Dodaj do ulubionych

Energia tygodnia

29.01.16, 16:02
Do północy przyjmuję zapisy wszystkich chętnych na poznanie energii nadchodzącego tygodnia.
Wróżyć będę z Kipperów dlatego proszę o info zwrotne, gdyż jestem początkująca smile
Obserwuj wątek
    • bladamery Re: Energia tygodnia 29.01.16, 16:11
      Kippery smile Fajnie smile

Zgłaszam się więc i ładnie proszę smile
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:00
        Bladamery - dla Ciebie
        Osoba wojskowa - Karta ta ostrzega byś prowadząc jakikolwiek pojazd, lub jadąc komunikacja miejską, zawsze trzymała się przepisów, kupiła i skasowała bilet, gdyż możesz zawrzeć bliższą znajomość z jakimś "mundurowym" Chyba że za mundurem panny sznurem i chcesz jakiegoś kanara, kanarka czy innego milicjanta zapoznać bliżej i dokładniej - wówczas szalej bez przepisów wink
        Karta porządków domowych, lub konieczności uporządkowania i życia i przestrzeni.
        Tydzień stabilny ale taki trochę ciszy przed burzą i strasznie męski - czyli Twój świat kręcić się będzie wokół mężczyzn - męża, kochanka, przyjaciela, syna, ojca, dziadka, szefa itp..
        Możliwa wizyta u lekarza smile
        • bladamery Re: Energia tygodnia 30.01.16, 13:39
          Dzięki, dzięki!!!! Zobaczymy wokół kogo i czego będę się kręcić smile

Obiecuję wrócić za tydzień i opowiedzieć smile
        • bladamery Re: Energia tygodnia 05.02.16, 13:44
          Ależ Kippery były dosłowne w tym wypadku!

Cały tydzień miotam się wokół jednego tematu: Osoba wojskowa - mój kolega, zaczął mnie namawiać na aplikowanie do pracy u innej osoby wojskowej w wojskowej instytucji big_grin
          Więc chodzę, myślę, robię cv, piszę list, znowu myślę, niosę papiery... wink

Także ten....no jak w mordę strzelił smile Dzięki wink
    • rozmaryn_1 Re: Energia tygodnia 29.01.16, 16:32
      Proszę smile
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:04
        Dla Roz -
        Karta stanu małżeńskiego - Jest duże prawdopodobieństwo, że możesz spotkać się lub w ogóle spotkać osobę bliską sercu, albo przynajmniej taką która temu sercu bliska będzie w przyszłości. Tydzień partnerstwa, spotkań rodzinnych i przyjacielskich - to nie będzie czas samotny i skupiony na sobie. To będzie tydzień wśród ludzi - zawodowych, przyjacielskich, choć uważaj bo wrogowie mogą próbować stać się Tobie bliscy, ale generalnie dobry czas, serdeczny, może nawet miłosny ale gnający bardzo szybko
        • rozmaryn_1 Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:19
          Dziękuję Algario, spodziewałam się czegoś innego, choroba w domu, to myslałam, że mi chorobę wyciągniesz lub przypadek zgonu, który mi tez na choroby wychodzi często. Mam nadzieję, że mi na pracę ta karta wyjdzie, bo w otoczeniu kart pracy lub zdobycia zaszczytów tak mi często stoi- na wszelkie umowy nie tylko pisemne, ale ustne, negocjacje itp. Dam znać, jak upłynie tydzien smile Miłego weekendu smile
        • rozmaryn_1 weryfikacja 04.02.16, 17:30
          Algario, już weryfikuję Ci kartę stanu małżeńskiego nie czekając do końca tygodnia, bo próbuję odczarować pecha, który mnie prześladuje w tym tygodniu. Może akurat skróci się i drogi naprostują smile Tak jak sądziłam karta ta pokazała mi różne umowy. Pecha mam, bo aż dwie umowy, które podpisałam, musiałam potem anulować tongue_out Dodatkowo próbuję się dogadać na współprace od kilku dni z pewnym małżeństwem i już straciłam nadzieję, że się dogadamy. Chyba nawet przestało mi już na tym zależeć tongue_out Do tego parę mniejszych rzeczy (niestety wciąż porażkowych) w podobnym stylu. I jeszcze cały tydzień choruję i jestem na lekach i jakoś ciężej myślę niż normalnie, może więc brak formy sprawia, że tak to sie wszystko toczy. Dziękuję więc za kartę i oficjalnie ogłaszam koniec tygodnia wink Od jutra niech juz sie jakiś nowy liczy big_grin
    • ziajka.a Re: Energia tygodnia 29.01.16, 17:03
      Bardzo proszę, bo akurat w przyszłym tygodniu muszę sie do kogoś odezwac i nie wiem z jaka reakcją się spotkam bo dawno nie rozmawialismy. smile
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:13
        Dla ziajki
        Zmiana - Czas działania i zmian jakie musisz wprowadzić w życie, bo dalej tak jak jest to być już nie może. Mało tego zmiany mogą się dziać niezależnie od Ciebie - po prostu przyszedł na nie czas i tyle - świata nie zatrzymasz nawet jak byś bardzo się starała.
        Dużo działań, szybkość myśli, natłok zdarzeń i pogoń za czasem.. A telefon do "przyjaciela" równie może zmienić Twoje postrzeganie otoczenia, jego / ją i waszą relację.
        Czy jesteś na zmiany gotowa?
        • ziajka.a Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:29
          Dziekuje ?? pokazaly idealnie dosłownie bo to będzie niezła zmiana smile
        • ziajka.a Re: Energia tygodnia 05.02.16, 19:39
          Weryfikuje. U Mnie tydzień strasznie intensywny ale nie w sprawie o ktora pytalam, z innych przyczyn musiałam odłożyć w czasie zmiany jakie chcialam wprowadzić, za to w innej kwestii natlok informacji mysli działań Malo przyjemnych ale byc moze uda się szczęśliwie rozwiązać .
          Pozdrawiam
    • perl-a80 Re: Energia tygodnia 29.01.16, 17:08

Poproszę Algario smile akurat będę mieć tydzień zmiany wiec karta może być pomocna. Dziękuję
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:18
        Dla perl
        Kradzież - oprócz tego że pilnuj swojej torebki, kluczy, dokumentów, kart, bo karta kradzieży to też kradzież, ale.. ten tydzień pozbawi Cię energii, pod koniec będziesz chciała by jak najszybciej się już skończył. Zmęczenie, niedospanie, bóle głowy.
        Karta ta jest również przewrotna, bo to Ty możesz być tym złodziejem z obrazka i.. ukraść komuś pomysł, projekt, przepis, upolować przed kimś ostatnią sztukę na wyprzedaży...
        Pilnuj swoich sekretów, bo gdy wyjdą na wierzch mogą przysporzyć Ci kłopotów
        • perl-a80 Re: Energia tygodnia 30.01.16, 08:03
          dziekujesmile
          skojarzylo mi się na pierwszy rzut z enegia, bo jestem jeszcze chora i brak mi energii
        • perl-a80 Re: Energia tygodnia 02.02.16, 17:15
          Zgadza się, już chcę żeby ten tydzień się skonczyl- mam nadzieje ze nie będzie zadnej kradzieży bo to by w ogole mnie dobiło. Tydzien pozbawiający energii dosłownie.
    • niki.ix Re: Energia tygodnia 29.01.16, 17:56
      Poproszę smile
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:23
        Dla niki
        wysoka wygrana - ekstra co nie? Ale Kipper jest przewrotny i wysoka wygrana to owszem będzie coś co sprawi Ci przyjemność, wywoła uśmiech, poczujesz radość - czy umiesz się cieszyć z małych rzeczy? Postaraj się w tym tygodniu dostrzec w tej wysokiej wygranej w np pomocy w pracy, w ustąpieniu miejsca, uśmiechu i życzliwości innych. świat będzie się śmiał do Ciebie i Ty się uśmiechnij do niego - za wszystko co Cię spotka dobrego, (a spotka Cię sporo) jakoś tak lekko Ci wszystko przyjdzie w tym tygodniu.
        Pozytywna niespodzianka - może właśnie też finansowa smile
        • niki.ix Re: Energia tygodnia 29.01.16, 22:00
          Fajna karta.
          Dziękuję Ci bardzo smile

Na wszelki wypadek potraktuję też tą kartę dosłownie i poślę lotto czy dobrą pensję.
          • niki.ix weryfikacja 06.02.16, 22:00
            W lotto nie wygrałam, niestety sad
            Ale zdarzyło się coś co może się przyczynić do wysokiej wygranej, i to dosłownie.
            Tylko, że to za jakiś czas dopiero.
    • pinia1214 Re: Energia tygodnia 29.01.16, 18:07
      Serdecznie prosze.moze cos optymistycznegosmile pozdrawiam
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:33
        Dla pinii
        długa droga/podróż - Znaczenie karty jest takie iż po dłuższym czasie coś dobiegnie końca i.. mi dziś (a miałam ją jako kartę dnia) zbiła się jedna z ulubionych figurynek..
        Czyli w najbliższym tygodniu coś w Twoim życiu dobiegnie końca, z czymś się wreszcie uporasz, coś dobiegnie kresu - nie tylko sprawy materialne, ale i psychiczne - wszystko co złe powinno się wreszcie zakończyć a co piękne i dobre rozleci się z hukiem - jak moje delfinki w kuli.
        Zanim jednak zakończysz sprawy jeszcze się nieźle namęczysz, nalatasz ,nabiegasz, na załatwiasz. Przyjdzie zmęczenie - ostatnie, ale krańcowe.. po tym tygodniu będziesz miała wiele spraw z głowy i może trochę naczyń wink
        Także szykuj się na intensywny tydzień, ale cel zostanie osiągnięty... wreszcie
        • pinia1214 Re: Energia tygodnia 29.01.16, 23:41
          Dziekuje Ci bardzo Algario.oczywiscie weryfikacja bedzie a jakze.wolalabym zeby tylko zle sie skonczylo.pozdrawiam
        • pinia1214 Re: Energia tygodnia 05.02.16, 19:19
          Tak mam wrazenie ze cos sie skonczylo a moze zmienilo,,mam taka nadzieje ze nie wszystko stracone.smutny ten tydzien.latania nie bylo.pozdrawiam
    • baba_potwor Re: Energia tygodnia 29.01.16, 18:31
      Będę bardzo wdzięczna za kartę.
      • kashaa_35 Re: Energia tygodnia 29.01.16, 19:48
        Poprosze o kippera, dziekujesmile
        • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:42
          Dla Kashy
          praca/ zajęcie - zatyrasz się moja droga - tydzień kręcić się będzie wokół spraw zawodowych. O wypoczynku możesz zapomnieć - jedynie by nie dać się zmęczeniu potraktuj nawał "roboty" jako wyzwanie sportowe i.. ustal hierarchie, bo inaczej będziesz miała chwile załamania że nie podołasz wszystkiemu. oddziel sprawy ważne od ważniejszych i błahych .. i do roboty!!!
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:38
        Dla baby
        Spotkanie - Tydzień intensywnie towarzyski i nie tylko znajomi, rodzina, przyjaciele. Nie będziesz sama również zawodowo. Dom otwarty, ludzi pełno a Ty? A Ty momentami podirytowana tym natłokiem zainteresowania, zmęczona ale przez to zupełnie myślowo przestawiona na inne tory. Zajęta, przejęta i oblegana.
        Dużo pracy, dużo wspólnych działań i telefon do lub od przyjaciela - nawiązanie kontaktu z kimś kogo może już dawno skreśliłaś. Zresztą kontaktów w tym tygodniu będziesz miała "do bólu", a spotkania to nie tylko umówione i przypadkowe to też internetowe, telefoniczne i medialne smile
        • baba_potwor Re: Energia tygodnia 29.01.16, 23:02
          Bardzo fajna karta, piękne dzięki smile.
        • baba_potwor Weryfikacja 06.02.16, 15:35
          Ruchu trochę rzeczywiście było, mianowicie inkasent od wody i instalator z administracji. Instalator doprowadził mnie do ciężkiego wqrwu, o który mam zamiar zrobić w tejże administracji piekło (zakładam osobny wątek na ten temat). Pracy sporo nie ze względu na dużo zleceń, tylko dlatego, że były męczące. Sporo gry w Quizwanie, a to też spotkania, i to własnie internetowe, o których pisałaś. Czyli w sumie większa część się sprawdziła. Jeszcze raz dziękuję.
    • black.kiara Re: Energia tygodnia 29.01.16, 20:21
      Algario jeśli możesz , poproszę , sciskam i pozdrawiam wink
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:47
        Dla kiary
        osoba główna żeńska - cały świat będzie się kręcić wokół Ciebie Ty tylko Ty - najważniejsza, najpiękniejsza, naj... daj się po dopieszczać, zresztą skup się na sobie, zdrowy egoizm jest jak najbardziej wskazany.
        Ten najbliższy tydzień będzie czasem w którym masz szanse skupić się na tym co chcesz w życiu robić, czy droga którą podążasz jest tą właściwą i tą którą chcesz. Masz szanse dobrze dla siebie wybrać i zacząć realizować tylko dopuść do siebie swoją intuicją - kieruj się tym co Ci powie i... zadbaj o kobiece sprawy wink
        • black.kiara Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:54
          Kochana moja dziekuje , na dodatek wszyscy na mnie ostatnio och i ach więc jak najbardziej adekwatne, do tego dzięki Tobie wykorzystam to na maksa ha ha ha buziak i wysyłam całą pozytywną energie wink
          • black.kiara Re: Energia tygodnia 01.02.16, 22:42
            Algaria ja już mogę zweryfikować ha ha ha 6 .02 idę na bal w związku z tym dziś , środa, piątek solarium , blada jestem , jutro pazury , a w środę kosmetyczka więc jak nie ja ja i ja )))) 100 milionów prawdy
    • leda-is-one Re: Energia tygodnia 29.01.16, 20:47
      poproszę i ja wink
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:50
        Dla ledy
        Szczęśliwe zakończenie w miłości - czeka Cię miły uczuciowo tydzień. Na obrazku jest przytulona para w łódce siedząca pod parasolem. Czeka Cię spacer, lub może nawet jakaś wycieczka z przyjacielem - nie mówiąc o randce.
        Tydzień przyjemny, bezkonfliktowy taki w którym prawie wszystko się uda - dużo uczuć, wzruszeń, spotkań z przyjaciółmi. Fajny, spokojny czas
        • leda-is-one Re: Energia tygodnia 31.01.16, 05:45
          Jakie piękne przesłanie! w końcu i do mnie sie los uśmiechnie! Dziękuję. Będę pamiętać o weryfikacji, bo często się zapominam już, niestety SKS.
        • algaria Re: Energia tygodnia 05.02.16, 16:29
          Już wiem, że karta ta pokazała zakończenie miłości, bez szczęścia, choć nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw... miłe złego początki lecz koniec żałosny - niestety
      • leda-is-one Re: Energia tygodnia 06.02.16, 05:46
        Algaria, ja myślę ze kippery pokazały dość wykładnie, ale na dzień w którym losowałaś karte. Spojrzałam dzisiaj w kalendarz, tak było, jeszcze 31go była kolacja w naszej nastrojowej winiarni, cały wieczór zresztą należał do wyjątkowych.a pan był bliżej oświadczyn niż zerwania. To była niedziela. Łódka jednak już chyba była dziurawa, o czym para gruchająca nie miała pojęcia.Tak też myślę ze karty pokazały energie od "już" czyli od chwili wyciągania, a nie na stricte tydzień następny. Nie złościmy się więc na karty. Co mnie nie zabije...
        • algaria Re: Energia tygodnia 06.02.16, 17:38
          Dzidzia - ale w sumie to jak można nazwać karty "szczęśliwy koniec w miłości" albo jest koniec albo szczęście trwa.. chyb,a że ten koniec szczęście przyniesie w postaci przywrócenia jasności umysłu wcześniej przytępionego miłością zamglonym okiem "patrzonym" na ukochanego w euforii i ekstazie. O! Bo koniec miłości to konie,c a szczęście to szczęście - jedno z drugim razem w parze to oksymoron jest i tyle. Zupełnie jak być trochę w ciąży i być gorącym lodem tongue_out tak szczęście końca miłości jest niemożliwe jak niemożliwe jest otworzyć w tyłku parasol wink

Czy już jasno Ci wytłumaczyłam czy pomrocznie?
          • algaria Re: Energia tygodnia 06.02.16, 18:01
            Dodam, że ja tu nikogo nie besztam - tylko tłumaczę się, z mojego własnego odczytu błędnego, że karta ma denną nazwę sugerującą miłość po grób, co właśnie w ten sposób ja idiotka nadzieję dając odczytałam z perspektywą żyli długo i szczęśliwie, a powinnam od razu wiedzieć że to oksymoron i że trzeba brać koniec bez szczęścia ..
            Mea culpa, mea culpa, moja bardzo duża culpa
            Wybaczysz?
            Wybacz dzidzia
            • leda-is-one Re: Energia tygodnia 06.02.16, 18:07
              Wybaczam Ci dzidzia, ten koniec bez końca, jak się dowiem co to jest oksymoron to też Ci go wybaczę tongue_out
    • bronxi Re: Energia tygodnia 29.01.16, 20:56
      Ja też poproszęsmile
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:56
        Dla bronxi
        Sąd - tydzień trudniejszy, a to dlatego że wreszcie będziesz musiała podjąć decyzje, koniec z odsuwaniem tego czego już dłużej odciągać nie możesz. Wiesz, że pewne sprawy dawno powinnaś rozwiązać i teraz nadszedł na to czas. Nie chodzi tylko o sprawy uczuciowe, ale i zawodowe, rodzinne - ze wszystkim co odsuwałaś na bok teraz przyjdzie Ci się zmierzyć. Dzięki remanentowi, który zrobisz w swoim życiu odzyskasz równowagę.
        Sąd to też sprawy urzędowe, dokumenty, mandaty wink US i wszelkie formalności. A sąd to również budynek urzędowy a więc i Twoje miejsce pracy zatem uważaj na śliskie schody i łap równowagę wink
        • bronxi Re: Energia tygodnia 01.02.16, 07:09
          Dziękuję Algario smile
          Z opóźnieniem, ale mój sprzęt domowy odmówił posłuszeństwa sad tablet, komputer, który nie chciał otwierać stronki forum, a inne otwierał, i moje narzędzia remontowe.. także wściekła byłam.. musiałam zdecydować w weekend o kolorach do kuchni, którą remontuję i.... znowu nie ten kolor co chciałam i mam tylko jedną listewkę pomalowaną, ale już nie mogę jej strawić, więc mam burzę mózgu co teraz z tym zrobić.. w sumie to też mam do odebrania dowód rejestracyjny, więc pewnie będzie mnie kolejka czekać.. I czekam co dalej mnie czeka w tym tygodniu..
          Dziękuję bardzo i przepraszam za opóźnienie.
    • meda08 Re: Energia tygodnia 29.01.16, 21:13
      Kippery uwielbiam. Bardzo proszę z Twojej ręki o kartę. Pozdrawiam smile
      • algaria Re: Energia tygodnia 29.01.16, 22:02
        dla medy
        osoba główna męska - i co? I będziesz w tym tygodniu kelnerką na bankiecie życia jakiegoś mężczyzny - ojca, męża, przyjaciela, brata, czy syna o kochanku nie wspomnę wink. Penie któryś zachoruj - co ja mówię kataru dostanie i umierać będzie a ty herbatka z imbirem i termoforek nosić będziesz.
        Szef też da popalić także umęczą Cię panowie dokładnie, sterają i sponiewierają okrutnie.
        Ale.. męski pan to męski pan i masz szansę na spotkanie takowego jako bohatera tygodnia, bądź przyszłego faceta życia - spotkania, randki i czułe słówka niewykluczone...
        Żeby nie było jednak tak słodko to przypuszczam iż w tym tygodniu przyjdzie Ci wdziać męskie portki i zasuwać niczym drwal i być silną psychicznie za czterech.
        • meda08 Re: Energia tygodnia 30.01.16, 09:30
          Dziękuję Algario.
          Czy zastanwiłąś się kiedyś nad tym, żeby pisać teksty kabaretowe? Uśmiałam się niesamowicie czytając twoje przesłanie, rewelacja, dowcip, puenta, trochę słodkiego jadu. Rewelka!
          Jeszcze raz dziekuję , Weryfikacja za tydzieńsmile
          • algaria Re: Energia tygodnia 31.01.16, 13:38
            Ja się w ten sposób dowcipny "wyżywam" na blogu zwłaszcza w wpisach poświęconych Melindzie i Amadeo wink
            • meda08 Re: Energia tygodnia 02.02.16, 12:20
              Algario nie musiałam czekać do końca tygodnia. Wszystko zgadza sie-temat przewodni tego tygodni to mężczyzna, który pojawił się bardzo niespodziewanie. Prędzej św. Mikołaja spodziewałabym się.
              Jeszcze raz dziękuję za kartę tygodnia. smile
    • nagietek123 Re: Energia tygodnia 30.01.16, 21:43
      Jesli lista jeszcze nie jest zamknięta, to ja również bardzo proszę.
      • algaria Re: Energia tygodnia 31.01.16, 13:21
        W prawdzie termin zapisów dawno minął, ale dla Ciebie wszystko smile
        Szczęśliwe zakończenie w miłości - przede wszystkim czas nowych znajomości, poznawania i selekcjonowania poznanych osób. Niewykluczone spotkania - nie tylko realne ale i wirtualne. Dobry radosny czas, dużo uczuć, wzruszeń i emocji. Możliwe że poznasz kogoś, kto pobędzie w Twoim życiu na dłużej...
        • nagietek123 Re: Energia tygodnia 31.01.16, 14:00
          Bardzo dziękuję za super energię tygodnia i za empatię w sprawie terminu wink
    • maja.1987 Re: Energia tygodnia 30.01.16, 22:25
      Jesli jeszcze mozna ja tez poproszę
      Pozdrawiam
      • algaria Re: Energia tygodnia 31.01.16, 13:34
        Dla Ciebie
        Troski i nieprzyjemności / osoba główna męska - W tym tygodniu nadal będziesz rozpamiętywać miniony związek. Karta ta ostrzega przed nieprzyjemnościami, tym że coś potoczy się inaczej niż chciałaś, planowałaś.. ale ta karta daje wskazówkę im szybciej się zmobilizujesz tym łatwiej pokonasz przeszkody. Wiedząc za w czasu że czeka Cię trudniejszy czas, możesz się do niego przygotować.
        Układ ten może również mówić, że to pan będzie miał kłopoty z którymi może zwrócić się do Ciebie po pomoc.
        Tak czy siak wied,z że trudniejszy czas może nadejść, a ta wiedza może posłużyć do opanowania sytuacji i szybkiemu rozwiązaniu problemów. Konflikty w pracy, lub prywatne łatwiej opanujesz będąc spokojniejszą - melisa z magnezem wink i wszystko pójdzie jak po maśle.
        • maja.1987 Re: Energia tygodnia 31.01.16, 18:37
          To wróży ciezko... uncertain
          Wlasnie zaczęłam nowa prace i wszystkiego dopiero sie uczę a od wtorku zaczynam sama pracować do niedzieli wiec zobaczymy jak to wyjdzie.
          Bede sie starała przetrwać ten tydzien smile
          Dziękuje za poświęcony czas smile
    • algaria Re: Energia tygodnia 31.01.16, 13:49
      To i sobie wyciągnę
      Otrzymanie podarunku - oprócz niespodzianek i może nawet prezentu, w tym tygodniu wszystko będzie układało mi się jak najlepiej - dobry czas do załatwiania różnych spraw. Fajny wesoły tydzień.... zobaczymy wink
      • algaria Re: Energia tygodnia 05.02.16, 16:46
        Dosłownie - dostałam przesyłkę jak na paczce było napisane - Od Mikołaja czyli Mikołaj gdzieś zapodział dla mnie prezent i wysłał go z dużym opóźnieniem.
        Tydzień szybko minął, największe zamieszanie miałam we wtorek - ogólnie było całkiem przyjemnie smile
    • ksawmama Re: Energia tygodnia 05.02.16, 14:26
      a mozna prosic na ten nablizszy tydzien? bo bede na wyjezdzie i ciekawa jestem jak bedzie?
      • algaria Re: Energia tygodnia 05.02.16, 22:06
        Spotkanie
        Jak sam tytuł mówi tzn nazwa karty - w przyszłym tygodniu bardzo rozerwiesz się towarzysko, dużo spotkań, odwiedzin, spacerów. Bardzo intensywny tydzień taki tętniący życiem. smile
        • ksawmama Re: Energia tygodnia 07.02.16, 17:49
          Bardzoooo dziekuje wink)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka