Dodaj do ulubionych

Przyjmuję zapisy na enrgię roku

11.09.17, 14:32
Jeśli ktoś sobie życzy wiedzieć w jakiej energii będzie mu upływał kolejny rok numerologiczy (zaczyna się 20 września) to zapraszam do zapisów.
Do 20 z pewnością odpowiem.
Obserwuj wątek
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 15:09
        Dla Ciebie Babo rok upłynie w energii 9 monet. Przede wszystkim ta karta mówi o dobrych finansach, o zabezpieczeniu materialnym. Karta otwartości i szczerości do bólu. Dobra karta na biznes, handel, "sprzedaż" swoich umiejętności i tego co tworzysz - w szerokim pojęciu. Karta prawie spełnienia - prawie, bo jednak czegoś Ci w tym roku zabraknie. Zazwyczaj 9 monet pokazuje braku związku i miłości - niestety. Ale kobieta z 9 monet wcale nie czuje się z tym źle - w myśl "myśli" lepiej być spełnionej i samej, niż być z byle kim, kimś kto nie szanuje i nie docenia.

Zatem dobry rok, spokojny i przede wszystkim pieniężnym..... a i dodam, że 9 monet to uwielbienie dla wszelakiego stworzenia i natury... czyżby jeszcze jeden kociak przybył do stadka? wink
        • baba_potwor Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 24.09.17, 02:15
          Stokrotne dzięki za pozytywną prognozę smile. Poprawa sytuacji finansowej mile widziana. A jeżeli ma na mnie spaść jeszcze jeden futrzak, to będzie musiała być duża, bo zwyczajnie będę potrzebować wolno stojącego domu big_grin. Ale dziewiątkę denarów stać i na dom. Jeszcze raz dziękuję.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 15:15
        Dla ciebie re.ne wyciągnęłam 9 kielichów. Karta ta mówi o odpoczynku po ciężkiej pracy, złych przeżyciach, trudach i kłopotach. Jest w niej luz, zabawa, spotkania towarzyskie. Ale ta karta to karta egoizmu - jeśli to miałby być zdrowy egoizm - dopieszczenie siebie (po zaniedbaniach lat ubiegłych) to ok, ale jeśli we wszystkim miałabyś stawiać siebie na piedestał - to uważaj bo z wysokości można łatwo spaść. wink
        9 monet mówi też o uczuciach, miłości, szacunku ale i o zazdrości (taką ma nazwę w talii "Magii seksualnej") Fakt, że nie ma miłości bez zazdrości, ale tu znów się kłania ta gorsza strona tej karty - wszystko jest dla ludzi, aby było w normie.

Podsumowując - dobry wesoły rok z ulgą i odpoczynkiem, miłością i zazdrością - tylko uważaj by nie przeginać wink
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 15:20
        Dla Ciebie Bronxi wyciągnęłam - rycerza monet
        Karta przede wszystkim pracy i płacy, czyli czeka Cię spokojny rok jeśli chodzi o sprawy zawodowo - materialne - i bardzo dobrze. Rycerz monet to jest plan, który będziesz skrupulatnie realizować i tym roku. Ale... rycerz monet to facet - może być ze strefy zawodowej, ale nie musi, może być nieco nudnawy, ale w pewnym wieku nie wypada szaleć wink. Będzie za to bardzo stabilny, konkretny i stały (wierny). Uważaj tylko bo w tym całym życiowym rozgardiaszu byś tego nieśmiałego pana nie przegapiła, albo "olała" nie biorąc jego kandydatury pod uwagę. wink

Zatem rok też spokojny zabezpieczony materialnie i z nieśmiałym spokojnym panem, którego niestety możesz nie zauważyć - co byłby ze stratą dla Ciebie.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 15:26
        Dla Ciebie Piniu wyciągnęłam asa mieczy
        Karta ta mówi o nowym początku, planach, zamiarach i chęciach. Jest to dobry rok na zmiany i rozpoczęcie czegoś nowego - np nauki. Nie bez kozery as mieczy nazywany jest "długopisem". Ten rok będzie dla Ciebie czasem cięć - ostrych. Kończenia przeszłości i wkraczania w przyszłość. As mieczy studzi, odcina, odsuwa - niestety zapowiada rozpad związków lub ochłodzenie stosunków partnerskich, przyjacielskich, zawodowych. Ale to będzie dobry czas na tworzenie marzeń i pomysłów na siebie.

W asie należy tylko planować, przemyśliwać, tworzyć w głowie - bo czas na konkretne działanie będzie w kolejnych latach. As weryfikuje - odcina przeszłość.. ale jest doskonały jeśli chodzi o rozwój intelektualny, szkolenia, nauka będą Ci szły jak po maśle.
        Rok skupiony na "głowie", marzeniach i planach, niż na konkretach.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 17:16
        Dla Ciebie Meda - 10 kielichów
        Jest to karta miłości, szczęśliwości, radości. Karta mówiąca o tym, żeby nie patrzeć w chmury mimo, że tam jest tęcza, ale patrzeć na ziemię, pod nogi - bo można się potknąć wink Nie samymi marzeniami człowiek żyć powinien. Doceniaj to co masz, te małe rzeczy, doceniaj że masz rodzinę - jaka by ona nie była.
        10 kielichów kończy kolor i w tym roku będziesz mieć wrażenie że utknęłaś, że doszłaś do ściany, że stanęłaś w miejscu i się nie rozwijasz, nie realizujesz. Ta świadomość, że czas kończyć etap, że czas zmian, że bez nich będziesz tkwić tu gdzie jesteś z poczuciem bezsensu życia, że czas ucieka przez palce, że tkwisz w zawieszeniu - już ta sama świadomość będzie bardzo ważna, bo da motywację do zmian, które nastąpią później.
        Ten rok będzie właśnie uświadomieniem dojścia do końca jakiegoś etapu, potrzebą zmian i świadomością, że samymi marzeniami życia się nie zmieni - dopiero ich realizacją, wejściem na drogę przemiany.
        Rok spokojny, ale sama świadomość "uciekającego życia" i bezsensu teraźniejszości może zaboleć... może się miłość przytrafić wink
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 17:21
        Dla Ciebie nagietku - 8 monet
        Krata o bardzo konkretnym przesłaniu - praca, praca, praca... i pieniądze. Tego roku Ty na miejscu nie usiedzisz, będziesz mieć ręce stale zajęte. Będzie to czas nie tylko pracy fizycznej, ale i pracy np nad sobą, nad własnym rozwojem. Zwłaszcza, że na karcie mam "czarownicę", która gdzieś tam sobie idzie. Może popracujesz na swoim"ezo" najbardziej wink. Nie mówię już o pracy w domu, ogródku itp. Praca również będzie nad stosunkami z ludźmi, nad związkiem (jeśli taki się pojawi) itp
        Dobrze, że chociaż ta praca nad wszystkim wokół i w Tobie będzie szła w parze z finansami. tego roku niczego zabraknąć Ci nie powinno.
        • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 17:35
          Kasha dla Ciebie wyciągnęłam - Koło Fortuny

Rok bardzo niestabilny, zmienny i to w zawrotnym tempie. Niczego pewnym być nie możesz, bo u Ciebie będzie jak w kalejdoskopie. To co dobre zmieni się w złe, to co złe zmieni się w dobre. Zawrotne tempo akcji życia i niesamowite zwroty życia. Pod koniec będziesz zmęczona tym kołowrotem i barkiem poczucia stabilności. Koło nawet to co zmienia w złe - to złe nigdy nie jest tragiczne - raczej gorsze. Duże będzie się działo z przypadku, znienacka, dane od Losu, z przeznaczenia.
          To co będzie w tym roku to musi się stać bo tak jest Ci pisane. Możesz np dostać pracę z przeznaczenia, spotkać partnera z którym musiałaś się spotkać. Zagraj też w totka bo Los Ci będzie sprzyjał. Koło nie zostawia pustej kabzy zatem i o finanse bądź spokojna
        • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 17:46
          Dla Ciebie Panno na Nowy Rok Numerologiczny wyciągnęłam Króla Buław

Trochę nerwowy będzie ten rok, nie tyle "awanturujący się" co podminowany - wszystko może Cię denerwować, ale szybo wybuchniesz - szybko się uspokoisz.
          Król buław jest facetem - jako takim i ponoć fajnym partnerem, z którym nigdy nie jest nudno - starszym, godnym zaufania, ale bardzo zmęczonym. Król już nie skacze z kwiatka na kwiatek jak rycerz, ale lubi podróże i Tobie te podróże też są pisane (a może właśnie w podróży poznasz owego króla). Może nie dalekie i długie, ale krótkie wycieczki jak najbardziej.
          Ogólnie ten rok może Cię zmęczyć, możesz mieć nawet gorsze dni, takiego i fizycznego i psychicznego zmęczenia. Za dużo też się będzie działo - zmiany, a przez to nerwy.
          Nie ma tu złej energii roku, ale trudny i męczący czas - choć z miłym męskim akcentem i wycieczkami.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 17:28
        Niki - przy tasowaniu wypadła mi 6 buław

Jak wiadomo ta karta przynosi sukcesy, zaszczyty i powroty - choć chwilowe to jednak bardzo cieszące. Nie powinnam ale dociągnęłam do tego triumfu już z całej talii 10 mieczy i Eremitę. Czyli że ten powrót z przeszłości może zamiast albo inaczej - po chwilowym szczęściu przyniesie Ci rozczarowanie, ale będzie to na tyle kształcące że mądrzejsza pójdziesz własną droga.
        Ale mi pociecha wink nóż w plecach, co mądrości życiowej nauczy.
        Także Niki Kochana ciesz się tymi chwilowymi sukcesami, nie daj sobie wbić noża w plecy, choć jest to trudne do przewidzenia. Jednak mimo wszystko pocieszające będzie to, że czeka Cię ostatni cios, ostatnie łzy i wolno (jak to stary Eremita) od złych sytuacji pójdziesz sobie - odejdziesz i może jako sklerotyk zapomnisz co było złe.
        Rok no taki hmmm no wiesz jaki wink
        • niki.ix Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 18:16
          Dziękuję za karty smile

Musiałaś dokładać, tak ładnie było tongue_out
          Szukam pozytywów w tej 10 mieczy ale ... Crowley nazwał ją Ruiną, WM mówi, żeby ją traktować jak ostrzeżenie, że to ciężka operacja albo choroba na granicy śmierci, a i jeszcze że to może być wypadek. Trzeba będzie uważać na drodze i nie tylko wink
          • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 22:07
            Oj nieeee Niki, nie.. z własnego doświadczenia wiem, że 10 mieczy jest raczej wiadomością, rozmową (nieprzyjemną, lub z nieprzyjemnymi konsekwencjami) rzadko mówi o konkretnej namacalnej rzeczy. Jest pierwszy cios, bolesny, ale bardzo szybko znajduje się wyjście.
            Podam przykłady:
            Koleżanka dostała powiastkę z ZUS że jest dość sporo zadłużona (na 35 tyś) wiedziała, że ma zaległości ale nie wiedziała że aż tak duże. No cios straszny, ale zaraz się otrząsnęła zaczęła szukać wyjścia. Napisała do ZUS uzasadniła swoje zadłużenie, a później wynegocjowała raty.
            Kolega pracował w firmie A, która była przedstawicielem firmy B. Firma B zaproponowała koledze by otworzył przedstawicielstwo ich firmy bo z właścicielem firmy A nie układa się współpraca. On to zrobił. Były szef wezwał go na dywanik i oskarżył o wynoszenie tajemnicy firmowej za co groziła mu kara 200 tyś. Kolega mało nie "umarł" Po rozmowie z nowym szefem okazało się, że o żadnym wynoszeniu tajemnic nie ma mowy bo to oni rozwiązują umowę ze starym szefem z jego winy, a kolega i tak był de facto ich przedstawicielem więc robi to co robił tylko pod swoim szyldem. Stary szef próbował zastraszyć kolegę.

I takich przykładów mogę przytaczać w 10 mieczy nie ma namacalnej tragedii, jest strach i nagła zła wiadomość, ale w sumie wszystko dobrze się kończy.
            P.S. przepraszam, że dociągnęłam te karty sad
                • niki.ix Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 16.09.17, 11:18
                  Wybrałam na chybił trafił talie z moich zbiorów wink
                  Przesłania Bogiń - bogini Cordelia
                  Za dużo przebywasz w zamkniętych pomieszczeniach. Wyjdź na zewnątrz i zaczerpnij świeżego powietrza.
                  Przebywanie w klatce nie jest naturalnym stanem dla mieszkańców naszej planety. Jest wiele do zobaczenia i do zrobienia a Ty przebywasz zamknięta w czterech ścianach.. Codzienny spacer sprawi, że Twoje ciało i dusza odrodzi się i da Ci nadzieję i wiarę w dalszą egzystencję naszej planety. Dostrzeż wszystkie zalety natury: rozwijające się kwiaty i pąki liści, świergot ptaków i wiatr, który otula Cię ciepłym tchnieniem. Niech żaden Twój dzień nie będzie pozbawiony przyjemności kontaktu z naturą, najwspanialszym otoczeniem człowieka.
      • algaria Niki 19.09.17, 20:34

Tak jak obiecałam wyciągnę Ci energię roku. Zmieniłam talię i.. do dzieła

4 monet - piękna karta, spokój i opanowanie, pilnowanie tego co się ma i czuwanie nad tym. Do tego zawsze ta karta jest dla mnie bardzo dobra finansowo, bo daje możliwość nawet odłożenia pieniędzy. Daje właśnie stabilizację finansową i jakby to nazwać mały przepływ tzn odpływ. Nie pracuje się w tej karcie na same rachunki i opłaty, tu nie ma że co się zarobi to trzeba wydać/oddać. Tu jest siła i potęga pieniądza.
        Ale.. tu jest też taki mały marazm utknięcie dopełnienie jak to w każdej 4 bywa i tu jest sekret i tajemnica - działanie w ukryciu np związek w ukryciu.

W każdym razie tamte karty pokazały jako najważniejsza Twoją sytuację w najbliższym czasie (tak jak mi 5 mieczy), a nie energię całego roku - i chwała i alleluja.
        Tu masz 4 monet i się jej trzymaj, bo warto. smile
        • niki.ix Re: Niki 19.09.17, 21:24
          Bardzo Ci dziękuję smile
          To fajna karta, przynajmniej mnie się dobrze kojarzy.
          A teraz jeszcze dzięki niej doszłam wniosku, że właściwie, to najważniejszy jest spokój i to co mam teraz.
          I że mogę zrezygnować z "kontaktu z przeszłością" (wiesz o czym piszę wink ). Finansowo będę w plecy.
          Ale liczy się coś innego. I tego się będę trzymać. Wyłgam się stanem zdrowia i koniecznością długiego urlopu wink
          • algaria Re: Niki 19.09.17, 21:45
            Jeśli uważasz że to jest najlepsze rozwiązanie kłopotów z przeszłością (wiem o czym mówisz wink ) to tak zrób, wycofaj się ukryj. Będziesz miała co masz, ale spokój czasem ważniejszy... Czyli mądrość Pustelnika i realizacja 4 monet? Czy Tobie to już nie można wyciągnąć karty "na rok" bo każda pokazuje najważniejsze co się stanie teraz... No <foch> wink
            • niki.ix Re: Niki 19.09.17, 22:13
              No jak na teraz, jak na rok.
              Ukrywać się zacznę już w nowym roku numerologicznym i to ukrywanie trochę potrwa wink
              Przynajmniej tak długo aż się nie dowiem po co i dlaczego i nie opracuję odpowiedniej taktyki. Albo "przeszłość" się zmęczy i odpuści. Rok jak nic minie tongue_out
              • niki.ix Re: Niki 21.09.17, 00:06
                ps. nie da się. Muszę podjąć rękawice sad
                Znasz może jakiś uniwersalny rozkład, żeby kogoś "prześwietlić" (rodzina, dzieci, kasa,praca itp itd) ?
                • algaria Re: Niki 21.09.17, 14:45
                  Niki ułóż sobie rozkład - zadaj pytania jakie chcesz i wyciągnij po 1 karcie. Zacznij od sygnifikatora danej osoby i poleci ostanie pytanie niech będzie o waszą relację - to będzie spójna całość.
                  Można dużo odczytać z "Celtyckiego od drugiej strony" bo zwykle wychodzą - rodzina, kłopoty z kasą itp, ale ten rozkład bardziej mówi o stosunku osoby do nas i naszej znajomości.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 22:12
        Dla Ciebie Pantemeronie wyciągnęłam 4 buław.

Spokój, zastój, sielanka, stabilizacja... i trochę ugrzęźnięcie. Chwilowy (roczny) marazm praktycznie każdej dziedziny życia. Najwięcej skupisz się na domu i rodzinie. Może nawet kupisz lub wybudujesz dom czy mieszkanie. Domatorka pod każdym względem. oby się tylko nie okazało, że przebywanie w tych 4 ścianach mówi o braku pracy, zwolnieniu, czy siedzeniu w domu na bezrobociu - no chyba że to będzie urlop macierzyński/tacierzyński to spoko.

Czeka Cię dobry rok, nudny, bez jakiś nagłych zwrotów, możesz wejść w związek, założyć rodzinę, zamieszkać z partnerem/partnerką lub skupić się na tym co masz. Dom będzie Twoją ostoją i Twoją twierdzą i co najważniejsze dobrze Ci będzie z tym - z tą nudą, zastojem, cisza i spokojem.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 22:21
        Inga dla Ciebie wyciągnęłam - 2 monet

Rok pieniężny z dwoma źródłami zarobków - to jest dla mnie podstawowym znaczeniem tej karty. Mówią że 2 monet to podpisywanie dokumentów, umów, spraw urzędowych. 2 to balansowanie na linie, na krawędzi, wahanie.
        Czyli co? rok niepewny, zróżnicowany zwłaszcza pod względem emocjonalnym, ale przybliżający do celu.
        Dużo rozważań zwłaszcza za i przeciw, czeka Cię podejmowanie trudnych decyzji, nawet jeśli źle wybierzesz to 2 monet mówi o przystosowaniu się - umiejętności dopasowania - pogodzenia się z tym co nieuniknione.
        Ja lubię 2 denarów jak dla mnie ona nie ma złego przesłania, nie ma tragizmu. I taki rok Ci się szykuje. Nie będzie nudny, nie będzie stabilny, ale da Ci pracę i pieniądze - całkiem rozsądne.
        A ponieważ 2 denarów to dwoistość to może będziesz mieć 2 domy, 2 mężczyzn, 2 przyjaciółki... zresztą ty lubisz jeździć na 2 kółkach to w czym problem... jednak uważaj na rowerze wink
            • inguszetia_2006 Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 23:57
              Witam
              Super karta - Mag. Chyba jednak powinnaś zapisać się do studium dla masażystów. Będzie szło jak z płatka wszystko, wiatr w żagle, poczucie sensu życia i sprawczości. Siła fizyczna i psychiczna, czary mary, mówisz - masz. Zazdroszczę! Pozycja karty prosta, nie ma dziury w całym. Jak chcesz oszukiwać i mataczyć to też możesz, bo ci ujdzie na sucho, przynajmniej w tym roku numerologicznymbig_grin
              Pzdr.
              Ing
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 22:31
        Dla Ciebie Gosiu mam 3 kielichów

Jeśli chodzi o prace - o starania o pracę to 3 kielichów raczej nie wskazuje by tę pracę dostać. Tu nioby jest świętowanie i radość ale w grupie, za wykonaną już pracę, czyli np za wspólny projekt, za wspólny sukces w dziale czy firmie. Zatem nie będzie to dobry rok jeśli chodzi o zmianę i szukanie pracy, natomiast doskonały jeśli chodzi o sukcesy w obecnym miejscu zatrudnienia.
        Karta mówi o radosnym czasie, zabawie w większym gronie, jakimś święcie rodzinnym (chrzcinach, weselu) ... i przede wszystkim mówi o romansie. Niestety tu znów to gorsze oblicze tej karty. Jedno z was lub oboje będziecie osobami w innych związkach. Trójkąt, kwadrat ale nie duet niestety. Może być do miły romans, fajne uczucie, ale przez najbliższy rok bez pełni szczęścia, czyli bez możliwości bycia razem.

Czeka Cię dość ciekawy rok z przewagą szczęśliwych chwil, radości, sukcesów nowych znajomości i.. tego romansu skrywanego.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 22:49
        Dla Ciebie Caro wyciągnęłam rycerza buław

Oj będzie się działo. Zresztą mówiłaś że będzie w 5 roku i ten rycerz jest adekwatny do energii 5. Rycerz buław to niemożność usiedzenia na miejscu, to wewnętrzny pęd, który nakazuje działać, robić, jeździć, gnać - jest to wykańczające. Zmiany, zmiany, zmiany, kołowrót brak możliwości zaplanowania, brak stabilizacji, za to na nadmiar nudy narzekać nie będziesz.
        Rycerz to też facet, mężczyzna z daleka, ale on tylko włosy potarga, serce rozpali i pogna dalej.

Czeka Cię rok o tyle trudny bo nieprzewidywalny. Rok pełen zaskakujących sytuacji, zmian, pędu myśli, gonitwy działań, ale jednocześnie wesoły w rycerzu buław łez nie ma, za to jest on jedyny i nie powtarzalny niestety tylko na chwilę jak wszystko w tym roku.
        • caro-caro Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 18.09.17, 16:58
          Ooooo nawet się zastanawiałam co mnie czeka, gdyby właśnie wypadł Rycerz buław, a tu masz babo... Oczywiście, jak każdy, nie życzyłam sobie Wieży, 5 mieczy czy 10 mieczy, a taki rycerzyk to już coś, ktoś, może facet z krwi i kości. Zapowiadasz mi zadymę i przelot hehe, oby z efektami radosnego zaskoczenia i miłymi wspomnieniami. Kurczę, nie przepadam za wielkim pędem w życiu, przecież wolę spokój, ale gdyby tak ktoś się pojawił i zaszalał...
          Kochana, dziękuję Ci bardzo za tak pomyślną kartę 😚
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 23:09
        A dla Ledy mam 8 kielichów

Szykuje Ci się rok zmian, odejścia od starego, pójścia nową drogą. jest to karta brama zatem rok ważnych decyzji, ważnych rozwiązań. Podróży, ale z drogą powrotną. 8 kielichów to początek nowej drogi - idziesz w nieznane. Tylko nie stchórz, gdyż w 8 kielichów jest wewnętrzne rozdarcie, między poznaniem i doświadczeniem tego co nowe, a kurczowe trzymanie się tego co masz i co Ci znane. Obyś nie działała w myśl myśli - lepszy jest znany swój wróg, wyhodowany i wychowany, ale znany, choć to wróg, niż nieznany i nowy przyjaciel. Przywiązanie to tego co znasz może Cię sparaliżować przed podjęciem wyzwania i działania.
        Rok może Ci przynieść samą świadomość, że musisz i czas coś zmienić w swoim życiu, czas wyruszyć w nową drogę, ale otwartą furtką powrotu. Jeśli nie będziesz się bała nowości w swoim życiu, to wygrasz.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 23:29
        Nie jest za późno do 19 można się dopisywać smile Dla Ciebie Droga Donbas - 7 kielichów.

Rok nudny, nieciekawy, bo brak będzie Ci zdecydowania. Niby wiele propozycji, rzeczy do wyboru, ale jakoś tak nic nie kusi, nic nie kręci, albo wręcz odwrotnie, wszystko super i jak tu wybrać tylko np jedną rzecz, sprawę, człowieka, metodę, drogę, najlepsze rozwiązanie. Chyba najgorsze w tym wszystkim będzie świadomość, że co byś nie wybrała to po 1 będziesz miała świadomość dokonania "gorszego" wyboru, choć wcale tak nie będzie, ale u sąsiada przecież trawa zieleńsza i może to drugie byłby lepsze. A po 2 również świadomość, że czego nie wybierzesz to i tak kogoś zranisz.
        7 kielichów to marzenia, nierealność, głowa w chmurach, takie trochę "odmóżdżenie" , ale to tez i łzy.

Rok taki trochę odrealniony, jak za mgłą, duży wybór z brakiem zdecydowania, konkretów i taka głupia świadomość, że można było wybrać lepiej i wyrzutami, że komuś się zrobiło przykrość. Ja to bym powiedziała, że rok taki "rozmemłany" bez dyscypliny i zwarcia - czas umknie bezproduktywnie przez palce. Ale może Ty czekasz właśnie na taki nijaki rok by odpocząć? To radość gwarantowana z nudy i lenistwa.
        • donbas Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 16.09.17, 08:37
          Algario. Wbrew pozorom to dla mnie dobra wiadomość te 7 kielichów. Obawiałam się 5 lub 10 mieczy i że znów będę się kopać z kóniem. A tak to super. Zapowiada się m.in. jednak trochę spokoju i tego mi trzeba. Dziękuję serdecznie za tę kartę i poświęcony czas.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 15.09.17, 23:37
        Dla Ciebie Lolu wyciągnęłam 2 mieczy

Rok wycofania (świadomego) z aktywności. odpoczynek, wyciszenie i odsunięcie. Sprawy które się pojawią będą wymagały dogłębnych przemyśleń, właśnie w ciszy i spokoju. 2 mieczy pozwoli Ci zamknąć przeszłość, definitywnie zatrzasnąć drzwi z tym co było. jest to o tyle dobre, że dzięki temu będziesz mogła w kolejnych latach otworzyć się na przyszłość. Najprawdopodobniej chodzi tu o związek, miłość i partnera.
        Nie oczekuj, że w tym roku wejdziesz w nową miłość, nie, bo Ty jeszcze nie jesteś na to gotowa - a 2 mieczy w tym roku, że już za chwilę będziesz mogła otworzyć serce dla kogoś nowego.
        2 zamyka drzwi i otwiera okna, zamyka jedne możliwości by otworzyć kolejne, ale jeszcze nie teraz. teraz będziesz stała między przeszłością, a przyszłością.
        Dobry, spokojny, wyciszony rok z mnóstwem planów, marzeń i... podróży samolotem. No może nie mnóstwem, ale przynajmniej jeden lot powinien być. wink
        • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 17.09.17, 11:32
          Ta moja 5 też już się realizujesz wink - no co poradzę że taką mam rękę. tongue_out Wyciągam sobie kartę w piątek na energię tyg i po kilku godz mam już jej energię. Niby to ma być od pon do pon a już po wyciągnięciu działa.... 10 mieczy i Wieża zawsze mi się szybko realizują, ale jak szybko wychodzą tak szybko znikają. .. Wiesz co? Wyciągnę Ci 20 września jakąś kartę i zobaczymy - oczywiście jeśli pozwolisz.
        • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 17.09.17, 13:40
          Dla Ciebie Q18 wyciągnęłam 2 buław

Karta ta mówi o dokończeniu pewnych spraw i zamknięciu etapu np obrony pracy, zdaniu ważnego egzaminu, skończeniu projektu czy dokończeniu książki. Będzie to czas zamknięcia pewnego rozdziału który ciągnie się od jakiegoś czasu, a którego nie udało Ci się skończyć do tej pory. Osiągniesz w ten sposób sukces.
          2 buław mówi o pewnym posiadaniu, o osiągnięciu celu którym warto się pochwalić. Ale to też karta tęsknoty, oczekiwań, wyglądania na coś. W uczuciach mówi o bratniej duszy, o kimś (z kim najprawdopodobniej nie ma możliwości bycia), kto jest nierozerwalnie związany z Tobą. To może być wyjazd dziecka i tęsknota a nim, syndrom pustego gniazda.
          Karta też mówi o doprecyzowaniu planów - coś się skończy, ale będzie już realny pomysł na coś innego, nowego.
          Tu jest też wybór z dwóch opcji - którą drogę do realizacji planów wybrać.

Rok melancholijny, tęskniący, wypatrujący i oczekujący. Rok sukcesów, spełnienia, nawet wzbogacenia i ukończenia spraw, które ciągną się nawet latami.
          • q18 Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 17.09.17, 15:27
            Algaria JESTEŚ WIELKA.... naprawdę brak słów dla Twego talentu bo dzieja sie juz pewne rzeczy , które otwierdza to co piszesz dziekuje Ci i .......zatkało mnie do 22 , rozważam spozycie czegoś procentowego ściskam mocno
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 17.09.17, 14:24
        Dla Ciebie Greenhouse wyciągnęłam 4 kielichów

Karta smutna niestety więc i rok może być smutny. Stany lękowe, depresyjne, smutek, łzy, tęsknoty i marzenia, które mają marną szansę by się spełnić. Do tego marazm i poczucie utknięcia w takim smutnym czasie bez możliwości wyjścia z niego.
        Ale.. 4 kielichów mówi o pojawiającej się szansie, może tylko jednej, jedynej, malutkiej na cały rok. Jeśli ją docenisz (z pozoru mało ciekawą i obiecującą) to możesz wbrew pozoru sporo wygrać. Będzie to "jeden kielich" z czterech, ale najważniejsza będzie ręka, która Ci go poda. Do tego jeśli przegapisz tę okazję to kolejna może Ci się długo nie trafić.
        Na tej maleńkiej okazji naprawdę możesz dużo zyskać (z czasem).
          • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 17.09.17, 15:15
            Oj babowa, babowa tongue_out dla Ciebie Zawieszony
            Ha spokojny wyciszony rok - będzie mało rzeczy, spraw które Cię obejdą, które wprawią w nerwowość. Skupisz się n swoich sprawach, a to co w okół to Tobie "lotto". Zawieszonemu jest dobrze mimo że wisi za nogę i głowa w dół - uśmiech się I Ty się pouśmiechasz z tego... że inni będą mieli gorzej. No złośliwość w pewien sposób z Ciebie wyjdzie, ale powiesz - zasłużyli za lata nieprzychylności wobec Ciebie.
            Będzie spokojnie, sennie, na luzie. popatrzysz sobie na wszystko z innej perspektywy i sama dojdziesz do wniosku, że szkoda się szarpać, po co się szarpać - niech wszystko płynie, niech się wszyscy szarpią, zabijają o stołeczki o zauważenie, o czyjąś przychylność. Ty o to zabiegać nie będziesz, ale to że już "wisisz w tak dziwnej pozycji" wzbudzi wobec Ciebie ciekawość, zostaniesz doceniona i zauważona - to przyjdzie do Ciebie samo z siebie. "To" - to jest to wszystko o co inni włosy sobie z głów rwać będą i podkopywać pod sobą. Ty wisisz i w zasadzki nie wpadniesz.
            Dobry rok i spokojny.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 19.09.17, 20:43
        Dla Ciebie Kornelio mam króla monet.
        Rok bardzo dobry finansowo, król daje kase, ale uwaga na kredyty, pożyczki i urzędy skarbowe. Król monet zawsze pokazuje mi instytucje finansowe - jeśli chcesz wziąć kredyt to czytaj umowy, konsultuj (maż do tego prawo) dopytuj za nim podpiszesz. Masz szanse dostać wymarzony kredyt czy dotację ale miej pełną świadomość tego co podpisujesz.
        Król monet jest dobrym opiekunem, doradcą, przyjacielem dlatego radź się starszego mężczyzny ( w ważnych sprawach). Król monet to też chłop - starszy, dojrzalszy, poważny - ale chłop, dobry opiekun i jako partner jest bardzo dobry, uczciwy i zaradny.
        Król monet jest jednak zmęczony, także ten rok może bardzo Cię zmęczyć - może właśnie tymi sprawami finansowymi. Uda Ci się dużo spraw pokończyć, wyśnić i wyprostować.
        Najlepiej będzie Ci się odpoczywało na łonie natury np grzebiąc w ziemi (ogródek) dlatego postaraj się jak najwięcej ładować akumulatory na łonie natury np spacerując po lesie (jeśli nie masz działki czy ogródka).
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 22.09.17, 21:03
        Dla Ciebie malamiss - 8 buław
        Oj będzie się działo, liczne zamieszania, wrzawa, natłok myśli i zdarzeń. Może, że nie od razu, a dopiero w w drugiej połowie roku, ale gonitwa myśli i czynów gwarantowana. Szybkie decyzje, jeszcze szybsze słowa i myśli, nagłe zwroty akcji i niespodzianki. Pod koniec roku będziesz bardzo zmęczona tą niepewnością, brakiem możliwości planowania, ułożenia sobie czynności, nieprzewidywalnością.
        Możesz się nagle kimś zauroczyć w końcu 8 buław to też strzała amora. wink

Rok pomyślny tylko taki nieprzewidywalny zwłaszcza jego druga połowa.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 23.09.17, 21:35
        Dla Ciebie Ewo Księżyc

Czeka Cię dość trudny rok jeśli chodzi o emocje - będą one bardzo skrajne. od euforii po prawie depresje. Poczucie nadziei bez nadziei może Ci często towarzyszyć. Lęki, łzy i obawy, bezradność - no takie nieprzyjemne odczucia ale.. Księżyc to kobiecość, to fizjonomia i fizjologia - zarówno jeśli chodzi o sprawy kobiece, jak i urodę. Ciąża - jeśli planujesz to ten rok może być tym właściwym do poczęcia. Intuicja - słuchaj się jej bo nie zawiedzie i ćwicz, wzmacniaj, "współczuj i rozmawiaj" a możesz uniknąć wielu przykrych spraw.
      • algaria Re: Przyjmuję zapisy na enrgię roku 23.09.17, 21:40
        Dla Ciebie Joanno - Kochankowie.

Szykuje Ci się rok pełen wyborów, rozstajnych dróg i opcji. Właśnie przyszedł czas byś się opowiedziała za czymś co np odkładasz od dawna. Może to będzie wybór między 2 mężczyznami, dwiema pracami czy innymi propozycjami. Pocieszające jest to, że czego nie wybierzesz będzie to dla Ciebie najlepsze. Droga, którą wybierzesz da Ci najlepsze wyjście z sytuacji.
        Nie zapominajmy, że Kochankowie to też karta miłości, partnerstwa, ale składającego się z wyborów. Na Twojej drodze może stanąć dwóch partnerów i będziesz musiała wybrać jednego z nich.
        Czas analiz i podejmowania trudnych spraw - wybór należy do Ciebie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka