Dodaj do ulubionych

Ktoś chce na miłość?

01.04.16, 07:03
Widzę, że spodobało Wam się losowanie u Algarii, więc jak ktoś chce kartę anielską z talii miłosnej, to zapraszam smile 44 karty- można losować sobie z góry lub z dołu jak u Algarii. Ale temat - tylko życie uczuciowe/miłość romantyczna smile Można ogólnie, można z myślą o kimś konkretnym, ale wylosować musicie sobie same wink
Popołudniu lub wieczorem podam Wam przepowiednie. Pozdrawiam i miłego dnia smile
Obserwuj wątek
   • rozmaryn_1 Bronxi 01.04.16, 16:01
    NARZECZEŃSTWO. Twoje życie uczuciowe osiąga wyższy poziom wzajemnych zobowiązań.
    Anioły widzą na horyzoncie możliwość zaręczyn. Możesz przestać się martwić, czy kiedykolwiek wyjdziesz za mąż. Ale dla Ciebie to tez oznacza zobowiązania: musisz zobowiązać się do dbania o siebie. Sama sobie ustal poprzeczkę czyli co będzie dla Ciebie nieakceptowalne jeśli chodzi o swój wygląd, pracę, dom itd. Jeśli dopełnisz tych zobowiązań, Wszechświat obiecuje Ci małżeństwo smile Oczywiście z jakimś facetem wink
   • rozmaryn_1 Leda 01.04.16, 16:08
    DAJ SWOJEMU ZWIĄZKOWI SZANSĘ. Popracuj nad stosunkami partnerskimi.
    Jeśli przyszedł Ci ktoś do głowy (Bumerang?), to wiedz, że ta znajomość nie jest całkiem przegrana, tylko musisz się bardziej zaangażować. Anioły nie obiecują, że się uda, ale jeśli spróbujesz i okaże się, że związek i tak nie przetrwał, to przynajmniej będziesz żyć w przekonaniu, że zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy. I przestaniesz przyciągać do siebie takich partnerów w przyszłości. Dla Twojego związku jest nadzieja, miłość się w nim tli. Karta ta też może oznaczać, że rezygnujesz zbyt wcześnie, zanim wyciągniesz właściwe wnioski z doświadczenia i przez to wciąż przyciągasz podobnych mężczyzn.
    • leda-is-one Re: Leda 02.04.16, 05:36
     Jakie macie cudne dla mnie te przesłania że aż nie do uwierzenia. Dziękujesmile Popracować nad sobą, ale jak, jak założenia są do czasu dopóki mi się nie włącza spontan i tak w kółko. Musze jednak się nad tym mocniej zastanowić.
     Jasne że Bumerang przyszedł do głowy,ja jestem stateczna babcia już i się nie rozdrabniam ale..widzisz jak jest, nic do przodu a bumerang bumerangiem ciągle.Tymczasem jemu kawał wczoraj zrobiłam zawiadamiając go / zmieszana troszkę że to ukrywałam/ że w maju wychodzę za mąż i się przeprowadzam do Rzymu tongue_out Reakcja była nieoczekiwana i zadowalająca mnie..bo przecież najpierw uwierzył i wpadł w panikę, po swojemu.
     Moje zamążpójście miałam ogłosić na forum ale w końcu jemu tą wiadomość posłałam, tutaj nie byłoby to może zbyt primaaprilisowo, w końcu dlaczego nie?
     Bardzo Ci dziękuje.Popracuje nad nim, jak nie to wyciągnę jakieś konstruktywne wnioski, wdrożę je w życie, bo wnioski to ja ciągle wyciągam, eh.
   • rozmaryn_1 Nagietek 01.04.16, 16:15
    WSPÓŁUZALEŻNIENIE. Uzależnienia wpływają na Twoje życie uczuciowe.
    Może chodzić o nałogi, nawyki, ale też niezdrowe relacje z ludźmi itp. Karta ta czasem mówi o dzieciństwie i dorastaniu w rodzinie, gdzie są takie uzależnienia. Znieczulają one na ból, ale też zmniejszają możliwość przyjmowania miłości. A może próbujesz zadowolić osobę, która ma ograniczone możliwości odczuwania szczęścia? To, że nie będziesz w stanie osiągnąć celu, sprawi, że będziesz miała coraz gorsze samopoczucie i jednocześnie ucierpi na tym Twoje własne szczęście.
    I przypominam Nagietku, ze niedawno wyjęłam Ci z tej talii kartę namiętności, która zapowiada nową znajomość poznaną poprzez pasję.
   • rozmaryn_1 Meda 01.04.16, 16:24
    ODRZUĆ NAWYK KONTROLOWANIA. Pozwól tej sytuacji rozwijać się w naturalny sposób.
    Poprzez próby kontrolowania innych osób lub czynników zewnętrznych wyzwolisz w sobie wyłącznie frustrację. Może być tak, że uszczęśliwiłoby Cię coś zupełnie innego, niż sobie wyobrażasz, ale przez chęć kontroli blokujesz możliwość, aby się to objawiło w Twoim życiu. Bądź otwarta na wszelkie możliwości i zaufaj wyższej mądrości i Aniołom. "Nie szkicuj". Starasz się wymusić na Wszechświecie stworzenie zarysu swojego wymarzonego życia i wymaganych przez Ciebie zachowań innych osób. Szkicowanie może spowodować, że przeoczysz znacznie piękniejszy sposób na to, by Twoje modlitwy zostały wysłuchane.
     • rozmaryn_1 Re: Meda 01.04.16, 22:39
      Na szczęście mogę powiedzieć: sama ją sobie wylosowałaś, ja nawet kart nie tasowałam.
      Tak więc jesli masz jakies wątpliwości, to sama oceń, czy to pomyłka czy coś jest na rzeczy.
      Nie jest to zła karta i daje dużo mozliwości manewru,więc ja osobiście uważam ją za pozytywną, bo sami zmieniamy rzeczywistość smile Dobrej nocki ...
   • rozmaryn_1 Maja 01.04.16, 16:30
    ROZSTANIE. Zbliża się czas rozstania z Twoim partnerem.
    Karta ta może mówić o trwałym rozstaniu lub tymczasowym np. wyjeździe na jakiś czas. Czekają Cię więc samotne godziny, ale dostaniesz wparcie anielskie, a Anioły zechcą wypełnić Twój czas zdrowymi czynnościami, które Ci pomogą obecnie i w przyszłości.
     • rozmaryn_1 Re: Maja 01.04.16, 19:45
      Może to faktycznie jakiś wyjazd? Ale jak chcesz, to mogę sprawdzić Ci karte na Twoją przyszłość uczuciową, nową miłość czy coś w tym stylu? Jak podasz numer oczywiście.
      • maja.1987 Re: Maja 06.04.16, 07:16
       Moze to faktycznie wyjazd. Od niedawna jesteśmy razem i mam wielka nadzieje ze rozstanie sie nie szykuje. To pierwsza osoba od dawna która mnie zainteresowała, dzięki niemu przeszłość jest przeszłością.
       Pozdrawiam
   • rozmaryn_1 Niki 01.04.16, 16:41
    NIEODWZAJEMNIONA MIŁOŚĆ. Nie ma wystarczającego przyciągania bądź chemii, by utrzymać ten związek.
    Przykro mi, że taką kartę Ci tu opisuję sad Jeśli kogoś miałaś na myśli, to karta ta mówi, że czegoś tu brakuje w tej znajomości. Nawet jeśli jest zalążek szczerej miłości, to brak namiętności lub czegoś innego i jedna z osób może się stale wycofywać, a to oznacza brak spełnienia w takim układzie.
    Karta ta może tez wskazywać ogólnie na to, że przyciągasz niewłaściwych mężczyzn, jakieś doświadczenia z dzieciństwa mogą przyciągać Cię do niezdrowych związków. Dzieje się tak, ponieważ często odtwarzamy przeszłe sytuacje zamiast je uzdrawiać.
    P.S. Szklanka może być w połowie pusta albo w połowie pełna. Jak myślimy afirmująco, to karty pokażą sprawę łagodniej, jak negatywnie, to i one będą bezwzględne. Moim zdaniem to zależy, jak my sami myślimy i czujemy.
    Jak masz dodatkowe pytanie, to podaj nr karty, np.- co zrobić, żeby przyciągnąć tego właściwego?
    • niki.ix Re: Niki 01.04.16, 17:08
     Dzięki za kartę smile
     Nie jest zbyt optymistycznie. Tym bardziej, że pytałam tak ogólnie, jak to będzie w tej materii.
     Mam nadzieję, że uda mi się "zamknąć serce na klucz" przynajmniej na jakiś czas albo lepiej na stałe. I, jakby co, to rozum zwycięży wink


     P.S. Szklanka może być w połowie pusta albo w połowie pełna. Jak myślimy afirmująco, to karty pokażą sprawę łagodniej, jak negatywnie, to i one będą bezwzględne. Moim zdaniem to zależy, jak my sami myślimy i czujemy - miałam na myśli Prima Aprilis tongue_out Zastanawiałam się, czy to ma jakieś przełożenie na karty.
     • rozmaryn_1 Re: Niki 01.04.16, 17:14
      Ale nie chodzi o to, żeby się zamknąć, tylko uzdrowić. Niki, a może specjalnie dla Ciebie - Mądrość Ukrytych Królestw? też 44 karty.
       • rozmaryn_1 Re: Niki 01.04.16, 17:45
        KSIĄŻĘ OGNIA. Jako Sprzymierzeniec przynosi dar optymizmu, jest przedstawicielem niewidzialnych sił, które odpowiadają za wszystko to, co ukazuje naszym oczom. Spłynie na Ciebie wspaniałe natchnienie, dzięki czemu ruszysz naprzód i ostatecznie osiągniesz swój cel. Przynosi dar cudu. Rzeczy, wydarzenia zbiegają się w magiczny sposób i powstaje taka rzeczywistość, do której właśnie dążysz. Masz powody, by nie tracić nadziei, kroczyć do przodu. Pamiętaj tylko o tym, aby podzielać entuzjazm, wierzyć w innych i być w stosunku do nich optymistyczną. Wówczas zaznasz szczęścia.
        Jako wyzwania ostrzegają przed agresją, działania, w których ogień staje się nie do ugaszenia, przynoszą straty. Trzymaj się z daleka od cudzych wybujałych ambicji i narastającej agresji (czyli Ty możesz mieć tendencję do niej lub ktoś inny). Przestrzega też przed wypaleniem, pracoholizmem. Radzi sobie odpuścić, żeby nie opaść z sił i się nie zagubić.
        Jeśli chodzi o miłość, to przyciągniesz je entuzjazmem i optymizmem. Książę Ognia przynosi przecież dar cudu smile
        • rozmaryn_1 Re: Niki 01.04.16, 17:50
         I dopowiem Ci jeszcze, że zwykle wyciągam kartę- daję ją na przód talii i ta ostatnia mi dużo dopowiada, ostatnia w talii u Ciebie była Królowa Światła czyli nie zapominaj, że światło jest w Tobie i pokaż je na zewnątrz, bądź promienna, a zostaniesz dostrzeżona jako wyjątkowa istota smile
         • niki.ix Re: Niki 01.04.16, 18:08
          Dzięki Roz smile
          Coś w tym jest, bo Królową Światła wyciągnęła mi już Baba Potwór na ten rok.
          Mam nadzieję, że ten Książe Ognia, to będzie Jowisz w VII domu w pozytywnym znaczeniu wink
          • rozmaryn_1 Re: Niki 01.04.16, 18:14
           Książę Ognia to może też być facet dosłownie, bo w tej talii to więcej kobiet niż facetów, a ten młody (nie wiem czy dla Ciebie nie za młody? wink), przystojny, pełen życia i namiętności... tylko chyba chwilowo masz gorszy czas na miłość. Ja też mam okres zlodowacenia, który będzie trwał do końca tego roku i wszystkie wróżby mi to potwierdzają. Taki czas, nie ma co się zamartwiać, lepiej wykorzystać ten czas na zaprzyjaźnienie się z samą sobą, bo to procentuje smile
           • niki.ix Re: Niki 01.04.16, 18:36
            Wiesz, ja mam za chwile Jowisza w VII domu.
            I staram się przygotować jak najbardziej racjonalnie na tą "wizytę".
            Oby pokazał "łaskawe oblicze" wink i nie wyciągał "trupów z szafy".
            Boję się bardzo. Bo mamy dwa jednakowe domy - VII i V
            Najgorsze jest to, że w V oboje mamy Księżyc i arabski Punkt Fortuny (coś jak Koło Fortuny w tarocie).
            • rozmaryn_1 Re: Niki 01.04.16, 19:18
             To co piszesz to jest ANTY-AFIRMACJA.
             Jesteś fajną dziewczyną, zapomnij o tych domach i Jowiszu..... tongue_out
             Ty jesteś TY, niepowtarzalna i możesz zmienić wszystko, absolutnie wszystko przez zmianę myślenia smile Myśl zawsze tylko dobrze smile
             Ja już od wielu lat wiadomości nie oglądam, bo źle na mnie działają, a Ty się martwisz Jowiszem. Buziaki smile
     • rozmaryn_1 Perl 01.04.16, 17:24
      Tak czy inaczej Perl coś tam nie gra chyba. Tyle słodkich kart ma ta talia, a Wy wybieracie te najsmutniejsze tongue_out
      OSZUSTWO. Ktoś w tym związku nałożył maskę skrywającą jego prawdziwe JA.
      Dramatu nie ma, ta karta może po prostu mówić o tym, że ktoś nie mówi otwarcie o swoich uczuciach, albo coś ukrywa... tylko najpierw ta trójka, teraz to...
      Chyba , że to Ty nosisz maskę i ukrywasz jakieś informacje, albo nie dopowiadasz, albo nie mówisz mu o swoich odczuciach. Ważna jest więc tutaj szczerość i zdjęcie tej maski z twarzy.
      • perl-a80 Re: Perl 01.04.16, 17:34
       Dziękuję Ci, myślę, że cos w tym chyba jest ostrzegawczego, skoro wychodzi tak nie inaczej. Muszę to przemysleć, bo ja w gruncie rzeczy raczej szczera jestem, ale do tej osoby boje się np. powiedziec co czuję, co myślę, bo się boję ze mnie nie zrozumie, albo zle zareaguje, jak mu powiem np. ze się podoba. Ale tez tak jak to piszesz, obawiam się ze ta osoba po jej zachowaniu nie jest szczera- obserwuje to wlasnie i się waham. I tak to ciężko trochę zinterpretować- musze przemyśleć pewne rzeczy, bo może mnie dobrze tez ostrzegają, a ja tego nie dostrzegam tylko złudzeniem żyję smile dziękuję bardzo
      • rozmaryn_1 Aprepope 01.04.16, 18:30
       W końcu polepszenie w kartach smile Przynajmniej w porównaniu z tym co było.
       NOWA MIŁOŚĆ. Jakaś nowa osoba obudziła w Tobie romantyczne uczucia.
       Albo obudzi. Możliwe, że to osoba z przeszłości nawet, która kiedyś Cię zainteresowała, wszystko możliwe. Chodzi o świeże uczucie w każdym razie. Karta ta mówi o tym, że możesz czuć przyjemny dreszczyk z powodu nowej miłości i jednocześnie poczucie winy z powodu obecnego partnera, więc będziesz musiała się zastanowić nad swoimi uczuciami albo poszukać mediatora lub osoby obiektywnej, która pomoże Ci podjąć decyzję.
       • aprepope Re: Aprepope 01.04.16, 18:58
        Ciesze sie, ze jakos "przelamalam" te gorsza passe wink W prima-aprilis, to powazne watki wrozebne powinnam omijac..ale bylam ciekawa - ciekawosc, to wiadomo..wink

        Oczywiscie Dziekuje Ci bardzo za wrozbe, ale teraz, to wrecz przeciwnie - pogonilam pewnego absztyfikanta niepowaznego, wiec zadna osoba nie obudzila we mnie romantycznych uczuc...a wiec pewno ktos niedlugo obudzi we mnie romantyczne uczucia, ale moje uczucia sa juz obudzone i romantyczne do obecnego partnera, a wiec jednak 16 jest niebezpieczna wink Algaria z miesiac temu podobnie mi wywrozyla - teraz Ty Rozmarynie, a ja zadnych "nowych milosci" nie chce - dziekuje, postoje - ile do tego trzeba by bylo miec sily wink Dla mnie, jako starej i mezatce, to taka karta jest juz tylko dolujaca..wink Moze chodzi o nowa milosc - nowe hobby? A moze o nowa milosc do romantycznych kart..? Jakby nie patrzec - Milosc jest Piekna, wiec biore nawet dzis te Wrozbe calkiem na powaznie smile

        Dziekuje!!! smile
        • rozmaryn_1 Re: Aprepope 01.04.16, 19:21
         Oczywiście ta talia jest bardzo uniwersalna i karta ta może znaczyć szaloną pasję na przykład, taką "rywalkę" dla męża i to tez nowa miłość smile I tego Ci życzę, bo masz rację, miłość jest piękna w każdym odsłonięciu, a liczba 16 niebezpieczna niestety smile
   • rozmaryn_1 Algaria 01.04.16, 19:33
    Wybrałaś kartę, która jest jedną z moich ulubionych, bo uważam, że przynosi wiele.. wiele szczęścia w praktyce i nigdy nie zawodzi smile
    KOCHAJ NAJPIERW SIEBIE. Twój szacunek do własnej osoby sprawia, że przyciągasz więcej miłości.
    Jeśli pragniesz więcej romantyzmu, to spójrz najpierw na siebie w troskliwy i pozbawiony krytyki sposób. Im bardziej pokochasz to, kim jesteś, tym większa będzie Twoja umiejętność bycia kochaną przez innych. Oznacza to: zaufanie sobie, wiara w siebie i w to, że wiesz, co jest dla Ciebie dobre i asertywność. Nawet gdy ustalisz granice, będziesz kochana przez innych. Pozwól przeszłości odejść, zostaw sobie tylko z niej miłość i ważne lekcje (wnioski, które sprawiły, że jesteś mądrzejsza). Miłość do siebie powinna byc stawiana na pierwszym miejscu.
   • rozmaryn_1 Agat 01.04.16, 19:38
    ZAUFANIE. Ta sytuacja wymaga od Ciebie odrobiny wiary.
    Zaufaj, że wszystko jest takie, jak być powinno. Nie dodawaj do tej sytuacji strachu. On może wykreować tylko dramat i to co negatywne. Zmartwienia zostaw na głowie Aniołów. Twoja obecna sytuacja ma na celu przyniesienie Ci błogosławieństwa i osobistego rozwoju. Zaufaj, że jesteś na właściwej ścieżce. Wiara podniesie poziom Twojej energii, co zaowocuje romantycznymi doświadczeniami. Wiara naprawdę przenosi góry.
    • ag_at5 Re: Agat 01.04.16, 19:57
     Uprzejmie dziękuję smile
     Po raz kolejny podobnie - wiec chyba nie powinnam więcej pytać.
     Zastanowie się jak Wam się poodwdzieczac. Coś wymysle.
   • rozmaryn_1 Niunia 01.04.16, 20:39
    ZACHOWAJ OTWARTY UMYSŁ. Twoja bratnia dusza może różnić się od Twojego wyobrażenia ideału.
    Ta karta to przypomnienie. Może przywykłaś do spotykania się z określonym typem ludzi. Może znasz ta osobę, ale nie dostrzegłaś, że może stać się kimś wyjątkowym w Twoim życiu. Nawet jeśli nie czujesz od razu przyciągania do kogoś, daj sobie czas na poznanie tej osoby.
   • rozmaryn_1 Gosia 01.04.16, 21:14
    UWOLNIJ SIEBIE. Nadszedł czas, byś przejęła kontrole nad swoim życiem.
    Możesz czuć się uwięziona. Może dusisz się w związku, może w miejscu pracy, może w innej sferze życiowej. Gdzie czujesz się ograniczona? Zaufaj odpowiedzi Twojej intuicji. Postaraj się wznieść ponad sfery, które Cię nie satysfakcjonują.
   • gosia44114 Re: Ktoś chce na miłość? 01.04.16, 21:19
    No własnie, tak sie czuję-uwięziona.Pojawił się promyk nadziei na totalną odmianę losu z przeprowadzką 500 km dalej włącznie, jednak finansowo oferta mnie przygniotła.Nie dałabym rady, ale to dało mi do myslenia i wiem mniej więcej co dalej robić smile dziekuję

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka