Dodaj do ulubionych

Kto chce kartę na tydzień?

04.12.15, 09:57
Możecie sie zapisywać, ciągnąć karty będę jakoś wieczorkiem.
Do wyboru macie kartę cygańską lub kartę z talii erotycznej więc na życie erotyczne. Można obie, bo objaśnienia kart będą krótkie smile
Obserwuj wątek
      • rozmaryn_1 Meda 04.12.15, 18:43
        Cygańskie- smutek czyli szykuje sie tydzień nostalgiczny, staraj się nie mysleć za dużo i raczej zająć się czymś ciekawym.
        As buław na życie erotyczne. Jak masz z kim, to może nastapić spontaniczny wybuch namietności, coś na szybko, krótko, ale intensywnie wink Jak nie masz z kim, to może wydarzyc się cos, co da Ci impuls. Może ktoś wpadnie Ci w oko, albo Ty komus, może pojawi się osoba, którą znasz i nastąpi jakaś mała akcja, niekoniecznie seksualna, ale możesz poczuć przypływ chęci... smile Coś Cię ożywi w tym temacie smile Przynajmniej na chwilę.
        • meda08 Re: Meda 11.12.15, 09:06
          Weryfikacja:
          miałam czekać do wieczora, ale sądzę że nic się już nie zmieni.
          Karta cygańska smutek-nie było tak żle, tydzień zwykły, powiedziałabym że nawet lekko nudny smile.
          As buław- tutaj niestety też nic nie zadziało się, a szkodawink, oj szkoda, szkoda.... wink
      • rozmaryn_1 Bronxi 04.12.15, 18:49
        Cygańskie- myśli czyli będziesz o czymś lub o kimś intensywnie myśleć w tym tygodniu, nawet uporczywie... Trudno będzie się skupić na innych sprawach.
        8 buław na życie erotyczne. Niestety nie ma na tej karcie seksu, choć jakieś ożywienie towarzyskie może być, wiadomości, ale nie liczyłabym na coś konkretnego w tym temacie. Na karcie mężczyzna płynie gondolą, jest poważny i zamyślony, zmierza do jakiegoś celu, ale nie wiadomo dokąd. Może Ty będziesz się przemieszczać, gdzieś pojedziesz lub spotkasz kogoś w podróży.
        • bronxi Re: Bronxi 07.12.15, 07:15
          witamsmile
          Trochę późno komentuję, ale weekend miałam trochę zajęty.
          Co do tego myślenia to faktycznie już w tamtym tygodniu miałam twardy orzech do zgryzienia, ale sprawa chyba wczoraj już się wyjaśniła, choć nie do końca po mojej myśli.. więc pewnie dalej będę rozmyślać..
          A co do drugiej karty, hmm.. wczoraj się przemieszczałam, ale to były tylko odwiedziny mikołajkowe u chrześniaka smile
          Dziękuję Ci bardzo za karty dla mnie, pozdrawiam serdecznie.
      • rozmaryn_1 Rene 04.12.15, 19:04
        Tobie musiałam wyjąć 2 karty. Smutek i nieoczekiwana radość. Czyli najpierw możesz mieć nastroje pesymistyczne, potem jednak może się coś wydarzyć miłego, jakieś zaskoczenie z pewnością Cię czeka, zwykle przyjemne.
        • re.ne weryfikacja 11.12.15, 08:20
          rozmaryn_1 napisała:

> Tobie musiałam wyjąć 2 karty. Smutek i nieoczekiwana radość. Czyli najpierw możesz
          > mieć nastroje pesymistyczne, potem jednak może się coś wydarzyć miłego, jakieś
          > zaskoczenie z pewnością Cię czeka, zwykle przyjemne.

Sprawdziło się pierwsze dni były smutne jak szara pogoda za oknem.
          Natomiast miłe zaskoczenie było związane z córką i jej szkołą.
          Dziękuję pozdrawiam
      • rozmaryn_1 she 04.12.15, 18:59
        Karta cygańska- wdowa. Może jakaś starsza czy samotna kobieta odegra rolę w tym tygodniu. Poza tym to karta izolacji i samotności, czasem bicie się z myślami.
        Na życie erotyczne- paź monet. Jeśli jesteś samotna, to możesz zastanawiać się nad jakimś mężczyzną- czy się zbliżyć do niego lub poznać go czy też nie warto. W tej talii to postać kupca, który zastanawia się, czy chce coś kupić. Możesz się w ogole zastanawiać, czy ta sfera życia jest akurat dla Ciebie najważniejsza w tym momencie. Jeśli masz kogoś, to też możesz analizować- chcę, czy nie chcę… Tutaj jest wiecej kalkulacji niż uczucia, albo zdrowy praktycyzm. Niezdecydowanie. Możliwe też, że karty mówią, że spotkasz kogoś, kto będzie tak myślał, albo partner będzie niezdecydowany.
        • she_for_you Re: she 04.12.15, 20:39
          Dziękuje Rozmarynku
          Wyszło idealnie , rozstałam się z chłopakiem i dałam jemu warunek wiec jestem niczym ta wdowa big_grin Jestem pod wrażeniem.
          A co do pazia monet to nie wiem może on kalkuluje co zrobić wink
          Wyszło bombowo co do joty !
          kiss kiss
      • rozmaryn_1 Ziajka 04.12.15, 19:08
        Dla Ciebie karta list, może to Ty masz komuś wysłać wiadomość, a może sama ją otrzymasz lub dowiesz się czegoś istotnego.
        Na życie erotyczne 6 pucharów czyli nic się dziać nie będzie, chyba że w wyobraźni, możliwa tęsknota, wspomnienia.
        • ziajka.a Re: Ziajka 05.12.15, 06:49
          Bardzo dziekuje smile co do wiadomosci zobaczymy kto sie bedzie do Mnie dobijal bo Ja raczej nie planuje zadnych waznych wiadomosci wysylac smile a co do drugiej karty to bardzo realne smile
          • rozmaryn_1 Re: Ziajka 05.12.15, 09:27
            Ziajko, niekoniecznie chodzi o dobijanie się. Fakt, może być sms, telefon czy mail, ale równie dobrze może ta karta mówić o tym, że ktoś Ci cos ważnego powie, ważnego dla Ciebie, ustnie smile
        • ziajka.a WERYFIKACJIA 09.12.15, 19:44
          Rozmarynku Ja juz dzis mogę zweryfikować u Mnie istny Armagedon jesli chodzi o naplyw wiadomości czy tez przeróżnych informacji w tym tyg. Odezwal sie do Mnie dawny znajomy, Ja miałam wazna telefon z pewna kobieta gdzie wielu ważnych informacji sie dowiedziałam, potem koleżanka dala Mi info ze jej znajomy wypytuje o Mnie bo zdaje sie ze jest zainteresowany Mną, no i jeszcze jedna wazna informacja do Mnie doszla taka szokujaca, bardzo duży przepływ informacji /wiadomosci w tym tygodniu, karta idealna. A co do 6 kielichów no weekend miałam taki tkliwy w wspomnienia.
        • rozmaryn_1 Kasha 04.12.15, 19:24
          Odwiedziny. Może ktoś dosłownie Cię odwiedzi, może pojawi się nowa sytuacja, nowe zdarzenie, możliwe, że coś zaskakującego. Coś w każdym razie nowego się pojawi lub ktoś.
      • rozmaryn_1 Algaria 04.12.15, 19:15
        Z cygańskich mam dla Ciebie kartę losu, przeznaczenia i stałości, to również Boska opieka nad Tobą. Zdaj się więc na los, albo bierz los w swoje ręce i zmieniaj, jak czujesz smile Poza tym może to być tydzień dobry dla ezoteryki, bo wszystkowidzące oko wszystko dojrzy smile

Na życie erotyczne królowa denarów. Na mojej talii ta królowa jest bardzo samowystarczalna i nie czeka na swojego króla, tylko paluszkami sama sprawia sobie przyjemność wink Ale jakby chciała króla, to by go po prostu wzięła, bo jest praktyczna i zdecydowana. Jak chcesz więc przyjemności, to sama po nią sięgnij, faceta zaciągnij i działaj. Może też być to bardziej tydzień dla rodziny i konkretów niż zmysłów.
        • algaria Re: Algaria 04.12.15, 21:39
          Dzięki bardzo - ja sobie wyciągnęłam na ten tydzień Księżyc iż Twoja królową to podejrzewam że okres dostane big_grin.. ale póki co to skorzystam z rady i chłopa zaciągnę

A ja dla Ciebie na ten najbliższy tydzień wyciągnęłam Ci przesłanie Bogiń

Matka Maryja - Oczekuj cudu - Uwierz głęboko, że twe modlitwy zostaną wysłuchanie i spełnione.
      • rozmaryn_1 Pinia 04.12.15, 19:20
        Nie wiem, czy masz życie erotyczne, więc to Ty powinnaś decydować o co chcesz spytać. Na życie erotyczne wyciagnęłam Ci 9 pucharów. To karta przyjemności, jesli jest sie w związku. Jesli się nie jest, to nie ma tu cierpienia z tego powodu.
        Ogólna energia na tydzień, karta pieniędzy. Wszystko co związane z finansami będzie teraz ważne. Pieniadze mogą przypływać lub odpływać, może chodzic o pracę, interesy. Jest to też ogólna karta wymiany energii i dobrego samopoczucia. Patrząc na te dwie karty, to powinien być udany tydzień.
      • rozmaryn_1 Nagietek 04.12.15, 19:31
        Fajne karty Ci wyszły. Cygańskie- kobieta. Ty bedziesz najważniejsza, Twoje potrzeby, sprawy, uczucia. Może też inne kobiety? Ogolnie kobiecość i dogadzanie samej sobie smile Dobry czas na sprawienie sobie przyjemności w postaci fryzjera, kosmetyczki, domowego spa itp.
        Na życie erotyczne- 10 pucharów. Na karcie para kochanków w ekstazie, kobieta najwyraźniej przeżywa orgazm wink Jak masz z kim, to zapowiada się super spełnienie big_grin Jak nie masz z kim, to i tak powinnaś się z kimś świetnie dogadywać, jakiś harmonijny układ możliwy. Ogólnie karta ta zapowiada, że to czym się zajmiesz, skończy się pozytywnie. Może być uczuciowo...
      • rozmaryn_1 Caro 04.12.15, 19:35
        Cygańskie wskazują, że nie będziesz w dobrym nastroju- wdowa, a ta pani lubi się izolować, zamykać w sobie, jest mało otwarta i przez to samotna. Zupełnie co innego mówi Tarot erotyczny- wyciągnęłam asa denarów! Więc szansa na słodkie chwile pojawi się jak najbardziej, tylko czy wycofana wdowa zechce po ta szansę się schylić, czy ją zauważy? As to tylko as, musisz chwytać szansę, czego Ci zyczę z całego serca smile Caro, otwórz się na innych, bo inaczej bedziesz miała dość smutny tydzień, chyba że ta wdowa to jakaś samotna kolezanka, którą będziesz wspierać w trudnych chwilach.
        • caro-caro Re: Caro 04.12.15, 19:44
          Ten asik zawsze sprzyja powodzeniu big_grin poczekamy zobaczymy. Ucieszyłam się, bo może jednak coś gdzieś z kimś tongue_out. Tę wdowę potraktuję jako ostrzeżenie, czy też radę "nie bądź nią"
          Dziękuję Rozmarynko kiss
        • caro-caro Re: Caro 11.12.15, 18:01
          Roz, już weryfikuję. Wdowa dała znać o sobie, ale tylko momentami. Mam wrażenie, że to w chwilach kiedy obowiązki mi się nawarstwiały. Wtedy było ciężko i żal się odzywał.
          Czy wykorzystałam Asa monet hmm... Myślę, że troszkę dałam komuś do myślenia. Spędziliśmy miło czas we dwoje, co prawda załatwiając pilne sprawy, ale coś przy tym iskrzyło wink Niestety myślę, że na tym poprzestanie. Pan raczej nie będzie zabiegał o coś poważniejszego. Chciałabym, ale na najlepsze dla mnie mogę jeszcze poczekać tongue_out
          Dziękuję Rozmarynko
      • rozmaryn_1 Sabina 04.12.15, 19:41
        Cygańskie list czyli ważna wiadomość- od kogoś, Twoja do kogoś... może mieć ważne znaczenie lub konsekwencje, skoro pojawia się jako energia tygodnia, a może po prostu bedziesz o tym mysleć?
        Zycie erotyczne- król denarów. Wyglada na stałego partnera, z którym bedzie ... jak zwykle. Żadnych szaleństw czy zaskoczenia. Jesli jesteś samotna, to możesz poznać kogos w jego typie. Seksu raczej nie bedzie, jeśli to ktos nowy, bo na karcie tylko facet w masce, ktoś stabilny życiowo.
        • rozmaryn_1 Bladamery 04.12.15, 19:56
          Cygańskie- nadzieja. Zapowiada się tydzień optymistyczny, pełen dobrych mysli, a nawet jak pojawi się kłopot, to jest szansa, że znajdzie się tez jakaś dobra duszyczka i konkretna pomocna dłoń.
          Tarot- głupiec. Postac ukryta za maską. Seksu tu nie ma tongue_out Ale może byc ktoś w pobliżu, kto czuje się jak ten głupiec i nie wie, jak się do Ciebie dobrać big_grin Albo Ty możesz się tak czuć.
          • bladamery Re: Bladamery 04.12.15, 21:21
            Ty to zawsze trafisz! Masz rękę do mnie smile

Jest taki stary głupiec obok mnie.
            Chodzimy wokół siebie już od dłuższego czasu, coś by się chciało, ale żadne z nas nie wie czy postawić kolejny krok. Także tak było do tej pory i jak widać nic się nie zmieni smile

Dziękuję Ci bardzo! smile
              • bladamery Re: Bladamery 04.12.15, 22:06
                Rozmarynku, tak sobie myślę, że gdyby to było TO TO TO TO.....to by nie było wątpliwości wink

Ale dziekuję Ci, że zawsze służysz dodatkową, dobrą radą od siebie <3
                • rozmaryn_1 Re: Bladamery 04.12.15, 22:22
                  Nie namawiam ani na tak ani na nie, ale moim zdaniem ta WIELKA MIŁOŚĆ albo wcale nie przychodzi, albo przychodzi w najmniej odpowiednim czasie lub z przeszkodami. Nie wiem, czy warto czekać... na nie wiadomo co smile
      • rozmaryn_1 Monika 04.12.15, 19:50
        Cygańskie są dla Ciebie bardzo szczęśliwe, bo wyciagnełam karte szczęścia smile Powinnaś się fajnie czuc, wszystko powinno się dobrze ukladać w ogólnym zarysie, mogą zdarzać się szczęśliwe zbiegi okoliczności, korzystne sytuacje, sukcesy, a nawet spełnienia marzeń.
        Na życie erotyczne- świat. Jesli jesteś z kimś, to może bedziesz analizować wszystkie doswiadczenia z tego związku, pełnia, kompletność, na karcie mężczyzna spisuje swoje doświadczenia w jakiejś ogromnej bibliotece. Seksu na karcie nie ma. To raczej taka karta podsumowania. Może podsumujesz jakąś znajomość, a może bedziesz ogólnie mysleć o dotychczasowych doswiadczeniach, żeby zamknąć jakiś rozdział i wejśc w nowy smile
    • perl-a80 Re: Kto chce kartę na tydzień? 04.12.15, 18:45
      Ja bym poprosila Rozmarynku - czekam na ważne informacje znow w pracy no i chce zalatwic sprawę jednego gościa z pracy który mi dokucza smile kartę cygańską, bo erotyka odpada z braku męskiego towarzystwa smile ps. jak tam zdrówko -lepiej smile?
      • rozmaryn_1 Perl 04.12.15, 19:58
        Dziekuje, lepiej smile Dla Ciebie wyciągnęłam kartę dom jako ogólną energię na ten tydzień czyli rodzina, bliscy, prywatność, wartości rodzinne. To tez karta komfortu psychicznego, bo w domu czujemy się jak w swoim azylu, bezpieczni ... myslę, ze to pomyslna karta, jesli obawiasz się problemów, to znaczy, że masz przyjaciól, na jakich możesz liczyć i z którymi dobrze się czujesz, a oni z Toba. Poza tym może się okazać, ze sprawy rodzinne bedą ważniejsze.
      • rozmaryn_1 Nikix 04.12.15, 20:02
        Cygańskie- miłość smile Nie bedziesz mogła o niczym innym myslec, tylko o miłości, to bedzie główny temat tego tygodnia.
        Erotyczne- rycerz mieczy, ale ten z Casanovy, on czeka na Twój ruch, Ty sie odezwij, Ty pierwsza coś powiedz, on jest gotów odpowiedzieć smile)) Ale na karcie stoi w bezruchu, nigdzie nie goni, nie ma tumanów kurzu... Jednak jest przygotowany na kontakt, wręcz wypatruje go.... Tylko uważaj, bo może szukać sprzeczki wink Seksu nie ma tongue_out Jeszcze nie smile))

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka