Dodaj do ulubionych

Przesłanie za piosenkę :)

23.06.18, 00:28
Dziękuję za wszystkie Wasze dotychczasowe propozycje w wątkach muzyczno-tarotowych, może komuś się jeszcze kiedyś coś skojarzy..? Ja "przyjmę" każdą ilość, ale dla Wszystkich jest to chyba ciekawa i rozwijająca, tarotowa zabawa..mam taką nadzieję, a dla mnie tak jest smile

W wolnych chwilach wylosuję każdemu muzycznie kojarzącemu, po 1 przesłaniu, a w podziękowaniu za piosenki, które dopiszę na wątkach muzycznym w moim gazetowym kąciku, zinterpretuję dodatkową kartę. Mam nadzięję, że to jest ok?
Pozdrawiam podśpiewując smile
Obserwuj wątek
    • ezorelax Re: Przesłanie za piosenkę :) 23.06.18, 11:04
      Talia "Opiekuńcze karty inspiracji" Cheryl Richardson

Dla Nagietka:

GRANICE

"Ustalaj granice. Oszczędzaj swój cenny czas i energię."

---------------------------------------------

Dla Ing.:

WYBÓR

"Rozważ ponownie swe zobowiązania. Masz prawo zmieniać zdanie."

Dla Niki:

Dla każdej z Was oddzielnie i długo tasowałam karty, a i tak masz to samo Przesłanie, co Nagietek, ale mam nadzieję, że trafne. Pozdrawiam smile

Dla Baby_Potwora:

Jeszcze nie przysłuchiwałam się wszystkim muzycznym skojarzeniom Dziewczyn, ale Twoje skojarzenie z 4 monet już sobie zapisuję, więc poza poniższym Przesłaniem jutro po 20-tej dolosuję Ci też inną kartę, a teraz dla Ciebie:

REFLEKSJA

"Miej oczy szeroko otwarte. Ucz się cieszyć drobiazgami."

Narazie tyle, pozdrawiam!
    • ezorelax Re: Przesłanie za piosenkę :) 24.06.18, 20:54
      Mam nadzieję, że Nagietek i Ing. zobaczą przesłania dla siebie - oczywiście nie trzeba dziękować, bo to wylosowane w podziękowaniu właśnie..smile
      Babo_potworze, już wstawiłam u siebie piosenkę Rodowicz, tylko wyszukałam z "teledyskiem (forum.gazeta.pl/forum/w,260146,166194419,166194419,Karta_gra_po_polsku_.html?s=1). Dolosowałam Ci Kartę kwiatową z talii "Flower Therapy" (Doreen Virtue i Roberta Reevesa) i wyszło troszkę podobnie do poprzedniej. Ty to Poliglotka, więc masz w oryginale, spisane z karty:

SIMPLIFY YOUR LIFE - Daisy
      "You´ve had so much going on that you´re spread too thin. This has to change now so your vitality can recharge."

Po pierwsze możliwe jest pewne osłabienie, lub jakieś ogólne przeciążenie, ponieważ w niedalekiej przeszłości, lub nadal próbujesz się w swym życiu (zawodowym, przyziemnym/codziennym), istnie "dwoić i troić". Ta karta podpowiada również, by nie wydawać pozornie niewielkich kwot na to, co niekoniecznie potrzebne, ponieważ "kilka groszy" tam, "parę złoty" tu i się zbierze sumka, która jest, lub może się gdzieś indziej przydać. Przestrzega też przed chęcią niejako zadowolenia/pomocy wszystkim, bo na to zwyczajnie nikomu siły nie wystarczy.... Jeśli masz w życiu tendencję do udzielania się, to pięknie, bo ta Twoja cecha i działalność z tym związana, jest światu niezwykle potrzebna, jest niezwykle cenna! Jednak nie we wszystkich zajęciach i aktywnościach (zarówno fizycznych, jak i wymagających wysiłku intelektualnego) faktycznie musisz brać udział, je wykonywać i się w nie angażować. Kieruj się częściej poczuciem własnego komfortu i dobrze pojętym interesem. Być może już widzisz, że nie warto się "rozmieniać na drobne", lub poświęcać się ponad miarę i wybierasz bardziej selektywnie te miejsca, sytuacje, osoby, w które warto inwestować swoją uwagę, energię, czas. Zasada musi być taka, że najpierw Ty, a dopiero potem ta druga, trzecia, czy kolejna osoba (mnie się to przesłanie też mocno przyda). Taki zdrowy egoizm pozwoli Ci się szybciej regenerować, nabierać sił, a dzięki temu możesz uniknąć spadków wydajności, teraz i w przyszłości. Unikaj skomplikowanych relacji, nie Twoich kłopotów, związków opartych na niezdrowych zasadach - wcale nie musisz w to wchodzić i przez to utrudniać sobie życia... Proste życie, proste zasady, radość z prostych rzeczy i ogólnie unikanie komplikowania sobie życia - takie podejście może Ci się obecnie dobrze przysłużyć smile Mam nadzieję, że jakieś słowo Ci się z tego przyda. Pozdrawiam i życzę Ci udanego, nowego tygodnia!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka