Dodaj do ulubionych

miłość, romantyzm i seks

06.10.15, 21:25
Miłe Panie i Hoax (w razie jakbyś tu zajrzał),
Chciałabym Wam zaproponować wróżby na miłość lub seks z talii erotycznej (propozycja tylko dla stałych, znanych nicków osób, które się udzielają na forum). Chce ją przetestować, a ile można testować na sobie, zwłaszcza takie tematy? smile W kółko wyciągam te same karty, już mi pytań brakło... tongue_out Przetestowałam tez na chętnej koleżance naszej (koleżanka niech się już nie wpisuje, bo facet przejrzany na wylot, chyba że innego wielbiciela ma na myśli).
Proszę Was o konkretne pytania to znaczy piszcie czy chodzi o konkretną osobę. Wróżby ogólne tez mogą być, ale będą potraktowane ogólnie - w 3 kartach. Jeśli ktoś szuka dopiero partnera, to spytam o pierwszego potencjalnego "kochanka", a nie miłość życia, którą może spotkacie za ileś tam lat. Fajnie by było, jakbyście pisały wrażenia, żebym mogła się przyjrzeć kartom i temu co Wy mi powiecie, wyłapać niuanse czy może błędy, jeśli takie będą...
Kart nie będę zawsze podawać, bo nie jest to zwykły Tarot i nie można go tak interpretować, ale czasami może podam, jak będzie to miało sens czyli będzie podobieństwo do klasyki.
Ostatnia prośba. Wiem, że temat miłosny pociąga, fascynuje i czeka się z niecierpliwością na taka wróżbę, ale tym razem od razu nastawcie się na to, że nie wiem, ile to potrwa, nie zamierzam się spieszyć, jak będę miała czas i wenę, coś pójdzie szybciej, jak nie- wolniej. Dziś już nie stawiam kart.
Jak ktoś chce pytać o bardzo intymne sprawy, to możemy się umówić, że odpowiedź wyśle na maila. Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
  • caro-caro Re: miłość, romantyzm i seks 06.10.15, 22:14
   Ooo to jest temat! Prawda, zawsze pożądany big_grin W sam raz w porę. Rozmarynko Droga popatrz, proszę, jakie zamiary ma wobec mnie taki jeden pan, powiedzmy Y wink O ile oczywiście jakieś ma, bo może to tylko złudzenie
   • rozmaryn_1 Caro-caro 07.10.15, 19:15
    Pan Y jest zaangażowany w inne sprawy niż miłosne. Nie w głowie mu erotyzm ani przygody seksualne. Chciałby jakiegoś porozumienia miedzy Wami i współdziałania, na pewno chce kontynuacji tej znajomości, ale intelekt góruje tu nad popędem i pasją. Chciałby przyjaznych kontaktów, ale tak bardziej dyplomatycznie. Ale jakieś uczucia w nim budzisz, bo pojawia się 7 puch. wiec to takie nierealne z jego punktu widzenia, żeby cos się miało wydarzyć, jeśli czuje jakieś namiętności, to raczej nad nimi zapanuje i na pewno póki co romansu tu nie widać, ale wydaje mi sie, że w najbliższej przyszłości zorientujesz się, że on nie jest dla Ciebie i że w sumie wszystko skończyło się dobrze tak, jak się skończyło. Czyli romansu tu nie ma, ale dla Ciebie to może i lepiej, bo jest coś, czego dziś nie zauważasz.
    • caro-caro Re: Caro-caro 07.10.15, 20:53
     No i tyle sad szkoda, mogło być gorąco wink Choć muszę przyznać, że miło i spokojnie z układem dyplomatycznym też mi odpowiada. Te 7 pucharów zrobiło mi przyjemność, bo dzięki nim wiem, że zupełnie aseksualna dla pana nie jestem, jakaś iskierka się tli.
     Poza tym pamiętajmy, że gdzieś jest tajemniczy wielbiciel, o którym nie mam pojęcia. Poczekam, poczekam...
     Serdecznie Ci dziękuję. Czasem pewne sprawy się rozjaśniają i jest dużo łatwiej działać. Teraz wiem, że lepiej nie kombinować i zostawić tę sprawę w spokoju.
     Dziękuję smile
     • rozmaryn_1 Re: Caro-caro 07.10.15, 21:07
      Caro, napisałam Ci maila.
  • bronxi Re: miłość, romantyzm i seks 06.10.15, 22:27
   Jeśli można to ja bym chciała ogólnie, bez konkretnego pytania..
   Możesz spokojnie na mnie testować, komentarz obiecuje.
   Pozdrawiam Cię.
   • rozmaryn_1 Bronxi 07.10.15, 19:18
    Bronxi, same nieciekawe karty mi tu wyłażą. Obecnie jakbyś czekała na okazje, żeby sie z kimś pokłócić, stoczyć z nim wojnę. Widać nieprzyjemne myśli, dość uciążliwe, utkniesz w miejscu w sensie życia miłosnego, zranienie tu widać, chęć wyrwania się, pragnienie jakiejś wolności, ale nic nie zrobisz, tylko będziesz o tym myśleć. Na przyszłość masz ostrzeżenie, bo idzie to w kierunku kryzysu.... jeśli wypatrujesz ukochanego, to Wasze drogi mogą się rozejść. Trzeba tu wykonać jakiś ruch, albo poszukać nowego obiektu zainteresowań, albo przynajmniej popracować nad opanowaniem tych niemiłych myśli, trzeba je skierować na coś/kogoś innego, bo inaczej wejdziesz w 5 denarową, a wtedy będzie Ci trudno z niej wyjść.
    • bronxi Re: Bronxi 08.10.15, 07:02
     Dziękuję Rozmarynie..
     Za ostrzeżenie i opisanie co tam u mnie widać.. Szczerze jak umarła mi świneczka nie mogę się pozbierać i kłócę się z wszystkimi bliskimi naokoło o pierdoły.. i uczucia to już w ogóle poszły chwilowo na bok.. Nie zależy mi na niczym i nikim w chwili obecnej.. Wiem, że muszę się ogarnąć, ale ciągle mi brak siły.. Myślałam, że może coś ciekawego mnie w uczuciach spotka i się jakoś pozbieram..
     Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Cię serdecznie
     • bladamery Re: Bronxi 08.10.15, 09:52
      Bronxi - współczuję straty...Wiem, że zwierzaki to część życia, element domu, miłość, a potem tęsknota. Trzymaj się wink
  • nikix4 Re: miłość, romantyzm i seks 06.10.15, 22:29
   Temat fajny.
   Jak już tu wpadłam, to na mnie możesz testować smile Nie ma sprawy tongue_out

   Zapytam o tego potencjalnego, zobaczymy co w trawie piszczy - o ile w ogóle coś piszczy wink

   A poważnie to o talię chciałam zapytać - jakaś nowa, czy jedna z tych co już "są w obiegu" ?
   • leda-is-one Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 07:12
    Proszę Rozmarynie na tego zza rogu, na którego czekam i wypatruje, bo mi go wywróżacie ciągle.

    Będzie on czy nie będzie?
    Jak będzie to jak nam ze sobą będzie?
    Tyś mistrz w zadawaniu pytan, zdaje sie na Ciebie smile
    • rozmaryn_1 Leda 07.10.15, 19:25
     Ledo kochana, już tyle wróżb dostałaś na tego pana, co go nikt nie widział konkretnie i nie wiadomo gdzie jest, że nie sądzę, aby karty mówiły wciąż o jednym i tym samym. Pytasz o znajomość z mężczyzną i pojawiają się być może różni, którzy popatrzą się na Ciebie jak na kobietę, ale nie znaczy to od razu związku. Chodzi mi o to, że pewno obracasz się w stałym środowisku, nie masz możliwości poznawania nowych ludzi i karty wyszukują Ci panów ogólnie Tobą zainteresowanych, ale to mogą być przelotne znajomości, ot ktoś pojawi się i zniknie. Bo jak nie ma wolnego i fajnego faceta w okolicy, to żadna wróżba nie zmieni tego stanu rzeczy. Jedyne wyjście to coś zmienić i pojawić się w miejscu, gdzie można takiego wolnego pana poznać. Możliwe, że Ci fajni i wolni tez są zbyt zajęci swoim życiem, żeby gdzieś się pojawiać w jakiś szczególnych miejscach i niewykluczone, że czas spędzają przed telewizorem tongue_out Zawsze zostaje jeszcze biuro matrymonialne, siłownia? Mecze? Gdzie bywają fajni faceci- nie mam pojęcia. A oto karty na kolejnego pana, który może pojawi się na krótko w Twoim życiu:
     Nie będzie on tak zaangażowany w tą znajomość, jakbyś chciała, bardzo powściągliwy, a nawet przekonany, że powinien się trzymać z daleka. Może myśleć teoretycznie o przygodzie, ale jak to z przygodami- pan jest, a za chwilę go nie ma. On nawet by wolał, żebyś sama trzymała go na dystans. Mogą być miedzy Wami kontakty- bezpośrednie lub przez osoby trzecie, ale nie są to kontakty miłosne. Na przyszłość stoją mi karty przeszkód i bardzo dużo obaw, więc nie jesteś mu obojętna, ale uważa, ze bliższa znajomość byłaby błędem. Może po prostu żonaty?
     • leda-is-one Re: Leda 08.10.15, 07:04
      No tak Rozmarynie, masz racje, moje środowisko niestety, to same baby, przy tym moje domatorstwo zmniejsza możliwość poznania kogoś.
      Jak poznaje, to na portalu społecznościowym na którym większość to fałszywe twarze, dane zafałszowane , niektórzy szukają służącej, czyli żony z Polski, bo są najlepszymi służącymi.
      Większość ukrywa swój stan, a jak przyjdzie co do czego to się okazuje ze żonaci.
      Nie umie się wyrejestrować na jednym takim portalu i z nudów czasami, a raczej z potrzeby innego rodzaju kontaktów, niż mam w środowisko mym tutaj, klikam z tym lub innym. Bumeranga tam poznałam, to prawie 3 lata, okres jednego roku zaliczam do najfajniejszego okresu w mym życiu, ale już następne prawie dwa przemilczę.
      Dziękuję Ci smile za pochylanie się cierpliwe nade mną w tym temacie, No cóż jaki jest koń każdy widzi, ale ja mam ciągle, mimo wieku, takie samo serce które chce.. no to hipotetycznie zadaje pytania,tak z przymrużeniem oka.
      Właśnie, już dla weryfikacji wróżby, powiem ze od kilku dni pracuje nade mną facet, ale się przyznał ze żonaty, niby truje ze zona nie jest z nim, ze osobno wszystko,ale to norma przecież, widać ze go kręcę, ja mu powiedziałam ze dla nauki języka pisze z nim..no szkoda ze żonaty, ma do mnie ok 20 km, inteligentny, przystojny i z fajnym poczuciem humoru, proponuje spotkanie w realu, kawę tylko/pewnie na razie/ ale ja odmawiam. Zasady.

      Pięknie Ci dziękuję, lubię Twoje wróżby.

      ps.a moja babcia mówiła "siedź w kącie a znajdą cię" i się nie sprawdza, mimo zmiany kątówsad
      • bladamery Re: Leda 08.10.15, 09:57
       Leda, a ja tam popieram słowa babci smile Nic na siłę, a i kątów w życiu dużo więcej niż w zwykłym kwadracie smile
       • rozmaryn_1 Re: Leda 08.10.15, 10:13
        żadnego siedzenia po katach, co Wy dziewczyny smile
        • caro-caro Re: Leda 08.10.15, 14:28
         Siedzenie w kącie wcale nie pomaga sad też bym tak wolała, żeby samo przylazło, ale zdaje się, że nic z tego. Jeżeli chcemy kogoś poznać, coś zmienić, to za radą Algarii trzeba pończochy wkładać nawet do wyrzucania śmieci big_grin
         Ach! Ledo! niech jakiś interesujący się pojawi, zawróci w głowie i zostanie na dłużej!
   • rozmaryn_1 Nikix 07.10.15, 19:23
    Na razie pojawia się kochanek mało konkretny i mało przyszłościowy, a to dlatego, że jest bardzo prawdopodobne, że będzie miał partnerkę. Dwie dziesiątki wyszły na niego, więc pan może mieć kryzys, wygląda jakby był w związku, w którym jest pozornie dobrze, ale on tak naprawdę nie odkrywa wszystkich myśli i tego, że wcale się tak dobrze w tym układzie nie czuje. Jakiś spięty jest i szuka odprężenia. Wcale jednak nie będzie się rwał do uwodzenia Ciebie, bo wie, że źle kombinuje. Raczej będzie trzymał się z daleka z tego powodu. Bedzie sobie marzył, ale czuje się bezsilny i ograniczony w całej sytuacji- "chciałbym, ale wiem, że nie mam jak". Ale może mieć ochotę poigrać z ogniem, będzie wiedział, że cala sytuacja jest dla niego niebezpieczna i może przynieść mu klęskę, ale chęci będą. Bedzie dużo myślał o Tobie i to nawet całkiem serio, z punktu widzenia rycerza denarów, a on mocno stoi na ziemi, ale zbyt to trudne będzie dla niego, ucieknie raczej w marzenia o Tobie i nic konkretnego z tego nie wynika wg moich kart, zdrowy rozsądek zwycięża.
    Karty- casanova.
    • nikix4 Re: Nikix 07.10.15, 20:55
     No coż pozostaje celibat tongue_out

     Fajna jest ta talia. I rzeczywiście do pytań konkretnych.
     • nikix4 Re: Nikix 07.10.15, 20:59
      Ps. Dzięki za karty smile
     • rozmaryn_1 Re: Nikix 07.10.15, 21:10
      To taka talia typowo milosno-erotyczna i na przyklad Hoaxowi mi sie ja gorzej interpretowało, bo po prostu wiem (chyba że coś się u niego zmieniło), że tam nie o erotyzm chodzi. Obrazki są mocno erotyczne, ale tez ciekawie się z niej wróży. Jestem w sumie mile zaskoczona...
  • hoaxx Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 07:58
   Zajrzałem wink

   Poproszę na relacje z moją ślubną.

   Pozdrawiam,
   H.
   • bladamery Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 09:34
    Mnie tam konkretnie sex interesuje big_grin Krew nie woda przecie smile Czy będzie, kiedy będzie, jak będzie, z kim będzie...... Nie będę pisać jak dawno nic, bo mi zaczniecie kondolencje składać big_grin
    • aprepope Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 18:15
     Bladamery - przeczytalam Twoja prosbe i napisze tylko tyle: "kocham Cie"wink ale wiesz - jako kobieta niewiele moge Ci zaproponowac...wiec poczekamy, co Rozmarynkowe karty powiedza i jakiego Mena na horyzoncie Ci "przeswietla" - jak po tak pieknie sformulowanym przez Ciebie pytaniu, odpowiedz bedzie na mail´a, to ja bede niepocieszonawink Pozdrawiam Was i zycze samych goracych kart:...smile))
     • bladamery Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 19:48
      Hahaha big_grin Dzięki Aprepope smile
    • rozmaryn_1 Bladamery 07.10.15, 19:32
     Bladamery, stoi mi w kartach facet nie tylko napalony na Ciebie, ale też zakochany, zauroczony w 2 pucharowej. Jego aż rozsadza tak go podniecasz i nęcisz, ale stara się tego po sobie nie pokazać, zachować kamienną twarz. Wygląda, jakby dużo ryzykował i stąd te obawy, czyżby jednak żonaty? Będzie się tak męczył i dręczył… myślał… W sumie chciałby, aby rozsądek zwyciężył. Jakbyś mu pokazała, że jesteś zainteresowana, odważyłby się na jakąś inicjatywę, bo póki co będzie marzył i jednocześnie miał poczucie winy z powodu tych myśli o Tobie. Możliwe też, że ma jakąś obsesję albo fantazje, które by Ci się nie spodobały, ale sądzę, że pozostaną tylko w sferze jego wyobraźni (diabeł przy księżycu). Jeśli byłabyś zainteresowana, to pan chętnie Cię zadowoli i będzie myślał faktycznie o Twojej satysfakcji bardziej niż o swojej wink Karta upojenia mi stoi na przyszłość, o ile go nie pogonisz, nie odtrącisz i oczywiście musiałabyś mu dać jakoś przyzwolenie do inicjatywy smile
     • bladamery Re: Bladamery 07.10.15, 19:47
      Uhhhh.......gorąco się zrobiło od samego czytania smile
      Powiem Ci, że mam kilku takich śmiałków-niedobitków na myśli - co to sobie zęby ostrzą na mnie, ale zdaję sobie też sprawę, że ja - góra lodowa wcale im nie pomagam.

      Dziękuję Ci bardzo! Nie wiem jak się odwdzięcze! Gdybyś coś potrzebowała - wal na priva!
      • rozmaryn_1 Re: Bladamery 07.10.15, 21:13
       Trzymam Cie za slowo i w razie jakbym potrzebowala karty, odezwe się do Ciebie smile
       A w kartach faktycznie masz goracą atmosferę i goracego pana smile Życze więc upojenia (hahaha... jakbys ten obrazek zobaczyławink). ..
       • bladamery Re: Bladamery 08.10.15, 10:00
        Właśnie - można gdzieś tę talię zobaczyć?
       • bladamery Re: Bladamery 11.10.15, 16:38
        No i masz Ci babo placek! MAMY GO! smile Sam się ujawnił. Dokladnie tak jak opisałaś smile Szczegoły później na priv wink
        • rozmaryn_1 Re: Bladamery 11.10.15, 18:30
         To lecę zaraz czytać big_grin
   • rozmaryn_1 Hoax 07.10.15, 19:28
    Ogólnie z Twojej strony widać więcej chęci i zaangażowania w to, żeby Wasze relacje poprawić. Masz nadzieję, że szczerość może Wam pomóc. Ona niestety nie ma takiego przekonania jak Ty. Raczej czeka na Twój ruch czy może wydarzenia, które nadejdą, jest tu postawa niezdecydowania, trzymania się pośrodku, ale w sumie nie jest nastawiona jakoś szczególnie na polepszenie Waszych kontaktów, wolałaby dystans większy. Nie znaczy to jednak, że pozostanie bierna i będzie ten dystans trzymać. W najbliższym czasie może nawet czegoś chcieć od Ciebie, bo jej ruch wychodzi w kartach- as buław i 6 buław, a przyszłość- 7 mieczy i królowa denarów. Możliwe, że będziecie ustalać sprawy związane po prostu z dziećmi. Może jakiś wyjazd się szykuje w tej 6 bułąw, raczej krótki wypad, wycieczka jeśli już. W każdym razie będziecie mieli coś do omówienia w 7 mieczy, a królowa denarów w tej talii wie dobrze, czego chce i dąży do tego i zawsze chce aby jej pasowało, było wygodnie i dobrze, więc może będzie chciała coś przeforsować. Niekoniecznie będzie Ci to pasowało. W sumie ona nawet ma Cię za szczerego, a Waszych sprzeczek ewentualnych nie traktuje jakoś strasznie poważnie, chyba po prostu troszkę egoistycznie podchodzi do Ciebie.
    • hoaxx Re: Hoax 08.10.15, 08:07
     Dzięki za karty.

     Co do trafności - w mojej ocenie nasza małżeństwo to Wieża, która jakoś nie może runąć, głównie ze względu na dziecko.

     Sprzeczki - czasami latają talerze big_grin Ja je ciężko przeżywam i kiedy wychodzę (żeby nie udusić małżonki) nigdy nie wiem czy wrócę.

     Pozdrawiam,
     H.
     • rozmaryn_1 Re: Hoax 08.10.15, 10:11
      Hoax, dziękuję za szczerość smile Od początku wiedziałam, że ta talia nie jest dla Was... to karty erotyczne. Wieża w tej talii przypomina bardziej wieżę z lenormandów i jest symbolem izolacji i zamknięcia się w sobie bardziej niż zniszczenia w klasycznym Tarocie, więc nie pasowałaby do sytuacji.
      Powiem Ci z czego wywnioskowałam, że Twoja żona tych "sprzeczek" nie traktuje tak bardzo poważnie jak Ty. W jej nastawieniu do Ciebie stała karta 5 buław (na obrazku pojedynek), a następna była 2 denarów, która symbolizuje przyjemność- rożne pary jak w jakiejś agencji towarzyskiej- wszyscy sie ze sobą zabawiają seksualnie. Stąd wziął się mój wniosek, nawet pomyślałam, że Twoja zona czerpie jakąś przyjemność z kłótni, ale nie chciałam Cię urazić, poza tym brzmi to dziwnie, ale ludzie bywają dziwni... Sam zresztą wiesz najlepiej, jak jest miedzy Wami.
      • hoaxx Re: Hoax 08.10.15, 10:36
       Dodam tylko, że od pewnego czasu trwa zawieszenie broni, które staram się utrzymać.
      • aprepope Re: Hoax 08.10.15, 12:36
       Przepraszam z gory, ze sie wtracam, ale sytuacja 5 bulaw, jak daje pewnego rodzaju rozladowanie / ulge i wchodzi w nawyk, to staje sie zwyczajnie patologia - czasem wystarczy powiedziec o tym partnerce/partnerowi, ze takie powtarzajace sie zachowania, to nie jest wlasciwy sposob na rozladowanie napiecia (jak np. seksualne nie jest rozladowane, albo inne kwestie nie sa wyjasniane w drodze dialogu), a staje sie zachowaniem patologicznym i przez to dom / rodzina staje sie niestety patologiczna i zdanie sobie z tego sprawy i nazwanie jej po imieniu moze wiele zmienic na dobre, bo ze zlymi nawykami jest czesto tak, ze poki ktos tego nie nazwie wprost, to my sami nie zawsze zdajemy sobie z nich do konca sprawy, wiec mozliwe, ze Panska Malzonka rowniez. Powodzeniasmile
       • hoaxx Re: Hoax 08.10.15, 13:06
        aprepope napisał(a):

        > Przepraszam z gory, ze sie wtracam,

        Nie szkodzi smile

        > czasem wystarczy powiedziec o tym partnerce/partnerowi

        Niestety nie wystarczy, próbowałem wiele razy...

        Pozdrawiam,
        H.
  • inguszetia_2006 Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 10:07
   Witam
   Rzuć i mi cośwink Te karty są inspirujące seksualnie. Może mi podsuną jakiś pomysł. Może czegoś jeszcze nie doświadczyłam i o tym nie wiem?
   Pzdr.
   Ing
   • rozmaryn_1 Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 11:01
    Masz na myśli, żeby spytać jaka fantazja erotyczna przyniosłaby Ci spełnienie czy źle zrozumiałam? smile
    • kashaa_35 Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 11:14
     To ja poproszę na relacje z P. Czym mnie P. może jeszcze zaskoczyć w łożku , czy raczej juz niczym...smile czy tam cos ukrywa, bo on troche wstydliwy...smile
     • nagietek123 Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 15:07
      Tez poproszę na pana J., z którym rozmawiamy na skype, ale tego akurat tematu nie poruszamy, więc jakby to mogło być? Albo wcale nie będzie?
      • rozmaryn_1 Nagietek 07.10.15, 19:47
       Pan J chyba nie rozmawia z Tobą na takie tematy, bo chce dotrzeć do Twojego serca, tu miłość wisi w powietrzu. Jemu się wydaje, że miedzy Wami może się wydarzyć coś poważniejszego niż tylko seks. Ale nie jest tak całkiem upojnie, coś tu kochana jest niejasnego. Pan może mieć jakieś zobowiązania, o których Ci nie mówi. Ma jakieś wątpliwości, ale o to sama musisz go spytać. W najbliższym czasie może robić wrażenie bardziej wycofanego, a przynajmniej bardzo ostrożnego. Jednak potem może Cię zachęcać do zbliżenia, emocjonalnego oczywiście. Marzy mu się wielka miłość, zakochanie, motyle w brzuchu.. Nie wie co robić, błądzi, ale wszystko zmierza w kierunku zakochania albo wielkich marzeń na ten temat. Ogólnie piękne karty, tylko jakiś cień się tu pojawia w tle, coś trzeba koniecznie wyjaśnić, a pan może nie być skory do odkrycia się.
       • nagietek123 Re: Nagietek 07.10.15, 20:01
        Dziekuję Rozmarynie, jak nie w finansach, to chociaż w miłości może się coś fajnego zdarzyć wink
        • rozmaryn_1 Re: Nagietek 07.10.15, 21:15
         Miałaś najbardziej romantyczne karty ze wszystkich osób, którym stawiałam, pucharki same- as, dwójeczka, siódemka, rycerz pucharowy...
     • rozmaryn_1 Kashaa 07.10.15, 19:36
      Pan P. faktycznie jest bardzo zahamowany. Jakby cały czas obawiał się być na czymś przyłapany, że jakaś prawda wyjdzie na jaw.. Choć pragnie uczciwości i nie robi tego jakoś specjalnie. Chciałby wyjaśnień i jasnych deklaracji w tym temacie, a możliwe, że w ogóle ma poważne zamiary wobec Ciebie, jeśli nie jesteście małżeństwem. Jeśli chcesz np. miłości francuskiej, to musisz mu to powiedzieć, on nie chce się domyślać. Niestety pan P nie realizuje swoich pragnień erotycznych, wydaje mu się, że to lepsze wyjście, jakiś żal czuje w sobie, ale też chyba boi się osądzenia i woli zrezygnować. Od Ciebie oczekuje raczej, że będziesz dążyć do spełnienia, albo wskażesz mu kierunek. Raczej niczym Cie nie zaskoczy, chyba że tym, że będzie się bronił przed większą otwartością w tych sprawach. Na pytanie co ukrywa wyszła karta uwiedzenia, więc albo po prostu boi się ponieść emocjom, albo może go kiedyś jakaś pani uwiodła i wzbudziła w nim poczucie winy. Jako dopowiedzenie do tej karty dociągnęłam papieża, więc sądzę, że tak został wychowany i nie potrafi się przełamać. Jeśli chodzi o Twoją satysfakcję, to będzie wiele zależało od Ciebie. Albo pana poprowadzisz za rękę tak, żeby wiedział czego chcesz i jak Cię zadowolić, albo będziesz musiała być bardziej.. hmmm. … samowystarczalna? wink
    • inguszetia_2006 Dobrze zrozumiałaś;-) n/t 07.10.15, 19:30
     • rozmaryn_1 Re: Dobrze zrozumiałaś;-) n/t 07.10.15, 20:00
      Już dziś nie mam siły, jutro popatrzę smile
   • rozmaryn_1 Inga 07.10.15, 19:33
    Mi trzeba łopatologicznie wytłumaczyć, bo nie wiem, jakie pytania zadać smile
  • aprepope Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 18:37
   To jest co prawda moze wstydliwa sprawa, ale coz - moze ktos inny tez sie z takim borykal, lub boryka, a przeciez nic co ludzkie nie jest nam (chyba) obce...a wiec, jesli to jest testowanie nowej talii o takiej tematyce, to chcialabym spytac o.....przyrodzenie mojego slubnego - jak te kwestie ukaze Twoja talia, lub jedna Jej karta? Pozdrawiam serdecznie.
   • rozmaryn_1 Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 20:02
    Na maila Ci wyślę, ale jutro Ci wyciagnę karte, bo dziś juz jestem zmęczona smile
    • aprepope Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 20:15
     Wcale sie nie dziwie..temat wdzieczny, ale kondycje trzeba miec ze stali, zeby tyle sie na ten temat jednego dnia nawrozycwink)
     • rozmaryn_1 Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 20:37
      Widocznie mam predyspozycje, bo całkiem szybko poszło smile))
      • bladamery Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 22:39
       Też podziwiam tę produkcję smile
    • aprepope Re: miłość, romantyzm i seks 08.10.15, 22:44
     Dziekuje Rozmarynie za karte: 7 pucharow, ale juz w trakcie tasowania wyskoczyla karta XV. Diabel i to bylo juz chyba TO...Interpretacja poszla w innym kierunku (impotencja, zaburzenia), a problemem jest to, co ma w spodniach spory odsetek przedstawicieli rasy czarnej, ale wsrod przedstawicieli rasy bialej, to juz tylko 1%, czyli bardzo duzy czlonek. Tak to juz jest - za maly zle, bo to nie biust i silikonu wstawic sie nie da...a bardzo duzy tez nie dobrze, bo i branza kondomiarska dosc uboga (okreslenia typu XXL sa na ogol tylko chwytem marketingowym skierowanym do Panow przecietnie obdazonych..), a dla kobiety, szczegolnie na poczatku relacji, to moze byc takie "szczescie przez lzy"wink
     A czemu takie pytanie - naczytalam sie juz troche tych wrozb dla Kobitek na sprawy wiadome i tu pan sie waha..tam sie wycofuje..tu sie przyglada..tam sie zastanawia..i tak sobie pomyslalam, ze czesto to pewno zwyczajnie meskie kompleksy i niepewnosc, a nie braki w samych Paniach, a taki mezczyzna pewno niechetnie wejdzie w glebsza relacje z pania, jesli np. boi sie, ze kobieta oceni (tak, czy inaczej) swojego nowego partnera.
     Fajna talia, ale chyba bardziej romantyczno-milosna, niz seksualna...ale to pewno taki jej urok wlasniesmile Pozdrawiam
     • rozmaryn_1 Re: miłość, romantyzm i seks 09.10.15, 10:57
      7 puch. i diabeł może mówić, że "nie taki diabeł straszny" i więcej w tym wyobraźni niż rzeczywistości wink
      Nie zazdroszczę takiego "szczęścia", bo co za dużo to niezdrowo, pozdrawiam smile
      • aprepope Re: miłość, romantyzm i seks 09.10.15, 11:49
       Przepraszam Rozmarynie - Ty chcialas pocwiczyc, a ze mam obecnie taka sytuacje milosno-romantyczno-seksualna, ze nie mam jakiegos "ciekawszego" tematu, to pomyslalam, ze dobrze jest pocwiczyc tez na tamatach niestandardowym...ale wyraznie lepiej na klasycznych. Pozdrawiam i dziekuje.
       • black.kiara Re: miłość, romantyzm i seks 09.10.15, 12:52
        wszystko mnie swędzi żeby się wtrącić i cos powiedzieć ale obiecalam Algarii że NIE BEDE tego robiła ......
        • aprepope Re: miłość, romantyzm i seks 11.10.15, 17:15
         Wszystko Cie swedzi, powiadasz? Podobno sa na to odpowiednie masci, Black.Kiara.
         • black.kiara Re: miłość, romantyzm i seks 11.10.15, 21:17
          odwal się ode mnie jeśli możesz , ja bywam tak niemiła że nie chcesz wiedzieć i to że kumplujesz się z Roza prywatnie nie UPOWAŻNIA cię do tego typu zachowań ,więc uważaj bo dla ciebie tylko VapoRub
          • black.kiara Re: miłość, romantyzm i seks 11.10.15, 21:24
           i jeszcze jedno , to że innych uśpiłaś to ok ,nie moja sprawa , dla mnie byłaś , jesteś i bedziesz szemrana i koniec i kropka , ode mnie trzymaj się jak najdalej
          • aprepope Re: miłość, romantyzm i seks 11.10.15, 21:27
           Zaczepialas mnie, to Ci odpowiadalam...inaczej bym wcale na Ciebie uwagi nie zwrocila, wierz mi na slowo... Widze, ze nie tylko Cie wszystko swedzi, a jeszcze Cie boli moje prywatne kumplowanie sie z Rozmarynem..to moze zrobimy tak: ja nie bede wchodzic wiecej na to Forum - dzieki temu Ciebie swedzenie opusci i zolc nie zaleje. Milego bytowania droga Black.Kiaro i wszystkiego dobrego.
           • rozmaryn_1 Re: miłość, romantyzm i seks 11.10.15, 21:48
            Dziewczyny, nie wiedziałam, że sobie tu popisujecie... kumpluje sie z wieloma osobami i kazdy może do mnie napisać i nie ma to zadnego znaczenia na forum. Moja skrzynka jest zapakowana przyjaciólmi i zapraszam nowych, którzy jeszcze nie mieli okazji ze mną prywatnie korespondować wink Niech kazdy sobie pisze na forum co chce, a Wy przeciez nie musicie pisać do siebie bezpośrednio i obejdzie sie bez konfliktu?
           • black.kiara Re: miłość, romantyzm i seks 11.10.15, 22:34
            spadaj idiotko , wiem co masz w zanadrzu a jak boli cos to chyba Ciebie a uwage to Ty zwracasz ... na wszystko więc nie umniejszaj chyba że chcesz sie lepiej poczuć i nie mieszaj żółtek bo koga mogel to raczej nie Twoja specjalność miernoto która sama bytuje raz tu raz tam i wciąż coś chce udowodnić , ode mnie wara rozumiesz??
  • black.kiara Re: miłość, romantyzm i seks 07.10.15, 21:47
   droga Roz poprosze na pana P który niebawem zawita z powrotem do mojego city ))))
  • pinia1214 Re: miłość, romantyzm i seks 08.10.15, 15:00
   Rozmarynku, sprawdz @. smile)
  • nik-i7 Re: miłość, romantyzm i seks 08.10.15, 22:09
   Jak zwykle ja chyba po czasie smile , ale za to na dwóch Panów L i S, czy coś więcej z tego będzie, co im w duszy i nie tylko w duszy gra?
   • rozmaryn_1 Niki7 09.10.15, 16:07
    To była propozycja tylko dla osób udzielających się na forum tongue_out Sorry...
    • nik-i7 Re: Niki7 12.10.15, 09:45
     No tak....przepraszam
  • rozmaryn_1 przerwa w kartach 09.10.15, 16:05
   z powodu choroby wink Już wczoraj się źle czułam, a dziś mnie chyba rozklada jeszcze bardziej. Ale wrócę do tego, jak się poczuje lepiej...
   • rozmaryn_1 poza tym zamykam wątek 09.10.15, 16:06
    Dzięki dziewczyny za udział w teście smile
   • hoaxx Re: przerwa w kartach 09.10.15, 16:39
    Zdrowiej!

    Uściski,
    H.
   • caro-caro Re: przerwa w kartach 09.10.15, 17:58
    Nie daj się!!! Weekend się zaczyna. Zakrop dobrze i się wygrzej! kiss
    • rozmaryn_1 Re: przerwa w kartach 09.10.15, 18:02
     Dzięki Wam za miłe słowo smile Na razie się nie poddaję, jeszcze piłka w grze wink
  • getdance Re: miłość, romantyzm i seks 12.10.15, 12:05
   Jak poczujesz się lepiej i miałabyś ochotę zerknąć to mam takie pytanie.

   Jakieś chyba 3 tyg temu dostałam smsa z pozdrowieniami, numeru nie znałam, więc odpowiedziałam, że dziękuję i pozdrowiam, ale nie wiem kogo itp. Okazało się, że facet się pomylił, przekręcił którąś z cyfr numeru i sms dotarł do mnie, a nie do osoby do której miał dotrzeć.
   I tak wywiązała się rozmowa smsowa, pisał do mnie jeszcze kilka dni, a potem miałam inne sprawy na głowie i na którąś z wiadomości nie odpowiedziałam i kontakt się urwał, w sumie to ja po prostu zamilkłam, uznająć chyba, że nie chce mi się bawić w takie "gatki". On też się nie odzywał. Aż nagle znowu napisał. Jest miły i chyba trochę niedzisiejszy i w podobym do mnie wieku. I tak się zastanawiam kim on jest naprawdę i czy warto kontynuować taką pisaninę i czego on naprawdę szuka ? Jak będziesz miała chęć proszę zerknij.
   Zdrowia!!
   • rozmaryn_1 Getdance- wrożba 12.10.15, 16:54
    Właściwie skończyłam ten watek, ale że lubię ciekawe i tajemnicze historie, to wyjęłam dla Ciebie karty. Pan niczego konkretnie nie chce od Ciebie, czy tez może raczej sam jeszcze nie wie, o co mu chodzi. Nie widzę tu złych zamiarów ani na napaleńca nie wygląda. Raczej na mężczyznę nieco znudzonego, który chciałby może żeby go jakaś historia, znajomość porwała, ale rozsądek góruje tu nad tym pragnieniem, powiedziałabym, że to pragnienie jest jakby stłamszone, ale widać odzywa się w nim skoro kontynuuje ta niewinną znajomość. Nie widzę tez żadnych konkretnych ruchów, jest raczej typem na serio czyli nie szuka przygód seksualnych, ale chciałby wiedzieć, jaką jesteś kobietą, liczy, że się otworzysz? Nie dąży do tego nachalnie, raczej ma nadzieję, że sytuacja sama się rozwinie, jest ostrożny, ale niewykluczone, że chciałby poznać Cie w rzeczywistości, w każdym razie bierze to pod uwagę. Niestety odnoszę wrażenie, że pan może być zajęty, bo mi stoją zarówno zobowiązania jak i przeszkody, więc to sprawia, że musi się hamować, musi wziąć inne rzeczy pod uwagę. Póki co widać dalsze kontakty, jakaś sytuacja między Wami wyniknie trudna dla jednej strony lub obu, ktoś może o coś spytać, chcieć się czegoś dowiedzieć, napięta lekko atmosfera.
    • getdance Re: Getdance- wrożba 12.10.15, 20:09
     Dziękuję!

     On rzeczywiście chciałby wiele się o mnie dowiedzieć. Wydaje mi się romantyczny, niedziesiejszy, lekko oderwany od realności, do tego jest religijny - a są to cechy, które nas odróżniają. Ja co prawda jestem marzycielem, ale rozmantyzm i kościół są mi naprawdę odległe.
     Dziwna sytuacja, nigdy nic podobnego mi się nie przydarzyło. Wyczuwam, że on kogoś szuka, tzn właśnie jest typem romantycznym i tę przypadkowość rozpatruje w kategoriach "znaku". Moja bliska koleżanka jest właśnie podobną romantyczką, która wszędzie widzi jakieś zrządzenia losu wink . Ja już niekoniecznie wink.
     Spróbuję się dowiedzieć czy ma jakieś zobowiązania tongue_out .
     smile)
  • rozmaryn_1 Inga- zaległa wróżba 12.10.15, 16:52
   Inga, skupiłam się na temacie fantazji erotycznych, które mogłyby Cie zaskoczyć, a tu karty mnie zaskoczyły...
   Mam dylemat, bo nie wiem, czy je tłumaczyć klasycznie, czy jednak ich językiem. Nie wyszły wcale jakieś seksualne, z czego wniosek, że doświadczyłaś juz sporo i czas powrócić do źródła czyli do tego, co było przed rozkoszami cielesnymi wink 10 denarów Ci wyjęłam, a w tej talii to karta ludzi okrytych, a nie rozebranych i mężczyzna jedynie całuję w rękę swą wybrankę, a ona wstydliwie chowa się za wachlarzem. Są w parku- to tak jakbyś chciała przeanalizować pod kątem fantazji, ale tu nie o to chodzi. Dopytałam o co i mamy 4 puchary, księżyc i paź puch.
   Ty juz czujesz przesyt i znudzenie doświadczeniami płynącymi z ciała, teraz potrzebujesz słów, które dotrą do Twojego umysłu i serca i wywołają pożądanie. 10 den. to karta deklaracji w tej talii, wszystko jest jasno powiedziane, nikt nie oszukuje i nie kłamie. Chodzi też o wyższe wartości, które kryją się pod tematem seksu takie jak na przykład prawdziwa miłość. Paź puch. nie jest tu małym pazikiem jak w Tarocie klasycznym, ale wyjątkową postacią, bo jako nieliczny bez maski, co symbolizuje szczerego i oddanego kochanka, ale także przeznaczenie i siłę pochodzącą z ducha. Romantyzm w księżycu, coś tak czarownego, abyś nie była pewna czy śnisz czy to się dzieje naprawdę. Potrzebujesz faceta z wizją, który zabierze Cie w jakieś tajemnicze miejsce i przy świetle księżyca dotrze do Twojej duszy, do Twoich sekretów, o których Ty sama nie wiesz, że są. Chodzi o przeżycie mistyczne, które by Cie upoiło, a może sprowokowało do nowych pragnień. W każdym razie Tobie trzeba czegoś z „wyższej półki”, a nie zwykłego seksu.
   Klasyczną interpretację sobie daruje, bo wiem, że sama zrobisz to doskonale wink
   Tak ogólnie tylko powiem, że jakbym miała rozebrać te karty klasycznie, to wskazują, że jakiś przelotny i niewiele znaczący romans dobrze by Ci zrobił wink
   • inguszetia_2006 Re: Inga- zaległa wróżba 12.10.15, 19:57
    Witam
    Rozmarynie, bardzo ci dziękuję! Trafne. Chyba w stronę tantry muszę pójść;-D Tak, ja już dużo przeżyłam, w różnych kombinacjach(hi, hi...) i chyba czas by wrócić do źródeł. Czyli prostota, wielkie uczucia, flirty jak za starych dawnych lat, gdy obywało się bez piersi na wierzchu i gołego kolanka;-P Eh... popłynęłabym trochę w kierunku zwierzeń, ale nie chcę zgorszyć forumek.
    Pzdr.
    Ing
  • rozmaryn_1 Kiara- zalegla wróżba 12.10.15, 16:53
   Pan P jest znudzony swym związkiem i chciałby jakiegoś skoku w bok, ale tak, żeby nadal uchodzić za przyzwoitego partnera dla drugiej pani. Bić sie o Ciebie raczej nie będzie, liczy na "ułatwienia” z Twojej strony czyli że pozwolisz sie zaspokoić i radość beztroską wnieść na chwile w jego życiewink Choć jest w nim tez i romantyzm pewien, bo chciałby, żeby było w tym też coś z duszy- Ty otwarta na niego emocjonalnie i ciałem, on uczuciowy i zapewniający o swym zakochaniu, choć liczy na to, że ostatecznie przemyślisz i zrozumiesz, że on ma również zobowiązania, więc zbyt daleko nie możecie odlecieć w swych marzeniach. W praktyce nic z tego nie będzie, jakby pan miał mieć opory, jak przyjdzie co do czego? Bardziej bym Ciebie podejrzewała o to, ale tak mi z kart wynika, że on będzie opór stawiał, może wymaganiami go zaskoczysz i w rezultacie seksu nie widać, a raczej szczerą rozmowę, którą pewno Ty poprowadzisz, bo mi królowa mieczy stoi bez maski czyli będziesz chciała poznać prawdziwe intencje pana i skończy się na spotkaniu bez uciech cielesnych.
   • black.kiara Re: Kiara- zalegla wróżba 12.10.15, 19:44
    w imię ojca , syna i ducha świętego DZIĘKI BOGU , bo przecież ja kocham Piotrka ha ha ha wiedziałam że go nie zdradzę , dzięki kochana Roz

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka