Dodaj do ulubionych

Może przesłanko na nowy tydzień?

05.08.16, 13:07
Zapraszam smile Do wyboru Archanioły, Boginie i Mistrzowie
Obserwuj wątek
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 14:18
    Ależ proszę bardzo Tym razem dla Ciebie mistrzem na najbliższy tydzień będzie:
    Jezus

    Otwórz Swoje Serce na Miłość

    Wszystko czego pragniesz i odpowiedź na każdą modlitwę, którą zanosisz przychodzi jako rezultat otwarcia tojego serca na miłość, którą wysyłasz, i którą otrzymujesz. Twoje serce jest bramą Twojej wrażliwości. To odpowiedź na każde pytanie, jakie masz - o miłość w życiu, związki, zdrowie, cele życiowe itp. Im bardziej pozwalasz sobie na miłość, tym większej głębi i znaczenia nabiera twoje życie. Jezus i inni Mistrzowie Duchowi będą cię wspierać w tych staraniach, zapewniając, ze jesteś chroniony i bezpieczny, gdy otworzysz swoje serce na miłość.

    Dodatkowe znaczenie karty:

    Aby zamanifestował się związek bratnich dusz, ulecz wszelkie lęki związane z dawaniem i otrzymywaniem miłości
    Wybacz tym, którzy cię zranili
    Bądź czuły dla siebie
    Pracuj z energiami, aby otworzyć swoją czakrę serca.

    To będzie sympatyczny tydzień jeśli nie dasz się sprowokować do złości. ja wiem, że postawa "kocham wszystkich i wybaczam wszystko" i uśmiechanie się do wszystkich jest ciut "przesadzona", bo nie zawsze się da. Spokojem jednak więcej ugrasz, zaciskając zęby, bez nerw, ignorowaniem - wygrasz.

    Myślę, że będzie to też tydzień takiego Twojego wewnętrznego remanentu do osób, sytuacji, rzeczy, zrewidujesz swoje uczucia i postawę. Pewnie cześć spraw odłożysz, rzeczy pożegnasz, a cześć ludzi wyrzucisz ze swojego życia - taka selekcja, która bardzo Ci potrzebna. Ja myślę, że przesłanie mówi głównie o miłości do siebie, czyli zrób porządek w swoim życiu z miłości do siebie.
    Oczywiście postawa "wybaczam" przed wyrzuceniem czegoś czy kogoś może ułatwić odcięcie przeszłości, ale nie zawsze da się ot tak powiedzieć wybaczam.
    Tydzień remanentu i "nirwany miłości", a może spotkasz miłość życia? Kto wie?
    • rozmaryn_1 Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 16:32
     Kochana jesteś, bardzo Ci dziekuję kiss
     I cieszę się, że nie wyszedł Ci Archanioł Rafał. Nie, żebym cos miala do niego, ale mam nadzieje, że ta karta oznacza poprawe zdrowia wink Oczywiście bede się kochac i rozpieszczać big_grin
     A dla Ciebie tez wyjęłam przesłanie, oto ono:
     Podążaj wciąż naprzód i nie przyjmuj odmowy. Oczekuj cudownych rozwiązań.
     Jesteś na właściwej ścieżce! Choć może Ci się wydawać, że obrany kierunek wymaga wiele czasu i wysiłku, rób dalej swoje. Zdecydowanie dążysz do wyznaczonego celu. Czasami realizacja celów wymaga elastyczności, ale w tej chwili musisz twardo trzymać się swoich przekonań. Kompromis jedynie pogorszy wynik boskiego planu, który realizujesz. Nie ulegaj chęci podporządkowania się innym lub zaspokojenia ich zachcianek. Ostatecznie wszyscy będą zadowoleni z efektu końcowego. Podążasz boskim szlakiem, choć inni mogą nie być świadomi wizji, za którą Ty podążasz. Spróbuj im o nich opowiedzieć, ale nie czuj się w obowiązku usprawiedliwiać swoich uczynków. Spójrz na mój wizerunek, wychodzę z mroku w światłość. Tak samo dzieje się z Tobą. Wiesz, co robisz, a Niebiosa Cię wspierają.
     Z mojej praktyki- tydzień będzie lepszy przy końcówce niz początku, z mroku w światłość- dotyczy spraw, zdrowia, sytuacji, wszystkiego... Co skomplikowane, to się wyjaśni, choroby bedą wyleczone, a Twoja satysfakcja i zadowolenie końcowe gwarantowane smile Czego Ci życzę i NIECH SIĘ SPEŁNI! smile))
     • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 14.08.16, 20:27
      Tydzień był pracowity - zawodowo. Przyjechała szefowa i nie było "opieprzania się" Ona pracowała to i ja musiałam - nie ma lipy, była we wszystkie dni otwarcia.

      Ale i ja się wzięłam za swoją robotę dokończyłam pisać jedno i zaczęłam drugie, gdyby nie zmęczenie to bym pociągnęła to dalej, bo mnie wena naszła i mam pomysł. wink Jak spojrzałam to ponad miesiąc nie mogłam się zebrać nad 4, a teraz i 4 skończyłam i 5 zaczęłam i sprawia mi to frajdę.
      Tak końcówka tygodnia lepsza niż początek.
      W tym tygodniu zrobiłam coś pierwszy raz i bez współpracy "niebios" bym tego nie zrobiła, ponoć pomogłam. Satysfakcja ogromna Tylko.. lekki niesmak pozostał, przez niefajne zachowanie się osoby proszącej.
      Ogólnie tydzień fajny choć migiem przeleciał i sporo kasy wydałam. wink
      Jeszcze raz dziękuję
    • rozmaryn_1 Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 13.08.16, 09:06
     Krótka weryfikacja. Tydzień jeszcze trwa,więc jak coś się wydarzy, to napiszę, ale ogólnie to był sympatyczny tydzień. Nie było dużo złości, tak jak napisałaś. Były momenty, kiedy faktycznie musiałam się powstrzymać, żeby nie dać się sprowokować, ale były też chwile, kiedy miałam wyjatkowo sympatyczne kontakty z obcymi ludźmi. Pewna obca mi kobieta mnie wyściskała mocno i powiedziała miłe rzeczy i kilka razy poczułam tą "nirwanę miłości" smile Czy komuś wybaczyłam? Chyba nie... ale jakoś nie skupiam się na krzywdach, to pewno dlatego nie czułam tez jakiejś wyjatkowej potrzeby wybaczania. Najbardziej niesamowita rzecz zdarzyła się dzień po Twoim przesłaniu. Siedziałam z zamknietymi oczami i wygrzewałam się na słońcu. Myślałam o ... miłości tak ogólnie wink I nagle ptak sfrunął i usiadł mi na klatce piersiowej smile To był szok!
     Tak więc karta fajna, energia była dobra i ogólnie fajny tydzień, choc wiadomo, że były i inne momenty... Dziękuję kiss
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 15:05
    Wybrałam dla ciebie Archanioły
    Archanioł Ariel - ODWAGA- Bądź odważny i broń swoich przekonań

    Wychodzi na to, że w najbliższym tygodniu będziesz musiała postawić na swoim i bronić swoich racji. Nie odpuszczaj, bo wiesz jaka jest prawda. Będziesz musiała pokazać też swój upór, zdecydowanie, odwagę, ale i siebie z takiej strony o jaką Cię nie podejrzewano - twarda, harda baba. Może i dobrze w końcu jak mawiał ojciec Wołodyjowskiemu - albo będą się z ciebie śmiać, albo będą się ciebie bać i niech się boją O!
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 15:10
    Szkoda, że nie napisałaś czyje chcesz przesłanie
    Wybrałam Boginie

    Brigid - NIE WYCOFUJ SIĘ - Stań w obronie tego, co uważasz za słuszne.

    Tydzień bardzo rozstrzygający. Zapewne będziesz musiała opowiedzieć się po czyjejś stronie, co nie będzie to dla Ciebie miłe. Będziesz tez musiała bronić swoich racji i tego co będziesz uważała za słuszne. Te dziwne wplątanie w układziki, przepychanki i nerwowość mogą spowodować, że pod koniec tygodnia będziesz bardzo zmęczona.
    Będziesz miała racje i nie zmieniaj zdania.
    • bronxi Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 08.08.16, 08:44
     Dziękuję bardzo. Jak się wpisałam to zauważyłam, że trzeba było wybrać, ale już nie zdążyłam dopisać, bo miałam weselną gorączkę < nie moje wesele>. Ale lubię Bogniesmile
     Dlatego też spieszę dopiero teraz ze spóźnionymi podziękowaniamismile
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 18:21
    Dla Ciebie na ten tydzień:

    Apollo

    Skoncentruj się na Swoich Atutach

    Ta karta przypomina ci, abyś skupił się na swoich atutach, a nie na słabościach. Twoje silne strony to może być serce pełne miłości, czyste intencje, dobre nawiązywanie kontaktu z ludźmi, hobby czy coś, w czym się wyróżniasz. Nawet, jeśli twoje talenty wymagają jeszcze doszlifowania, to są twoje atuty i zalety. Im bardziej zauważasz i doceniasz swoje mocne strony, tym stajesz się silniejszy. A gdy będziesz się koncentrował na słabościach - one wzrosną. Ta karta przyszła do ciebie jako przypomnienie, że jest bardzo ważne, aby patrzeć na siebie z miłosierdziem i miłością. Gdy tylko zauważysz, że myślisz lub czujesz coś złego na swój temat, natychmiast skup się na swoich mocnych stronach.

    Dodatkowe znaczenie karty:

    Stosuj codziennie pozytywne afirmacje, aby podnieść swoją energię i ufność
    Mów o sobie używając pozytywnych określeń
    Zacznij program ćwiczeń, który podbuduje i wzmocni mięśnie
    To jest przesłanie miłości lub uzdrawiania dotyczące brata lub kogoś, kogo traktujesz jak brata.

    W tym tygodniu najważniejsze dla Ciebie będzie używanie swoich mocnych strom Twoje atuty pozwolą Ci załatwić niejedną sprawę lub wyjść z jakiejś opresji. Piękno, czar, powab, wdzięki intelekt Twój oczywiście sprawią, że ten Tydzień będzie wyjątkowy, bo pokonasz trudności.
    To będzie też czas na zajęcie/powrót do hobby, które ostatnio nieco zaniedbałaś i.. wiesz czas dla siebie zadbanie i pokochanie siebie.
    Dobry tydzień
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 18:27
    Dla Ciebie wybrałam przesłanie Archanielskie

    Archanioł Azrael - POZDROWIENIA Z NIEBIOS - Twoi najbliżsi w Niebiosach czują się świetnie. uwolnij się od zmartwień i poczuj ich pełne miłości błogosławieństwa.

    Tydzień spokoju, zadumy i wspomnień. Czas na przemyślenie i niewyciszenie. Dobry czas ale ciut zwolnisz i odpoczniesz. Wiedz, że Archanioł Azrael pośredniczy między nami a naszymi zmarłymi. Jeśli będziesz mieć "sprawę" do któregoś ze swoich zmarłych to prześlij ją właśnie przez Azraela, On również przyniesie Ci odpowiedź.
    Zrównoważony, spokojny, cichy tydzień, bez nieszczęść i złych sytuacji, ale taki wolno płynący.
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 21:20
    Dal Ciebie Mistrz

    Lakshmi

    Strumień Powodzenia

    Ta karta wskazuje, że twoje modlitwy o sprawy finansowe zostały wysłuchane. Wykorzystaj swoją moc manifestacji koncentrując się na obfitości, zamiast martwić się o pieniądze. Nie masz się czego obawiać. Nowy strumień powodzenia wspiera ciebie i tych, których kochasz.

    Dodatkowe znaczenie karty:

    Przestań martwić się o pieniądze: martwienie się przyciąga kłopoty finansowe
    Wszystko będzie dobrze, szczególnie w sprawach finansowych
    Masz teraz wsparcie, aby przeprowadzić upragnione zmiany w swoim życiu
    Wizualizuj i afirmuj powodzenie

    Dobry tydzień jeśli chodzi o finanse i chyba wreszcie Twój armagedon dobiegnie końca, ba możesz go przekuć w sukces i korzyści dla siebie. Tydzień sukcesów i powodzeń. Dobry tydzień choć ciężki emocjonalnie, bo żeby przeprowadzić zmiany w swoim życiu na korzystne potrzeba trochę wysiłku fizycznego i psychicznego. Dostaniesz szanse by wyjśc na prostą - czy skorzystasz? od Ciebie zależy
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 23:12
    Nie spóźniłaś się, jeszcze się ten tydzień nie skończył by zaczynać nowy

    Dam Ci Mistrza

    Quan Yin

    Pozwól Odejść.

    To czas, aby przestać się szarpać, naciskać czy zmuszać, żeby coś się wydarzyło. Takie działanie jest sprzeczne z uniwersalnym biegiem zdarzeń i powoduje frustrację i blokady. Gdy zawierzysz i oddasz sprawę Duchowi, automatycznie otworzysz drzwi ze wsparciem, co przyniesie rozwiązania i wyniki przekraczające twoje oczekiwania. Odrzuć szarpaninę, złość, brak wybaczenia i wszystkie inne niepożądane uczucia. Zaufaj, że Wszechświat jest po twojej stronie.

    Dodatkowe znaczenie karty:

    Zaprzestań kłótni, osądzania czy zadawania bólu
    Miej współczucie dla wszystkich związanych z tą sytuacją, również dla siebie
    Bądż dla siebie łagodny
    Wybacz sobie to, co myślisz, że zrobiłeś lub nie zrobiłeś

    Tydzień pod hasłem - nic na silę ale robimy miejsce na nowe. Czas porządków w sobie, życiu i otoczeniu. Chyba najwyższy czas pozwolić upaść temu co musi a nie powstrzymywać na silę by stało. Nie ma co ciągnąć starych przyjaźni bez wartości, trzymać niepotrzebne rzeczy i pielęgnować w sobie urazy. Czas przewietrzyć szafy. Pokończyć stare sprawy i dać wejść nowemu.
    Ten tydzień będzie czasem zmian, przejść i zakończeń, tylko niech to przebiegnie naturalnie spontanicznie i spokojnie - kończenie na "duś" nie jest dobre.
    Pewnie znów zaczniesz grzebać w ogródku, posprzątasz dom, biurko w pracy i zmienisz meble. smile
    • inguszetia_2006 Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 05.08.16, 23:49
     Witam
     Super, dziękuję. Wierzę Duchowi, wierzę, wierzęwink Dobrze, że o tych kłótniach dodałaś, bo w niedzielę mam wielkie spotkanie rodzinne i chciałam się "wykłócać i osądzać", choć nie znoszę tego robić, ale serce mi się rwało do "ciach, ciach, pozamiatać". "Miej współczucie"... ok. Będę mieć. Skarcił mnie mistrz, słusznie, bo mi się należało. Za brak wrażliwości i za złego policjanta w głowie;-0 Nawet nie wiesz, jak jesteś w punkt.
     Dla ciebie, matko, Karta twórcy na najbliższy tydzień.
     Nr 5 Czy mówisz tak życiu?

     Czy naprawdę chcesz tu być?

     Gdy wybierasz Życie – Życie wybiera ciebie. Kiedy dokonujesz świadomego wyboru, że chcesz być w tej chwili na Ziemi, pozwala to energii Życia płynąć swobodnie przez ciebie, przynosząc ci obfitość nowych potencjałów.

     Czy jest twoją wolą czuć, smakować, doświadczać i obejmować wszystko to, co Życie ci przynosi, nie odrzucając niczego? Czy możesz objąć zarówno radość jak i ból?

     Kiedy zrozumiesz, że każdy moment i każde doświadczenie zostało wybrane przez ciebie dla daru, jaki zawiera i kiedy wybierasz zaakceptować i objąć ten dar, z pewnością jesteś na dobrej drodze, przeistaczając się w świadomego twórcę własnego życia.

     Nie wiem, o co chodzi Twórcom, może ty będziesz wiedziała?wink
     Pzdr.
     Ing
     • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 14.08.16, 20:33
      Jak to czytałam pierwszy raz to nie wiedziałam o co chodzi wink ale teraz po tym tygodniu już wiem. Twórcom chodziło o twórczość która się zajęłam w tym tygodniu, (oby wena mnie nie opuściła i chęci do pracy) Twórcom chodzi również o pewną nową praktykę - pracę z energiami - którą podjęłam w tym tygodniu. Chciałabym jeszcze bardziej nauczyć się pracować z tymi energiami.
      Może właśnie Twórcy mnie naprowadzili i mam ten dar przyjąć, choć nie jest to hmm dla mnie lekki dar, ale widocznie tak musi być.
      Bólem było wydanie kasy, ale siła wyższa jak to się mówi.

      Normalnie mądrzy ci Twórcy wink
      Jeszcze raz dziękuję za przesłanie.
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 06.08.16, 11:47
    Wylosowałam Ci Boginię

    Maria Magdalena - BEZINTERESOWNA MIŁOŚĆ - Miłuj siebie, miłuj innych i staraj się dostrzegać dobro w każdej sytuacji, bez względu na jej pozorny wygląd.

    Przesłanie mówi byś starała się nie przejmować niepowodzeniami, nawałem pracy czy trudnościami, bo to co z pozoru wyda się "niemożliwe" czy trudne w realizacji, a może nawet wielkim problemem okaże się łatwym do zrobienia. Także w tym tygodniu jakoś tak dostaniesz energii by sprawy poukładać, kłopoty rozwiązać i wszystko sobie pozałatwiać.
    A w ogóle to spłynie na Ciebie taka wieczna szczęśliwość - wszystko i wszystkich kochać będziesz.. tylko w tej miłości nie zapomnij o sobie, bo Ty jesteś najważniejsza - dopieść się jakimś miłym drobiazgiem
    • caro-caro Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 15.08.16, 17:39
     Czuję się zmęczona tym tygodniem. Nawet Matki Polki mogą mieć dość i mają prawo być sfrustrowane. Przyszedł ten czas. Choć muszę przyznać, że załatwiłam śpiewająco sprawy syncia. Poszliśmy gdzie trzeba, owszem, swoje wystaliśmy w kolejkach, pokłoniliśmy się też tam, gdzie należało, ale udało nam się cel osiągnąć smile Tak, to był tydzień dla rodziny.
     Teraz chciałabym odpocząć od wszelkich spraw "dobra wyższego" i pobyłabym sama ze sobą wink
     A że mam już swobodę z korzystania z kart, to mogę Ci wyciągnąć przesłanie z Anielskiego Tarota. Wylosowałam Ósemkę Ognia. "Sprawy biegną bardzo szybko. Koniec z opóźnieniami. Wiele rzeczy dzieje się w tym samym momencie." Teraz wszystko ruszy z kopyta. Jeżeli coś utknęło ma szansę na realizację. Może jakieś marzenie wreszcie się spełni? Nie czuj się przytłoczona wydarzeniami. Przyj do przodu, dasz radę! Dodatkowo ta karta znaczy, że możesz otrzymać ważną wiadomość. Możesz mieć wyjątkową wenę przy zadaniach jakich się podejmiesz. Masz szansę na spory sukces.
     Życzę spełnienia smile
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 06.08.16, 16:32
    Dla Ciebie Archanioł
    Archanioł Raguel - HARMONIA W RELACJACH - My, anioły, otwieramy serca wszystkich zaangażowanych stron. Kłótnie i konflikty zostają natychmiast zakończone.

    Tydzień pomyślny, bo wyjaśnią się trudne sytuacje, zażegnają konflikty i sprawy się ułożą. Może być tak, że nie zawsze będzie tak jak Ty byś chciała, ale najważniejszy jest osiągnięty spokój , nawet jak będziesz musiała iść na ustępstwa to chyba warto. W razie jakbyś miała jakieś problemy z "przełknięciem którejś żaby" czyli z jakąś krzywdą według Ciebie i wobec Ciebie, zawsze możesz zwrócić się właśnie do Raguela on pomaga pogodzić się z sobą i z innymi.
    Tydzień zażegnywania konfliktów to chyba dobry tydzień
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 06.08.16, 22:21
    Mistrz dla Ciebie

    Aengus

    Bliźniaczy Płomień

    Ta karta wskazuje na związek bliźniaczych płomieni, który jest najgłębszą formą romantycznej miłości. Aby stworzyć taki związek musisz podążać za swoim wewnętrznym przewodnictwem, przerobić lekcje rozwoju osobistego i być cierpliwym ufając, że wszystko nadchodzi we właściwym czasie. Gdy bliźniacze płomienie się odnajdą, wszystko w ich życiu osiąga nową jakość miłości i światła.

    Dodatkowe znaczenie karty:
    Miej otwarte serce, pozytywne nastawienie i podążaj za swoim przewodnictwem, aby spełniły się twoje modlitwy dotyczące miłości

    Tydzień bardzo serdeczny i miły. Powinno Ci towarzyszyć pozytywne nastawienie ludzi do Ciebie, a dzięki temu łatwiej będziesz mogła załatwić swoje sprawy. Ty też staraj się być wyrozumiała dla innych i wybaczaj im słabości. Jednak nie dawaj sobie wchodzić na głowę, bądź asertywna i walcz o swoje, ale zgodnie z zasadami.
    W tym tygodniu możesz znaleźć bratnią duszę, przyjaciela a może nawet miłość.. tylko ukochaj życie a ono Cie ukocha.
   • algaria Re: Może przesłanko na nowy tydzień? 07.08.16, 20:43
    Dla Ciebie Bogini
    Oonagh - ŁATWE DO ZROBIENIA - Nie ma potrzeby się spieszyć lub robić coś na siłę. Na wszystko jest odpowiedni czas.

    Pracowity tydzień, ale żadna sprawa nie powinna Ci stwarzać problemów pod jednym warunkiem - nic na siłę. jeśli będziesz czuła, że robisz coś wbrew sobie lub za bardzo sprawa będzie "stawała okoniem" -odpuść. Nie na zawsze ale na jakiś czas - godzinę, dzień. W tym czasie zajmij się czymś innym lub idź się przewietrz czy odpocznij. Zobaczysz że wrócisz z nową energia i wszystko się uda.
    Będzie dobrze tylko nie działaj przeciw naturze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka