Dodaj do ulubionych

dla chętnych ...

16.09.17, 22:46
Z okazji Mabonu (równonocy jesiennej) wyciągnę każdej chętnej i każdemu chętnemu któr a/y wpisze się w tym wątku do 22.09. kartę na jedno pytanie.
Do wyboru macie talie: Tarot Illuminati, Tarot Miłosnej Ścieżki, Osho Zen, Madame Endora, Kippery, Boginie i Lenormandy


ps. przy pytaniu wpisujcie wybraną talię
Obserwuj wątek
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 20.09.17, 19:22
    Czy Gosia44114 spotka się jeszcze z panem X? - 3 mieczy, Kapłanka, Diabeł

    Miecze to intelekt, rozum i logika. Trójka mieczy to zranienie, rozczarowanie i wszystko co najgorsze może być ale zapowiada też że po tym najgorszym są nowe porządki i rewolucyjne zmiany bez kompromisów. Przeprasza, że tak wprost ale z tych kart wychodzi, że jeśli coś Was łączyło to dla niego był to tylko "jednorazowy wyskok" albo romans w ukryciu. Nic więcej i chyba (nawet jeśli go spotkasz) nie powinnaś liczyć na nic więcej z jego strony. Zwyczajnie daj sobie z nim spokój.

    ps. kiepskie karty wyszły na tą znajomość ale, jak chcesz, to mogę Ci jutro wyciągnąć karty z tarota miłosnej ścieżki tak ogólnie na miłość.
     • niki.ix Re: dla chętnych ... 21.09.17, 20:09
      Ogólnie na miłość. - Paź monet, 8 mieczy, Łaska
      Paź monet, to księżniczka Danae z mitu o Danae i Zeusie. Kochanka Zeusa i matka Perseusza. Prawdopodobnie to jesteś albo będziesz Ty. 8 mieczy - z miłosnej ścieżki Amora i Psyche. Czeka Cię okres emocji i smutku poczucia winy i odrzucenia przez innych. Wyjdzie na jaw coś, co powinno pozostać w ukryciu. I sama się do tego przyczynisz.
      Łaska - historia Dante i Beatrice. Gdzieś koło Ciebie jest albo będzie ktoś kto Cię kocha i zrobi dla Ciebie wszystko, ale Ty go nie widzisz. Twoje marzenia mogą stać się rzeczywistością tylko otwórz oczy i serce wink
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 19.09.17, 19:28
    Jak przebiegnie najbliższa podróż żony Adoptowanego do Polski i pobyt w Polsce ? - Sphinx, Kruk, Król
    Ogólne znaczenie kart: dobieraj słowa dokładnie (Sphinx), bo ciemność pojawia się na horyzoncie (Kruk)
    władza i dyplomacja (Król)

    Wszystko będzie dobrze jeśli Twoja żona będzie uważała na to z kim rozmawia i na to co mówi. Jeśli nie będzie (przepraszam za zwrot) trzymała języka za zębami to może wpakować się w bardzo poważne kłopoty.
  • leda-is-one Re: dla chętnych ... 17.09.17, 06:15
   Osho Zen wybieram, proszę, wyciąg mi kartę na moją pracę - czy uda mi się w 2018 wrócić do domu, w sposób zaplanowany / chcę przejść na bezrobocie tutejsze/.

   Pośpieszyłam się, bo zaraz wyjeżdżam na kilka dni nad morze, na mój wypoczynek prywatny! juhu!
   Pozdrawiam Ciebie i wsiech forumowiczów z tej okazji serdecznie.
   Nie zazdrościc wink pogoda się zepsuła i ja co chwilę opcję w walizce zmieniam , eh.
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 19.09.17, 22:06
    czy Ledzie uda się w 2018 wrócić do domu, w sposób zaplanowany? Dama tęcz - Rozkwit, 7 ogni- Stres, 5 chmur -Porównywanie
    Dama tęcz - Zen chce byś żył, żył w dostatku, totalności, żył intensywnie, nie na minimum, lecz na maksimum, bez reszty. Twoje życie winno sięgnąć do innych. Twoja szczęśliwość, błogość czy ekstaza nie mogą trwać w tobie jak nasienie. Powinny rozwijać się jak kwiat i rozprzestrzenić swój zapach na wszystkich bez wyjątku - nie tylko na przyjaciół, lecz także na nieznajomych. Oto prawdziwe współczucie, prawdziwa miłość: dzielenie się oświeceniem, dzielenie się tańcem z tego drugiego świata.
    7 ogni - Stres - Wszystkie cele są neurotyczne. Człowiek żyjący sednem dochodzi do wniosku i czuje, że: „Nie jestem oddzielony od całości, nie potrzebuję szukać swego miejsca przeznaczenia. Rzeczy dzieją się, świat się kręci, nazwijmy to Bogiem... to on wszystko robi. Rzeczy dzieją się z własnej inicjatywy. Nie muszę zmagać się, wysilać, nie muszę o nic walczyć. Mogę odprężyć się i być." Człowiek żyjący sednem nie jest wykonawcą czynności. Taki jest człowiek przypadkowy. Jest on wówczas pełen niepokoju, napięcia, cierpienia, jest w stresie, bez przerwy siedzi na wulkanie. Wulkan może wybuchnąć w każdej chwili. Ten człowiek żyje w świecie niepewności, ale wierzy, że jest odwrotnie. Stwarza to w jego istnieniu napięcia: w głębi siebie wie jednak, że nie istnieje nic pewnego.
    5 chmur - Porównywanie - Porównywanie wprowadza podział na lepsze i gorsze. Gdy nie porównujesz, to dzielenie na lepsze i gorsze zanika. Wtedy jesteś, po prostu jesteś.

    Wygląda na to, że masz za dużo na głowie, zbyt wiele projektów. Łapiesz zbyt wiele srok za ogon. Musisz znaleźć swoje miejsce przeznaczenia. Nie rozmyślaj, nie porównuj. Szukając kieruj się przesłaniem Damy tęcz. To dzięki niej dostaniesz to, czego naprawdę pragniesz. Zatem, jeśli jesteś pewna, tego, że chcesz wrócić do domu, jeśli to jest Twoje prawdziwe pragnienie, to tak, wrócisz do domu w sposób zaplanowany.

    I tak Ci zazdroszczę, bo u mnie temperatura prawie zimowa, i pora deszczowa nastała sad
    Ale mimo wszystko pozdrawiam cieplutko smile
    • leda-is-one Re: dla chętnych ... 23.09.17, 08:08
     Pięknie Ci dziękuję smile Jak w lustrze odbiły Twoje karty moją sytuację obecną, mam nadzieję że ta Dama Tęcz sobie poradzi, mimo trudnosci i siedzenia na "wulkanie".
     Pocieszyłaś mnie mimo wszystko. Dziękuję jeszcze raz.
  • meda08 Re: dla chętnych ... 17.09.17, 09:52
   Ja bardzo chętna jestem.
   Wybór talii pozostawiam Tobie- jedynie nie chcę z Kipperów.
   Poproszę na temat pracy, czy zajdą zmiany pozytywne dla mnie: zarówno chodzi o atmosferę i finanse dla mnie.
   Bardzo dziękuję i pozdrawiam
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 19.09.17, 19:42
    Czy zajdą pozytywne zmiany w pracy dla Medy08 (atmosfera i finanse) : Talizman, Powietrze, Dłoń losu

    ogólne znaczenie: sukces jest Ci przeznaczony (Talizman), jeśli połączysz rozum i uczucia (Powietrze) i będziesz kontrolować emocje (Dłoń losu).
    Zajdą pozytywne zmiany pod warunkiem, że nabierzesz dystansu do swojej pracy i pokażesz wszystkim, że w każdej sytuacji potrafisz zachować zimną krew i poradzisz sobie z każdym zadaniem.
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 20.09.17, 19:42
    Jak będzie wyglądał sytuacja z przeprowadzką Donbas do końca roku? Wisielec, 2 monet, 5 buław

    W tej chwili jesteś w zawieszeniu i brakuje Ci motywacji do działania. W talii Illuminati Wisielec jest zawieszony za lewą nogę, co oznacza, że wyłączona została z tej sprawy Twoja lewą półkulę mózgu, czyli logiczne myślenie. Dlatego musisz spojrzeć na tą sprawę z innej perspektywy. Możesz polegać tylko na Twojej intuicji i kreatywności. Wydaje się, że blokują Cię ograniczenia finansowe a 5 buław mówi że sytuacja do końca roku raczej się nie rozwiąże.
  • algaria Re: dla chętnych ... 17.09.17, 10:48
   Poproszę o Tarot Miłosnej ścieżki - Pytanie: moje życie uczuciowe powiedzmy że tak na pół roku. Nie zdziw się, jak wyjdą "słabe" karty, bo po 25 latach małżeństwa o motylach w brzuchu i głowie dawno można zapomnieć, a i nikt z boku się nie szykuje - chyba, że się zdziwię smile
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 21.09.17, 20:30
    Życie uczuciowe Algarii na około pół roku - As monet, 9 kielichów, Paź kielichów

    As monet z historii Danae i Zeusa. Spadnie na Ciebie złoty deszcz i poczujesz się przez jakiś czas jak Izolda czekając na potajemne spotkania i "biały żagiel" wink
    Zaskoczył mnie Paź kielichów - na tej ścieżce to służąca Izoldy która miała pilnować miłosnego napoju i nie upilnowała go.
    Wygląda na to, że ten złoty deszcz spadnie na Ciebie dzięki takiej osobie wink
    • algaria Re: dla chętnych ... 22.09.17, 19:37
     Czyli, że co? Ktoś siuśki z okna wylewać będzie i ja się na ten "złoty deszcz" załapie? wink I ten ktoś mnie zauroczy, albo ja jego? big_grin No ja normalnie tak zwyczajnie nie mogę nikogo zapoznać - jak nie wypożyczalnia kaset Video, to siki z góry.

     Wiesz tu w Twojej opowieści jest jakby hmmm tak jak by, bo nie wiem czy dobrze rozumiem to głębsze dno (nie gardło) To jest tak jak bym ja, się nie upilnowała i mimo zamknięcia (jak Danae) i ktoś mi się do serducha wślizgnie? Nie możliwe.. ale bardzo bardzo dziękuję. Wywołałaś uśmiech na mym licu.
     Izolda i Danae w jednym big_grin... a Tristan/Zeus w krzakach z nocnikiem big_grin
     • niki.ix Re: dla chętnych ... 22.09.17, 22:09
      Tak też można ale ja to bym raczej poszła w tym kierunku.
      Do Danae przyszedł Zeus w przebraniu i to ktoś 3 nie upilnował napoju.
      Może masz jakiegoś "cichego wielbiciela" któremu się żona znudziła. Sąsiad na przykład do Ciebie wzdycha podlewając ogródek wink i kombinuje po nocach jakby się tu z Twoim mężem zamienić wink
       • niki.ix Re: dla chętnych ... 23.09.17, 14:06
        Nigdy nic nie wiadomo wink
        Ja np. muszę teraz pracować z kimś z kim miałam nadzieje moje drogi się już nigdy nie skrzyżują zamiast pracować z kimś z kim chciałbym pracować. Przez tą pierwszą osobę ta druga osoba musiała mi odmówić a ja musiałam odmówić jej (czego bardzo żałuję). Ale niestety nie dało się pogodzić tych dwóch spraw.
        Tak, że wszystko przed Tobą. Może się okazać, że te drogi nie są tak odległe jak Ci się wydaje smile
  • q18 Re: dla chętnych ... 17.09.17, 12:05
   ja bardzo proszę , chcialabym wiedzieć jak rozwinie się mój związek z Igorem, wszystko toczy się z prędkością światła , czasem czuję się jak w matrixie , nie wiem jaka talia byłaby odpowiednia , moze Tarot Miłosnej
   ścieżki lub Illuminati ? z góry bardzo serdecznie dziękuje monika
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 21.09.17, 21:02
    Jak rozwinie się związek q18 z Igorem?
    7 kielichów - moment z historii Tristana i Izoldy, kiedy przyłapani w leśniczówce muszą podjąć decyzję co dalej,
    czy nie odkrywać przed sobą swoich tajemnic i spotykać się bez zobowiązań (4 mieczy z historii Erosa i Psyche. Psyche obiecała, że nigdy nie zobaczy twarzy Erosa) czy wypić z kielicha napój miłości (3 kielichów z historii Tristana i Izoldy) przeznaczony dla kogoś innego. Zobacz jak skończyły się te historie i podejmij decyzje. Ale nie naciskaj w tej 4 mieczy, żeby przez pośpiech nie popełnić błędu.
  • greenhouse1 Re: dla chętnych ... 17.09.17, 13:33
   Cześć niki.ix!
   Moje pytanie to: Jak potoczą się moje losy na studiach w miejscu, w którym teraz jestem? Początek jest dla mnie bardzo trudny. Mam kłopoty z odnalezieniem się i zastanawiam się czy przetrwam rok czy po semestrze wrócę do kraju.
   Talia nie ma dla mnie znaczenia.
   Z góry dziękuję za poświęcony czas! smile
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 19.09.17, 19:52
    Jak potoczą się losy Greenhouse1 na studiach w miejscu, w którym teraz jest ? Jednorożec, Wyrocznia, Gryphon
    Ogólne znaczenie: szczęście i przyjaźń (Jednorożec), szukaj mądrości i wskazówek u starszych (Wyrocznia), honor i powodzenie (Gryphon)

    Odnajdziesz się na tych studiach, znajdziesz szczęście i przyjaciół jeśli będziesz słuchała tego co mówią starsi (Ci którzy tam już studiują jakiś czas) i stosowała ich rady w praktyce .
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 21.09.17, 21:20
    Jak odbiera Pinie1214 pewien mężczyzna? Paź mieczy. Amorek syn Wenus, któremu żaden człowiek czy bóg nie mógł się oprzeć. Jego zaczarowane strzały są siłą nie do pokonania. Pan odbiera Cię jako osobę zdecydowaną, która wie, czego chce i wie jak to osiągnąć. I zrobi wszystko co trzeba, wszystko, co konieczne, żeby to osiągnąć. Przy tym bystrą i inteligentną.
    co mu się w niej podoba? - Przebudzenie (mit o Amorze i Psyche). Potrafisz rozbudzić w nim uczucia i emocje.
    co nie? -2 monet (mit o Zeusie i Danae) Problem z podejmowaniem decyzji. Masz za dużo pomysłów, za dużo chcesz na raz. Nie potrafisz się skupić na jednej rzeczy.
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 19.09.17, 20:01
    Jaki będzie przyszły zawód córki Ingi? - Smok, Ziemia, Mistyczny Okrąg
    Ogólne znaczenie kart: siła i mądrość (Smok), korzystaj z logicznego rozumowania i zdrowego rozsądku (Ziemia), Twoje umiejętności zostaną wzmocnione (Mistyczny Okrąg)

    Sama sobie dopasuj tongue_out W zarysie przyszły zawód Twojej córki będzie od niej wymagał siły i mądrości, zdrowego rozsądku i logicznego rozumowania i ciągłego dokształcania się.
  • bronxi Re: dla chętnych ... 17.09.17, 19:57
   Niki ja bym prosiła, abyś sama wybrała talię odpowiednią do mojego pytania:

   1. Jakie są intencje względem mojej osoby pewnego wdowca, którego poznałam..czy coś będzie między nami..

   Pozdrawiam pięknie, ja natomiast wróciłam właśnie dziś z nad Bałtyku, jak tam pięknie było i jaka piękna pogoda, aż byłam zaskoczona, a u mnie pada i pada, eh..

   • pannanikt_1 Re: dla chętnych ... 17.09.17, 20:43
    Witam,
    Chciałam zapytać czy sytuacja w mojej obecnej pracy ulegnie poprawie na lepsze oczywiście, czy raczej powinnam rozejrzeć się za czymś innym.
    Poproszę o wyciągnięcie karty z talii Kippery
    Pozdrawiam
    • niki.ix Re: dla chętnych ... 20.09.17, 20:03
     Czy sytuacja w obecnej pracy Pannynikt_1 ulegnie poprawie na lepsze czy raczej powinna się rozejrzeć się za czymś innym ? Troski i nieprzyjemności, Osoba Głowna, Osoba Fałszywa

     Sytuacja w Twojej obecnej pracy ulegnie poprawie ale musisz znaleźć osobę lub osoby które udając Twoich przyjaciół czy uśmiechając się do Ciebie tak naprawdę mają złe intencje i podkopują Twoją pozycję i podjąć walkę z nimi. Nie wiem, czy warto.
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 21.09.17, 21:35
    Jakie są intencje względem Bronxi pewnego wdowca, którego poznała..czy coś będzie między nimi..
    Władza (Cezar i Kleopatra) - wygląda na to, że Pan lubi silne kobiety (a dla niego taka jesteś) i kiełkują w nim poważane zamiary związane z Tobą.
    3 buław (Zygfryd i Brunhilda) - wierzy w to, że mu się uda i zrobi wszystko, żeby mu się to udało.
    Pokusa (Wenus i Wulkan) - ciekawy mit. Wulkan wybaczał Wenus wszystkie skoki w bok wink i wbrew wszystkim i wszystkiemu byli szczęśliwą parą wink
  • re.ne Re: dla chętnych ... 18.09.17, 06:25
   Bardzo proszę
   Przede mną nauka na stażu teoria i praktyka przy komputerze
   Chciałam zapytać czy ja dam rade tego wszystkiego się nauczyć
   Talie Niki.ix wybierz sama którą poczujesz.
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 19.09.17, 20:43
    Czy Re.ne da radę nauczyć się wszystkiego na stażu? - Dłoń losu, Kielich, Brama
    Ogólne znaczenie: kontroluj swoje emocje (Dłoń losu), odmłodzenie i spełnienie (Kielich), bariera zagradza Ci cel (Brama)

    Jedyne, co Ci może przeszkodzić, to Ty sama. Przeszkody zagradzają Ci drogę do celu ale te przeszkody są w Tobie. Kontroluj swoje emocje, uwierz w siebie. Ucz się, znajdź w sobie ciekawość dziecka i połącz to z wytrwałością i cierpliwością dojrzałej osoby a ze wszystkim sobie poradzisz.
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 22.09.17, 22:20
    Czy w życiu Ewkikonewki89 pojawi się jakiś mężczyzna z którym stworzy związek? - Moc (mit o Brunhildzie i Zygfrydzie)
    Tak pojawi się ktoś silny i zdecydowany. Pytanie, czy się go nie wystraszysz jak Brunhilda Zygfryda i czy się poddasz, czy będziesz walczyć z uczuciem wink
    • ewkakonewka89 Re: dla chętnych ... 23.09.17, 14:44
     Dziekuje!cieszy mnie ze sie ktos pojawismilemam pytanie do tej talii kart tarot milosnej sciezki, rozumiem ze nie czyta sie ich jak zwyklego tarota tylko bardziej skupiamy uwage na losy przedstawionych bohaterów?smile
     • niki.ix Re: dla chętnych ... 23.09.17, 16:20
      Dokładnie tak. Każdy AW tarota, to jakiś mit z historią miłosną w tle.
      Poza tym są 4 ścieżki przewodnie: Pragnienie - mit o Tristanie i Izoldzie, Moc - mit Zygfryda i Brunhildy, Fortuna - mit o Danae i Zeusie i Przebudzenie - mit o Amorze i Psyche. Interpretując karty odnosimy znaczenie poszczególnej karty do mitu przewodniego.
  • caro-caro Re: dla chętnych ... 18.09.17, 17:12
   Też poproszę, jeżeli mogę. Niki, gdybyś zechciała sprawdzić jak, na podstawie Rycerza buław, którego zapowiada mi Algaria (w tym rzecz, że nie wiadomo czy chodzi o kogoś), zapowiada się moje życie uczuciowe, pojawi się ktoś, a jeżeli tak to czy tylko na moment czy na dłużej? Nie za dużo pobocznych pytań? Wiesz o co mi chodzi, prawda?
   Tu pasuje Tarot Miłosnej Ścieżki.
   Z góry dziękuję 😊
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 22.09.17, 22:33
    Nie wiem, czy wiem ale spróbuje wink
    2 buławy - z mitu o Brunhildzie i Zygfrydzie
    Król monet (Zeus i Danae) - to Zeus we własnej osobie
    Paź Buław - Brunhilda

    Wydaje się, że jest już ktoś taki, tylko kombinuje jakby do Ciebie podejść. I pewnie zrobi wszystko, żeby Cię zdobyć (bo Zeus już tak miał). Ty będziesz jak Brunhilda, łatwo mu z Tobą nie pójdzie. Ale bardziej się ceni to co się trudno zdobywa i Pan się nie podda. Tylko, że ... Zeus miał żonę Herę do której zawsze wracał.
    • caro-caro Re: dla chętnych ... 23.09.17, 07:13
     Niki, dziękuję 😁
     Obawiałam się, że może pojawić się ktoś w ten deseń - kicha. Żonaci i w stałych związkach precz! Choć zabawa w króliczka zawsze jest fajna hihi potrenuję flirt, czemu nie? Zawsze to urozmaicenie w życiu, a moja próżność ostatnio mocno zaniedbana. Zastanawia mnie to, czy już go znam, poprzyglądam się, może kogoś wypatrzę.
     Będę jak Brunhilda, powiadasz... chciałam szczęśliwego zakończenia, a tu co? 😜 No, dobra, wiem na czym stoję, tak łatwo się nie poddam.
     Niki, jeszcze raz dziękuję, całkiem fajna wróżba, zacznie się coś dziać
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 22.09.17, 22:52
    relacje Kornelii2000 z pewnym panem Markiem? - Sprawiedliwość (mit o Penelope i Odyseuszu)
    Będziecie razem, potem na jakiś czas będziecie musieli się rozstać (być może przez pracę) ale on do Ciebie wróci.
    • niki.ix Re: dla chętnych ... 22.09.17, 23:27
     Na finanse - Powietrze, Klucz, Klepsydra
     Połącz rozum i uczucia, to zamknięte drzwi się otworzą w odpowiednim czasie
     Jeśli połączysz logikę i emocje to wpadniesz na jakiś pomysł, który w przyszłości zapewni Ci stabilizację finansową.
     Na rodzinę - Kielich, Miłość, Gryfon
     Odmłodzenie i spełnienie, prawdziwa miłość i wierność, honor i powodzenie
     Nic dodać nic ująć. Fajne karty Ci wyszły. Spełniasz się w roli matki i żony i Twoja rodzina to docenia. Tworzycie taki prawdziwy ciepły dom, który ma mocne fundamenty wink
     Na pracę męża Babowej- Meduza, Ziemia, Golem
     zazdrość prowadzi do upadku, wykorzystaj rozum i zdrowy rozsądek, bliski przyjaciel działa w twoim imieniu
     Ktoś jest zazdrosny o sukcesy Twojego męża i chce mu zaszkodzić. Musi kierować się rozumem i zdrowym rozsądkiem. Ktoś bliski mu pomoże.
   • niki.ix Re: dla chętnych ... 22.09.17, 22:57
    Czy malamiss79 znajdzie satysfakcjonującą pracę? - Lis, Koniczyna, Słońce
    Musisz sprytnie wykorzystać okazję która się pojawi. Być może konieczne będzie jakieś małe kłamstwo. Nie wahaj się a odniesiesz sukces.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka