hm hm nieee... jeszcze nie zapracowałam na to tongue_out
     Dziękuję dziękuję dziękuję. Tak! Stabilizacja mi potrzebna. Ta nuda jest przeze mnie wymarzona. Jestem zmęczona szybkością życia, dlatego cieszę się wizją spokoju i do tego niemartwienia się o pracę. Choć jedna rzecz jest gdzie zmiana jednak by się przydała - w uczuciach. Nie można mieć wszystkiego. Na tego właściwego cierpliwie poczekam. Jeżeli chodzi o przeprowadzkę to nie planuję. Tu mi dobrze, a kasy jest akurat, żeby dać sobie radę. Natomiast poza tym, że jestem trójką to nie umiem, nie mogę dojść do tego w jakie akurat wchodzę lata czy osobiste czy numerologiczne i o jakim numerze (krowie na rowie nie pomaga. są różne interpretacje, prawda? ) Kiedyś to rozpracuję albo ktoś mi kiedyś w tym pomoże wink
     Cieszę się, że udało mi się odpisać - znalazłam sposób, trochę czasochłonny, ale przynajmniej działa.
     Jeszcze raz wielkie dzięki Matko Wiedźm kiss
     • algaria Re: Caro 11.09.15, 21:27
      Skoro jesteś 3 - to wchodzisz w 3 rok numerologiczny (aż Ci zazdroszczę, bo ja właśnie z niego wychodzę) Osobisty liczy się od urodzin do urodzin i dodajesz dzień + miesiąc+ dany rok kalendarzowy

      W 3 było mi właśnie tak spokojnie cudownie, jakoś tak wszystko się układało, szło do przodu, bez wysiłku - cudowny czas Cię czeka smile ponoć 3 rok jest najlepszym z całej 9. Dla mnie był ukojeniem
      • owieczka_1983 Re: Caro 12.09.15, 11:55
       Algario niestety nie zawsze 3 rok jest taki pomyśly, ja właśnie go kończę,ale jestem do lutego 2016 w latach pustki,żadnych pozytywów przez miniony rok,a jestem 3 z dnia urodzenia w 3 cyklu, u mnie niestety nie zadziałało to dobrze sad
      • rozmaryn_1 Re: Caro 12.09.15, 11:56
       Dla mnie ukojeniem była 2, mogłabym całe życie w niej przesiedziećsmile Dużo wtedy zmieniłam, ale zmiany pochodziły z wnętrza i nagle wszystko było takie proste, co wcześniej wydawało się niewyobrażalne... I miłość była wielka i energia niesamowita i ciągle jakieś "znaki" z góry, praca z Aniołami, ale było mi dobrze... smile A 3 mnie z kolei zmęczyła uczuciowo, za dużo powodzenia u płci męskiej może być męczące wink
       • algaria Re: Caro 12.09.15, 16:08
        To ja zupełnie inaczej- w 2 dramat - może to w związku z chorobą syna i z tym że sama z tym zostałam, bez wsparcia,a wręcz mnie dobijano i to ciągle drżenie czy już jest ok, czy znów szpital, czy śpi czy łazi po domu, a u niego brak snu świadczył o chorobie. Później przytłoczenie i walka i.. brrr na samo wspomnienie nie, nie, nie 2 - musiałam być silna, musiałam stawiać czoła, zero słabości - na zewnątrz. Fakt potem wyciszenie, ale lęki we mnie nie dały odetchnąć.

        W 3 ukołysana, bez szaleństw, powodzenia jawnego też nie miałam, ale hmm nie tyle nie tęskniłam za adoracją, co może nie była najważniejsza. Było mi dobrze w 3 jak dawno nie i samo się układało wszystko i pogodzenie z tym czego zmienić nie mogę i nie potrafię. Dlatego tej 4 się obawiam by nie była zmienna - niestety Księżyc mi wyszedł i już wiem że różowo nie będzie wink
   • algaria Hoaxx 11.09.15, 20:48
    Z nowym rokiem z miękkim krokiem tongue_out
    Tarotowe Słońce, którego ja tak bardzo nie lubię wink... Chce się powiedzieć będzie ciepło, cieplej i gorąco..
    W sprawach sercowych tylko ciepło - niestety, ale i tak będzie lepiej niż kiedy wypadała Ci Wieża - na tę okoliczność. Zatem ocieplenie relacji, może nie cudowny powrót miłości, ale na tyle dogadanie się, że wspólny niedzielny obiad nie będzie doprowadzał do chęci uduszenia małżonki makaronem.
    Jeśli w Twoim życiu pojawi się ktoś nowy, to też ta relacja może nie od razu wybuchać jak lawa (co wcale nie jest super) ale przejść z etapu przyjaźni i sympatii na wyższy - Słońce daje perspektywę, ale z czasem.
    Cieplej będzie w sprawach zawodowych - możesz dostać nową propozycję, nowe zadanie z którego wywiążesz się doskonale, co skłoni pracodawców do...może nawet sypnięcia groszem.
    Upalnie będzie przede wszystkim w relacjach z dzieckiem (oj żeby kolejne nie przybyło wink ) Wasz czas napawać was będzie radością - Wy się będziecie po prostu cieszyć ze wspólnych chwil i to nie będzie nic wymuszonego.
    Relacje ze znajomymi, spotkania, zabawa imprezy - tu też się będzie działo smile
    Czyli krótko - rok dobry, fajny, serdeczny - po tych wszystkich latach w mieczach Wieżach i dramatach - wreszcie zaświeci Ci słonko.. i tego życzę z całego serca, bo na to zasługujesz smile
   • algaria Re: rozmaryn 11.09.15, 21:22
    Zastanawiałam się bardzo na wróżbę z czego Moja Kochana Dziewczyno zasługujesz
    Wyciągnęłam dla Ciebie - jako energię najbliższego roku

    Kamień w pozycji prostej

    Szmaragd - odrodzenie - należy on do kamienie zielonych o najwyższej wibracji - no taki as w śród kamieni, które wróżą..
    Ponieważ kamień jest w pozycji prostej ( a ja kamienie również odwracam) mówi o pozytywnym aspekcie. Czeka Cię dobry rok - rok regeneracji, odrodzenia, po ciężkich sprawach i trudnym czasie. Kontakt z przyrodą powinien w tym pomóc. Z każdym dniem mimo zimy powinnaś czuć przypływ energii i chęci do działania, zwłaszcza przy wyjaśnianiu zawiłych spraw, które w tym roku uda Ci się jakoś tak łatwo rozwiązać.
    Czeka Cię dobre samopoczucie - tak jakby w Tobie otworzyło się okno i powiał w Ciebie świeży wiatr.
    Odrodzisz siebie, odrodzisz przyjaźnie, odrodzisz miłość wink - dobry rok, dobry czas - spokojny ale odetchniesz od tego co było. (czyżbyś weszła w 3 rok?)

    Wyciągnęłam Ci dodatkowo przesłanie Bogiń na ten nowy rok

    Maria Magdalena - Bezinteresowna miłość - Miłuj siebie, miłuj innych i staraj się dostrzegać dobro w każdej sytuacji, bez względu na jej pozorny wygląd...
    • rozmaryn_1 Re: rozmaryn 11.09.15, 21:54
     big_grin... odetchnęłam. Bałam się jakiejś wieży albo innej energii, która spadnie i mnie pogrzebie...
     Chyba jakiś pesymizm mnie wziął, albo Ty ciągnęłaś tak długo, aż coś pozytywnego wyciągniesz??? smile
     Mam odczucie, że wchodzę w trudny dla mnie czas, Ty zaś piszesz o odrodzeniu i regeneracji. Jedno z drugiem sprzeczne nie jest, bo zmiany wprowadzane są, żebym się odrodziła, więc wróżba jak najbardziej pomyślna smile Rozwiązanie zawiłych spraw jak najbardziej wskazane...
     Niestety nie wchodzę w 3 rok, a 9-ty, więc nieco się obawiałam wink))
     Powiem Ci, jak mi zawsze mówiły starsze panie, których serca podbijałam bez szczególnych wysiłków szczerym zainteresowaniem :
     "a żeby Ci Pan Bóg to wynagrodził zdrowiem i żeby dobrego męża dał" smile
     Jak nie w tym życiu, to niech idzie na konto następnego big_grin
     Bardzo Ci dziękuję Algario kiss
     Tylko prosze napisz, czy najpierw wyciagnęłaś mi wieżę, 5 mieczy, potem śmierć i w końcu zdecydowalaś się na kamienie czy od razu były te kamienie? smile
     • algaria Re: rozmaryn 12.09.15, 16:17
      Przysięgam, że ciągnęłam tylko raz, ale chciałam dla Ciebie coś innego - bo Tarota sobie sama możesz i Runy i Lenormandy tongue_out
      5 mieczy to sobie na sprawy osobiste wyciągnęłam równocześnie z 8 mieczami - także nic miłego zwłaszcza w Księżycowej energii - ja to mam jakieś krzywe paluszki do siebie wink

      A wracając do męża - pewna czytelniczka mi opowiedziała historię swojej mamy czy babci - tej pani cyganka wywróżyła że będzie miała drugiego męża i to bardzo dobrego i.. babcia całe życie czekała na tę wielką miłość bo pierwszy mąż pił, bił i z niego nic dobrego. I w wieku prawie 90 spotkała miłość życia, przeżyła z nim chyba tylko 3 lata i mówiła wszystkim że to były najlepsze lata jej życia i warto było na nie czekać.
      A jej pierwszemu mężowi ta sama cyganka wywróżyła że zginie w wypadku tzn śmiercią gwałtowną - młody był i taki raptowny więc wszyscy myśleli, że zabije się samochodem albo w polu - jak to na wsi.. a on w wieku po 70 spadł z drabiny.
      Także wiesz Rozmarynku - może ukochanego spotkasz ciut wcześniej niż około 90
      • rozmaryn_1 Re: rozmaryn 12.09.15, 17:06
       całe szczęście, że tylko raz wyciągałaś smile Miałam wrażenie, że takie karty pozytywne same, bo nie wyskoczyła Ci żadna trumna czy kosa z lenormandów albo coś z Tarota paskudnego, to pomyślałam sobie, że w końcu komuś wyciągniesz wink A Ty sobie... księżyc.
   • algaria pinia 12.09.15, 16:51
    Dla Ciebie 5 rok będzie w energii

    3 kielichów Jest to miła karta o serdecznej energii ale.. nie niee zawsze musi być jakieś ale.. Dużo radości, zabawy i szaleństw w grupach - spotkania towarzyskie, uroczystości rodzinne i wszelakie świętowanie w większej liczbie ludzi. Sukcesy zawodowe, które idą za tą kartą nie będą tylko Twoje - wespół w zespół dacie rade uporać się ze wszystkim - samej Ci raczej się nie uda.
    Kielichy są negatywne jeśli chodzi o starania się o nową pracę, czy awans, tu raczej (jak pisałam) walczy się pojedynczo - a to karta zbiorowości i tłumu.
    Niestety w uczuciach też tłum - czyli romans pewny - w końcu to kielichy ale.. w większym gronie - pan zajęty - Ty zajęta, a miłość serca otwiera. Jeśli w takich układach czujesz się dobrze - jeśli nie - to mi przykro. Nie znaczy to że z czasem z panem w duecie nie będziecie - absolutnie jest to możliwe.. ale z czasem nie w tym nadchodzącym roku.

    Dużo popijesz, dużo się zabawisz i serce nie sługa - fajny rok i oby to co dobre spełnił
    • pinia1214 Re: pinia 12.09.15, 18:25
     Algario, juz się ciesze na te romanse, w końcu to jakas odmianasmile)
     a moze byc tak, ze oosbnik byłby z "przeszlosci", czy w tym kroku to koniecznie nowe osoby, nieznane?

     Buziakismile)
   • algaria Re: Czary - mary stary wiechciu 12.09.15, 17:05
    Iza - Tobie Lenormanda strzeliłam na energie roku\

    Książka - Książka należy do kart neutralnych i taki powinien być ten rok dla Ciebie - zwykły, spokojny. Co ciekawego może Cię spotkać? Doszkalanie, kursy, nauka, studia - ty możesz szkolić lub sama siebie. Zgłębiać nowiny, tajemnice, poznawać nowe przepisy i czytać, dużo czytać.
    Możesz również podpisywać nowe dokumenty, kontrakty, akty prawne. Książka mówi byś swoje sekrety strzegła, nie wydawała się ze swoimi myślami, planami - tak trzymała język na wodzy.
    Miłość jeśli by się trafiła to będzie to romans i to w ukryciu - nie będzie całusków w parku czy na plaży - potajemne schadzki i hoteliki.
    W zdrowiu Twoje dolegliwości mogą być trudne do zdiagnozowania.
    Największe "zamieszanie w życiu" może przyjść w marcu
   • algaria Leda 12.09.15, 17:25
    Dla Ciebie energia roku to

    Rycerz mieczy - no ten to bałaganu narobi.. zmieni miejsce pobytu, pokrzyczy, powalczy, poniszczy dotychczasowe układy, wyzwoli z jarzma i pogna dalej plądrować palić i gwałcić.
    Rok zmian, rok gwałtownych ruchów, rok niespodzianek i nie że tylko tych złych, po prostu dużo rzeczy stanie się nagle i niespodziewanie. Runą sprawy których jesteś uczepiona - szalona energia gwałtownych działań.
    Spokoju nie będzie, stale coś, stale inaczej - także nie planuj na zapas. Rycerz się kłóci i awanturuje, ale wywalcza dla siebie co chce - czasem tak trzeba krzykiem, bo cichego głosu nikt nie bierze na poważnie.
    Rycerz mówi o podróżach i przemieszczaniu się - to też symbol przeprowadzki. Raczej nie widzę byś wróciła do Polski na stałe, ale z pewnością przynajmniej raz odwiedzisz kraj przodków.
    Do tego kochana rycerz mieczy to intelekt, myślenie, języki obce z których można czerpać dodatkowe korzyści. No i rycerz to przecież facet z trygonu powietrznego - fakt że może nie stały bo dochodzący i wpadł i wypadł, ale jakby nie było facet - o burzliwym temperamencie - ale to znaczy że nudzić się nie będziesz.

    To nie tak że rok będzie zły - nie będzie nieprzewidywalny, gwałtowny, ruchliwy czasem agresywny i nerwowy - ale w pewnym wieku spokój nie jest wskazany - bo po takim roku jak się zapowiada będzie co wspominać na stare lata tongue_out

    Wyciągnęłam Ci też przesłanie na ten rok od Archaniołów

    Archanioł Jeremiel - Pokonanie trudności - Najgorsze już za Tobą - teraz pokonasz już wszystkie dotychczasowe przeciwności.
    Przepisz sobie afirmację i czytaj w chwilach zwątpienia czy załamania.
    • leda-is-one Re: Leda 13.09.15, 05:45
     ..''ja wiedziałam ze tak będzie'' powtórzę za pewnym Józkiem..

     Dziękuje Ci pięknie Algario, dziękuje tez ze mnie nie zostawiłaś na tym koniu, z mieczem, na bezdechu tylko pocieszenie dałaś w Jeremielu, dobra kobieta z Ciebie.

     Jak napisałaś,nic nie zaplanuje, właśnie o jeden dzień się opóźnił przyjazd moich bliskich/najbliższych/ czekam . miecz schowawszy, bo z synem raczej nie wygram w słownej szermierce.. ale za to..ile miłości mi wiezie, mojej samolubnej, wnuka mojego jedynego..

     Poopowiadam Wam może potem.
     Tymczasem nie będę się zastanawiać jakie mnie wyzwania czekają, dam przecież rade jak widać, chociaż lekko nie będzie.
     Dodam jeszcze ze Bumerang mój jest znakiem powietrznym.
     Dzięki Algario za przesłanie, ja się w trojce teraz będę wyrażać, jest mi najbardziej znana, droga życia moja to tez trojka. Bywało gorzej.
     Serdeczności.Leda
   • algaria re.ne 12.09.15, 21:24
    Dla Ciebie na najbliższy rok mama
    Górę z Lenormandów - Góra jest kartą negatywną, ale to nie znaczy że rok będzie zły. Musisz tylko uważać na ludzi, bo dużo nieżyczliwości może Cie od nich spotkać. Większość spraw może nie iść gładko, bo góra stawia opór i rzuca przeszkody. Możesz czuć się przybita i zmęczona jakby cały świat rzucił Ci na ramiona ciężar.
    Pozytywne jest to że złe sprawy zwolnią bieg, albo nawet zostaną odwołane. W miłości solidny partner który zapewni byt, ale może poświęcać Ci mało uwagi.
    W pracy zastój i szef który może nie liczyć się z Twoim zdaniem.
    Taki trudny czas będzie około stycznia.
      • algaria Re: babowa 12.09.15, 22:08
       Dla Ciebie na energię roku wylosowałam
       4 mieczy - rok powinien być spokojny wyciszony odsunięty, ale .. dla mnie to karta zdrowia i choroby, zwolnienia od życia, nawet szpitala. Ona ma dobre znaczenie bo jak już jest choroba to pozwala się szybko wyleczyć - to łatwy przebieg rekonwalescencji. Nie życzę Ci chorób ale odpoczynku, który ta karta też za sobą niesie.
       jako 4 mówi o ugrzęźnięciu w dotychczasowym życiu, ale forma ucieczki jest to co pisałam wyżej - zwolnienie, urlop, odpoczynek.
       Czyli jeśli nie będziesz miała siły to idź na zwolnienie i odpoczywaj.
       Z pewnością w tym roku nabierzesz dystansu do pewnych spraw, odsuniesz od siebie, przesiejesz te nad którymi warto się zastanowić od tych co trzeba olać.
       Takie coś wyczytałam o 4 mieczy - czwórka Mieczy oznacza, że powstaje sytuacja sztuczna, pewien wymuszony porządek, i odtąd jest bezpiecznie, chociaż musimy coś robić wbrew własnym instynktom, wbrew głosowi serca, przeciwko naturze.
       Jeżeli w rozkładzie kart pojawia się ta czwórka, trzeba pożegnać się ze spontanicznością, radością tworzenia, pełnią uczuć. Karta ta oznacza bowiem, że w nasze życie wejdzie chłodny porządek rozumu.
    • algaria kashaa 12.09.15, 21:38
     Dziękuję za pocztówkę -przecudna smile
     Wyciągnęłam Ci energię roku a ponieważ do karty Śmierci zawsze dobieram kolejną kartę to i dla Ciebie wyszły 2
     Śmierć i 4 buław - karty zmian przemian ale i spokoju - to co złe odejdzie - zostanie Ci budowanie domu, związku, życia w spokoju szczęściu i radości.. Cho 4 buław mówi o zastoju i utknięciu w tym co masz teraz i zawodowo i uczuciowo - ale Ty chyba zmian już nie potrzebujesz, a cisza, spokój, szacunek i miłość - tego zmieniać nie chcesz
     Nic więcej nie napiszę bo nie ma po co i oby się spełniło smile
   • algaria agrepope 12.09.15, 21:29
    A dla Ciebie mam przesłanie na ten rok - takie dwie afirmacje
    Jedna od Bogiń
    AREACURA - Rozkwitanie - właśnie rozpoczęłaś jakieś przedsięwzięcie, dlatego uzbrój się w cierpliwość i nie poddawaj się.
    I od Archaniołów
    Archanioł RAZIEL - Duchowe zrozumienie - Przynoszę Ci ezoteryczne informacje i symbole oraz pomagam w zrozumieniu duchowych prawd
   • algaria nagietek 12.09.15, 22:24
    Wyciągnęłam Ci kartę Lenormand na energię najbliższego roku numerologicznego

    Dom Rok będzie pozytywny jeśli skupisz się na własnym domu, rodzinie, otoczeniu. Budowanie i podtrzymywanie domowego ogniska będzie najważniejszą rzeczą najbliższego roku. A będzie to rok bezpieczeństwa, stabilizacji i dobrobytu. Twoje życie wokół rodziny. W miłości powinnaś wreszcie osiagnąć stabilizację i umocnienie, a nawet wspólne zamieszkanie.
    Finansowo osiągniesz komfort, jeśli pracujesz to z pewnością "osadzisz" się w tej pracy. Odpoczywać powinnaś na łonie natury, "grzebiąc" w ogródku czy pracując przy domu, w zdrowiu uważaj na szkielet
    Czas najlepszej realizacji to kwiecień.. lub za 4 miesiące od tej chwili
   • algaria Baba - potwór 13.09.15, 12:39
    Kochana moja Babo - na najbliższy roczek wyciągnęłam Ci energię runy..

    DAGAZ - dzionek i świtezianka normalnie. po tych ciężkich chwilach, trudnym czasie obudzi Cię brzask poranka. Ta noc wokół Ciebie i w Tobie powinna odejść i nastanie wreszcie nowy dzień - piękny słoneczny ze świeżym powiewem i chmarą motyli Cie powita.
    Odrodzisz się, nabierzesz blasku i wiatru w żagle.
    Babo idzie do Ciebie dobry rok, ale taki który dopiero się narodzi z nowymi możliwościami i planami i działaniami i wszystkim nowym, ale to świt tylko świt i od Ciebie będzie zależało jak ten dzień przeżyjesz - dostaniesz szanse - masz białą kartę i co na niej napiszesz i jak wykorzystasz - to już Twoja sprawa. Na tym polega trudność runy Dagaz. Ona da Ci szanse zaczęcia wszystkiego od nowa, ona da Ci szanse byś tego dnia zapoczątkowała budowę wszystkiego co dobre, a czy ty ten dzień przeleżysz na kanapie z głową pod kołdrą płacząc na d sobą - czy wystawisz twarz do wschodzącego słońca łapiąc energię - to już zależy od Ciebie.
    Idzie dobry "nowy" rok, świeży z energią dobrą gdzie nie będzie rzeczy niemożliwych- dostaniesz energię, dostaniesz wiarę, dostaniesz możliwości - tylko się otwórz i to przyjmij - a to będzie największe wyzwanie dla Ciebie w nadchodzącym roku - wiara że możesz, wiara że dasz radę, wiara we własne możliwości i działanie - czyny, czyny, czyny smile
    Jeśli wykorzystasz energię runy Dagaz z całą jej mocą - to będziesz miała dobry, szczęśliwy, udany rok.. tylko zrób krok i odsłoń te zasłony by podziwiać świt.
    • baba_potwor Re: Baba - potwór 13.09.15, 16:57
     Dzięki stokrotne, Algario kochana. Trafnie wyłowiłaś mój największy problem - lęk przed działaniem, przede wszystkim z powodu dziesiątek nieudanych prób. Jestem z tych, którym niepowodzenia podcinają skrzydła. Żeby były na to jakieś tabletki... Jeszcze raz dzięki:
     https://up.programosy.pl/foto/images_245.jpg
   • algaria Re: dzasta 13.09.15, 12:48
    Energia roku spod karty

    2 buław - jak każda karta w Tarocie i ona ma różną energię.
    Czeka Cię rok względnego spokoju, ale też dwoistości i tęsknoty, nieumiejętności podejmowania decyzji. Wypatrywania rozwiązań, ale i podziwu dla otoczenia. Możesz znaleźć druga polówkę i być z nią w relacjach bardzo zależnych - lub jeśli jesteś w związku to ten związek bardzo umocnić.
    Możesz czekać na moment realizacji swych nowych planów a jednocześnie zakończyć to co rozpoczęłaś w poprzednich latach - zdać egzaminy, podpisać umowy, dokończyć książkę. - ot zamknięcie jednego etapu i przerwa w wyczekiwaniu na impuls do kolejnych działań. odpoczynek ale i tęsknota za tym co odeszło i wyczekiwanie że powróci. Możesz również niestety przyjąć postawę "pychy i dumy" oto ja naj naj naj i klękajcie narody - to tylko maska bo w środku samotna w tłumie.
    2 buław zatem zapowiada spokojny rok choć taki trochę od środka pobudzony -" bo może to już" - a to jeszcze nie już i tęsknota i smutek i żal - Stoisz patrzysz wyczekujesz a książę w krzakach się czai..
    Musisz uzbroić się w cierpliwość by zacząć nowe, natomiast to co zaczęte bardzo sprawni Ci się pokończy - nie mówię że stracisz pracę, ale zadania w pracy już z łatwością wykończysz
    • dzastirbiber Re: dzasta 15.09.15, 15:57
     Bardzo serdecznie dziękuję za wróżbę. Na pewno będzie to rok tęsknoty, za tym co minęło i nie powróci.
     Cierpliwości to mi brakujesmile
     Jeszcze raz wielkie dzięki
     Pozdrawiam
   • algaria Księżna 13.09.15, 13:01
    Dla Ciebie energia roku pod znakiem karty Lenormand

    Trumna - Jest to karta przede wszystkim zmian, coś umrze choć z bolesnym skutkiem ale zrobi miejsce na nowe - jest to jakby połączenie karta Tarota Śmierci i Wieży choć bardziej w energii rycerz mieczy.
    Rok robienia porządków w swoim życiu, bez sentymentów wywal to co niepotrzebne - ja wiem że czasem to boli, ale w dalszym rozrachunku zobaczysz że warto było zrobić radykalne cięcia.
    Czeka Cie trudny rok, smutny rok niestety, ale to nie tak bo po ciężkim czasie przyjdzie lepszy Trumna symbolizuje powolny koniec zmartwień i choroby. Możesz otrzymać wiadomość o śmierci starszej kobiety w dalszej rodzinie. (sekwencja kart list trumna krzyż i żmija) - nic więcej Ci nie napiszę.
    Aby ułatwić Ci przetrwanie trudnych chwil wyciągnęłam Ci afirmację Archanielską - przepisz ją sobie i czytaj w trudnych chwilach.
    Archanioł Azrael - Ukojenie - Gdy tylko mnie potrzebujesz, jestem przy Tobie pomagając w uzdrowieniach Twego serca"
   • algaria Gosia 13.09.15, 13:07
    A dla Ciebie dwie przepowiednie na ten nowy rok

    Bogiń
    Zielona Tara - Powierzanie obowiązków - Proś innych (w tym również mnie) o pomoc zamiast próbować robić wszystko samemu
    Archaniołów
    Archanioł Sandalfon - Delikatność - bądź teraz delikatny wobec siebie. Otaczaj się łagodnymi ludźmi, sytuacjami i środowiskiem

    Czyli powinnaś dać sobie trochę odpocząć, złagodnieć, wyciszyć - oddać obowiązki i zawalczyć o siebie i swoje zdrowie, nie dać się wykorzystywać i się zamęczać.
     • algaria Re: Gosia 13.09.15, 13:18
      Nie ma że trudno.. trudno to będzie miała Księżna - Ty masz leberko w porównaniu z nią
      A jako 1 w 1 to właśnie rozkazuj żądaj rządź i dziel, a sama leż i patrz na efekty wink
    • algaria kiara 13.09.15, 13:26
     Energia roku

     5 kielichów - no nie ma tak źle żeby gorzej nie było. Rok trudny ale nie dramatyczny. Dostaniesz mniej niż byś chciała ale jeśli umiejętnie wykorzystasz te dwa pozostałe kielichy i docenisz je a niepogardzisz nimi to możesz z nich wyczarowac dosyć sporo dla siebie. Jeśli nie będziesz nastawiała się na wielki zysk to się nie rozczarujesz, a rozczarowanie w tej karcie jest wyjątkowo silne.
     Nie ma co wspominać co było kiedyś a już nie jest - był obraz ale oblazł i nic na to nie poradzisz. Mleko się wylało na rozgrzane fajery i śmierdzi - teraz to już trzeba uratować to co zostało w garze, umyć kuchenkę i wywietrzyć mieszkanie - gar się nie spalił a to najważniejsze, bo kolejne mleko można w nim gotować.
     Tęsknota niczego nie zwojujesz a tylko wzbudzisz w sobie łzy, żal poczucie bezsilności i złość - a po co Ci to Czas iść do przodu z tymi 2 kielichami a nóż w nich płynne złoto?
     Rozpaczą przeszłości nie naprawisz..ale za to miłość romantyczna może Cię spotkać - taka co na przydechu i w blasku gwiazd - tylko znów - daj temu uczuciu szanse i doceń co dostaniesz bo przez najbliższy rok będziesz musiała z tym żyć, bo niczego więcej nie będzie.
     Tkwienie w przeszłości skutecznie zamknie Ci drzwi do przyszłości i po co?
     Wyciągnęłam (serio nie szukałam tylko losowałam - przyrzekam!!) adekwatną Boginię

     Kali - koniec i początek - By nadeszło nowe, stare musi odejść
   • algaria nikix 13.09.15, 13:16
    A ja mam dla Ciebie runę
    KENAZ- jest to runa twórczości i... pochodnia Czyli kaganek wiedzy i działań. I Kochana to runa poczęcia i siły erotycznej tongue_out
    Rok pod znakiem wewnętrznego blasku - rozjaśniania i świecenia swoją osobą - wyjdziesz z tłumu i będziesz widoczna. Runa namawia do działania zwłaszcza artystycznego - to co sama stworzysz przyniesie Ci sukces - może zaczniesz pisać, nauczać, przekazywać wiedzę (jakiś blog?) wink
    Rok możesz mieć bardzo udany jeśli pójdziesz za swoim instynktem, intuicją, pasją - ona wypełni Ci ręce i odsunie głowę od "głupich" myśli. Do tego może czekać Cię żarliwe uczucie, spełnienie erotyczne.
    Możesz zostać doceniona w pracy realizując swoje pomysły.
    Spotkania w nowym towarzystwie jak i w starym sprawdzonym
    W tym roku musisz jakby zwrócić się ku sobie i rozpalić ogień który nosisz a jego blask będzie Ci przyświecał życie w otoczeniu.
    Zdrowy egoizm i sukces gwarantowany - postaw na siebie a wygrasz - tylko czy umiesz tak i czy dasz radę?
    • nikix4 Re: nikix 13.09.15, 14:05
     Bardzo dziękuję za tą runę smile Już się bałam tego Umiarkowania.
     Kiedy zaczynałam moją przygodę z runami osoba, które mnie wprowadzała w "tajniki" powiedziała mi, żebym wylosowała sobie jedną z run - jako runę przewodnika, przyjaciela.
     Obojętnie co się będzie działo energia tej runy zawsze mi pomoże. Taki talizman wink
     Wylosowałam runę Kenaz - Idź ku słońcu
     Jeszcze nigdy mnie nie zawiodła smile
     • algaria Sabina 13.09.15, 16:43
      Dla Ciebie na najbliższy rok wylosowałam dwa przesłania
      Boginie
      DAMARA - kierowanie dziećmi - Masz talent w opiekowaniu sie dziećmi, udzielaniu pomocy i leczeniu. Użyj swych zdolności by im pomóc.
      I przesłanie Archanielskie
      Archanioł Rafael - Anielska Terapia - Oddaj nam, aniołom, swoje troski i zmartwienia i pozwól, byśmy zabrały wszystko co Cię obciąża.

      W chwilach załamania powierzaj Sabinko swoje sprawy aniołom - a nie myślałaś o pracy z dziećmi, może warto się przekwalifikować smile
   • algaria Ula 13.09.15, 16:38
    Dla Ciebie wyciągnęłam z Lenormand

    Myszy - karta negatywna, ale.. ja jakoś nigdy nie odczułam negatywności tej karty. A jeśli już coś niemiłego mnie spotkało to nie był dramat na skali tarotowej Wieży.
    Fakt myszy podgryzają każda dziedzinę życia, ale ja bym je porównała do 9 mieczy czyli bardziej zadręczanie się wewnętrzne i na zapas.
    Czeka Cię rok o dość sporych emocjach - ponieważ do myszy dociągnęłam Wieżę - powiedziałabym że myszy podgryzą wysokość - piedestał na którym stoisz lub uważasz że stoisz. Wieża w lenormand mówi o sprawach urzędowych i ten rok może w takie urzędnicze trudne sprawy obfitować - nie każda sprawa pójdzie łatwo.
    Staraj się uważać na ludzi, gdyż wrogowie czuwają. Straty które zapowiadają myszy mogą się jawić zgubami, nie kradzieżami ale parę rzeczy możesz zawieruszyć. Ale sama wiesz że straty nie zawsze są negatywne - można stracić serce, ale mnożna stracić faceta który jest nic nie wart. Można stracić pracę, ale można stracić miejsce w którym był mobbing albo mało się zarabiało - utrata może przynieść korzyści np wytworzenie własnej kreatywności i siły o którą nawet siebie nie podejrzewaliśmy.
    Także rok strat i zysku, bilansów i nowych możliwości - uwaga na sprawy urzędowe i możliwość upadku z piedestału - "przewietrzenie energii" jest jak najbardziej dla Ciebie wskazane w tym roku
   • algaria Funny 13.09.15, 16:49
    Co prawda planowałam dla Ciebie kartę Lenormand ale skoro prosisz o Tarota to proszę smile

    8 monet
    - czeka Cie rok pracy, trudny i ci,ciężki. Praca jest nie tylko zawodowa, ale i nad sobą, związkiem, życiem.
    Jeśli trafia Ci się okazje musisz je kuć póki będą gorące i przekuwać ołów w złoto - czyli łapać okazje. Będzie to rok kiedy porażki będziesz zmieniać w sukcesy ale nie będzie to łatwe i przyjemne. Trud, znój i praca bez efektów, które można podejrzeć w trakcie - taka praca w ciemno z efektem na koniec. 8 monet są to pieniądze ale zarobione - tu nie ma spadków, wygranych czy darowizn - praca, orka, kierat ale... po 1 później czerpanie zysków z wypracowanych rzeczy a po 2 w kolejnym roku docenienie odpoczynku. smile
   • algaria krakuskaa 13.09.15, 17:09
    Załapałaś się rzutem na taśmę tongue_out..
    Skoro jesteś 5 to weszłaś dziś o 7 z groszem właśnie w 5 rok numerologiczny.

    Będzie Ci towarzyszyć energia runy PETHRO - Ten rok będzie pełen niespodzianek, zwrotu akcji i przypadków. Nie masz co planować bo i tak wszystko nagle może się zmienić. Runa pethro to takie runiczne koło fortuny z tym że runa nie odwraca - ale los decyduje o wszystkim. Będzie to dobry czas do wygranych w różnych totolotkach i innych grach liczbowych.
    5 rok to rok zawirowań, niespodzianek, działania na spontanie - co pięknie pokazała runa pethro
    Czy to będzie dobry rok? Jeśli się poddasz losowi i jego działaniom to popłyniesz - jeśli będziesz trzymać się schematów to niestety możesz mieć liczne spięcia - samej ze sobą, frustrację i złość, że nic co planujesz nie wychodzi.
    Ten rok z pewnością nie będzie nudny, ale taką niestałością i ciągłym wyskakiwaniem diabła z pudełka możesz w pewnym momencie być zmęczona. Zatem rok pełen niespodzianek, dobrego losu, niezapowiedzianych spraw i wizyt, pełen emocji tylko pod koniec tęsknota za spokojem i normalnością, może ci się bardzo zamarzyć.
    • krakuskaa Re: krakuskaa 14.09.15, 20:48
     Serdecznie dziękujęsmilesmile, czyli u mnie będzie się działo, zobaczymy jak dam temu radęsmile
     Przesyłam Tobie Algario mnóstwo pozytywnej energiismilesmile
     pozdrawiam smilesmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka